ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Guest 28/1/2017, 01:04

Mexican Drug War

Meksički dužnosnici procijenuju da godišnji prihodi od trgovine drogom iznose između 13 i 48 milijardi dolara. Državni proračun za snage reda osim vojske iznosi 1,2 milijarde dolara, a plaće policajaca samo 450 dolara što pogoduje korupciji. Zato veliki karteli imaju prave privatne vojske s 10.000 pripadnika uključujući i bivše vojne specijalce. Najveći meksički narkokarteli su Sinaloa, Golfo, Tijuana, Juárez, La Familia, Los Zetas, Los Negros, Beltrán-Leyva itd.

Meksički narkokarteli preuzeli su krijumčarenje droge na putu prema profitabilnom američkom tržištu kada su krajem 20. stoljeća akcijom vlasti oslabljeni kolumbijski karteli Cele i Medellin. Kokain, marihuana i metamfetamin dolaze iz Južne Amerike, uglavnom iz Kolumbije. U zadnjih petnaestak godina meksički su drogeraški karteli gotovo potpuno preuzeli kontrolu nad prijevozom kokaina u SAD.

Analysts estimate that wholesale earnings from illicit drug sales range from $13.6 to $49.4 billion annually.

Sinaloa Cartel[16]

Gulf Cartel[16]
LosAntrax-Cartel
Los Ántrax[16]
Artist Assassins[16]
La Barredora[16]
Gente Nueva[16]
Los Mexicles[16]
Los Pelones[16]
Movimiento templario Knights Templar Cartel[16]
Jalisco New Generation Cartel[16]
La Familia Michoacana (disbanded)


Supported by:
Mexican Mafia
MS-13
FARC
Los Rastrojos
Usuga Clan
Sicilian Mafia
Chinese Triads
Venezuela (alleged)

Cartel of the Suns
------------------------

Los Zetas[16]

Juárez Cartel[16]
La Línea[16]
Barrio Azteca[16]
Tijuana Cartel[16]
Oaxaca Cartel[35]
Milenio Cartel (disbanded)[36]
Beltrán-Leyva Cartel (disbanded)[16]
Independent Cartel of Acapulco[16] (disbanded)


Supported by:
MS-13
The Office of Envigado (semi-defunct)
Los Urabeños
Hermanos de Pistoleros Latinos
'Ndrangheta
Hezbollah (alleged)

https://en.wikipedia.org/wiki/Mexican_Drug_War

Guest
Guest


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 01:08

pismejker wrote:Longi,bil covjeku mogao onako otpiliti glavu?
Ne znam ....al mogao bi onoga koji ono radi udaviti u tekucini a da ni netrepnem ....to znam da bi mogao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Guest 28/1/2017, 01:09

tTa,brdetina love.Tesko je zamisliti da nekog ne mozes time kupiti.Politicare,glavne ljude u drzavnim sluzbama,policiji,vojsci,administraciji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Guest 28/1/2017, 01:11

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,bil covjeku mogao onako otpiliti glavu?
Ne znam ....al mogao bi onoga koji ono radi udaviti u tekucini a da ni netrepnem ....to znam da bi mogao.
Mehh..Pristalica sam brzog i efikasnog pristupa,nisam bas lik koji se voli izivljavati.Mada izbubetati onako sakama oponenta sa istim ili slicnim sansama,je oke.
ne vidim smisla ovom mesarenju.Osim sto mozda zele "poslati poruku" protivnicima i zaplasiti plasljive.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 01:13

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,bil covjeku mogao onako otpiliti glavu?
Ne znam ....al mogao bi onoga koji ono radi udaviti u tekucini a da ni netrepnem ....to znam da bi mogao.
Mehh..Pristalica sam brzog i efikasnog pristupa,nisam bas lik koji se voli izivljavati.Mada izbubetati onako sakama oponenta sa istim ili slicnim sansama,je oke.
ne vidim smisla ovom mesarenju.Osim sto mozda zele "poslati poruku" protivnicima i zaplasiti plasljive.
Kod mene to više ovisi jesi li mi bitan ( jesi mi nešto napravio ) ili si mi nebitan.

Šta ja znam .....malo ti okinem uši , sve prste na rukama i nogama , kuraz iskastriram ...oslijepim te ....i onda pustim živog.

Jel ti to dovoljno dobar odgovor koliko me njihovo mesarenje tamo zanima i koliko me brige za iste bilo gdje da su.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 01:16

Hebe me se za te kartele ....da se oce to bi se lako riješilo.

Svi ovako završili pa odaj poslije po Mexicu :

Iskusni Bazilije je tada naredio Niceforu Skifijasu, strategu makedonske teme, da pokuša preko Bjelasice zaobići Samuilove položaje, što je ovaj i učinio. Tako su se Samuilove trupe našle između čekića i nakovnja i 29. srpnja 1014. godine bizantska vojska, pod zapovjedništvom cara Bazilija II. do nogu ih je potukla u tzv. bici na Bjelasici.
Samuilo se uspio spasiti i skloniti u Prilep, dok je Bazilije neuspješno pokušao zauzeti Strumicu koja je odoljela njegovoj opsadi. Zarobljeni Samuilovi vojnici na Bjelasici, njih oko 15.000, je po carevoj naredbi oslijepljeno, dok je svakom stotom ostavljeno po jedno oko kako bi mogao voditi ostale.[7] Zbog ove surovosti car Bazilije II. dobio je nadimak Bugaroubojica. Kada je Samuilo vidio svoju okovanu i oslijepljenu vojsku umro je na mjestu od srčanog udara 6. listopada 1014. godine.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Samuilovo_Carstvo#Po.C4.8Detak_propasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 01:20

Ja sam miroljubiv ....da nebi bilo zabune ....to šta sam genije pa bi svakog koga uhvatim a da je krimos dakle ide u zatvor ....oslijepio i pustio i udario nogom u guzicu i šta me zaboli kuraz ocu li ih oslijepit par miljona ......a cuj .....budi dobar pa ......necu.

Bauljalo bi meni pol miljona totalno slijepih krimosa po Mexicu ....za upozorenje svima ostalima okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 01:22

Baš me zanima kako bi onda pucali i ubijali okolo ....ono svi slijepi a sa kalašima.

Sprdacina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 01:23

RayMabus wrote:Baš me zanima kako bi onda pucali i ubijali okolo ....ono svi slijepi a sa kalašima.

Sprdacina.
A štaš volim zahebavat debile.

SVE BI IH OSLIJEPIO ...DO IJEDNOGA.

ZATVORI BI MI BILI PRAZNI JER SU I ONAKO SLIJEPI SVI.

IZLAZI I ŠETAJ ....DI GOD HOCEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Kermit 28/1/2017, 02:55

govinda wrote:
kolerik wrote:Zid i gotovo. Cigani ako nisu u stanju ustrojiti normalnu drzavu (a ako cemo iskreno, tamo izgleda svake godine sve gore), onda neka se udave u drogi i bandama. Zasto bi Amerika trebala to trpjeti?

Zid je zaustavio jednu intifadu, zaustaviti ce masne...a zaustavio bi i kozojebe.
Rece covjek koji Meksikanca u zivotu nije vidio..a ni Amerike...
Da ne kažem da dobar dio sranja pogotovo sa drgom prolizalzi iz SAD-a, CIA. DEA i njihovog "rata protiv droge" koji ima suprotan učinak...ili upravo željen
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Kermit 28/1/2017, 02:57

Gnječ wrote:Protests In Mexico Push Country To Brink Of Revolution And Nobody's Talking About It

Long-simmering social tensions in Mexico are threatening to boil over as failing neoliberal reforms to the country’s formerly nationalized gas sector are compounded by open corruption, stagnant standards of living, and rampant inflation.

The U.S. media has remained mostly mute on the situation in Mexico, even as the unfolding civil unrest has closed the U.S.-Mexico border in San Diego, California, several times in the past week. Ongoing “gasolinazo” protests in Mexico over a 20 percent rise is gas prices have led to over 400 arrests, 250 looted stores, and six deaths. Roads are being blockaded, borders closed, and government buildings are being sacked. Protests have remained relatively peaceful overall, except for several isolated violent acts, which activists have blamed on government infiltrators.

The few mainstream news reports that have covered the situation blame rising gas prices but fail to examine several other factors that are pushing Mexico to the brink of revolution.

‘Narco-state’ corruption

The narco-state, or as Mexican activists say, “el narco-gobiero,” is a term used to describe the open corruption between the Mexican government and drug cartels. The narco-state has been in the headlines lately over the kidnapping and presumed murder of 43 Ayotzinapa students in Iguala, Guerrero, in 2014. This has been a source of continuous anti-government protests ever since.

Though the kidnappings remain officially unsolved, members of the Guerrero Unidos drug cartel have admitted to colluding with local police forces to silence the student activists. Twenty police officers have been arrested in association with the kidnapping. Former Iguala police chief Felipe Flores has been arrested and “accused of offenses including organized crime and kidnapping the students,” the AP reports. The corruption apparently goes all the way to the top, as federal authorities say former Iguala mayor José Luis Abarca personally ordered the kidnappings.

One Mexican activist who wished to remain anonymous told Anti-Media that “a lot of people think it’s only the gasoline prices, but the price of gas is just the straw that broke the camel’s back. It all started with Ayotzinapa.”

http://www.zerohedge.com/news/2017-01-11/protests-mexico-push-country-brink-revolution-and-nobodys-talking-about-it
U pički strininu Trump će ujebati neoliberalne mjere meskičke vlade
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Guest 28/1/2017, 06:48

RayMabus wrote:Hebe me se za te kartele ....da se oce to bi se lako riješilo.

E kurca.Prije svega,od obicnog pandurapa do ministra policije ili bilo kog drugog,svi redovno se sukobljavaju sa prijetnjama Kartela obiteljima.Otmice,autobombe,ove i one bombe.Otmu ti mater,zenu,kceri i misli se sto im se bude dogadjalo.
Zato sve i jeste prozeto korupcijom i suradnjom vladinih sluzbi sa narkokartelima.U sustini su mocniji od same drzave,svugdje imaju svoje dousnike i placenike,i da pokusas nesto konkretno organizirati,ovi ce vec biti na vrijeme upozoreni,ali zato ce nekome poslije obitelji najebati..
Neka studendica je pokusala nes srati,prava i zastita gradjana od kriminala,pa su je nasli u komadima...hos kurac to tamo srediti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by kic 28/1/2017, 11:00

asilovski wrote:Najgore je u klaonicama, amerikanci za razliku od Evrope imaju holokaust klaonice gdje se kolje i po 150 000 komada svinja dnevno, 90% su meskikaci i nešto sitno crnci godišnje ih izgine i osakati 1000 sve ilegalci, ali to je isključivo jer su klaonice mega korporacije koje ne poštuju niti jedan propis, moj lega bio tamo i kaže samo sirotinja, crnic i meksikanci kupuje njihovo meso svi ostali od amiša i dr. normalnih uzgajivača

http://www.pewresearch.org/fact-tank/2016/11/03/5-facts-about-illegal-immigration-in-the-u-s/

Compared with their 5% share of the civilian workforce overall, unauthorized immigrants are overrepresented in farming occupations (26%) and construction occupations (15%). In all industries and occupations, though, they are outnumbered by U.S.-born workers.

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Ph_11_10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by kic 28/1/2017, 11:02

asilovski wrote:Ovo je nevidljiv neprijatelj sa mild$ i stotina tisuća ljudi koji je svuda i nigdje, a uspoređivati to sa klasičnim ratom je suludo


potencijalno veliku nevolju si nevlači, bombardiranje islamista i koljača će se činiti kao good old times i godišnji odmor, što bi mogao navaliti na leđa americi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Kermit 28/1/2017, 11:17

kic wrote:
asilovski wrote:Najgore je u klaonicama, amerikanci za razliku od Evrope imaju holokaust klaonice gdje se kolje i po 150 000 komada svinja dnevno, 90% su meskikaci i nešto sitno crnci godišnje ih izgine i osakati 1000 sve ilegalci, ali to je isključivo jer su klaonice mega korporacije koje ne poštuju niti jedan propis, moj lega bio tamo i kaže samo sirotinja, crnic i meksikanci kupuje njihovo meso svi ostali od amiša i dr. normalnih uzgajivača

http://www.pewresearch.org/fact-tank/2016/11/03/5-facts-about-illegal-immigration-in-the-u-s/

Compared with their 5% share of the civilian workforce overall, unauthorized immigrants are overrepresented in farming occupations (26%) and construction occupations (15%). In all industries and occupations, though, they are outnumbered by U.S.-born workers.

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Ph_11_10
samo američka ekstenzivna poljoprivreda je đinovska to je mega korporacija to nema veze sa ovim u evropi kakao po veličini a tako i po kvaliteti, pa bokte presušili su rijeke zbog badema i povrća
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Kermit 28/1/2017, 11:18

kic wrote:
asilovski wrote:Ovo je nevidljiv neprijatelj sa mild$ i stotina tisuća ljudi koji je svuda i nigdje, a uspoređivati to sa klasičnim ratom je suludo


potencijalno veliku nevolju si nevlači, bombardiranje islamista i koljača će se činiti kao good old times i godišnji odmor, što bi mogao navaliti na leđa americi..
kažem ti, pogotovo jer je javna tajna da je Meksiko na rubu i to ne na klasičnom rubu odrubljivanja glava već narodnog bunta ogromnih razmjera
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 11:43

asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:Ovo je nevidljiv neprijatelj sa mild$ i stotina tisuća ljudi koji je svuda i nigdje, a uspoređivati to sa klasičnim ratom je suludo


potencijalno veliku nevolju si nevlači, bombardiranje islamista i koljača će se činiti kao good old times i godišnji odmor, što bi mogao navaliti na leđa americi..
kažem ti, pogotovo jer je javna tajna da je Meksiko na rubu i to ne na klasičnom rubu odrubljivanja glava već narodnog bunta ogromnih razmjera
Tko ih hebe , korumpirana narko država .....polit benzinom i zapalit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 11:43

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Hebe me se za te kartele ....da se oce to bi se lako riješilo.

E kurca.Prije svega,od obicnog pandurapa do ministra policije ili bilo kog drugog,svi redovno se sukobljavaju sa prijetnjama Kartela obiteljima.Otmice,autobombe,ove i one bombe.Otmu ti mater,zenu,kceri i misli se sto im se bude dogadjalo.
Zato sve i jeste prozeto korupcijom i suradnjom vladinih sluzbi sa narkokartelima.U sustini su mocniji od same drzave,svugdje imaju svoje dousnike i placenike,i da pokusas nesto konkretno organizirati,ovi ce vec biti na vrijeme upozoreni,ali zato ce nekome poslije obitelji najebati..
Neka studendica je pokusala nes srati,prava i zastita gradjana od kriminala,pa su je nasli u komadima...hos kurac to tamo srediti.
Rekoh : da se hoce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Kermit 28/1/2017, 11:51

RayMabus wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:Ovo je nevidljiv neprijatelj sa mild$ i stotina tisuća ljudi koji je svuda i nigdje, a uspoređivati to sa klasičnim ratom je suludo


potencijalno veliku nevolju si nevlači, bombardiranje islamista i koljača će se činiti kao good old times i godišnji odmor, što bi mogao navaliti na leđa americi..
kažem ti, pogotovo jer je javna tajna da je Meksiko na rubu i to ne na klasičnom rubu odrubljivanja glava već narodnog bunta ogromnih razmjera
Tko ih hebe , korumpirana narko država .....polit benzinom i zapalit.
hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by RayMabus 28/1/2017, 11:53

asilovski wrote:
RayMabus wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:Ovo je nevidljiv neprijatelj sa mild$ i stotina tisuća ljudi koji je svuda i nigdje, a uspoređivati to sa klasičnim ratom je suludo


potencijalno veliku nevolju si nevlači, bombardiranje islamista i koljača će se činiti kao good old times i godišnji odmor, što bi mogao navaliti na leđa americi..
kažem ti, pogotovo jer je javna tajna da je Meksiko na rubu i to ne na klasičnom rubu odrubljivanja glava već narodnog bunta ogromnih razmjera
Tko ih hebe , korumpirana narko država .....polit benzinom i zapalit.
hehehe
Pa normalno ....eto ja jucer napišem da bi ih riješio eskpresno i dodam ako se hoce sve se može i opet neki izgovori ....kao cijela država ovo ono ....jel tako ?


AJ PALI SVE.

SPALJENA ZEMLJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida - Page 5 Empty Re: Meksiko pristao pokriti troškove od 25 milijardi USD za izgradnju zida

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum