ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti - Page 6 Empty Re: Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Post by marcellus 27/1/2017, 09:10

da mi je neko dao kunu svaki put kad sam čuo "trump će ovime uništiti ameriku" sad možda ne bi bio bogat, ali svakako bi riješio neke stvari... al da mi je neko dao kunu svaki put kad sam čuo "trump nikad neće postati predsjednik" e plivo bi u lovi...

sva predviđanja ovih dripaca što seredu po trumpu su oduvijek bila pogrešna... zašto i dalje misle da ih neko treba uzet za ozbača?

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti - Page 6 Empty Re: Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Post by vuksadinare 27/1/2017, 09:13

marcellus wrote:da mi je neko dao kunu svaki put kad sam čuo "trump će ovime uništiti ameriku" sad možda ne bi bio bogat, ali svakako bi riješio neke stvari... al da mi je neko dao kunu svaki put kad sam čuo "trump nikad neće postati predsjednik" e plivo bi u lovi...

sva predviđanja ovih dripaca što seredu po trumpu su oduvijek bila pogrešna... zašto i dalje misle da ih neko treba uzet za ozbača?
ja dajem 100% podrsku trumpu ako bude cvrsto uz americke saveznike u nato-u...ne mora imat pretenzije prema rusiji..ali primjerice mora stati na stranu nato saveznika kojima se prijeti....ovo oko krscanstva,antiliberalizma ok..podrska..no sve to pada u vodu ako spremno ne stane na stranu americkih saveznika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti - Page 6 Empty Re: Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Post by catabbath 27/1/2017, 09:20

mora stati na stranu nato saveznika kojima se prijeti....

Recimo zarate se Grčka i Turska oko Cipra, na čiju ćeš stranu stati? Iskreno neznam koja NATO budala bi stala na strani Turske. Ili recimo da Grčka ide ratovati protiv Rusije...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti - Page 6 Empty Re: Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Post by vuksadinare 27/1/2017, 09:31

dawson wrote:mora stati na stranu nato saveznika kojima se prijeti....

Recimo zarate se Grčka i Turska oko Cipra, na čiju ćeš stranu stati? Iskreno neznam koja NATO budala bi stala na strani Turske. Ili recimo da Grčka ide ratovati protiv Rusije...
stao bi na stranu cipra..svakako..ali cipar recimo nama ne prijeti..ja stalno naglasavam da mi nemamo puno neprijatelja među pravoslavnim drzavama...ali ipak imamo jednu..eventualno dvije..od kojih jedna iskace u agresivnim i ratobornim namjerama koje iskljucivop ne jebe toliko nekakva krscanska nit vec cisto teritorijalne pretenzije i ossveta za izgubljeni boj u devedesetima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti - Page 6 Empty Re: Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Post by catabbath 27/1/2017, 09:33

vuksadinare wrote:stao bi na stranu cipra..

Grčkog Cipra ili Sjevernog "Turskog" Cipra?
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti - Page 6 Empty Re: Trump će svakog tjedna objavljivati prekršaje koje su počinili imigranti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum