ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 4 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by govinda 12/2/2017, 18:07

kic wrote:
ne žive svi u SZ Hrvatskoj..

neki rade u Beču i žive u Dalmaciji, i to je do 8h puta već, nije baš neko vrijeme za zaletit se preko vikenda..
8 sati? Pa toliko meni treba busom do Beca...

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 4 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Kermit 12/2/2017, 18:40

Petrinja pa zar nije to sluzbeno napusten grad
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 4 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by danni1 12/2/2017, 19:05

kaja wrote:umjesto turbolaxa samo pročitajte priče novih gastarbajtera..da pogodim bez čitanja
otišli su svi, poslodavac ih cijeni i kuha im  kavu svaki dan, obraća im se sa -  vaše veličanstvo i nakloni im se , plaća je ludilo a ne moraju puno raditi, ostaje im mjesečno jedno 3000 eura iako on popravlja ili vozi viljuškar a ona pere suđe..
Bemti...točno.
kak si samo pogodila?

_________________
 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 4 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 4 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by vuksadinare 12/2/2017, 19:37

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:Imaju joj djeca budućnosti, 1 mjesec vojnog roka i biti će ko čelik, HDZova čvrsta i pravedna ruka pod vodstvom Plenkija i Kolinde će se pobrinuto za to
ne volim plenkija ali on je kriv za iseljavanje a na vlasti par mjeseci...cudo jedno
kako nije?

diže nove poreze što će sigurno potaknuti iseljavanje, i ne radi nikakve reforme da zaustavi.
objasnio sam ti zasto dize poreze..oces ti vratiti 2 milijarde eura duga za kredit koji stize ove godine..nema od kud vratit ako ne digne poreze i zaduzi se...dogodine dolazi 600,700 milijuna eura duga za vratit..pa's vidit kako snizuje poreze i lazno ce se hvalit kako se radi o sposobnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 4 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum