ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Yehudi 24/8/2015, 21:29

Na kakve radne kampove misliš curo?


Last edited by Yehudi on 24/8/2015, 21:30; edited 1 time in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 21:30

iknarovdje wrote:a gdje da stavim temu o tome   tko ce glasati za Iknara neka mi netko kazer od adminad a znam ako admini uopce znaju,a ne da     pod kljuc stavljaju,neka napisu pisi to tamo i tamo,ovako je blesavo
Nigdje, svaku ću ti zaključati, a za sljedeću ćeš i ban dobiti zbog spamanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 21:31

Starhemberg wrote:Povijest je cikličan proces, i kome to nije jasno, u teškoj je zabludi...
...samo ovaj puta bez konja i teških oklopa. Europa će imati problema, no biti će primorana rješavati ih na brutalan način, to ima svoje cikluse u puno češćem ritmu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 21:32

Starhemberg wrote:Povijest je cikličan proces, i kome to nije jasno, u teškoj je zabludi...
According to tolerance, history is not a cyclic process. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Yehudi 24/8/2015, 21:36

A nemoj ga :)

 Daj mu jednu temu di ćemo glasovati za i protiv..........

mada ne znam tko će se protiviti  :starac

 Znaš onu-" Svako selo ima svoga lera...lero, lero

Maima kod nas svaki kvart svoga ridikula...........

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Vlajo_1360853577
 Graciela ...................Vlajo

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 21:38

"Za boljitak Hrvatske prvo treba promijeniti puno zakona a onda vam treba populacijska eksplozija. Svaka obitelj mora imati četvero ili petero djece. Ako pričao o najvećem problemu Hrvatske i Europe općenito to je mortalitet. Cijeli kontinent ima tendenciju pada, Europa nestaje, sve će vas zamijeniti ljudi iz Afrike i arapskih zemalja. Europa od prije 50 godina je puno drugačija nego danas. Bio sam u Parizu prošle godine i taj grad nema puno veze s onim od prije 20 godina. Tamo više nema Francuza. Hrvatska također gubi populaciju iz godine u godinu.

Prijeti vam izumiranje, a vrlo brzo ćete postati meka za mnoge emigrante iz svijeta. I kako onda investirati u zemlju kojoj će prosjek godina ubrzo biti 50. Nitko u Hrvatskoj ne želi raditi ništa, svi žele živjeti od mirovine. Stari ste, a uz to i bahati jer na sve ostale gledate s visoka. To je problem Hrvatske i Europe općenito. Imao sam planove investirati u Hrvatsku, ali razlog zašto ne želim je upravo taj, radije ću investirati negdje u Latinsku Ameriku gdje je prosjek godina 25 ili 27 godina. Ovdje svi ljudi žele biti oženjeni, svi žele imati djecu. To je osnova koja tjera čovjeka da radi jer mu je u toj situaciji potrebna kuća, cesta, škola za djecu... Razvoj! Da sam ja premijer Hrvatske moj bi plan bio na ovakav ili onakav način prisiliti građane da stvaraju djecu. To bih plaćao nekim bonusima. To je pitanje nacionalne sigurnosti jer ako tako nastavite za 20 godina će vam biti još teže. Imat ćete još više umirovljenika a još manje ljudi sposobnih za rad."

Gospodin čovjek fantastično objasnio ove godine! Pljunuo Europu posred čela! cheers  :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Yehudi 24/8/2015, 21:38

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Vlajo_1234608510
Zbogom Vlajo!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Yehudi 24/8/2015, 21:45

Fénix wrote:
"Za boljitak Hrvatske prvo treba promijeniti puno zakona a onda vam treba populacijska eksplozija. Svaka obitelj mora imati četvero ili petero djece. Ako pričao o najvećem problemu Hrvatske i Europe općenito to je mortalitet. Cijeli kontinent ima tendenciju pada, Europa nestaje, sve će vas zamijeniti ljudi iz Afrike i arapskih zemalja. Europa od prije 50 godina je puno drugačija nego danas. Bio sam u Parizu prošle godine i taj grad nema puno veze s onim od prije 20 godina. Tamo više nema Francuza. Hrvatska također gubi populaciju iz godine u godinu.

Prijeti vam izumiranje, a vrlo brzo ćete postati meka za mnoge emigrante iz svijeta. I kako onda investirati u zemlju kojoj će prosjek godina ubrzo biti 50. Nitko u Hrvatskoj ne želi raditi ništa, svi žele živjeti od mirovine. Stari ste, a uz to i bahati jer na sve ostale gledate s visoka. To je problem Hrvatske i Europe općenito. Imao sam planove investirati u Hrvatsku, ali razlog zašto ne želim je upravo taj, radije ću investirati negdje u Latinsku Ameriku gdje je prosjek godina 25 ili 27 godina. Ovdje svi ljudi žele biti oženjeni, svi žele imati djecu. To je osnova koja tjera čovjeka da radi jer mu je u toj situaciji potrebna kuća, cesta, škola za djecu... Razvoj! Da sam ja premijer Hrvatske moj bi plan bio na ovakav ili onakav način prisiliti građane da stvaraju djecu. To bih plaćao nekim bonusima. To je pitanje nacionalne sigurnosti jer ako tako nastavite za 20 godina će vam biti još teže. Imat ćete još više umirovljenika a još manje ljudi sposobnih za rad."

Gospodin čovjek fantastično objasnio ove godine! Pljunuo Europu posred čela! cheers  :hail
Jednoga samo lika iz Zadra znam da ima -9- dice

Na žalost u mome kvartu sada mogu na prste nabrojiti najmanje 10 muškaraca 

koji su izmedju 25-40 god a da nemaju partnericu niti dite.

 A šta je najgore, takvi će i ostati, neće se ženiti a neće imati niti dice.

   Ja osobno imam 3 (komada) od dvije žene ali i to je malo. Morao sam

 ih napraviti barem 5-7
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by jastreb 24/8/2015, 21:46

Jadni vi kad Mitra Mirića stavljate u koš sa glavosječama!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Yehudi 24/8/2015, 21:46

iknarovdje wrote:
,bar sam mislio da ovdje su rpavedniji,pa samo pitam gdje a ovaj nighdje odgovori,a to nemoze jer je priotiv rposila foruma,adminit rebaju uputiti ljdue gdje da pisu a ne kao da su oni koji msile krsiti rpavila foruma to nije rpavedno

 OK
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Yehudi 24/8/2015, 21:47

albatros wrote:Jadni vi kad Mitra Mirića stavljate u koš sa glavosječama!!!

--------------------------------------------------?--------------------------------------------
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 21:48

kofein wrote:
Starhemberg wrote:Povijest je cikličan proces, i kome to nije jasno, u teškoj je zabludi...
...samo ovaj puta bez konja i teških oklopa. Europa će imati problema, no biti će primorana rješavati ih na brutalan način, to ima svoje cikluse u puno češćem ritmu.
Svako vrijeme nosi svoje, civilzacije se uzdižu i padaju, to je konstanta i vječni zakon...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 21:55

Yehudi wrote:
Fénix wrote:
"Za boljitak Hrvatske prvo treba promijeniti puno zakona a onda vam treba populacijska eksplozija. Svaka obitelj mora imati četvero ili petero djece. Ako pričao o najvećem problemu Hrvatske i Europe općenito to je mortalitet. Cijeli kontinent ima tendenciju pada, Europa nestaje, sve će vas zamijeniti ljudi iz Afrike i arapskih zemalja. Europa od prije 50 godina je puno drugačija nego danas. Bio sam u Parizu prošle godine i taj grad nema puno veze s onim od prije 20 godina. Tamo više nema Francuza. Hrvatska također gubi populaciju iz godine u godinu.

Prijeti vam izumiranje, a vrlo brzo ćete postati meka za mnoge emigrante iz svijeta. I kako onda investirati u zemlju kojoj će prosjek godina ubrzo biti 50. Nitko u Hrvatskoj ne želi raditi ništa, svi žele živjeti od mirovine. Stari ste, a uz to i bahati jer na sve ostale gledate s visoka. To je problem Hrvatske i Europe općenito. Imao sam planove investirati u Hrvatsku, ali razlog zašto ne želim je upravo taj, radije ću investirati negdje u Latinsku Ameriku gdje je prosjek godina 25 ili 27 godina. Ovdje svi ljudi žele biti oženjeni, svi žele imati djecu. To je osnova koja tjera čovjeka da radi jer mu je u toj situaciji potrebna kuća, cesta, škola za djecu... Razvoj! Da sam ja premijer Hrvatske moj bi plan bio na ovakav ili onakav način prisiliti građane da stvaraju djecu. To bih plaćao nekim bonusima. To je pitanje nacionalne sigurnosti jer ako tako nastavite za 20 godina će vam biti još teže. Imat ćete još više umirovljenika a još manje ljudi sposobnih za rad."

Gospodin čovjek fantastično objasnio ove godine! Pljunuo Europu posred čela! cheers  :hail
Jednoga samo lika iz Zadra znam da ima -9- dice

Na žalost u mome kvartu sada mogu na prste nabrojiti najmanje 10 muškaraca 

koji su izmedju 25-40 god a da nemaju partnericu niti dite.

 A šta je najgore, takvi će i ostati, neće se ženiti a neće imati niti dice.

   Ja osobno imam 3 (komada) od dvije žene ali i to je malo. Morao sam

 ih napraviti barem 5-7
Ništa me ne čudi. U Europi porast neženja i homosa, a ovi s Bliskog istoka dolaze zavesti reda među ženskom populacijom ili će svoje uvoziti s najmanje 5 komada. :sherlock

Danas bi se 5 komada moralo kao minimum imati narednih 30 godina kako bi sve došlo kako-tako na svoje, nakrcala određena područja i sl.

Ako nemaš preko 45 godina, stigneš makar još jedno.

Kako stvari stoje, ja bih najradije oplodio neku bijelu Latinu preko bare i fino naredao 6-7 komada i živio rođo. Ako treba ne samo jednu, već i još koju. Svojevremeno je jedan stariji čovjek iz Hercegovine govorio ako žena u braku ne želi uopće imati djecu treba je smjesta odjebati i tražiti novu sreću. Ako ni ta ne želi imati više od dvoje-troje, onda traži još jednu sa strane pa i s njom 3-4 komada i miran. Samo današnja Hrvatska i Europa nisu vrijedni od nekih da se djeca štancaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Riplex 24/8/2015, 21:58

Starhemberg wrote:Povijest je cikličan proces, i kome to nije jasno, u teškoj je zabludi...


a da ciklično krenemo ratovati s ovima što dolaze?
Povijesničarima puno tiga nije jasno, šta ćeš, svako ima nešto za zlo

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Guest 24/8/2015, 22:02

Riplex wrote:


a da ciklično krenemo ratovati s ovima što dolaze?
Možeš i linearno, što se mene tiče, samo izvoli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj - Page 4 Empty Re: Napadi huligana na izbjeglice u Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum