ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Kermit 24/2/2017, 16:37

http://www.blic.rs/vesti/beograd/pobegao-bato-kontroverzni-naucnik-otkazao-tribinu-u-obrenovackoj-crkvi-publika/4c2bg5m
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Kermit 24/2/2017, 16:37

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA 3t9ktkpTURBXy85ZDNjYmU5ZjQ3MWE2YzE1YzJjNTZkOWMxNzViNWM1NC5wbmeSlQNKAM0BHs0BrZMFzMLNARw
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Kermit 24/2/2017, 16:38

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by jastreb 24/2/2017, 16:53

Lik se predstavlja kao nekakav pravoslavac,a stavovi koje podupire i stvari u koje vjeruju u potpunoj su suprotnosti sa pravoslavljem.

Tako on u kući ne drži ikone,jer smatra da je to idolopoklonstvo. Ne priznaje Mariju i svece. Vjeruje da čovjek nakon smrti spava i čeka uskrsnuće i sl.

Inače slažem se sa njegovim znanstvenim predavanjima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by BB-8 24/2/2017, 18:40

omajkutijebem...

_________________
 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Attach13  POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Guest 24/2/2017, 19:13

"Nešto od toga je da se sa narkomanima treba obračunati klanjem po kratkom sudskom postupku, a da žene treba samo da rađaju".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Guest 24/2/2017, 19:24

jastreb wrote:

Inače slažem se sa njegovim znanstvenim predavanjima.

Miroljub Petrović je direktni potomak najvećeg srpskog junaka iz Crne Gore kučkog vojvode Radonje Petrovića, guvernera svih Brda, oca "egzarha trona srpskog" niškog arhimandrita Grigorija Drekalovića od Kastriotovića. Takođe, direktni je potomak najvećeg srpskog junaka 15. veka Đurađa Kastriota Skenderbega. Rodoslov Miroljuba Petrovića može se pogledati ovde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by jastreb 24/2/2017, 20:10

SPC je ta koja je zabranila nastup Miroljuba Petrovića u svojim prostorijama.

Inače ,pratio sam i neke njegove polemike koje je putem foruma vodio sa nekim svećenicima SPC i dobro ih izvrijeđao. Mislim,predstavlja se kao pravoslavac,a promovira u najmanju ruku,učenja adventista (kojima je i sam pripadao)i jehovaca. Nedavno je objavio nekakav novi i suvremeni prijevod svetog pisma na srpski jezik,a u stvari je to 99% prijevod Jehovinih svjedoka(Novi svijet).

Nije ni čudo da ga popi odbacuju. Promovira ,recimo kako je arhanđeo Mihael,ustvari sam Isus Krist. Zatim govori kako čovjek nakon smrti potpuno nestaje i spava,te se budi tek nakon uskrsnuća,što vjeruju adventisti i jehovci.

Pravoslavci ga opisuju kao sektaša.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Guest 24/2/2017, 21:10

jastreb wrote:SPC je ta koja je zabranila nastup Miroljuba Petrovića u svojim prostorijama.

Inače ,pratio sam i neke njegove polemike koje je putem foruma vodio sa nekim svećenicima SPC i dobro ih izvrijeđao. Mislim,predstavlja se kao pravoslavac,a promovira u najmanju ruku,učenja adventista (kojima je i sam pripadao)i jehovaca. Nedavno je objavio nekakav novi i suvremeni prijevod svetog pisma na srpski jezik,a u stvari je to 99% prijevod Jehovinih svjedoka(Novi svijet).

Nije ni čudo da ga popi odbacuju. Promovira ,recimo kako je arhanđeo Mihael,ustvari sam Isus Krist. Zatim govori kako čovjek nakon smrti potpuno nestaje i spava,te se budi tek nakon uskrsnuća,što vjeruju adventisti i jehovci.

Pravoslavci ga opisuju kao sektaša.


"Potpredsednik je Srpskog svetosavskog pokreta "


U ovoj sekti je najaktivniji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by gargamel0101 24/2/2017, 21:13

Tko je taj crnjo???
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Guest 24/2/2017, 21:21

gargamel0101 wrote:Tko je taj crnjo???

Garava kombinacija srbina i šiptara. Potomak Skenderbega (po vlastitom kazivanju).  Omiljeni Asilin i Jastrebov naučnik i guru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Guest 24/2/2017, 21:25

Pisma podrške dr.Miroljubu Petroviću:




"Pozdrav g. Petrovicu.Ja sam ....,imam 17 god. dolazim iz Hrvatske iz ... Prvo cu se zahvaliti na preobracenju koje su potaknila vasa predavanja.Otisao sam na krivi put,istrazivajuci istocnjacke religije i citajuci masonske knjige,drago mi je sto se nisam uvukao u to i sto sam pronasao put ka istini.Kratko vrijeme se bavim rep glazbom,uskoro bih trebao izbaciti demo album (kucna produkcija) u kojoj bih s jedne strane promovirao krscanstvo i stavove iz vase teorije,tj. teorije sa faktovima,tj. Bozije istine.Zanima me imam li vasu moralnu podrsku, (koja bi mi mnogo znacila),te imate li kakav stav o rep glazbi ili misljenje o tome?"


afro    :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by jastreb 24/2/2017, 21:26

kofein wrote:
jastreb wrote:SPC je ta koja je zabranila nastup Miroljuba Petrovića u svojim prostorijama.

Inače ,pratio sam i neke njegove polemike koje je putem foruma vodio sa nekim svećenicima SPC i dobro ih izvrijeđao. Mislim,predstavlja se kao pravoslavac,a promovira u najmanju ruku,učenja adventista (kojima je i sam pripadao)i jehovaca. Nedavno je objavio nekakav novi i suvremeni prijevod svetog pisma na srpski jezik,a u stvari je to 99% prijevod Jehovinih svjedoka(Novi svijet).

Nije ni čudo da ga popi odbacuju. Promovira ,recimo kako je arhanđeo Mihael,ustvari sam Isus Krist. Zatim govori kako čovjek nakon smrti potpuno nestaje i spava,te se budi tek nakon uskrsnuća,što vjeruju adventisti i jehovci.

Pravoslavci ga opisuju kao sektaša.


"Potpredsednik je Srpskog svetosavskog pokreta "




U ovoj sekti je najaktivniji.

Ma može on biti što god hoće. On je sektaš. Koji to pravoslavac vjeruje da je arhanđeo Mihael Isus Krist? To je jehovska nauka. Također Srbijom rastura nekakav srpski savremeni prevod Biblije,koji je prepisao od Biblije Jehovinih svjedoka.

Izruguje se svećenicima i svecima. Tako za jednog od najvećih srpskih svetaca svetog Vasilija Ostroškoga kaže da je to poganizam i mumija i slično.

Pravoslavni teolozi iz Srbije i CG opisuju ga kao sektaša,ukidaju mu emisije na pravoslavnim radio stanicama,na internetskim portalima i otkazuju mu nastupe u crkvama.

Zanimljivo je da je prije par godina održavao predavanje pred katolicima u Bosni,u nekom crkvenom prostoru.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

 POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA Empty Re: POBEGAO, BATO! Kontroverzni naučnik otkazao tribinu u obrenovačkoj crkvi, publika RAZOČARANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum