ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest Fri 24 Feb - 8:25

uglavnom, i u presudi karadžiću stoji argument prema kome je svaka revizija tužbe besmislena....

Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare Fri 24 Feb - 8:26

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio
Inace nesherem .....nemoš skupit dovoljno topovskog mesa da brani granicu sa Hr a kamo li uspiješan napad na /u tuđi teritorij.
..pa tko govori o napadu...taj problem nije izrazen samo kod nas...pa svako malo su ti ankete iz drugih drzava...koliko bi ljudi voljno bilo braniti ili sudjelovati u ratu...nigdje nemas veliki postotak..to je normalno..cak je manji postotak i u bogatijim drzavama..sto ti mislis da bi bio neki veliki postotak da smo kojim slucajem bogatija drzava..bi quratz cak bi mozda i manji bio..iz razloga..sto bi ratovao imam lovu...imam dobar posao..pa 1991 imao si brdo minken bojni....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus Fri 24 Feb - 8:26

vuksadinare wrote:


hvalis se kako imas s par stanova ili nekretnina samo da od rente zivis zivio bi ko lord...ja ima obitelj,dvoje djece...borim se..mogao bi kukat danima.....jebote u 273 svijeta ljudi zive od par dolara na dan..ali nigdje kmecavaca ko na ovim prostorima
Nisam se oženio radi matrijahalne imperije ...samo na meni si u natalitetu u zadnjih deset godina izgubio dvoje - troje djece jer sam mislio kreirat familiju plus si dobio lika kojemu glavni neprijatelji nisu Srbi , Muslimani il Arapi nego ŽENE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181949
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest Fri 24 Feb - 8:28

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Izbori+2012+za+koga+da+glasam+med+i+mleko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare Fri 24 Feb - 8:29

nigdje u mirnodopsko vrijeme nije izrazen veliki postotak za sudjelovanje u ratu...druga prica ej kad dođe do rata..i akd si fizicki ugrozen..sto mislis da se ljudima ratuje bio ti sređen ili ne..ili se o bilo cem radilo...to je tako....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare Fri 24 Feb - 8:31

jedini koji imaju najveci postotak i kojibi vjecno ratovali su muslimani...ali to ej kod njih tradicija..jer kad imponudis lopatu ili pusku..uvijek biraju najprije pusku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus Fri 24 Feb - 8:32

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:


hvalis se kako imas s par stanova ili nekretnina samo da od rente zivis zivio bi ko lord...ja ima obitelj,dvoje djece...borim se..mogao bi kukat danima.....jebote u 273 svijeta ljudi zive od par dolara na dan..ali nigdje kmecavaca ko na ovim prostorima
Nisam se oženio radi matrijahalne imperije ...samo na meni si u natalitetu u zadnjih deset godina izgubio dvoje - troje djece jer sam mislio kreirat familiju plus si dobio lika kojemu glavni neprijatelji nisu Srbi , Muslimani il Arapi nego ŽENE.
Inace za tvoju informaciju opet mi je psiholginja ( stalno mi to govore kad riješavam psiho tekstove ) da sam jako inteligentan ....nije me brige al nije prvo strucno mišljenje nego su me to vec psiholozi pitali tj rekli mi .....dignem se ujutro , otac oštopava kanalizaciju , malo nervozan ja ga smirio i reka mu da ulije vruce vode ....evo sad prije minutu odem dole kaže on uspija sam i meni govori : a je si pametn ...pa normalno da sam pametan ...ulij vruce vode da to razbije ...zima je , stisla se govna , treba ih razbit.

Tako da osim šta imaš jednog vojnika manje , dvoje troje djece manje , lika kojemu više nisu drugi narodi neprijatelji nego ŽENE ....ti si izgubio i jedan UM.


SAMO TI RATUJ PROTIV SRBA , MUSLIMANA IL ARAPA

JA ZNAM TKO NECE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181949
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare Fri 24 Feb - 8:38

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:


hvalis se kako imas s par stanova ili nekretnina samo da od rente zivis zivio bi ko lord...ja ima obitelj,dvoje djece...borim se..mogao bi kukat danima.....jebote u 273 svijeta ljudi zive od par dolara na dan..ali nigdje kmecavaca ko na ovim prostorima
Nisam se oženio radi matrijahalne imperije ...samo na meni si u natalitetu u zadnjih deset godina izgubio dvoje - troje djece jer sam mislio kreirat familiju plus si dobio lika kojemu glavni neprijatelji nisu Srbi , Muslimani il Arapi nego ŽENE.
Inace za tvoju informaciju opet mi je psiholginja ( stalno mi to govore kad riješavam psiho tekstove ) da sam jako inteligentan ....nije me brige al nije prvo strucno mišljenje nego su me to vec psiholozi pitali tj rekli mi .....dignem se ujutro , otac oštopava kanalizaciju , malo nervozan ja ga smirio i reka mu da ulije vruce vode ....evo sad prije minutu odem dole kaže on uspija sam i meni govori : a je si pametn ...pa normalno da sam pametan ...ulij vruce vode da to razbije ...zima je , stisla se govna , treba ih razbit.

Tako da osim šta imaš jednog vojnika manje , dvoje troje djece manje , lika kojemu više nisu drugi narodi neprijatelji nego ŽENE ....ti si izgubio i jedan UM.


SAMO TI RATUJ PROTIV SRBA , MUSLIMANA IL ARAPA

JA ZNAM TKO NECE.
necu ratovat osim ako me ne napadnu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus Fri 24 Feb - 8:44

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
dignem se ujutro , otac oštopava kanalizaciju , malo nervozan ja ga smirio i reka mu da ulije vruce vode ....evo sad prije minutu odem dole kaže on uspija sam i meni govori : a je si pametn ...pa normalno da sam pametan ...ulij vruce vode da to razbije ...zima je , stisla se govna , treba ih razbit.
A on se izheba ka luđak ujutro , ja se diga otiša napravit kavu ( evo sad pijem drugu ) , sve smrdi , on tuce nekom gumom , treba zvat službu za septičke ovo ono ....aj smiri se malo prvo ....ulij vruce vode da to malo razbije ....otiša u sobu popija kavu idem dole napravit drugu kavu a on meni : uspija sam , a jesi pametan ...a normalno zima je , ghovna se stisla.

Uštedio mu pare jer bi zva službu za kanalizaciju , uštedija mu nervozu i uštedija mu fizicki rad.

AMO DALJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181949
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus Fri 24 Feb - 8:46

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
dignem se ujutro , otac oštopava kanalizaciju , malo nervozan ja ga smirio i reka mu da ulije vruce vode ....evo sad prije minutu odem dole kaže on uspija sam i meni govori : a je si pametn ...pa normalno da sam pametan ...ulij vruce vode da to razbije ...zima je , stisla se govna , treba ih razbit.
A on se izheba ka luđak ujutro , ja se diga otiša napravit kavu ( evo sad pijem drugu ) , sve smrdi , on tuce nekom gumom , treba zvat službu za septičke ovo ono ....aj smiri se malo prvo ....ulij vruce vode da to malo razbije ....otiša u sobu popija kavu idem dole napravit drugu kavu a on meni : uspija sam , a jesi pametan ...a normalno zima je , ghovna se stisla.

Uštedio mu pare jer bi zva službu za kanalizaciju , uštedija mu nervozu i uštedija mu fizicki rad.

AMO DALJE.
Mislim smješno al ono samo primjer kako ja elegantno riješavam tehničke probleme.

A sad cemo riješit i problem sa Srbijom : slab natalitet svugdje , mladi su povezani preko interneta : VODIMO LJUBAV A NE RAT.

RIJEŠEN PROBLEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181949
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus Fri 24 Feb - 8:54

RayMabus wrote:

A sad cemo riješit i problem sa Srbijom : slab natalitet svugdje , mladi su povezani preko interneta : VODIMO LJUBAV A NE RAT.

RIJEŠEN PROBLEM.
Nakon ovoga nek se Izmetbegovic vadi iz ghovana ...nama RS nesmeta.

UM CINI RATNIKA A NE ORUŽJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181949
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by dzango Fri 24 Feb - 9:58

epikur37 wrote:
dzango wrote:
epikur37 wrote:Bošnjaci opet srljaju u provaliju....neviđeni talent za samopojebat se.
Sami sebi pucaju u noge. Od revizije neće biti ništa a Dodik dobija argemente jer Balije same nipodaštavaju institucije BIH.


Jasna stvar.

Naum pade mi kad je onomad Alija odbio Kutiljerov plan, koji im je davao više nego što sad imaju i zaustavljao rat na pomolu.

Hrvati i Srbi prihvatili a Aliji netko iz jedne ambasade (zna se koje) šapnuo da odbije jer će dobiti cijelu BiH građansku.

I tako on odbije, rat se rasplamsa svom žestinom u kojem njegov narod pretrpi ogromne žrtve i na kraju dobi manje.

Tako i sad.....
Nije on dobio, nego tata mu. Mada, isti kurac.

_________________
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest Fri 24 Feb - 10:09

Za ovog nesrećnog bakira bAlija je veličina, vodja i državnik-mada je i on bio gkk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by dzango Fri 24 Feb - 10:12

Bracala wrote:Za ovog nesrećnog bakira bAlija je veličina,  vodja i državnik-mada je i on bio gkk
Balijama pored Bakira i ne trebaju četnici.

_________________
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Stanojko Fri 24 Feb - 10:21

Odlicno! Super...sto gore to bolje... Treba da se ubrzavaju stvari lagano...

_________________
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by epikur37 Fri 24 Feb - 10:25

Čeka se da Dodo napravi sljedeći iskorak, taman mu se namjestila lopta.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Stanojko Fri 24 Feb - 10:31

epikur37 wrote:Čeka se da Dodo napravi sljedeći iskorak, taman mu se namjestila lopta.
Sve ovo pre ili kasnije vodi ka neumitnom kraju... Sta cete vi rvati da radite, to mi vec nije jasno...

_________________
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by epikur37 Fri 24 Feb - 10:37

Stanojko wrote:
epikur37 wrote:Čeka se da Dodo napravi sljedeći iskorak, taman mu se namjestila lopta.
Sve ovo pre ili kasnije vodi ka neumitnom kraju... Sta cete vi rvati da radite, to mi vec nije jasno...


Ni nama :D

Vjerojatno će američka ambasada odlučiti s naše strane koji je plan, budući da Zagreb godinama pa i decenijama  nema nikakve ideje vezano za BiH a Mostar nema snage.

Ne bi me čudilo da ako se Srpska odvoji da nama prikrpe cijelu Federaciju BiH.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Stanojko Fri 24 Feb - 10:44

epikur37 wrote:
Stanojko wrote:
epikur37 wrote:Čeka se da Dodo napravi sljedeći iskorak, taman mu se namjestila lopta.
Sve ovo pre ili kasnije vodi ka neumitnom kraju... Sta cete vi rvati da radite, to mi vec nije jasno...


Ni nama :D

Vjerojatno će američka ambasada odlučiti s naše strane koji je plan, budući da Zagreb godinama pa i decenijama  nema nikakve ideje vezano za BiH a Mostar nema snage.

Ne bi me čudilo da ako se Srpska odvoji da nama prikrpe cijelu Federaciju BiH.
Hm...to bi bilo dobro...

_________________
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus Fri 24 Feb - 10:56

Stanojko wrote:Sta cete vi rvati da radite, to mi vec nije jasno...
Ništa , sjedimo i čekamo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181949
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare Fri 24 Feb - 10:57

epikur37 wrote:
Stanojko wrote:
epikur37 wrote:Čeka se da Dodo napravi sljedeći iskorak, taman mu se namjestila lopta.
Sve ovo pre ili kasnije vodi ka neumitnom kraju... Sta cete vi rvati da radite, to mi vec nije jasno...


Ni nama :D

Vjerojatno će američka ambasada odlučiti s naše strane koji je plan, budući da Zagreb godinama pa i decenijama  nema nikakve ideje vezano za BiH a Mostar nema snage.

Ne bi me čudilo da ako se Srpska odvoji da nama prikrpe cijelu Federaciju BiH.
onda ti slabo pratis u zadnje vrijeme sto govore politicari u hravtskoj a gopvori se ko nikad o federalizaciji bh-a tj o trecem entitetu..cak je prosao i hrvatski prijedlog u parlamentu eu-a prvi put o pravima hrvata u bh-a..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 3 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum