ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Državno nedovršeni Balkan idealan ratni laboratorij

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Državno nedovršeni Balkan idealan ratni laboratorij - Page 4 Empty Re: Državno nedovršeni Balkan idealan ratni laboratorij

Post by epikur37 Wed 25 Jan - 18:59

govinda wrote:Znam da sa svojim prijateljima pravis spiskove za likvidaciju Bosnjaka ali imas slab zeludac pa se nadas da ce neko drugi da odradi prljav posao za tebe..noz u ruke, frajeru, ako mislis ikad imati tu Hercegbosnu..na forumu je sigurno neces osvojiti...

kmečanje

ajme glupe li navade

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Državno nedovršeni Balkan idealan ratni laboratorij - Page 4 Empty Re: Državno nedovršeni Balkan idealan ratni laboratorij

Post by govinda Wed 25 Jan - 19:06

epikur37 wrote:
govinda wrote:Znam da sa svojim prijateljima pravis spiskove za likvidaciju Bosnjaka ali imas slab zeludac pa se nadas da ce neko drugi da odradi prljav posao za tebe..noz u ruke, frajeru, ako mislis ikad imati tu Hercegbosnu..na forumu je sigurno neces osvojiti...

kmečanje

ajme glupe li navade
Ko kmkeci? Mrtav sam ozbilja, sjedenje za kompjuterom  i smijanje nad slikama pobijene muslimanske djece ti nece donijeti Hercegobosnu...moras sam silovati ili zaklati neko bosnjacko dijete ako mislis da zivis u hercebosni pripojenoj Hrvatskoj...ili se nadas da ce cetnici a la dzango i pizdon to da odrade za tebe? Jbt, sta si ti mislio da je rat za tvoju stvar igrica na kompjuteru? Hoces Hercegbosnu? Onda moras bukvalno piti krv..niko nije dobio drzavu pisuci po forumima...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum