ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 3 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 13/2/2017, 00:24

I sad cu lijepo položit za kamion a znate zašto ? Vidiš kako ljudi ( muški ) razmišljaju : A pa ovo a pa ono , uvik neke izlike ....ma nije bitno šta ceš se prekvalificirat može to bit i varioc nego je bitno ovo .....ok ti s kvalifikacijom jesi iznad muških koji je nemaju al ono bitnije je da istu tu kvalifikaciju one baš netrce za to tj nula bodova .....ti si sine elimira 50% konkurenkcije bez obzira na muške koji cine ostalih 50% imali ili ne oni tu kvalifikaciju.

A vi se jbte s njima di god se one uvale , ja znam tko nece i nije toliko glup.

RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 3 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 13/2/2017, 00:40

A kad pogledaš ispada da je traženje posla teško a sve ti se svodi na ili faks koje one nece ili kvalifikacije koje one nece il malo ljudi opcenito ima ....jel se one tu mogu uvalit to ti je piši gotovo.....nema od toga kruva ....kuna devalvira a ove ti se nikad nebune za plaču .....nesposobne su.

Naglasak je na sposobnosti.

Eliminiraj se u startu iz branše u kojoj si ili se uvaljuju žene ....sam se eliminiraš i eliminirao si 50% ovih na tržištu rada.

U STARTU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum