ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doneck

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by RayMabus Fri 28 Aug - 8:24

TReba gledat širu sliku šta se dešava. Evo još nitko nije spoenuo na forumu kinesku paradu i da Srbija tamo ide ....a lijepo se tu može vidit taj istocni blok.

Više od 10.000 vojnika, većinom Kineza ali i kontingenata iz Rusije, Mongolije i drugih zemalja, proći će kroz središte Pekinga iduće srijede. Ova će parada biti vrhunac događanja kojima se obilježava 70. godišnjica završetka rata.
Europski i američki dužnosnici opetovano su izrazili zabrinutost da bi pokazivanje vojne sile moglo poslati pogrešan signal u već napetoj regiji zbog teritorijalnih sporova.
Dolazak ruskog predsjednika Vladimira Putina također je odbio mnoge zapadne čelnike, rekli su diplomati za Reuters.
Na paradu neće doći ni japanski premijer Shinzo Abe i to djelomično zbog zabrinutosti oko vojne ekspanzije Kine u regiji.

http://direktno.hr/en/2014/svijet/23112/Ve%C4%87ina-zapadnih-%C4%8Delnika-ne-dolazi-na-paradu-u-Peking-ali-razlog-nije-Kina.htm

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Fri 28 Aug - 18:08

A sad malo o odgoju djece u naci,  bivšoj u krajini.

https://www.youtube.com/watch?v=hh3fpwfk4AQ
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Fri 28 Aug - 19:25

malo sam istraživao internetom inače glede WW2 - kinezi su uvjereni da su oni "najzaslužniji" za pobjedu nad japanom a ne ameri ili rusi(ruska invazija manđurije 1945 je isto važna u porazu japana).. kinezi uvjereni da su oni najviše zaslužni i slave svoj daj pobjede kao rusi :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Sat 29 Aug - 10:18

http://www.pravda.rs/2015/08/28/pijani-ko-majke-ovo-su-porosenkove-elitne-jedinice-video/

Doneck - Page 2 Pijani-ukrajinci-MV

 " Elitna 30. brigada ukra " - utjeha u alkoholu -

Nazad ne smiju a naprid ih čeka metak....video u linku.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Sat 29 Aug - 10:57

http://novorossia.today/update-from-last-night-s-attack-on-civilian-areas-by-the-kiev-regime/
Doneck - Page 2 29-1024x6991
It should be added that according to verified data apparatus of Human Rights Commissioner of DNR, since the beginning of the armed conflict on August 21, 2015 year in Donbass 3797 people were killed, among them women 571 (28), as well as men 3226 (37). About 6073 people received injuries of varying severity.
--------------------------------------------------------
 Samo u zadnjem tjednu, u bombardiranjima od strane kijevskog
režima stradalo je 23 civila. 
   U centru Donecka jučer je otvoren spomenik u sjećanje na civile
koje svakodnevno ubija parošenkova hunta.
 3797 civila stradalo je u Donbasu radi divljačkog razaranja grada od
strane kijevske hunte.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Ero Sat 29 Aug - 13:11

Yehudi wrote:A sad malo o odgoju djece u naci,  bivšoj u krajini.

https://www.youtube.com/watch?v=hh3fpwfk4AQ
Tatarska curica, petokolonaš, tatarska... :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Sat 29 Aug - 13:39

Aj pederko sero prekini mi davati epitete jer ću biti prisiljen uzvratiti

kukavička pobeguljo.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Ero Sat 29 Aug - 14:05

Peta kolona usitno... :clown

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Sat 29 Aug - 14:16

Pijani sero pobegulja usitno.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 15:00

Yehudi wrote:21 убитый — цифры потерь ВСУ в ночном бое под Мариуполем растут с каждым часом
Doneck - Page 2 Fb_2

 Iz sata u sat raste broj stradalih tijekom noćnoga boja


pod Mariupoljem.


 ukro vojska i -desni sektor- 21 smrtno stradali.
ukrainci govore da su u toj bitci pobili desetke pro-rusa itd..  pro rusi govore da su imali mrtvih ali ne koliko ovi preuveličavaju


dakle rokačina se nastavlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by jastreb Sat 29 Aug - 15:02

Kako nam je nekad bilo lijepo kad je neko od nas išao u armiju.

Kakva su to lijepa vremena bila.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 15:10

to ići u vojsku mi zvuči kao teško sranje.. OK je ići u profi vojsku gdje je profi obuka i trening.. a ovo naše služenje vojnog roka što mi je brat prošao.-- žestoko sranje.. hrana sranje, ispalili 7 metaka(od čega pola vojnika nije niti bilo tu), onda ih stavili na neku dosadnu stražu gdje 12 čuva neko razrušeno skladište a oko samo vidiš UFO letjelice, nije ih puštalo doma jer je falilo ročnika za čuvanje.. 

bolje da su takvo sranje ukinuli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 15:12

ja sam tamo prije 4-5 godina razmišljao u profi vojsku posli faksa.. a onda mi je ovaj jedan rekao , ako nemaš veze nema šanse da upadneš niti blizu.. odjeba sam ih, jebote pazi ovo treba ti jebena veza za dobrovoljni vojni rok od pola godine (aj taj vojni rok je dosta kvalitetniji, bio mi je prijatelj imaju konkretnu obuku skoro svaki dan), i za to ti treba debela debela veza jer primaju vrlo malo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 17:54

neoliberalni_placenik wrote:to ići u vojsku mi zvuči kao teško sranje.. OK je ići u profi vojsku gdje je profi obuka i trening.. a ovo naše služenje vojnog roka što mi je brat prošao.-- žestoko sranje.. hrana sranje, ispalili 7 metaka(od čega pola vojnika nije niti bilo tu), onda ih stavili na neku dosadnu stražu gdje 12 čuva neko razrušeno skladište a oko samo vidiš UFO letjelice, nije ih puštalo doma jer je falilo ročnika za čuvanje.. 

bolje da su takvo sranje ukinuli
Nije bas..vojska isprofilira covjeka i balavandere pretovri u discipliniranu osobu,ako nista drugo..Jos u staroj Yugi su se decki nakon srednje odvajali od mamine sise,nerijetko i strasno cmoljili i plakali ako su dobili neko odrediste na drugoj strani drzave..no nakon 12-13 mjeseci su se vracali kuci kao formirani muskarci,koji ili su nastavili studirati,ili nasli posel,poceli raditi,stekli pare za izlaske i upoznali curu,koju godinu poslije zasnovali obitelj..
Tudey,sve neki metroseksualcici,vjeciti srednjoskolci i sudenti, filozofi,koji curama prodaju neku filozofiju kulta licnosti,a nisu sposobni curu izvesti u pristojan restoran...docekaju i 30 i koju,a jos su na maminoj sisi i tatinoj skrbi..vojska itekako koristi..
Steta da su ukinuli,jer bi bilo puno bnolje za drustvo..danas ulica formira te kriplove,opskurna drustva imaju veci uticaj na Mladca ili Mladicu,nego vlastiti rodtelji...sve otislo u qrc..


Last edited by bogomdani on Sat 29 Aug - 17:56; edited 1 time in total (Reason for editing : fdgfg)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 18:05

bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:to ići u vojsku mi zvuči kao teško sranje.. OK je ići u profi vojsku gdje je profi obuka i trening.. a ovo naše služenje vojnog roka što mi je brat prošao.-- žestoko sranje.. hrana sranje, ispalili 7 metaka(od čega pola vojnika nije niti bilo tu), onda ih stavili na neku dosadnu stražu gdje 12 čuva neko razrušeno skladište a oko samo vidiš UFO letjelice, nije ih puštalo doma jer je falilo ročnika za čuvanje.. 

bolje da su takvo sranje ukinuli
Nije bas..vojska isprofilira covjeka i balavandere pretovri u discipliniranu osobu,ako nista drugo..Jos u staroj Yugi su se decki nakon srednje odvajali od mamine sise,nerijetko i strasno cmoljili i plakali ako su dobili neko odrediste na drugoj strani drzave..no nakon 12-13 mjeseci su se vracali kuci kao formirani muskarci,koji ili su nastavili studirati,ili nasli posel,poceli raditi,stekli pare za izlaske i upoznali curu,koju godinu poslije zasnovali obitelj..
Tudey,sve neki metroseksualcici,vjeciti srednjoskolci i sudenti, filozofi,koji curama prodaju neku filozofiju kulta licnosti,a nisu sposobni curu izvesti u pristojan restoran...docekaju i 30 i koju,a jos su na maminoj sisi i tatinoj skrbi..vojska itekako koristi..
Steta da su ukinuli,jer bi bilo puno bnolje za drustvo..danas ulica formira te kriplove,opskurna drustva imaju veci uticaj na Mladca ili Mladicu,nego vlastiti rodtelji...sve otislo u qrc..
skandinavci koji nemaju vojsku odu sa roditeljske sise početkom 20tih, a balkanci koji su imali vojni rok do nedavno u prosjeku stoje do 30ete godine.. 

a to da mi je brat postao discipliraniji jest kurac, isti kurac kao i prije samo izgubio pola godine.. fala kurcu da me je to zaobišlo.. ja sam htio u profi vojsku bez veze se ne može.. čak sam htio u onaj dobrovoljni vojni rok , jer tu mi je bio frend , solidna obuka, trening, ali i tu treba veze.. 

ovo naše služenje vojnog roka od kurca.. bolje da su ukinuli.. 

u slučaju sranja lako ga je ponovo uvesti ... vidiš kako ukrainci rade.. imali su razjebanu vojsku,  - jednostavno uveli novi vojni rok i ajmo..  sada već dobiješ 3 mjeseca solidne obuke na zapadu, i onda ideš na istok 3 mjeseca.. i ako ostaneš živ ideš doma.-.  prije toga bili od kurca.. tako i mi, ako upadne sranje za RH.. vlast proglasi obvezni vojni rok za sve od 20-60godina.. oduzme svima putovnice i zabrani izlazak iz države vojno sposobnim muškarcima.. i onda lagano to ide
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 18:07

Skandinavci su odrasli u drugom sustavu,prilicno hladnom kapitalizmu i naravno,kao i svabe,rano odlaze,jer ih roditelji nakon manje prepirke ispale iz kuce... pirat
imas vojsku i vojsku..stara JNA je vojno bila zastarjelog koncepta,ali su znali modati i disciplinirati covjeka..prvi puta sam isao kuci nakon 9 mjeseci,radi nepokoravanju autoritetima,uglavnom ribao veceje i drzao pozarstva i tako..uglavnom moja ekipa se skinula mjesec dana prije... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Guest Sat 29 Aug - 19:16

OK JNA je imala mrvicu bolju obuku, ali mrvicu bolju. imala je i naša ročna vojska brutalnu obuku 91-95 pa i do 2000tih, kasnije od kurca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming Sun 30 Aug - 23:54

Novorossian battalion ‘Vikings’ captured the flag of Ukrainian marines Belaya Kamenka. ‘Vikings’ hold positions at the point contact of the Telmanovo, Starobeshevskiy, Volnovakha districts of DPR. Pro-Kiev militants have been attempting to advance on the area defended by Viking since last week. Kiev’s side uses MLRS Grad, MLRS Tornado, howitzers and other kinds of military equipment and artillery there.
A day earlier, a battalion of Ukrainian Armed Forces heroically fled from a battleground at the Stroganovka-Balaya Kamenka, dropping military equipment. According to confirmed reports, Ukrainian heroes lost 20 militants killed, 30 injured and 1 self-propelled artillery gun.
DPR intelligence reports a restoration of clashes is possible at the Staromihailovka-Krasnogorovka sector. Kiev’s side prepared for the usage artillery positions at Gornyak and Kurahovka. The artillery is established in the residential areas of the settlements.
Donetsk, Yasinovataya, Telmanovo, Oktyabrskiy, Shevchenko, Staromarievka, Staromihailovka, Stila, Tavricheskoe, Spartak, Belaya Kamenka came under fire of pro-Kiev militants. Ukrainian military haven’t pull out high caliber artillery units from the contact line. There is no any progress in exercising of the military part of the Minsk.
2 pro-Kiev militants have been blown up at an improvised explosive device at the settlement Krimskoe in the LPR-controlled area. What did 2 peaceful soldiers want in LPR territory and who has established an explosive device is unknown.

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Mon 31 Aug - 9:38

Doneck - Page 2 Ukraine2-popup

 ukro parlament

The Ukrainian Prosecutor-General’s Office has opened “new criminal cases” against leader of Ukraine’s Radical Party Oleg Lyashko, his fellow party member Igor Mosiychuk wrote on Facebook on Saturday, adding that criminal proceedings had been opened against him as well.
   

“Yesterday it became known that the Prosecutor-General’s Office had opened new criminal cases against me and leader of the Radical Party Oleg Lyashko”, Mosiychuk wrote. He noted that “this time Shokin [Ukraine’s Prosecutor-General Viktor Shokin] and all hands accuse us of organizing a criminal group, kidnapping people, illegal deprivation of freedom and torture.”
---------------------------
   Kijevsko tužiteljstvo diglo optužnicu protiv Oleg Lyashko, vodje
-radikalne partije- radi organiziranja kriminalnih grupa,otmica ljudi,
 mučenja, pljački i ubojstava.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Winter is coming Sat 5 Sep - 19:32

Doneck - Page 2 11990423_838313032953785_5415725627416210897_n

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Yehudi Sat 5 Sep - 19:55

Smrt fašizmu.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Doneck - Page 2 Empty Re: Doneck

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum