ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by vuksadinare 25/1/2017, 09:21

tre911 wrote:
pizzon wrote:nikako, svi drugi su nervozni
vasa nervoza ostace u vama i medju vama
I.H. u nama i izmedju nas !
alo sljepac, što ima. Niko ne priča o ratu osim vojvode grobara i njegovog malog od kužine vučića.
badava mu kazes..ja sam ga i dokazima bombardirao i nista...njemu kolinda prica o ratu..a nikolic i vucic o pecenju rakije

vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by Guest 25/1/2017, 09:22

vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
pizzon wrote:nikako, svi drugi su nervozni
vasa nervoza ostace u vama i medju vama
I.H. u nama i izmedju nas !
alo sljepac, što ima. Niko ne priča o ratu osim vojvode grobara i njegovog malog od kužine vučića.
badava mu kazes..ja sam ga i dokazima bombardirao i nista...njemu kolinda prica o ratu..a nikolic i vucic o pecenju rakije
Pa ja to onako od milja, ne moš a da mu trisku ne odvališ čim se pojavi i počne pisati gluposti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by epikur37 25/1/2017, 09:24

epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
epikur37 wrote:Gnječ tebe šaljemo u srednju bosnu...bugojno nam je strateška točka za povezivanje srednje bosne u maticu državu.

Ne idem bez Govinde nigdje on pozna teren i raju i stalno je baniran znači da vrijedi a u tebe nemam baš povjerenja. kad si zadnji put bio baniran?

jednoim 2007...dok je marc bio liberal ..pa me banirao zbog političke nekorektnosti :D


U stavri to je bila onda pisana opomena pred ban.

Evo u ovih 12 godina forumanja znači nikad nisam bio baniran to samo govori  koliko a bijah i moderator na vijestima i politici onomad. To samo govori o visokoj forumskoj etici, profesionalnosti moje forumske diskusije i polemike pa i kvaliteti mog političkog diskursa i svjetonazora :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by vuksadinare 25/1/2017, 09:26

tre911 wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
pizzon wrote:nikako, svi drugi su nervozni
vasa nervoza ostace u vama i medju vama
I.H. u nama i izmedju nas !
alo sljepac, što ima. Niko ne priča o ratu osim vojvode grobara i njegovog malog od kužine vučića.
badava mu kazes..ja sam ga i dokazima bombardirao i nista...njemu kolinda prica o ratu..a nikolic i vucic o pecenju rakije
Pa ja to onako od milja, ne moš a da mu trisku ne odvališ čim se pojavi i počne pisati gluposti.
..ja mu kazem seki ce ti biti precednik ako se vucic ne kandidira...jer debelo sisa sve druge konkurente..on kaze da nece...nema sanse...a ovaj seki nikad vecu sansu nije imao da bude predsjednik nego sad..i to cak sam prizna..jedino kao se vucic ne kandidira..a koliko vidim vucic i seki su sad u nekom prikrivenom saveznistvu..i di bi vucic isao za predsjednika kad ima puno vece ovlasti kao premijer..s konja na magarca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by Guest 25/1/2017, 09:28

sukoba ce biti, jedino, ako neko napadne r.srpsku,
ili, siptari sever kosmeta, odnosno srpske enklave.
samo  tako i nikako drugacije, sto se nas tice !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by vuksadinare 25/1/2017, 09:31

..uglavnom...po nas bas nista dobra iz komsiluka....niko ne razumije da otpocne tarapana na kosovu poglavito u bh-a..mi smo ovako ili onako uvuceni..ako ne bas direktno oruzanim sukobom ono na politickom i gospodarskom planu..mada i mi imamo uralgicnu tocku na istoku drzave...gdje srbija nikad i nije odustala od pretenzija iz vise razloga..veci broj srba,tamo,granica i kontrola dunava...koja moze biti iznimno bitna...a i nemalo smo puta culi iz usta pojedinih politicara iz srbijanske vrhuske da ej vukovar srpski...i o nekakvoj tamosnjoj 'zastiti' srba...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by Guest 25/1/2017, 09:57

vukovar jeste srpski isto koliko
I bg hrvatski.
ali ti si U pa ti to nije jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by vuksadinare 25/1/2017, 09:59

pizzon wrote:vukovar jeste srpski isto koliko
I bg hrvatski.
ali ti si U pa ti  to nije jasno.
sve je meni jasno....izgleda da tebi nikad nece biti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by Guest 25/1/2017, 10:01

prevod, srbi i I hrvati su autohtoni,
kao vecina ili manjina,


Last edited by pizzon on 25/1/2017, 10:03; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by Guest 25/1/2017, 10:02

pizzon wrote:sukoba ce biti, jedino, ako neko napadne r.srpsku,
ili, siptari sever kosmeta, odnosno srpske enklave.
samo  tako i nikako drugacije, sto se nas tice !
aha, zato ste poslali onaj vlak sa glupostima napisanim na njega, ono baš je bilo miroljubivo kao i poruke koje je vojvoda grobar sa svojim malim poslje govorio da će biti rata ako im još jedenom zabrane takav vlak poslati na Kosovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by newuser 25/1/2017, 10:04

Šta sad kuhaju sukob ovdje... budala i oružja uvijek bilo.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by vuksadinare 25/1/2017, 10:08

tre911 wrote:
pizzon wrote:sukoba ce biti, jedino, ako neko napadne r.srpsku,
ili, siptari sever kosmeta, odnosno srpske enklave.
samo  tako i nikako drugacije, sto se nas tice !
aha, zato ste poslali onaj vlak sa glupostima napisanim na njega, ono baš je bilo miroljubivo kao i poruke koje je vojvoda grobar sa svojim malim poslje govorio da će biti rata ako im još jedenom zabrane takav vlak poslati na Kosovo.
...on je valjda mislio da ce albanci to docekat cvijecem i orkestrom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99842
2015-09-08


Back to top Go down

Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi' - Page 4 Empty Re: Europa se budi iz zimskog sna:'Na Balkanu moguci veliki sukobi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum