ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 54 of 55 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:16

metilda wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
Eto , riješeno ....ono šta neznaš nemože ti nauditi.

Moc jednostavnosti.

AJ PA PA
ne brini, i meni je rekla da sam joj na ignore a itekako prati što pišem...
Meni nije , ja sam je stavio na ignore ....nema smisla ...samo napada.

Odo se bavit pametnijim stvarima.

RayMabus

Posts : 181982
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:17

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:

o licemjerna lažljivko, dok si tamo bila, a istovremeno i ovdje, pratili smo tvoje upise...jer si ovdje svirala u jedan, a tamo prikriveno u drugi rog, kako je vjetar puhao. ne, nisu lažnjaci, nisam ni ja, samo se u konkretnom segmentu ne slažem s tom ideologijom. ali, pustimo to, vrijeme liječi rane, tako će i tvoju, nadam se. tvojih upisa protiv Kica ima koliko hoćeš, ima i o još nekim ljudima, ali taman posla da ću ih ja za tebe sada ići tražiti, zaboli me uvo.
ruganje citatima? pa kako ne bi, kad ženo smaraš s njima, razumiješ...SMARAŠ. daj pročitaj pa reci svojim riječima, kao prava, a ne wanna be  intelektualka. osim toga, nikome nisu promakli i oni "tvoji" postovi, koje ti je pisao pod tvojim nickom jedan drugi forumaš, ali tada nije bilo citata, nego samo vrlo lijep tekst kojem ti nisi i nikada nećeš biti dorasla. oni još stoje tamo....lijepo ih vidjet, ali kad vidim uz njih tvoj nick, dođe mi  :blj  :blj  :blj
 ja nešto negativno pisala o KICU??? kako samo lažeš i izmišljaš.. ja sam na kultnikse došla sa nethaerovih kultnih i nikad protiv nikoga nisam pisala a što sam tamo ispričala moju životnu priču jedna je od pogrešaka koju ljudi čine tijekom života.. ni sada ipak ne žalim zbog toga..a tekstove koje sam tamo pisala pisala sam samo ja iz prostog razloga što ta druga osoba ne bi pisala na smeću od foruma na kojem sam ja mislila da sam našla utočište za svoje slobodno vrijeme..
no, kako smo sad ustanovoli i da si notorna lažljivoca svoju si lentu ponovo zaslužila... a ako tebe zaboli uvo za te moje navodne  upise protiv OVIH forumaša zašto ih spominješ?? samo zato jer si smutljivica i manipulatorica samo takva...

dosadna si ko proljev, aj odjebi više lolly

pa da, kad si uhvaćena u laži onda se gospoja koja ne jede češnjak da bi ostala fina prepusti čarima beštimanja... o maiketi licemjerja...

dramaqueen kmeee, kmeee

:mid ...a ne, uzmi dildo iz ladice i riješi se stresa
pa znam da ne znaš bolje... ajde, citiraj gdje sam govorila protiv ikoga a dilda ostavi sebi... danas ti je bio težak dan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:17

jastreb wrote:
kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Može li prije?


može ali, ovako je simboličnije..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:18

RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
Eto , riješeno ....ono šta neznaš nemože ti nauditi.

Moc jednostavnosti.

AJ PA PA
ne brini, i meni je rekla da sam joj na ignore a itekako prati što pišem...
Meni nije , ja sam je stavio na ignore ....nema smisla ...samo napada.

Odo se bavit pametnijim stvarima.

pametno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus Thu 29 Dec - 20:18

kic wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Može li prije?


može ali, ovako je simboličnije..

tema je u biti trebala bit zajebancija

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:19


ide masturbirat naravno.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:19

marcellus wrote:
kic wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Može li prije?


može ali, ovako je simboličnije..

tema je u biti trebala bit zajebancija


je ali, nije baš tako ispalo, samo je više uvrijeđenih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 20:20

jastreb wrote:
kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Može li prije?
Najbolje da odmah zaključa forum da ne mora čitati što mu nije po volji.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:20

metilda wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
Eto , riješeno ....ono šta neznaš nemože ti nauditi.

Moc jednostavnosti.

AJ PA PA
ne brini, i meni je rekla da sam joj na ignore a itekako prati što pišem...

samo da ti kažem..i ja sam joj na ignor, ali klikne i pročita...pa onda indirektno grize po petama, jer neće citirati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:21

kic wrote:


je ali, nije baš tako ispalo, samo je više uvrijeđenih..
To je zato jer nevide neciji nacin komunikacije ....,konstatno vrrijeđanje cak i nakon upozorivanja višestrukog ....osoba samo vrijeđa i na razini je svađe ....negativna energija ....na ignore i ono odeš svojim putem a ista i ostali tko je blesav neka komunicira sa istom .....ja ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181982
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 20:22

Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Dudata, pokopala si se, shvati. Drugi put pazi što i kako citiraš.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:22

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
 ja nešto negativno pisala o KICU??? kako samo lažeš i izmišljaš.. ja sam na kultnikse došla sa nethaerovih kultnih i nikad protiv nikoga nisam pisala a što sam tamo ispričala moju životnu priču jedna je od pogrešaka koju ljudi čine tijekom života.. ni sada ipak ne žalim zbog toga..a tekstove koje sam tamo pisala pisala sam samo ja iz prostog razloga što ta druga osoba ne bi pisala na smeću od foruma na kojem sam ja mislila da sam našla utočište za svoje slobodno vrijeme..
no, kako smo sad ustanovoli i da si notorna lažljivoca svoju si lentu ponovo zaslužila... a ako tebe zaboli uvo za te moje navodne  upise protiv OVIH forumaša zašto ih spominješ?? samo zato jer si smutljivica i manipulatorica samo takva...

dosadna si ko proljev, aj odjebi više lolly

pa da, kad si uhvaćena u laži onda se gospoja koja ne jede češnjak da bi ostala fina prepusti čarima beštimanja... o maiketi licemjerja...

dramaqueen kmeee, kmeee

:mid ...a ne, uzmi dildo iz ladice i riješi se stresa
pa znam da ne znaš bolje... ajde, citiraj gdje sam govorila protiv ikoga a dilda ostavi sebi... danas ti je bio težak dan...

vozi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:24

kic wrote:
marcellus wrote:
kic wrote:
jastreb wrote:
kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Može li prije?


može ali, ovako je simboličnije..

tema je u biti trebala bit zajebancija


je ali, nije baš tako ispalo, samo je više uvrijeđenih..

pa, bio je mir i umjerena šega sve dok danas nije uletjela isfrustrirana i zavidna metilda, a isto takva neva jedva dočekala, jer je imala stres od sinoćnje rasprave s pismejkerom geek


Last edited by Noor on Thu 29 Dec - 20:24; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:24

Regoč wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Dudata, pokopala si se, shvati. Drugi put pazi što i kako citiraš.
Zašto drugi put ?

Lijepo ti je rekla da ju ne zanimaš ....pa nisi valjda blesav da se trudiš u njenim ocima ispravit ili dokazat ?

Pa tko je ona uopce.

CIJENI SEBE PRVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181982
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 20:26

kic wrote:
a ja sam komentirao dudette uopće danas?
Komentirao si moj komentar Dudatina upisa, i to posve neutemeljeno tvrdeći da sam ja nesuvisao, iako je ona svojim citatom samu sebe pokopala. Barem glumi objektivnost.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:27

marcellus wrote:ultimativni argument antifašista: "svi ste vi ustaše"

(po potrebi: homofobi, rasisti, katolibani itd. etc.)
ultimativni argument fasista: "svi ste vi antifasisti" - that's fuckin' right, yeah. proud to be one.  flower

(po potrebi komunjare, jugonostalgicari, cejeni, troprstasi, ne daj Boze Zidovi)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:27

RayMabus wrote:
kic wrote:


je ali, nije baš tako ispalo, samo je više uvrijeđenih..
To je zato jer nevide neciji nacin komunikacije ....,konstatno vrrijeđanje cak i nakon upozorivanja višestrukog ....osoba samo vrijeđa i na razini je svađe ....negativna energija ....na ignore i ono odeš svojim putem a ista i ostali tko je blesav neka komunicira sa istom .....ja ne.


ignore je iz čistilišta izašo'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by abraham Thu 29 Dec - 20:27

iz raja, iz raja skupa sa sibom

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:29

abraham wrote:iz raja, iz raja skupa sa sibom
Kako god ....neznanje je blagosov ...podatak koji neznaš nemože ti nauditi ....meni je na ignore ....još kad bi je prestali citirati tema bi bila supac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181982
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:30

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:


je ali, nije baš tako ispalo, samo je više uvrijeđenih..
To je zato jer nevide neciji nacin komunikacije ....,konstatno vrrijeđanje cak i nakon upozorivanja višestrukog ....osoba samo vrijeđa i na razini je svađe ....negativna energija ....na ignore i ono odeš svojim putem a ista i ostali tko je blesav neka komunicira sa istom .....ja ne.


ignore je iz čistilišta izašo'
gle kic, te dvije besprizorne su mi na ignore skupa sa sekspirom i svim njegovim duplicima. ja vidim da pisu, ali ne otvaram. i nek si kravetine umisljaju sto god zele. tu imaju cijelu ekipu koja im pomaze citirajuci ih tako da je zapravo ne bih mogla odgovoriti niti na jedan post. valjda si shvatio tu igru staklenih perli. a bas je sofisticirana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 20:31

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Dudata, pokopala si se, shvati. Drugi put pazi što i kako citiraš.
Zašto drugi put ?

Lijepo ti je rekla da ju ne zanimaš ....pa nisi valjda blesav da se trudiš u njenim ocima ispravit ili dokazat ?

Pa tko je ona uopce.

CIJENI SEBE PRVO.
Ne tražim da me cieni, a ako ju ne zanimam nek se prestane nadovezivati na moje upise.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 54 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 54 of 55 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum