ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by epikur37 24/2/2017, 07:51

dobro poznata mi je tvoja optika :)

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare 24/2/2017, 07:58

epikur37 wrote:dobro poznata mi je tvoja optika :)
nema tu nikakve optike osim ako si slijep........svatko iz ove krize izvlaci maximum...srbiji mig daje rusija..ovima turska...definitivno sukob je nemoguce izbjeci i da nije ove revizije nesto drugo bi se naslo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:00

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:dobro poznata mi je tvoja optika :)
nema tu nikakve optike osim ako si slijep........svatko iz ove krize izvlaci maximum...srbiji mig daje rusija..ovima turska...definitivno sukob je nemoguce izbjeci i da nije ove revizije nesto drugo bi se naslo...
A nitko nece u vojsku da brani kradeze lopove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by dzango 24/2/2017, 08:02

epikur37 wrote:Bošnjaci opet srljaju u provaliju....neviđeni talent za samopojebat se.
Sami sebi pucaju u noge. Od revizije neće biti ništa a Dodik dobija argemente jer Balije same nipodaštavaju institucije BIH.

_________________
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:02

vuksadinare wrote:...ova situacija je napravljena u globalu krize na ovim prostorima...svatko koristi neku priliku da nesto izvuce za sebe...sukob interesa una ovim prostorima je kulminirao...ali realno vodstvo srbije je najvise umocilo srbima...u bh-a..konstatnim napadima,optuzbama i prijetnjama prema susjedima od makedonije do hrvatske napravili su to da su izazvali-reakciju...
sta lupas, sta kenjas koji moj, kakva srbija, sta mekadonija.
htelu su samostalnost, rec im niko nije prigovorio.
i sad, siptari mi unistavaju drzavu a ti SEREŠ o srbiji i srbima-
sta BiH, ko negira dejtonsku  BiH ?? srbi ne !
srbija podrzava dejtonsku BiH, ali to ne znaci da cemo prihvatit
takvo tumacenje dejtona koje ce ponistiti srpku, nisu samo 
balije, turci, ameri i ustase timaci dejtona, ima i drugih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare 24/2/2017, 08:04

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:...ova situacija je napravljena u globalu krize na ovim prostorima...svatko koristi neku priliku da nesto izvuce za sebe...sukob interesa una ovim prostorima je kulminirao...ali realno vodstvo srbije je najvise umocilo srbima...u bh-a..konstatnim napadima,optuzbama i prijetnjama prema susjedima od makedonije do hrvatske napravili su to da su izazvali-reakciju...
sta lupas, sta kenjas koji moj, kakva srbija, sta mekadonija.
htelu su samostalnost, rec im niko nije prigovorio.
i sad, siptari mi unistavaju drzavu a ti SEREŠ o srbiji i srbima-
sta BiH, ko negira dejtonsku  BiH ?? srbi ne !
srbija podrzava dejtonsku BiH, ali to ne znaci da cemo prihvatit
takvo tumacenje dejtona koje ce ponistiti srpku, nisu samo 
balije, turci, ameri i ustase timaci dejtona, ima i drugih.
evo ga.. :) ..jedan u pravu svi drugi u krivu..majstor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:05

Ja se nadam da ce Putin Srbiji dati još oružja , ovi naši u Rvatskoj razhebali i pokrali državu pa sad oce da ih mladi kojima su uništili živote brane a nitko nece......ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:07

ERDOGAN UZ POMOĆ SAD PODMEĆE RAT NA BALKANU: Nagovorili Bakira da tuži Srbiju i IZAZOVE KRIZU
Odluku o podnošenju zahteva za reviziju presude Međunarodnog suda pravde protiv Srbije Bakir Izetbegović je doneo na nagovor SAD i Turske

informer/EuroBlic 23. 02. 2017. 23:16

1

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 132595_erodgan_f
Reuters
 
To tvrdi nekadašnji visoki funkcioner Službe državne bezbednosti SFRJ i Srbije Božidar Spasić. On navodi da je informacije o, kako kaže, presudnoj ulozi Amerikanaca i državnog vrha Turske u odluci bošnjačkog člana Predsedništva BiH da ponovo zaoštri odnose sa Srbijom i Srpskom dobio od pouzdanih izvora i bivših kolega iz obaveštajnog sektora, koji su, prema njegovim rečima, imali uvid u poverljive zapisnike s poslednjeg sastanka turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana i Bakira Izetbegovića, piše EuroBlic
DODIK O PREKINUTOJ SEDNICI PREDSEDNIŠTVA BiH: Bakir izazvao krizu koja dugo neće biti rešena!
- Izetbegovićev poslednji polutajni sastanak s Erdoganom organizovan je u Ankari krajem decembra prošle godine u jeku žestokih reakcija na referendum, koji je održan u Srpskoj povodom odluke Ustavnog suda BiH i osporavanja proslave 9. januara.
AMBASADOR RUSIJE U BIH TRAŽI ZASEDANJE SAVETA ZA MIR: Bakirova tužba pogađa Srbe u Srpskoj i Srbiji!
Na tom sastanku Izetbegović je dobio punu podršku turskog predsednika za podnošenje zahteva za reviziju presude Međunarodnog suda pravde u sporu koji je BiH vodila protiv Srbije. Na tom sastanku čak su se predlagali i razni konspirativni nazivi za predstojeću Izetbegovićevu akciju u kojoj će mu turske vlasti, kako je dogovoreno, pružiti svaku vrstu pomoći – tvrdi Spasić.
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 105708_car-reuter-dado-ruvic_f
Tanjug
 
Navodi da se prilikom navedene posete Turskoj o kojoj su, kako podseća, izveštavali i brojni federalni mediji, bošnjački član Predsedništva BiH sastao i sa ambasadorom SAD u toj zemlji Džonom Basom, od kojeg je Izetbegović, prema Spasićevim rečima, takođe dobio podršku za pokretanje novog spora sa Srbijom.
- Američki ambasador u Ankari takođe je hrabrio Izetbegovića da pokrene reviziju tužbe, obećavajući moralnu i diplomatsku podršku SAD naporima bošnjačke strane da „dođe do pravde“.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by epikur37 24/2/2017, 08:09

dzango wrote:
epikur37 wrote:Bošnjaci opet srljaju u provaliju....neviđeni talent za samopojebat se.
Sami sebi pucaju u noge. Od revizije neće biti ništa a Dodik dobija argemente jer Balije same nipodaštavaju institucije BIH.


Jasna stvar.

Naum pade mi kad je onomad Alija odbio Kutiljerov plan, koji im je davao više nego što sad imaju i zaustavljao rat na pomolu.

Hrvati i Srbi prihvatili a Aliji netko iz jedne ambasade (zna se koje) šapnuo da odbije jer će dobiti cijelu BiH građansku.

I tako on odbije, rat se rasplamsa svom žestinom u kojem njegov narod pretrpi ogromne žrtve i na kraju dobi manje.

Tako i sad.....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:11

Srpska raketa s 25 kilometara POGAĐA U PROZOR, arapski kupci ne pitaju za cenu (VIDEO)
Lana Gedošević | [size=11]24. 02. 2017 - 07:05h[/size]


Srpski inženjeri razvili su navođenu raketu, koja je toliko precizna da sa 25 kilometara može da uđe kroz prozor. Radi se o postojećem raketnom sistemu ALAS, koji je u međuvremenu modifikovan i unapređen, i koji je svoje kupce našao u Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE).



[size=16]
[size=0]Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 D6da3e4c5f17338d5814821210ee4de3,35,1
[/size][/size]

Raketni sistem ALAS nije nepoznanica, niti novitet kada je u pitanju naoružanje, pa je i ove, kao i ranijih godina našao svoje mesto na sajmu naoružanja IDEX 2017 u Abu Dabiju. U pitanju je raketa zemlja-zemlja, koja je u međuvremenu značajno poboljšana.

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 M44ktkqTURBXy9jYTRlZWFmMTg5YmY1NzJmN2M2MzY1YTNkODdjYmY0Yy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Tango six / Promo
[size][size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_pintrest_gray_icoIzetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
[size]
U Abu Dabiju je juče prvi put prikazan i video snimak uspešnog probnog gađanja rakete ALAS na poligonu Ministarstva odbrane u Nikincima. Da stvar bude još zanimljivija, ona je lansirana sa vozila oružanih snaga Emirata "Nimr".
[/size]

  • "Šumadija", "Stršljen", "Miloš" i "Lazar" osvajaju svet: Šta sve može MOĆNO SRPSKO ORUŽJE


[size]
- Na sajmu je pokazan snimak na kome se vidi da je raketa dokazala svoj koncept i da je na pravom putu da krene u serijsku proizvodnju. Srpske firme rade projektovanje, razvoj i testiranje rakete, dok će firma "Earth" iz UEA serijski da ih proizvodi za svoje potrebe. Ove rakete mogu da se koriste na kopnu (zemlja-zemlja) ili da se lansiraju sa patrolnih čamaca (more-more), kaže za "Blic" urednik portala "Tango six" Petar Vojinović.
[/size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 PlRktkpTURBXy85NzdkZWFmNzNlYTBkMzhhZDVhNGZlZGNlZWVmZDE3OC5wbmeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA
Foto: Tango six / Promo
[size][size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_pintrest_gray_icoIzetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
[size]
Srpske kompanije "Jugoimport" i "EDePro" su još 2013. godine potpisale ugovor sa UAE, odnosno njihovom kompanijom "EARTH" o razvoju rakete zemlja-zemlja ALAS. Tome je prisustvovao i tadašnji prvi potpredsednik Vlade a danas premijer Aleksandar Vučić.
[/size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 PbmktkqTURBXy9mYWZhNDcwYmVlMDAxM2Y2Y2QxMTAyMjExY2ZiOTA5Zi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Tango six / Promo
[size][size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_pintrest_gray_icoIzetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
[size]
Inženjer kompanije "EDePro" Goran Memon objašnjava da je verifikacija prototipa sistema ALAS u završnoj fazi. On navodi da je na njemu osposobljena platforma da pogodi cilj na željenoj daljini, da ima TV sistem za navođenje i komunikaciju putem optičkog kabla.
[/size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 BuCktkpTURBXy9hMWQxZGY5ZmYwYTU3NWYyZWNhODdmNTViNjYxN2RjYS5wbmeTlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA
Foto: Tango six / Promo
[size][size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_pintrest_gray_icoIzetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
[size]
- ALAS se menja, tako da je došlo do modifikacije u smislu veće efikasnosti i upravljanja, a osposobljen je i da stabilizuje sliku u letu. Povećane su njegove manevarske sposobnosti, unapređen pogon i poboljšan motor, a bolji je i sistem za snabdevanje gorivom - ispričao je Memon za "Tango six".
[/size]

  • CEO SVET SE NAORUŽAVA Trgovina oružjem na najvišem nivou JOŠ OD HLADNOG RATA


[size]
Ovim izmenama poboljšan je kapacitet rezervoara, čime je produžen domet, a sama raketa izgleda malo drugačije nego ranije. Inače, ALAS je testiran i na temperature, i to u opsegu od -30 do +70 stepeni Celzijusa.
[/size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 GW6ktkqTURBXy9mZGIzZmNlY2U2Mzk3OGJiMWI0ODAwNTQ3ODZlZGFjOS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: Tango six / Promo
[size][size]
Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_pintrest_gray_icoIzetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Share_v1_facebook_gray_ico[/size][/size]
[size]
U "EDeProu" navode da sada predstoji testiranje i integracija bojeve glave, i da se očekuju da će sistem uskoro ući u serijsku proizvodnju.[/size]
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/srpska-raketa-s-25-kilometara-pogadja-u-prozor-arapski-kupci-ne-pitaju-za-cenu-video/lzklc1g
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:15

Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare 24/2/2017, 08:16

RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:18

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio
Pa u biti sam dao otkaz na vrlo glup , brutalan i spontan nacin svojstven samo luđacima poput mene.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:20

MaximusDecimusMiridije wrote:Dobro, neovisno od toga sto ovaj supak je ludjak sam po sebi. Vama su svi neprijatelji koji gusle o bilo cemu van vasih vlastitih interesa i ocekivanja. Neovisno od vase odgovornosti u pojedinome slucaju.


mrzim psihopatu iz dna duše, ali u ovom slučaju je u pravu. 
uglavnom, dobro bi bilo da se svi batale komentarisanja ovoga-jer svima odgovara intriga revizije. kako sarajevu, tako banja luci-a pogotovo beogradu gde slede opšti izbori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:21

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio

boli te kurac, ionako si an državnoj sisi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare 24/2/2017, 08:22

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio
Pa u biti sam dao otkaz na vrlo glup , brutalan i spontan nacin svojstven samo luđacima poput mene.

hvalis se kako imas s par stanova ili nekretnina samo da od rente zivis zivio bi ko lord...ja ima obitelj,dvoje djece...borim se..mogao bi kukat danima.....jebote u 273 svijeta ljudi zive od par dolara na dan..ali nigdje kmecavaca ko na ovim prostorima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:23

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio
Inace nesherem .....nemoš skupit dovoljno topovskog mesa da brani granicu sa Hr a kamo li uspiješan napad na /u tuđi teritorij.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by vuksadinare 24/2/2017, 08:23

Bracala wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio

boli te kurac, ionako si an državnoj sisi...
..nisam..vec 100 puta to demantirao ovdje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by RayMabus 24/2/2017, 08:24

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Ma hebeš rakete Pizzon , u Hr je takvo stanje da nemogu skupit ekipu da brani hr granicu a kamo li herceg bosnu a kamo li napad na RS a kamo li Srbiju il nešto žešce ....totalno rasulo.
ajd ne seri ray....ne mogu ni u srbiji....jebote izgubis posao i smak svijeta..ja sam ga gubio deset puta pa nisam u nesvijest padao nego se borio
Pa u biti sam dao otkaz na vrlo glup , brutalan i spontan nacin svojstven samo luđacima poput mene.

hvalis se kako imas s par stanova ili nekretnina samo da od rente zivis zivio bi ko lord...ja ima obitelj,dvoje djece...borim se..mogao bi kukat danima.....jebote u 273 svijeta ljudi zive od par dolara na dan..ali nigdje kmecavaca ko na ovim prostorima
To nije tema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:24

michaellcmacha wrote:o kakvom se to trajnom neprijateljstvu radi.... jedini tko je na putu neprijateljstva svih ovih godina je srbija i srbi... kakav kurčevi "odbrambeni i otadžbinski rat" u ladna vas usta jebo onaj tko vam dozvoli da zajebavate i maltretirate sve oko sebe....

dobro pa niko srbe nije maltretirao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Guest 24/2/2017, 08:25

uglavnom, i u presudi karadžiću stoji argument prema kome je svaka revizija tužbe besmislena....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva - Page 2 Empty Re: Izetbegović odabrao put trajnog neprijateljstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum