ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Guest Sun 12 Feb - 14:31

kic wrote:
 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 16708211
 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 News_elon_musk_mars
 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 B0b67853-dcde-416c-86d0-4fa340bfda02

Guest
Guest


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Guest Sun 12 Feb - 14:35

kic wrote:
vili40 wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:Odlično...mogla je i bez oproštajne pateike... Svatko ima pravo ići tamo gdje misli da ce mu biti bolje...Ni prva, ni zadnja...


a ono, prije nego odu, potraže novinare da im ispričaju life story, klasik
nađu se pokoji ali 99% odu u tišini pa zato onih bezbroj zaposlenih u uredima preko veze nemaju pojma o stvarnoj brojci i stvarnom stanju.A i boli ih ona stvar,rekli su im da to zapravo bježe izdajnici i lijenčine i da će vani vidjeti svoga vraga.


pa vidjet će, ugl su porezi još veći vani, ulice su 300% nesigurnije, ne vidiš svoje ni prijatelje po godinu dana.. enjoy
da,porezi su uf,sranje,valjda ce trump to srezati,bar je tako obecao,mada ko zna na koje tacno je poreze mislio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by vili40 Sun 12 Feb - 14:36

kic wrote: 

iz zvijezda i mrtvih.. astrologija + alkemija = nekromancija
zahaklaj ti jednu zanimljiviju anketu:
a) Hrvatsku će napasti i uništiti iz vana
b) Hrvatska će sutra biti ko Švicarska
c) Hrvatska će se urušiti sama od sebe
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by aben Sun 12 Feb - 14:37

c, ali krivo glagolsko vrime

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by kic Sun 12 Feb - 14:37

vili40 wrote:
kic wrote: 

iz zvijezda i mrtvih.. astrologija + alkemija = nekromancija
zahaklaj ti jednu zanimljiviju anketu:
a) Hrvatsku će napasti i uništiti iz vana
b) Hrvatska će sutra biti ko Švicarska
c) Hrvatska će se urušiti sama od sebe


poll može svatko otvoriti ovdje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by RayMabus Sun 12 Feb - 14:39

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:


pa vidjet će, ugl su porezi još veći vani, ulice su 300% nesigurnije, ne vidiš svoje ni prijatelje po godinu dana.. enjoy
Ja sam tri godine bija u Italiji od toga pune dvije godine radija ....ljeti doma , tri tjedna , zimi četri plus trinajsta plača prije toga da guštam u zimskim praznicima ....tako da pricaš gluposti.


ja sam bio i u Italiji i u Njemačkoj tako da, svak ima svoj exp
Ja sam bija u Italiji , regija Bergamo ( inace najaca ekonomski il među prve tri najjace u Italiji al mislim da je prva il eventualno druga po ekonomiji ) , privatna pilana , Talijani vacanca ( ljetni praznici u Italiji ) , gazda ferije , ima ženu i dvoje dice , kad dođe to oce i on otic odmorit se negdje s obitelji , nije ni on robot , meni kako sam iz Hrvatske ono da mi tjedan više radi puta jer i onako kad se vrati s odmora prvi tjedan prima narudžbe i to pa može i bez jednog radnika .....zimi posla nema toliko , da bi mi cetri sedmice , njemu odgovara jer me valjda manje plača tako za taj misec a i onako nema posla jer je snijeg i to i taman kad se vratim opet ide rađa .....tako da ti je to dragi moj sve od toga di radiš , kako gazda i posao funkcionira a ne ono neš vidit prijatelje po godinu dana ....posebno ta Austrija koja je na sat i po od sjeverne Hr a di je Milano a di Split ...samo na put potrošim dan i po .....dođi u MIlano pa vlak do Ancone pa čekaj brod pa putuj cilu noc ...ok bar nije autobus nego si komodan i u vlaku i na brodu al ipak dan i po puta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by kic Sun 12 Feb - 14:41


ne žive svi u SZ Hrvatskoj..

neki rade u Beču i žive u Dalmaciji, i to je do 8h puta već, nije baš neko vrijeme za zaletit se preko vikenda..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by RayMabus Sun 12 Feb - 14:46

kic wrote:
ne žive svi u SZ Hrvatskoj..

neki rade u Beču i žive u Dalmaciji, i to je do 8h puta već, nije baš neko vrijeme za zaletit se preko vikenda..
Naravno , zato je to nama dolje malo nezgodnije al da sam kontinentalna Hr pajdo moj pravac Austrija , MInken i radi gore , dva puta godišnje doma i više nego dovoljno i boli te kuraz.

Znam anestiozologa iz Kaštela , da otkaz i otiša radit u Bec ....velika plača i hebe ga se....dođe ovdje ljeti.

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 FAH-H6207424hrvatskidoktorgraz

Kaštelanski anesteziolog pomagao ozlijeđenima u napadu u Grazu

Kaštelanski anesteziolog Antonio Jerčić, koji odnedavno radi u privatnoj klinici Kreuzschwestern u Grazu, u subotu je sudjelovao u pružanju pomoći pješacima u središtu Graza.

Jerčić je Hini izjavio kako je u vrijeme napada sa svojom obitelji (suprugom i tri djevojčice) autobusom stizao na glavni trg u Grazu, kada je dispečer vozaču javio što se dogodilo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatski-doktor-spasavao-zrtve-manijaka-u-grazu-rekao-sam-obitelji-da-ne-mogu-samo-stajati/826602.aspx

VKV  radna  snaga ....anestiozolog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by kic Sun 12 Feb - 14:47


sretno im, svak ima svoj izbor u životu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by RayMabus Sun 12 Feb - 14:51

kic wrote:
sretno im, svak ima svoj izbor u životu..
Naravno , ništa se ti nesekiraj zato , počima veliki ezgodus plus krah nataliteta jer s vakim placicama ako i radiš moš samo ispalit na živce i psihicki se razhebat a ne kreirat obitelj ( zato ti i krahira natalitet , djeca u Hr su ekstra luksuz ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by kic Sun 12 Feb - 14:56

RayMabus wrote:
kic wrote:
sretno im, svak ima svoj izbor u životu..
Naravno , ništa se ti nesekiraj zato , počima veliki ezgodus plus krah nataliteta jer s vakim placicama ako i radiš moš samo ispalit na živce i psihicki se razhebat a ne kreirat obitelj ( zato ti i krahira natalitet , djeca u Hr su ekstra luksuz ).


što uopće nema smisla jer zapadnjaci imaju oke plaće, i max 2 djece

naši iseljenici kojima je dobro na zapadu isto tak rade, nitko više ne proizvodi "čopor"
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Guest Sun 12 Feb - 14:57

bar nemate prevelike poreze npr porez na imovinu,neka sica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by RayMabus Sun 12 Feb - 15:00

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
sretno im, svak ima svoj izbor u životu..
Naravno , ništa se ti nesekiraj zato , počima veliki ezgodus plus krah nataliteta jer s vakim placicama ako i radiš moš samo ispalit na živce i psihicki se razhebat a ne kreirat obitelj ( zato ti i krahira natalitet , djeca u Hr su ekstra luksuz ).


što uopće nema smisla jer zapadnjaci imaju oke plaće, i max 2 djece

naši iseljenici kojima je dobro na zapadu isto tak rade, nitko više ne proizvodi "čopor"
Ovdje se i neradi o nekima koji tamo prave djecu nego ih vec imaju ovdje i nemogu spojit kraj s krajem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Guest Sun 12 Feb - 15:40

Noor wrote:
Pinochet wrote:Imaju joj djeca budućnosti, 1 mjesec vojnog roka i biti će ko čelik, HDZova čvrsta i pravedna ruka pod vodstvom Plenkija i Kolinde će se pobrinuto za to

yoda, jesi spakovo kufere za švabiju? i uzmi one na kotačima, da se ne pretrgneš :D
Ne može on nikud dok ne odsluzi obvezni vojni rok..minimum godinu...mora prvo postati muškarac..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Guest Sun 12 Feb - 15:45

pismejker wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:Imaju joj djeca budućnosti, 1 mjesec vojnog roka i biti će ko čelik, HDZova čvrsta i pravedna ruka pod vodstvom Plenkija i Kolinde će se pobrinuto za to

yoda, jesi spakovo kufere za švabiju? i uzmi one na kotačima, da se ne pretrgneš :D
Ne može on nikud dok ne odsluzi obvezni vojni rok..minimum godinu...mora prvo postati muškarac..

bude dok naraste, još je mali :baby
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Guest Sun 12 Feb - 15:48

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:Imaju joj djeca budućnosti, 1 mjesec vojnog roka i biti će ko čelik, HDZova čvrsta i pravedna ruka pod vodstvom Plenkija i Kolinde će se pobrinuto za to

yoda, jesi spakovo kufere za švabiju? i uzmi one na kotačima, da se ne pretrgneš :D
Ne može on nikud dok ne odsluzi obvezni vojni rok..minimum godinu...mora prvo postati muškarac..

bude dok naraste, još je mali :baby
da bar..velik je ko nekad Titin jablan,ali nekako njonjast i mekušast..ne moze djecarac da se formira u muskarca bez skole za disciplinu(vojske),sve ostalo su nemusti pokusaji roditelja,... :cleanteeth Eto,nit bi pravio djecu,nit bi se zenio,nit bi u vojsku isao...Treba to prvo u vojsci izdrilati,a nakon godinu dana vojske,samo ce gledati da curi usadi sjemenke i da mu rodi djecu,i kuffa rucak,a on da se hvata posla,ne palamudenja na Forumu... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by kaya Sun 12 Feb - 15:58

umjesto turbolaxa samo pročitajte priče novih gastarbajtera..da pogodim bez čitanja
otišli su svi, poslodavac ih cijeni i kuha im  kavu svaki dan, obraća im se sa -  vaše veličanstvo i nakloni im se , plaća je ludilo a ne moraju puno raditi, ostaje im mjesečno jedno 3000 eura iako on popravlja ili vozi viljuškar a ona pere suđe..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Sabina Spielrein Sun 12 Feb - 16:24

Pa kad jest tako.

Poznajem ženu iz okolice Zagreba, prisiljena živjeti u ući s muževim roditeljima, on nikad dovolno odrasto suprotstaviti se ocu nasilniku, posljedično bez poštovanja vlastite djece koje nije mogao zaštititi, pobjegli od njih.
Ona trgovkinja, on dobio otkaz, pa otišao u Njemačku kao kuhar, privremeno, neće ona nikamo.

Nakon nekog vremena otišla u posjetu, pozlilo joj, u bolnicu, sve regularno jer je on legalno tamo, spasili ju od štetnog lječenja tabletama koje su joj prepisali u Hrvatskoj, promijenili život novom terapijom.


Vratila se, dala otkaz i za mužem u Njemačku, jedna kćer skoro odmah za njom, obje imaju plaćene tečajeve jezika jer su im zvanja zanimljiva na burzi.

Naučile na težak život od jedne njegove plaće uspiju živjeti puno blje nego što su živjeli ovdje, a kad svi budu zaposleni, za njih će to biti raj. Došli su u posjetu za Sisvete, osoba koja je izgledala kao tužna vrba ne prestaje se smijati, pbjegli natrag za tri dana u nevjerici kako su 25 godina trpjeli nasilje u kući, smatrali to normalnim.

Najsretniji su kad prijeđu granicu s Francuskom, ponesu klopu i naprave piknik.

Nije svakome tako, ako nemaš emotivnu i psihološku potporu, zasigurno si svugdje sam, ali vjerujem kako su obitelji spremnije na promjene.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by danni1 Sun 12 Feb - 17:53

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
sretno im, svak ima svoj izbor u životu..
Naravno , ništa se ti nesekiraj zato , počima veliki ezgodus plus krah nataliteta jer s vakim placicama ako i radiš moš samo ispalit na živce i psihicki se razhebat a ne kreirat obitelj ( zato ti i krahira natalitet , djeca u Hr su ekstra luksuz ).


što uopće nema smisla jer zapadnjaci imaju oke plaće, i max 2 djece

naši iseljenici kojima je dobro na zapadu isto tak rade, nitko više ne proizvodi "čopor"
Čopor osigurava opstanak. Zato će oni koji proizvode čopore  vladati zemljom, ovi napredni će izumrijeti ili služiti onima koji proizvode čopore.

_________________
 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by darth_vader Sun 12 Feb - 17:56

aben wrote:c, ali krivo glagolsko vrime


Još se držimo između ostalog zahvaljujući i Airbnbu... cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by govinda Sun 12 Feb - 18:07

kic wrote:
ne žive svi u SZ Hrvatskoj..

neki rade u Beču i žive u Dalmaciji, i to je do 8h puta već, nije baš neko vrijeme za zaletit se preko vikenda..
8 sati? Pa toliko meni treba busom do Beca...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 "Moja djeca ovdje nemaju budućnost" - Page 3 Empty Re: "Moja djeca ovdje nemaju budućnost"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum