ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu! - Page 4 Empty Re: Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu!

Post by Guest 1/3/2017, 00:53

pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:

el ti citas sta pise ili samo kenjas cisto fizioloski
treba otvoriti anketu koji je forumaš najgluplji... ja sve što imam, a ako treba i što nemam stavljam na tebe da ćeš odnijeti pobjedu u toj anketi....
ma jebes anketu kad znas rezultat :D
jebote uža srbija a pogotovo južni dio su u totalnoj banani, a ova budalina servira frizirani tekst o kurcu, a ne najvećem nalazištu zlata...
jug srbije, makoliko bio banana, svakako je ok u odnosu na hr kamenjar i zmijarnik
30% hrvatske i vise, obican je zmijarnik
Pa koji ste ga kurac onda htjeli okupirati i dijelom uspjeli ako je tako kako pišeš a? Popušili cijeli rat zbog zmijarnika :DDD bome pizdonu ovim postom si stekao prednost nad ezekom za 5%  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu! - Page 4 Empty Re: Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu!

Post by Guest 1/3/2017, 00:59

tre911 wrote:
pizzon wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
treba otvoriti anketu koji je forumaš najgluplji... ja sve što imam, a ako treba i što nemam stavljam na tebe da ćeš odnijeti pobjedu u toj anketi....
ma jebes anketu kad znas rezultat :D
jebote uža srbija a pogotovo južni dio su u totalnoj banani, a ova budalina servira frizirani tekst o kurcu, a ne najvećem nalazištu zlata...
jug srbije, makoliko bio banana, svakako je ok u odnosu na hr kamenjar i zmijarnik
30% hrvatske i vise, obican je zmijarnik
Pa koji ste ga kurac onda htjeli okupirati i dijelom uspjeli ako je tako kako pišeš a? Popušili cijeli rat zbog zmijarnika :DDD bome pizdonu ovim postom si stekao prednost nad ezekom za 5%  :D
Mislili su da oko karlobaga nema zmija :)
A ono...gdje god dosli, zmije iskakale iz zmijarnika i čapale ih za noge
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu! - Page 4 Empty Re: Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu!

Post by michaellcmacha 1/3/2017, 01:06

šta on još bleba o zlatnoj žili podno crne planine... srbi ko i uta indijanci pružili i jedni i drugi slab otpor u obrani svojih vekovnih rudnika zlata... jbg kad obje indijanske skupine vole vatrenu vodu.... :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu! - Page 4 Empty Re: Otvara se najbogatiji RUDNIK ZLATA na svetu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum