ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 21:47

kaja wrote:
RayMabus wrote:
Ground Biscuits wrote:sto toliko mrzis zene ? pa zena te rodila,podojila,odgojila,jebo ga ti,imas psiologa masu u hr,dobrih a ti para kazes imas,amerikanci npr svaki treci idu redovno psiholozima,to ti je ko da ides recimo dermatologu,nije sramota
Ko prica o mržnji ? Govorim ti o bizmisu ....cine 50% radne snage ....gore san ti objasnija tko su i šta su ....jesi li zamjenjiv s njima u nekoj branši TA BRANŠA JE GOTOVA.
a zašto bi te one zamijenile, radi zajedno s njima..
Za kikiriki ? Pa nisam blesav. Bolje đabe ležat nego đabe radit.

Nemam ja tu više šta radit , gdje se žene uvale ta branša je gotova dugorocno ...nema štrajkova , nema povecanja placa .....nema dodatnog bizmisa.

ZABORAVI.

RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by kaya 12/2/2017, 22:06

RayMabus wrote:
kaja wrote:
RayMabus wrote:
Ground Biscuits wrote:sto toliko mrzis zene ? pa zena te rodila,podojila,odgojila,jebo ga ti,imas psiologa masu u hr,dobrih a ti para kazes imas,amerikanci npr svaki treci idu redovno psiholozima,to ti je ko da ides recimo dermatologu,nije sramota
Ko prica o mržnji ? Govorim ti o bizmisu ....cine 50% radne snage ....gore san ti objasnija tko su i šta su ....jesi li zamjenjiv s njima u nekoj branši TA BRANŠA JE GOTOVA.
a zašto bi te one zamijenile, radi zajedno s njima..
Za kikiriki ? Pa nisam blesav. Bolje đabe ležat nego đabe radit.

Nemam ja tu više šta radit , gdje se žene uvale ta branša je gotova dugorocno ...nema štrajkova , nema povecanja placa .....nema dodatnog bizmisa.

ZABORAVI.
a onda lezi ili idi u njemačku raditi. tamo ćeš isto raditi sa ženama i isto češ biti plaćen. ne dijele oni novce ovako olKO  kako nam naši novopečeni gastarbajteri porucuju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 22:07

Sad cu malo odmarat pa vidit šta cu ...imam A i B kategoriju ....gledam možda položit i za kamion ...otic u Njemačku naucit jezik ...znam talijanski i engleski pa mi je ovo dodatni još a turisticka smo zemlja.

Ženama se nemože konkurirat na tržištu rada di ti se one uvale ...to je 50% ukupne populacije na tržištu rada ....to ti znaci da tu nema povecanja placa nit štrajkova za iste a morat ceš pratit njihov tempo a ove za kompliment od gazde rade i đabe i više ...dakle moraš onda parirat njima ako oceš ispast ok radnik a ne pizda a sve za kikiriki.

MA NE DOLAZI U OBZIR.

To se ide dalje i gleda se usavršit sebe i mozgaš šta je najbolje i di ti one nemogu konkurirat i to ti je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Guest 12/2/2017, 22:50

promjeni spol postani zena  jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 22:56

Ground Biscuits wrote:promjeni spol postani zena  jocolor
Da san tija bit pička inkarnira bi se u istu a onda bi mi pravilo da moj posao nije konkurirat muškima na tržištu rada , uzimat im poslove i smanjivat cijenu rada nego odgoj djece i nedolazi u obzir da bi išta osim toga radija ( kuca , odgoj djece ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Guest 12/2/2017, 23:00

jebiga trebo si se reinkarnirati u nekom vremenu prije 1000 godina tad bi bio dzek a sad u 2017 emachwipacija,jebiga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:02

Ground Biscuits wrote:jebiga trebo si se reinkarnirati u nekom vremenu prije 1000 godina tad bi bio dzek a sad u 2017 emachwipacija,jebiga
A dobro al prije nešto manje od 40 godina kad san se inkarnira te emanicpacije nije bilo ni u tragovima ....necitam ja buducnost ...izgledalo je onda normalno tj nije bilo ovako ( kraj sedamdesetih godina prošlog stoljeca ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Guest 12/2/2017, 23:04

je,i pivo je garant bilo bolje,i nije bilo ovoliko plastike,a auti su bili 2 konjuktivitisa koji vuku kola,to je bio zivot a ne ovo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:08

A cuj ....al šta se emanicpacije tice tad je nije bilo i bila je u tragovima ....još je društvo bilo konzervativno i pocela su djeca cvjeca i ok al ono te price emanicipacija i to ....to je ipak došlo do izražaja poslije i sad je vrhunac ....doduše pricamo o teškom stanju emanicpacije koji je matrijahalna imperija dok neka normalna razumna emancipacija je ok.

Samo Bog i vremenski putnici znaju buducnost ....vremenski putnicu su ti materijalna ravan tako da ti duša prije inkarnacije nezna buducnost tj može odredit gdje i zašto negdje s kojim ciljem al da može znat buduce događaje a nije inkarnirana i vremenski putnik il ima te podatke e to nezna ....zna sadašnjost i prošlost te procijenjuje gdje ce....ako oce uopce.

Uglavnom ja ti nisam zna za tu emanicpaciju kad sam se inkarnira niti mi je ona bila bitna ...al sam naletija na nju i cijelu je proucija i reka da cu joj hebat sve po spisku pa makar pola planete morao zapaliti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Guest 12/2/2017, 23:12

a kako se inkarniras,majke ti,de reci i meni pa da i ja probam  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:26

Ground Biscuits wrote:a kako se inkarniras,majke ti,de reci i meni pa da i ja probam  cat
Znaš ti dobro samo si zaboravija kad si se inkarnira .....dio duše koji se inkarnira pocme s praznom memorijom.

Doduše ja sam od malih nogu znao da sam mala galakticka picajzla.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Leviathan2 12/2/2017, 23:28

jbte longi, ti si znaci radio na benzinskoj a, pa koju si ti spagu imao za posao

_________________
E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:31

Sad sam lipo zva mater na razgovor prije par dana , objasnija da sam blokiran , da me žene neprivlace i da me ucinila pederom sa svojim ponašanjem i da je to gotovo i da necu imat nit žene nit djece pa me onda svađe više ni nezanimaju šta je cije a šta nije nego da mi pomogne oko knjigovodstva ako oce a ako ne opet ok.

Uglavnom bmk samac kojemu se više nediže na žene , koji je prigorija to sve jer se nije realizira kao obiteljski covjek , kojeg to više ni nezanima nit privlaci .......nekretnina se ima ...prodavat i uživat.....odživit ovo šta imam i uživat u krahu materijalne imperije a drugi neka se trese i živcira ....meni brajo kad sam samac baš i neetreba nerviranje oko finacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:34

Leviathan2 wrote:jbte longi, ti si znaci radio na benzinskoj a, pa koju si ti spagu imao za posao
Radio i nikad više ...žene se uvalile ....pala zarada ...nije to više to .....treba bižat u Njemačku.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Leviathan2 12/2/2017, 23:38

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:jbte longi, ti si znaci radio na benzinskoj a, pa koju si ti spagu imao za posao
Radio i nikad više ...žene se uvalile ....pala zarada ...nije to više to .....treba bižat u Njemačku.

lol!
nes ti njemacku ni vidit men se cini :D

_________________
E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:43

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:jbte longi, ti si znaci radio na benzinskoj a, pa koju si ti spagu imao za posao
Radio i nikad više ...žene se uvalile ....pala zarada ...nije to više to .....treba bižat u Njemačku.

lol!
nes ti njemacku ni vidit men se cini :D
A cuj ocu jer mi nije cilj zarada nego naucit jezik ...i usput skupit malo staža ako mogu tj tih par mjeseci.

Imam malo šire planove , njemački mi treba radi iznajmljivanja apartmana itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 12/2/2017, 23:54

U svijetu matrijahalne imperije u kojem žene rade a iste su 50% tržišta radne snage gdje god se one uvale ta branša je gotova ....moš ti ostat tu al samo gubiš ....one em šta zauzmu poslove rade za kikiriki , poslušne su , nedižu štrajkove i još rade više da dobiju pohvale od šefa ....jedino ako si lud ceš se s time takmičit.

Znaci da ti je cilj radit i kvalificirat se za ono di one nece i nisu još jer borba s njima je samo gubljenje vrimena , živaca i novca.

Isto tako i školovanje je plus jer se onda izdižeš iznad NKV i SSS strucne snage no kako nemam fakultet onda moram tržait nova znanja i kvalifikacije i branše gdje njih nema.

Nije stvar u lovi nego sigurnosti jer ostaneš li u njihovoj zoni i takmicit se s njima to ti je rad za kikiriki a ono zamjenjiv si kujama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 13/2/2017, 00:06

No ima jedna dobra stvar u cijeloj toj prici a ta je šta se matrijahalna imperija nakon 20 godina počme raspadat na tržištu rada jer joj je rezultat krah nataliteta pa za 20 godina na tržište rada dolazi sve manje domace radne snage .....dakle nesmanuje se broj žena i to nego sve.

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014

Pa nastavi u tom smjeru slobodno al me nezanima da cekam da se borim s kokošima nego otra dalje di njih NEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 13/2/2017, 00:09

U Njemačkoj vam je matrijahlna imperija pocela vec stizat na naplatu ....zato im i treba toliko radne snage ...tu su deset godina ispred nas ....njima vec sad fali svega i falit ce sve više.

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Germany-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 13/2/2017, 00:14

Al ta njemačka glad guta i našu radnu snagu tako da nam baš i neigra šta smo deset godina kasnije od njih ugazili u matrijahalnu imperiju.

Kako god okreneš samo vi ( žene ) radite , tamo di ste vi mene NEMA.

Odma sam eliminirao konkurenkciju od 50% tržišta radne snage.

KRAJ PRIČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by RayMabus 13/2/2017, 00:24

I sad cu lijepo položit za kamion a znate zašto ? Vidiš kako ljudi ( muški ) razmišljaju : A pa ovo a pa ono , uvik neke izlike ....ma nije bitno šta ceš se prekvalificirat može to bit i varioc nego je bitno ovo .....ok ti s kvalifikacijom jesi iznad muških koji je nemaju al ono bitnije je da istu tu kvalifikaciju one baš netrce za to tj nula bodova .....ti si sine elimira 50% konkurenkcije bez obzira na muške koji cine ostalih 50% imali ili ne oni tu kvalifikaciju.

A vi se jbte s njima di god se one uvale , ja znam tko nece i nije toliko glup.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181975
2014-04-11


Back to top Go down

E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija. - Page 2 Empty Re: E sad cu vam rec šta sam radiija 10 godina i zašto sam dao otkaz ; emanicpacija.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum