ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Page 8 of 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:38

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Zatim Srbi su protjerani sa svojih ognjišta

Bože sačuvaj da su protjerani. Sami su ih napustili slušajući naredbe o evakuaciji svojih civilnih i vojnih vlasti. Bar je to dobro poznata činjenica.
sto puta sam im napisao ako su glupi nisu gluvi ali đaba

Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:43

Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Kultura ne pozna granice 
Drugo , mozgovi nekih retarda itekako 
Gledala sam u zadnjih godinu dana vise DO,ACIH HRVATSKIH FILMOVA nego u zadnjih 25 . 
Jer su dobri. 
Ne gledaj mi u pjat
Ustav rh 
Ministarstvo ljubavi 

Ako bih rezimirala sto je dobro ONDA JE TO KRITIKA NASIH DEGENERIKA U VLASTI, NASIH OREDRASUDA, NASIH SLSBOSTI 
E SAD. 
KOME TO NE PASE DA SE SNIMA - zna se . 
Propada sve ,nek propadne i hr film 
Bome ste zapeli sve unistiti
To su filmovi koji marginalne pojave u društvu prikazuju kao prevladavajuće obilježje, oni ne prikazuju hrvatsku stvarnost. Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji danas vodi uspješan obrt ili poduzeće? Zašto se nitko nije nadahnul hrvatskim braniteljem koji je doktoriral? Takvih je pojavah mnogo više nego braniteljah koji ubijaju Srbe. Naime, takvih uopće nema, posljednje ubojstvo iz šovinističkih pobudah počinil je Srbin koji je zaklal dva Hrvata na Banovini. Zašto taj zločin nije nikoga nadahnul? Soro, gadovi ste bili, gadovi jeste, i samo će smrt učiniti da prestanete gaditi ovu zemlju.
Ti si također gad i svi takvi kao ti 
Koji ne toleriraju drugacije misli, pogotovu ne kritičke prema onome sto je njima SVETINJA 
e pa meni je svetinja istina a nikskvo ubijanje i ratovanje za tudu drzavu 
Ok? 
Reci ci ti sto mislim jos do kraja. RATOVALI STE ZA SVOJE PRIVILEGIJE I PENZIJE A NE ZA SVE U HRVATSKOJ.
JER ETO, SVE SMO MANJE LJUDI A SVE VISE ZIVOTINJR.
ZAHVALJUJUCI VAMA, TO JE NAMA VASA BORBA DALA :cry
Slušaj, stoko četnička! Ispričavam se stoci. Ta tvoja predodžba o Hrvatskoj kao nečem lošem, ishod je tvoje titoističke indoktrinacije o Hrvatima kao zločincima. Hrvatska je demokratska država, koja jamči sva prava svima, a tvoje patetično, zapravo jadno, cviljenje o vama koji "ne mrzite" (nikoga osim Hrvate i katolike), i nama ustašama, iskaz je nemoći da ovu državu uništiš. Ti nemaš druga sredstva pa državu gadiš na ovom forumu (kao i Provo, Sitting, Debo, Aso, Juda...), a Hribar i njegova banda to čine snimajući filmove.
sojka ne želi ni zamisliti što se događalo sa onima koji su se usudili nešto reći  protiv tita, partije ili juge za vrijeme demokratičnosti komunističkog sustava u šugoslaviji. Da je neko samo i zucnio kao što sad šojka radi mrak bi ga pojeo isti tren ali ono je bila demokracija a to što ona nesmetano iznosi svoje govnarije godinama je živi totalitarizam. Nije mi jasan mantalni sklop ljudi koji zatvaraju oči pred očitim činjenicama i realnošću da bi prigrlili laži i sve ostalo negativno jer su eto kao vjerovali u to u mladoasti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:46

Sora wrote:Službeni Izrael je prozvao Sedlara zbog filma o Jasenovcu

Kako se ono kaže, ubi me prejaka reč. Ili u ovom slučaju naslov u novinama.
Službeni Izrael se u praksi svodi na izraelsku ambasadoricu, a nitko drugi se od strane službenog Izraela nije oglasio na tu temu, barem koliko je to meni poznato
Izjava ambasadorice ni na koji način nije ugrozila Sedlarova brojna prijateljstva i obične kontakte koje ima u Izraelu.
Na kraju krajeva, Sedlar ni na koji način nije oštetio državni proračun kako se tu učinili brojni paraziti preko HAVC-a, a snimio je ogroman broj filmova koje te štetočine zajedno neće snimiti za svog života i to mu već samo po sebi ulazi u zaslugu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:47

Auuu javio se veliki umjetnik i kreativac Sedlar!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:47

speare_shaker wrote:
Regoč wrote:Ti tomu težiš jer želiš zabraniti kritiku HAVC-a i prakse snimanja filmovah koji o hrvatskoj stvarnosti govore uopćavajući marginalne pojave.

Eufemizam za neprijateljsku propagandu. Tipičan primjer za to "15 minuta - Masakr u Dvoru". HV je optužena za zločin koji nije mogla počiniti jer u to vrijeme jednostavno nije niti bila u Dvoru i to po oba izvora, kako HV-a tako i Srpske Vojske Krajine.
I to izvorni dokumenti UNa i potvrđuju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:52

Meni opcenito nisu jasni ti kriteriji odabira filmova koji ce se financirati i obratno. A nije mi majkemi ni jasno zasto bi se opce to financiralo iz drzavne blagajne. Doduse nisam nuzno protiv. Samo problem je sto u 25 godina Hr filma...mogu se na prste jedne ruke nabrojati filmovi koje je vrijedilo pogledati. Sve to skupa je zaljenja vrijedno i bacanje novaca. Nakon tih 25 god bi netko valjda trebao zakljuciti da nacin na koji se odabiru scenariji i filmovi koji ce se raditi...ocito tu nesto ne stima jbg.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:54

MaximusDecimusMiridije wrote:Meni opcenito nisu jasni ti kriteriji odabira filmova koji ce se financirati i obratno.

:O Privatne veze i poznanstva, naravno. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:54

Regoč wrote:
Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Zasto se ne snimaju filmovi o domovinskom ratu ? 
Zato jer treba toliko lagati, da to postrn covjek ne moze
Tipična "antifašistička" rečenica. Domovinski rat čist je kao suza, samo četnici marginalne pojave uzdižu na opće obilježje.

Kurac je čist
Vidi se po situaciji u vezi revizije u Bosni
SKUCAJNO SU SRBI I HRVATI PROTIV TOG , BOŠNJAČKOG ZAHTJEVA . lol!
Taj kurac vidiš samo ti. Domovinski rat je čist, a onečišćuju ga oni koji marginalne pojave uzdižu kao opće mjesto. Isto i u kazalištu. Onaj žvaljavi Miran Kurspahić pravi predstavu o Vukovaru u kojoj se pita što je hrvatsko čelništvo još moglo učiniti za njegov spas. Kako to da se nitko od "antifašističkih" umjetnikah nije zapital što je srbijansko čelništvo moglo učiniti za spas Vukovara. Što je mogal učiniti Stanimirović? To nikoga ne intrigira? Daj me, naj me!
Istina, pila naopaka, pitanja su nakaradna i posve pogrešna iz koji proizilaze nakaradne i premise i konkluzije. Niko ne govori da je kriva srbija za uništenje i okupiranje Vukovara nego se počinje srati o tome zašto RH nije više dala za VUkovar. Jebem te živote, više ne osuđuje agresor nego se žrtva dodatno na križu razapinje zbog likova poput sore, prove i sličnih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:57

Mislim, pa ljudi su davali novce svojim članovima obitelji da se kakti igraju snimanja filmova, čak i za filmove koji su već bili snimljeni, ali čisto sumnjam da većina toga nije samo završila u džepovima notornih parazita bez metra snimljenog filma, a kamoli da takvi još imaju neku mjerljivu vrijednost poput broja prodanih ulaznica na kino blagajnama i slično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 15:58

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Sedlar je neskriveni ustaški simpatizer.
Čime, otvoreni velikosrbski zagovorniče?
Svim svojim djelom.

I onim u Izraelu?
Po tvojem će ispasti kako su Izraelci također ustaški simpatizeri.

Službeni Izrael je prozvao Sedlara zbog filma o Jasenovcu
Inace , jebote , tko snima i za koga filmove po svijetu

Sta je tebi SPIRO.
Nemamo mi novca za takve filmove .
Osim za neoustaska spadala i prodane duse
Ajde ne lupetaj, zurof nije službeni izrael nego govnar željan pažnje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by vuksadinare 2/3/2017, 15:58

MaximusDecimusMiridije wrote:Meni opcenito nisu jasni ti kriteriji odabira filmova koji ce se financirati i obratno. A nije mi majkemi ni jasno zasto bi se opce to financiralo iz drzavne blagajne. Doduse nisam nuzno protiv. Samo problem je sto u 25 godina Hr filma...mogu se na prste jedne ruke nabrojati filmovi koje je vrijedilo pogledati. Sve to skupa je zaljenja vrijedno i bacanje novaca. Nakon tih 25 god bi netko valjda trebao zakljuciti da nacin na koji se odabiru scenariji i filmovi koji ce se raditi...ocito tu nesto ne stima jbg.
..to je ono sto ja stalno pricam...mislim da je problem i u odabiru tema filmova..70% nasih filmova se bazira na nekakvim srcedrapateljskim  temamam..te nekakvim crnim humorima....nesto je i politicka tematika pokoji dobar humoristicni film i to je to..ali jednostavno nema i neke glumacke velicine...s pokojim iznimkamam poput bitorajca...visnjica...zrinke cvitesic i to je to sto se tice mlađih glumaca..ovi stariji kvalitetni ili su pomrli ili ne glume vise...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by jastreb 2/3/2017, 16:00

vuksadinare wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Meni opcenito nisu jasni ti kriteriji odabira filmova koji ce se financirati i obratno. A nije mi majkemi ni jasno zasto bi se opce to financiralo iz drzavne blagajne. Doduse nisam nuzno protiv. Samo problem je sto u 25 godina Hr filma...mogu se na prste jedne ruke nabrojati filmovi koje je vrijedilo pogledati. Sve to skupa je zaljenja vrijedno i bacanje novaca. Nakon tih 25 god bi netko valjda trebao zakljuciti da nacin na koji se odabiru scenariji i filmovi koji ce se raditi...ocito tu nesto ne stima jbg.
..to je ono sto ja stalno pricam...mislim da je problem i u odabiru tema filmova..70% nasih filmova se bazira na nekakvim srcedrapateljskim  temamam..te nekakvim crnim humorima....nesto je i politicka tematika pokoji dobar humoristicni film i to je to..ali jednostavno nema i neke glumacke velicine...s pokojim iznimkamam poput bitorajca...visnjica...zrinke cvitesic i to je to sto se tice mlađih glumaca..ovi stariji kvalitetni ili su pomrli ili ne glume vise...
Ma 70% novohrvatskih filmova bavi se Hercegovcima i Vlajima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Guest 2/3/2017, 16:02

tre911 wrote:Ajde ne lupetaj, zurof nije službeni izrael nego govnar željan pažnje.

Zuroffa kao moralnu karikaturu koja odbija priznati da je zločin počinjen u Srebrenici po svojoj prirodi bio genocid, bez obzira na presudu Međunarodnog Suda Pravde u Haagu, nitko normalan više ne uzima za ozbiljno. No, ovdje je riječ o oglašavanju izraelske ambasadorice u Hrvatskoj, ali dalje od toga nije bilo nikakvih reakcija od strane Izraela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by prckov 2/3/2017, 16:02

elem ako umjetnost ne poznaje granice lova I te kako poznaje,
sve sto nije ekonomski isplativo u vremenu krize se ne radi, ali to ne znaci da neko brani  "umjetnicima" da se snadu sami.To im vjerojatno bude najbolje djelo sto su ikad napravili. Eno olivud finansira ljevicarske kakeze
udijeli olivude bog ti dao

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 2/3/2017, 16:05

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:džango koji je tebi kurac, šta ti nije jasno u činjenici da hrvati ne žele da se hrvatskim proračunskim novcem financira srpski film, pa bila tema kino u beogradu ili bolest šume podno crne planine, isto vrijedi i za Makedoniju ili koju drugu zemlju makar i bile draže od tvoje nama mrske srbije...
Ja vidim da finansiraju. Znači da žele.
Ne želimo. Četnikofilska nakupina tovi se našim novcem.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 2/3/2017, 16:06

dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
Jebiga, to tako ide ako hoćeš da praviš film. Druga je stvar ako hoćeš da praviš reklamne pamflete.
ne radi se tu samo o povijesnim filmovima nije to bit....naravno iams negativnih strana i pozitivnih..alui gle cuda kako se tu najvise snimaju filmovi o negativnim stranama..slabo pozitiva...uostalom ne tako davno jedna hrvatska glumacka 'zvijezda' je priznala...'da to ne snimamo sve bi zavrsilo na lokalnom nivou'..dakle vrlo jednostavno..takvima se jebe zivo sto o njima misle hrvatski građani..jer im je puno vaznije sto misli onaj iz kakve bosanske kasabe ili srbijanske selendre
Ta zvezda je u pravu. Filmovi moraju da se bave univerzalnim teivim i interesantnim na globalnom nivou. Jebe se onima u Americi ili u Švedskoj kako su prikazani Hrvati ili Srbi i ko je tu kriv a ko ne. Stvar je u priči koju taj film treba da ispriča i da li je uspeo u tome. Da li je bioskop u Zagrebu ili Beogradu, manje je važno. Šta je bilo sa starim zagrebačkim bioskopima?
Nek im onda Amerika ili Švedska plate za film, ako ih to zanima. I koji tebe boli kurac za zagrebačka kina? Traži lovu od srbijanskoga fonda, istraži, snimi i osvoji nagradu u Motovunu.
Ti snimi ako tebe zanima. Svako snima ono što ga interesuje. Šta tebe boli kurac o čemu su filmovi uopšte kada se razumeš u njih kao Marica u kriv kurac?
Javil se Lumier glavom. :^0 Zanima me da se moj novac ne troši na velikosrbsku propagandu, već da se mojim novcem afirmira Hrvatska.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 2/3/2017, 16:08

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
Regoč wrote:
dzango wrote:
Bolje i to nego ona vaša sranja o Jasenovcu.
Opet laprdaš bez ikakva dokaza za svoje teze. Koja sranja? Navedi točno!
Sranja umanjivanja zločina i političke zloupotrebe filma.
čujem da srbija planira napraviti film o ovom događaju...
srbi-oteli-i-zvjerski-ubili-19-civila-1993-g-i-proglasili-ih-mobilisanima-na-fronti
Snimnjeno je već brdo filmova o tome.Manje ili više uspešnih.
Da? Navedi jedan film koji je financirala Srbija da su Srbi prikazani kao zločinci i uzročnici rata.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by dzango 2/3/2017, 16:09

Regoč wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:džango koji je tebi kurac, šta ti nije jasno u činjenici da hrvati ne žele da se hrvatskim proračunskim novcem financira srpski film, pa bila tema kino u beogradu ili bolest šume podno crne planine, isto vrijedi i za Makedoniju ili koju drugu zemlju makar i bile draže od tvoje nama mrske srbije...
Ja vidim da finansiraju. Znači da žele.
Ne želimo. Četnikofilska nakupina tovi se našim novcem.
Vi ste birali vlast koja daje pare za takve filmove. Kakve veze imaju četnici sa tim vašim sranjima?

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 2/3/2017, 16:10

jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Sedlar je neskriveni ustaški simpatizer.
Čime, otvoreni velikosrbski zagovorniče?
Svim svojim djelom.
Kojim? Ime djela, minuta filma u kojem neskriveno simpatizira ustaše! Rado ću se uvjeriti i ispričati ti se.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 2/3/2017, 16:11

Sora wrote:
maggie13 wrote:
speare_shaker wrote:
maggie13 wrote:daju los primjer djeci. :-)
Dodatno je tragikomicno da ovakve kreature, po vlastitim rijecima, bivaju nagrađene za zagađivanje djecjih umova..:-S

A što je najgore, navodno je radila upravo u sektoru prosvjete odnosno obrazovanja.
Što ti je fenomen negativne selekcije kadrova.
to ti govorim.
Za nas novac nas trovala, jer ne zna drugacije zadojena mrznjom.
O bolesti ovisnosti i radu s djecom, da i ne govorimo.

Da trujem mrznjom vas lažljivce i gamad nacionalisticku
Mrzim vas istina je
Jer ste govna do neba i najbolje  i bilo s vama ne imati posla
Ali bas hocu
Kad se ovdje olakšam, idem veselije i uspravnije
Mozete sve na osobnu dimenziju ali ne mozete na istinu . Nista ni prije.
Ni na Bleiburgu
Tamo se pokazalo tko su takvi ko vi.
Isprci hitlera :stare1
Na Bleiburgu se pokazalo tko je stradal na pravdi Boga, a tko je zločinac.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Regoč 2/3/2017, 16:13

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Sedlar je neskriveni ustaški simpatizer.
Čime, otvoreni velikosrbski zagovorniče?
Svim svojim djelom.

I onim u Izraelu?
Po tvojem će ispasti kako su Izraelci također ustaški simpatizeri.

Službeni Izrael je prozvao Sedlara zbog filma o Jasenovcu
Inace , jebote , tko snima i za koga filmove po svijetu

Sta je tebi SPIRO.
Nemamo mi novca za takve filmove .
Osim za neoustaska spadala i prodane duse
Sedlarove filmove ne financira HAVC. Sam nađe financijere. A za Muzej holokausta snima dvanaesti film. Toliko o prozivanju.

_________________
Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja" - Page 8 Empty Re: Sedlar:Neka mi netko objasni po čemu je hrvatski filmski interes "Gašenje kina Zvezdara" i "Oslobođenje Skoplja"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum