ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Empty Re: Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba

Post by Guest Mon 27 Feb - 10:55

tre911 wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
Ja sam Grobar. Pižon je Cigan. Nisam ni nagoreo. Kod mene gori celu noć.
obojica ste tulavci, sreća da imate nešto tih Antovića, mada ni oni ne mogu promijenit tu ciganjsko-četničko-partizansku paradigmu.
Nema veze, Noorki to ne smeta.
jadna ona koja živi s ovakvom primitivnom seljačinom.
Odavno ja to govorim, još je sad i dobar, ipak smo ga kroz godine uspjeli koliko toliko izdresirati no  čim ga se pusti sa lanca eto njega sa starim navadama tipa obavljanje nužde na javnim mjestima bez stida i srama.
vuk dlaku mijenja, al ćud ne. tako je i sa srbima. a ovaj je ortodoksni.

Guest
Guest


Back to top Go down

 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Empty Re: Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba

Post by Regoč Mon 27 Feb - 10:57

Džango je dlakav? Pa da, kvalifikacija za četnika. Samo, kako onda prihvatiše onu golobradu Hrvatinu Šešelja?

_________________
 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Empty Re: Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba

Post by BB-8 Mon 27 Feb - 10:57

Vojvo-Dina: pustinjska planeta :D

_________________
 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Attach13  Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Empty Re: Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba

Post by Guest Mon 27 Feb - 11:00

Roy_Bean wrote:Vojvo-Dina: pustinjska planeta :D
Deliblatska peščara :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba - Page 10 Empty Re: Policija privela mladića koji je po Vukovaru lijepio morbidne naljepnice protiv Srba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum