ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doneck

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 7/9/2015, 05:46



 Svježe snimke o tome kako izgleda primirje.

Inače bolje bi bilo da se prekinu neprijateljstva.

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 7/9/2015, 05:52



 Inače iebeš takvu vlast pučističku kad za župana oblasti Odesa

ne mogu pronaći ukrajinca (40 Milijuna) već paroš postavio

 ovoga smrdašvilija, narkomana i kriminalca kojega njegova 

 država traži da bi mu se sudilo.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming 7/9/2015, 06:26

Sucky swinewilly-sucky sucky long time :clown

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Ero 7/9/2015, 12:52

I Medolino je zabrinut zbog stanja u Odesi. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming 7/9/2015, 14:31

© Sputnik/ Alexey Filippov

EUROPE
13:03 07.09.2015(updated 13:20 07.09.2015) Get short URL
366350

As the EU is battling a serious economic crisis and the US is focused on its Middle East policy, Kiev has practically no chance to receive financial and military aid from the West, Swedish economist Anders Aslund said.



Doneck - Page 4 1026411554
© REUTERS/ STRINGER
[size]
EU Waking Up to Reality in Ukraine – Russian Envoy
Kiev cannot counter to receive financial and military aid from the European Union and US, Swedish economist Anders Aslund, a senior fellow at the Peterson Institute, told to Wirtschaftswoche.

"The peaceful process in Ukraine is doomed," Aslund said.
According to the economist, now the Ukrainian government is divided after the EU, headed by Germany and France, forced Kiev to sign the Minsk agreements and partially embrace Moscow’s stance on the conflict.
"Europe should forget the Minsk agreements," he said adding that the planned amendments to the Ukrainian constitution are impossible.
For Kiev, the top priority now is economic recovery. The disastrous economic situation forces Ukraine to seek advice and assistance from abroad. However, Brussels has not lifted a finger, Aslund said.

Doneck - Page 4 1025415029
[/size]
© AFP 2015/ GENYA SAVILOV
[size]
Apple of Discord: US, EU Split Over Future of Ukraine, Donbass Status
What is more, the EU has not yet expanded access to the European market for Ukrainian companies.

The EU is experiencing a serious economic downturn thus it cannot provide enough support to Kiev, the expert explained.
Washington also cannot aid Kiev because "US President Barack Obama has absolutely no interest in Ukraine," Aslund added.
Vice President Joe Biden is in charge of Ukrainian affairs while Obama has focused on US foreign policy in the Middle East, the analyst underscored.[/size]


Read more: http://sputniknews.com/europe/20150907/1026685081/us-eu-will-not-help-ukraine.html#ixzz3l3Uut6TC

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 7/9/2015, 20:11

A oni žicaju da  EU plati Rusiji za plin koji su ovi potrošili.

LOL opet ista priča.
Siluanov: Rusija neće otpisati dug Ukrajine

    Inače Donbas je prešao na Rublju.


Last edited by Yehudi on 7/9/2015, 20:20; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 7/9/2015, 20:14

Doneck - Page 4 11988602_1641338379450607_1395777210426663557_n

  Kod Marinke se pokvario ukro tenk.

O tome piše ukro "novinar i volonter -ato-Алексей Мочанов.

07.09.2015 - 18:29
----------------------------------------------------------------------------------

Об этом сообщает известный украинский журналист, автогонщик и «волонтер АТО» Алексей Мочанов.


Doneck - Page 4 11226569_1641328126118299_4119938590359154593_n
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 7/9/2015, 20:18

Doneck - Page 4 COUbbL4UkAA6lhS

 En ti nedilju
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Ero 8/9/2015, 04:40

Yehudi wrote:

    Inače Donbas je prešao na Rublju.
Uskoro će in tribat  karijola kad pođu po kru' u narodni u magazin...Za rublje, naravno. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Guest 8/9/2015, 06:32

Uglavnom na frontu je mirno. Stvarno jebeno mirno. Sa obje strane se potvrđuje mir. Ali naravno u pozadini je žestoko ratovanje.

Naime sada je jebena situacija u Novorusiji i Ukraini. Ukrainci su nakon onog napada desničara , ipak ponudili autonomiji regiji. 

Sa druge strane unutar Novorusije su žestoka previranja.. dio snaga je za odbijanje bilo kakve zajedničke države sa ukraincima nego da novorusija treba biti ili dio rusije ili samostalna..

Ipak postoji i tiha struja koja je za prihvaćanje autonomije i završetak rata.. logički takvu struju gura Putin, i izgleda prema pričaju Srba što prate taj rat(neki i učestvuju) Putin likvidira pomalo opoziciju koja je protiv autonomije ali unutar Ukraine. Doslovno u Novorusiji su čistke, likvidacije i smjene.  Logično Putinu je cilj završetak rata, i da dobije barem nekakav utjecaj na Ukrainu. 

Itd.. napravit cu par copy paste tekstova , i to su srpski/hrvatski prijevodi ruskih analitičara
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Guest 8/9/2015, 06:36

Znate, govore pesimista je dobro informirani optimista.Tako da većina stvari koje mi pričamo o našoj republici DNR ne izgleda baš veselo.Ali to ne znači da se mi predajemo i da ne vjerujemo u budućnost.Prosto situacija je na današnji dan stvarno teška, proces je zaustavljen i ako govori jedan moj prijatelj, na sceni je strategijska pauza.Mi smo to napravili, ali što dalje raditi s tim nije svima jasno.Postoji masa pogleda na daljnji razvoj u većini slučajeva ti pogledi proturječe jedan drugom.I tako tjedna tog spora jako ozbiljnog i jako žestokog.Izgleda da se danas rađa pogled na budućnost DNR, danas se rađa razumijevanje toga kako ćemo razvijati taj projekat.Postoji realna prijetnja izdaje projekta, ona stvarno postoji.Vodi se rat i nepriajtelj je ozbiljan. 
Mi smo pokušali napravimo republiku koja je komplementarna Rusiji, imam u vidu državni stroj.Duplirali smo ministarstva, duplirali smo Vrhovni savjet, Narodni savjet to nije dalo pozitivne rezultate nije se primilo.Drugačiji izazovi i ciljevi i zadaci moraju biti pred našim rukovodstvom.Rusija je velika država mi smo mala republika.Rusija se nalazi u stanju rasta bez obzira na sankcije, to je rastuća država.Mi smo okupirani na 2/3 u stanju rata koji je u tijeku u stanju unutarnje neopredeljenosti.Nismo se opredijelili kako i što ćemo praviti to je glavno.Znači, po mom mišljenju treba promijeniti unutarnju shemu, treba se spremati za ozbiljno iskušenje.Za to je potrebno da se izmijeni državna shema pravljenja države.Ne treba praviti Savjet ministara, a treba biti formirano Države komitet obrane ili nešto takvo sa širokom punomoći i kolosalnom odgovornošću.Mora biti formiran institut povjerenika s mandatom na provođenje radikalnih promena.Mi smo pošli drugim putem, da dovlačimo specijaliste iz bivših i upali smo u veliki problem.Vraća se to s čime smo se borili.Pod vidom vojnih speicjalista, industrijskih specijalista dolazi Partija regiona, dolazi ukrajinski element.Šta da se s tim radi mi danas razmišljamo.To je strašna neprilika u Donjeckoj Narodnoj Republici.Donjecka Republika može biti uvučena u svoj ​​vlastiti građanski rat.To je daleko, ali postoji rizik.Nama je potrebna ozbiljna podrška intelektualnih sila RF.Ocena rizika, ocjena strategijskih naših koraka.Smatram velikom greškom izbore na koje smo se suglasili da sporovidmo zajedno s Ukrajinom, zato što narod to shvaća kao izbore po naredbi Ukrajine.






To nije tako, ali mi razumijemo da nije važno kako je ustvari, a kako nam budu pokazano (informacijsko na televiziji) .Politiku ne diktiramo mi, tako da nam iu tome treba pomoć Rusije.Mi u ovom trenutku nemamo nijedan manje više ozbiljan informacijski resurs, to je veliki propust.Za godinu dana ništa nismo napravili.Postoji resursna i intelektualna praznina, mi za to nemamo snage.Mi danas mijenjamo taktiku i shvaćamo da smo mi samo mostobran, Velike Novorusije, mi smo mostobran Južne Rusi na današnji dan okupirane neprijateljem.Mi smo počeli dovlačimo snage iz drugih saveznih država Harkovske, Odeske, Zaporožske.Mi smo počeli formiramo unutar DNR snage koje će krenuti napred.Bez oslobađanja južnih zemalja, Donjecka Republika neće biti ostvarena.Sva ta energetika koju smo primili na sebe , vojna, infromaciona ona će doći i do Rusije. 
Nama na vrata kuca ukrajinska vlast, ona se prikrala, ona je svuda iz naših ustanova. 
Znate vojna strojeva Ukrajine se brzo razvija.Moramo da znamo da su s te strane isti ljudi kao mi, ali sa ispranim mozgovima, tamo su isto ruski momci i umeju da ratuju i njih tamo dobro spremaju, tu mislim i na psihologiju, oni ne ratuju toliko za Ukrajinu koliko za svoje ubijene drugove ratuju zato što ratuju.Počinje pravi rat.Sada je to već ozbiljna snaga, ali ja vjerujem da ćemo je odbiti.Sa naše strane je istina to nije figurativno, to je stvarno tako.Vojni spekt nije najstrašniji.Prema mom mišljenju najopasnija je ova unutarnja ukrajinizacija.Ukrajinstvo to nisu samo etnički Malorusi, to je pojava raspada ruske duše.Rak ruske duše.Njemcov je bio 100% Ukrajinac ili u Jehu Moskve sjede 100% Ukrajinci po svom duhu.To je anti-Rus, ljudi koji mrze nas. 
Mi puštamo u vlast ljudi koji je pretvaraju u svoj ​​antipod.Polako i sigurno.To su ljudi koji su dobro pripremljeni, njih su 25 godina spremali, tek sada smo počeli reagiramo na to ustvari.Pre godinu dana smo se probudili, a oni su se spremali 25 godina.





[size=12]u moram prekorim ruske specijaliste, Rusija se sama izbavlja iz sustave knezova, čije se posljedice i danas osjećaju u Rusiji, mi za to nemamo vremena, to smo morali učiniti brzo i kod nas nema nijednog oligarha.Ali njihov utjecaj je jak.Nigde se nije pobjegao utjecaj ni Taruta ni Ahmetova ni ostali, čak ni Janukovića, njihovi ljudi su među nama i vrše uticaj.Ali i to se može prevazići.Važno je da shvatimo kuda mi idemo.Moramo da imamo odnos prema imovini, prema scoijalnoj pravdi. Ljudi koji dolaze iz Rusije nas pozivaju da vratimo imovinu vlasnicima i da ostavimo sve kako je bilo.Da ostavimo taj sustav netaknutim.Mi hoćemo da govorimo o državnom sustavu, strategijskim resursima i tvrtkama i povećanju socijalnog faktora.Državni komitet obrane nije samo reakcija na vojnu agresiju, to je pokušaj napraviti organizaciono jedro, ne kopirati neki sustav, a iz jedra roditi nove značajke, novu šemu.Ovde je razrušena infrastruktura i državna i ekonomska, to je ogroman gubitak.Sa druge strane to je polje, na tom polju možemo izgradimo to što vidimo, državu budućnosti.To što uspijemo prenijećemo u Rusiju.U tom smislu ova laboratorija je laboratorija buduće Rusije.Mi to tako gledamo.Danas pod vojnim pritiskom to baš ne uspijeva, mi mislimo na sutra kada će od naših kručnih gradova Kramatorsk Artjomovska biti protjerana ukrajinska vojska i tada možemo početi izgradnju.Nažalost mi administrativno nismo spremni za to.Izbori su zdržavanje, izabrat ćemo to što je bilo.Mene kako idu stvari sa zapadnom ne interesuje, ali Ahmetova jako interesuje, mene zanima što će biti unutra
[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 8/9/2015, 21:36

kako - po sakasviliju - jacenjuk vjerno sluzi onima koji imaju  para 
http://ukrainiancrisis.net/news/13394

sto kaze jedan od glavnih oligarha u ukrajini - poredjuje skasvilija sa kerom/cuckom/ koji voli lajati Doneck - Page 4 Roflhttp://ukrainiancrisis.net/news/13437
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming 8/9/2015, 22:34

[size=40][size=40]Ukraine[/size]
[/size]
© Sputnik/ Alexey Kudenko

EUROPE
12:17 08.09.2015(updated 12:29 08.09.2015) Get short URL
1882191

The self-proclaimed Donetsk People’s Republic is cutting off coal supplies to Ukraine in response to Kiev’s embargo on fuel oil, lubricants and spare parts for the republic’s rolling stock, the DPR’s transport minister said Tuesday.



Doneck - Page 4 1014362067
© SPUTNIK/ ALEXANDER KRYAZHEV
[size]
Kiev Resumes Coal Imports From Russia - Ukraine's Energy Minister
“Right now we are cutting off all coal deliveries to Ukraine… They need 1.2 million tons a month, which we are ready to supply if only they lift their ban on the supply of fuel oil and spare parts for our train cars and engines and stop firing at us,” Semyon Kuzmenko said in an interview with Donetsk News Agency.

Most of Ukraine’s profitable coalmines are in parts of Donbass controlled by the pro-independence militia.
“Only a third of our railway engines are now working and we need more to meet our demands,” Kuzmenko added.
He also said that with Kiev’s ban on the deliveries of fuel oil and spare parts gone, the republic would take just two months to restore its war-ravaged rail transport system.[/size]


Read more: http://sputniknews.com/europe/20150908/1026723387/dpr-ukraine-coal-ban.html#ixzz3lBIsNRen

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Ero 9/9/2015, 02:46

Ero wrote:
Yehudi wrote:

    Inače Donbas je prešao na Rublju.
Uskoro će in tribat  karijola kad pođu po kru' u narodni u magazin...Za rublje, naravno. :clown

Za jedan kru', razumije se. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming 9/9/2015, 02:59

UKRAJINA: Devojke se udaju za Arape da bi novcem mogle da pomažu porodici (VIDEO)

Russia Insider

Sve više mladih Ukrajinki se udaje za muškarce sa Bliskog istoka, jer ih NATO-ov rat prisiljava da se za novac udaju u inostranstvu ne bi li pomogle svojim porodicama u ratom razorenoj Ukrajini.

Ćirilizovano:

Tužno i mučno, ne može čoveku a da ne bude žao, ali… Pukovnik Kasad: Prosvetljenje posle čipkanih gaćica.
Doneck - Page 4 Luda-ukrajinka
Izvor: Ukrainian Girls Are Converting to Islam to Raise Money to Support Family in post-Maidan Ukraine – YouTube

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 9/9/2015, 19:12



   Poljaci pomalo dolaze sebi.

 Na poljskom TV prikazani -azov- banditi kako veličaju 

nacističkog zločinca -banderu- koji je odgovoran za smrti

desetina tisuća Poljaka tijekom WWII.

 PS - I ne samo Poljaka
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 9/9/2015, 19:13

medolino_zg wrote:UKRAJINA: Devojke se udaju za Arape da bi novcem mogle da pomažu porodici (VIDEO)

Russia Insider



Sve više mladih Ukrajinki se udaje za muškarce sa Bliskog istoka, jer ih NATO-ov rat prisiljava da se za novac udaju u inostranstvu ne bi li pomogle svojim porodicama u ratom razorenoj Ukrajini.

Ćirilizovano:



Tužno i mučno, ne može čoveku a da ne bude žao, ali… Pukovnik Kasad: Prosvetljenje posle čipkanih gaćica.
Doneck - Page 4 Luda-ukrajinka
Izvor: Ukrainian Girls Are Converting to Islam to Raise Money to Support Family in post-Maidan Ukraine – YouTube


    Tužno i jadno. A desetine tisuća služe po javnim kućama diljem EU.

  Sramota.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming 9/9/2015, 22:43

slava prdošenku,slava gerojem 

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 9/9/2015, 22:46

I eri
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Ero 10/9/2015, 02:22

Doneck - Page 4 Bf322e434773135 

Nego...hahahaaa...ima se i može se. :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi 10/9/2015, 06:33

Doneck - Page 4 8f76bcf6da30446b8d402ad4fcb7decb

 Vidim evo sedma mogilizacija spremna.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 4 Empty Re: Doneck

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum