ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by jastreb Mon 2 Jan - 19:56

Yehudi wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:Eto,jedini članci na hrvatskom jeziku koji govore o Milu,napisao si ti.

Mislim da lik ne zaslužuje toliku pozornost.

gay man of the year i ikona alt-righta, jedan od najčitanijih američkih kolumnista, mislim da zaslužuje pozornost


 Koji to Milo ?
Deklarirani homić. Iako gay,Milo je teška pokora za gay udruge i gay aktiviste.

On je i deklarirani katolik. Otac mu je pravoslavac,Grk,a majka Židovka.

Na jednoj debati koju je vodio sa Boyom Georgeom rekao je da kad bi morao birati radije bi bio strejt.

jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by jastreb Mon 2 Jan - 19:58

Yehudi wrote:
   Inače sam ljubitelj cica, duda ( le due cupole grande della cattedrale di milano )
I ja sam ,ali ne želim više bludničiti. Eto danas sam odbio ponudu jedne pohotnice koja se razvela od muža i sa kojom sam prije nekoliko godina,dok sam još bio bludnik,bio i u vezi. Jednostavno sam joj rekao da to nije u redu i da me nikakvo bludništvo ne zanima. I da imam svoju ženu i kad mi dođe onda to obavim sa njom.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by Yehudi Mon 2 Jan - 21:42

jastreb wrote:
Yehudi wrote:
   Inače sam ljubitelj cica, duda ( le due cupole grande della cattedrale di milano )
I ja sam ,ali ne želim više bludničiti. Eto danas sam odbio ponudu jedne pohotnice koja se razvela od muža i sa kojom sam prije nekoliko godina,dok sam još bio bludnik,bio i u vezi. Jednostavno sam joj rekao da to nije u redu i da me nikakvo bludništvo ne zanima. I da imam svoju ženu i kad mi dođe onda to obavim sa njom.

 Uh..........i ja sam odbio ali teška, teška srca. Nekada super zgodna vitka cura, vrhunske guze koja je i sada vrhunska ženka a

 sa kojom sam bio u vezi oko godinu i pol ( poslala mi sliku di je na krevetu, samo u tangama )

Poludio sam ali eto, mora sam odbiti ..................a žao mi ka pasu  Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 1f62a  Ali ipak sam odabra mir i sigurnost, užitak u ženi,


 glupo bi bilo sada riskirati dvadesetogodišnju vezu radi avanture.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by jastreb Mon 2 Jan - 22:18

Yehudi wrote:
jastreb wrote:
Yehudi wrote:
   Inače sam ljubitelj cica, duda ( le due cupole grande della cattedrale di milano )
I ja sam ,ali ne želim više bludničiti. Eto danas sam odbio ponudu jedne pohotnice koja se razvela od muža i sa kojom sam prije nekoliko godina,dok sam još bio bludnik,bio i u vezi. Jednostavno sam joj rekao da to nije u redu i da me nikakvo bludništvo ne zanima. I da imam svoju ženu i kad mi dođe onda to obavim sa njom.

 Uh..........i ja sam odbio ali teška, teška srca. Nekada super zgodna vitka cura, vrhunske guze koja je i sada vrhunska ženka a

 sa kojom sam bio u vezi oko godinu i pol ( poslala mi sliku di je na krevetu, samo u tangama )

Poludio sam ali eto, mora sam odbiti ..................a žao mi ka pasu  Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 1f62a  Ali ipak sam odabra mir i sigurnost, užitak u ženi,


 glupo bi bilo sada riskirati dvadesetogodišnju vezu radi avanture.
Da i ja sam tako razmišljao.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by danni1 Mon 2 Jan - 22:39

red wolf wrote:Ljudi su jedini sisavci koji piju mlijeko nakon što navrše godinu dana života...
Pa i ne baš. mačke vole mlijeko i psi ne bježe od njega. More bit još koja živina al za ove sam siguran.

_________________
Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by darth_vader Mon 2 Jan - 22:43

red wolf wrote:
jastreb wrote:
red wolf wrote:
jastreb wrote:
red wolf wrote:Ljudi su jedini sisavci koji piju mlijeko nakon što navrše godinu dana života...
Netočno. Mačke ga često piju,pa i pas ga voli.

Probaj psu dati mlijeka i sve bu popil. Iako stručnjaci psima ne preporučuju varenike.
Majčino mlijeko...To što govna ljudska idu protiv prirode mačaka i pasa, to je već druga stvar.
Pa mačke odvajkada piju mlijeko. Prvo što ti kod mačke padne na pamet su miš i mlijeko.

I osim toga zar bi se ti odrekao i mlijeka i svega onoga što iz mlijeka proizlazi,kao sirevi,jogurt,kajmak,sladoled,kolači...?

Možemo biti zahvalni na mlijeku kravama,kozama,ovcama. Kozji sir je jedno od najdzdravijih pića.
Jer im ga daju ljudska govna...

Pacijent...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by L'âme Mon 2 Jan - 22:46

jasambrend wrote:
red wolf wrote:
jastreb wrote:
red wolf wrote:
jastreb wrote:
Netočno. Mačke ga često piju,pa i pas ga voli.

Probaj psu dati mlijeka i sve bu popil. Iako stručnjaci psima ne preporučuju varenike.
Majčino mlijeko...To što govna ljudska idu protiv prirode mačaka i pasa, to je već druga stvar.
Pa mačke odvajkada piju mlijeko. Prvo što ti kod mačke padne na pamet su miš i mlijeko.

I osim toga zar bi se ti odrekao i mlijeka i svega onoga što iz mlijeka proizlazi,kao sirevi,jogurt,kajmak,sladoled,kolači...?

Možemo biti zahvalni na mlijeku kravama,kozama,ovcama. Kozji sir je jedno od najdzdravijih pića.
Jer im ga daju ljudska govna...
;-)

Pacijent...
ruzno se izrazio, ali je u pravu.
Mackama steti mlijeko, ustvari.;-)


_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by Guest Mon 2 Jan - 22:48

kajmak pogotovo,udave se u njemu koliko ga mrze
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by darth_vader Tue 3 Jan - 0:46

maggie13 wrote:
jasambrend wrote:
red wolf wrote:
jastreb wrote:
red wolf wrote:
Majčino mlijeko...To što govna ljudska idu protiv prirode mačaka i pasa, to je već druga stvar.
Pa mačke odvajkada piju mlijeko. Prvo što ti kod mačke padne na pamet su miš i mlijeko.

I osim toga zar bi se ti odrekao i mlijeka i svega onoga što iz mlijeka proizlazi,kao sirevi,jogurt,kajmak,sladoled,kolači...?

Možemo biti zahvalni na mlijeku kravama,kozama,ovcama. Kozji sir je jedno od najdzdravijih pića.
Jer im ga daju ljudska govna...
;-)

Pacijent...
ruzno se izrazio, ali je u pravu.
Mackama steti mlijeko, ustvari.;-)

Laktoza šteti i odraslim ljudima pa što? Ne muče ljudi macke zbog toga što im daju malo mlijeka... Uostalom ljubitelji životinja su u biti i najveći mučitelji istih, većinom sociopati nesposobni funkcionirati među ljudima, a drže životinje u zlatnim kavezima kao supstitut promašenih odnosa te pritom najviše umanjuju životnu kvalitetu istih zanemarujući njihove stvarne potrebe samo da bi imali skupu igračku za maženje...nekad su ljudi na selu znali čemu služe i mačke i psi te imali primjeren odnos prema njima, danas gledam samo hrpu degenerika koji nisu sposobni ni pokupiti fekalije za istima, a zalažu se maltene za jednaka prava istih s ljudima...[/quote]
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima - Page 3 Empty Re: Muškarci su jedini sisavci fascinirani grudima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum