ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 53 of 55 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54, 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:02

Mirkec&Slavkec wrote:Jebate, vidim guzatu i metiljavu homoduplex lesinarku pod nogama. Idem se raskuzit.

otiđi i ne vraćaj se, kako izgleda ovdje nikome nećeš faliti...

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus Thu 29 Dec - 20:02

ultimativni argument antifašista: "svi ste vi ustaše"

(po potrebi: homofobi, rasisti, katolibani itd. etc.)

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:05

marcellus wrote:ultimativni argument antifašista: "svi ste vi ustaše"

(po potrebi: homofobi, rasisti, katolibani itd. etc.)
Nebitno.

Ja sam ovdje magistar psihologije ...gledaj sad ovo .

Dudete šta si napravila loše ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181995
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 20:06

Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:08

marcellus wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:

odustajem, javite mi kad je kaja opet dohvati da pročitam uz pivo

doć će ona, samo da sise potrpa u grudnjak :D

aha i da raščešlja one vila ravijojla plave uvojke


ja imam neku svoju percepciju kaje...Kate Moss!

kate je dosta niža
kate je 170, kaja je nešto više, ne puno...mislim da je spomenula
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:08


pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:09

Zar ne shvacate da kad vas netko konstantno napada floksulama neargumentirano da je taj pun pogrešnih radnji ......ono Mesic primjer ....napad je najbolja obrana .....korumpiran do bola al svi ste vi ustaše.

Samo ga pitaj u facu : ŠTA SI LOŠE URADIO / LA ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181995
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:10

Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:10

kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Nemoj ...covjek je živ u onoj mjeri u kojoj može komunicirat a mrtav u kojoj nemože ....ako ne psuju i nema negativne energije pusti ih ...neka žive ....komuniciraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181995
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:10

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:

nisu to kultne, to je Pizdin i Glistin Kultnix.. tamo je alfa ženka bila Glista pa se valjda noor osjećala ugroženom.. ne znam.. imam gripu .. idem sad u horizontalu... santa laku noć pobjednici.... bounce

bar oni koji su tada bili na kultnixu jako dobro znaju zašto si tamo uopće došla, kakve rane si došla zalizat i to među ljevičare, koji su bili otvorenog srca za tvoje privatne frustracije i probleme koji te muče i danas, a mučit će te čitav život....što si sve tračala o forumašicama i forumašima OVOG foruma itd itd...a nije to bilo samo na kultnixu, bilo je to i kod Ligeje, na Jagodi.
tu ti je i Esco, tu ti je Ligeja, sjećaju se oni svega. Metilda začepi žvalju.

malaniz i ja smo dobre i danas, čujemo se telefonski i tako :D

ajde ne laži i ne izmišljaj.. došla sam na Kulturu srca koju ste otvorili rugajući se kulturi srca na net forumu i bili ste u čudu što sam se usudila doći među vas .. rugali ste se mojim citatima i na vašem sam vas forumu izbombardirala citatima.. istina je da sam se prevarila u otvorenosti ljevičarske ideologije jer ono što mi sada stalno nabijaš na nos ljevičari izdižu do zakona... znači da ste svi lažnjaci a ja sam to osjetila na svojoj koži.. valjda sam jedan od onih pehista koji sve uče na svojoj koži.. i nađi makar jedan moj upis protiv bilo koga s OVOG foruma i ne laži dalje... ali kako to jedino znaš teško je od tebe očekivati prekid te navike...

o licemjerna lažljivko, dok si tamo bila, a istovremeno i ovdje, pratili smo tvoje upise...jer si ovdje svirala u jedan, a tamo prikriveno u drugi rog, kako je vjetar puhao. ne, nisu lažnjaci, nisam ni ja, samo se u konkretnom segmentu ne slažem s tom ideologijom. ali, pustimo to, vrijeme liječi rane, tako će i tvoju, nadam se. tvojih upisa protiv Kica ima koliko hoćeš, ima i o još nekim ljudima, ali taman posla da ću ih ja za tebe sada ići tražiti, zaboli me uvo.
ruganje citatima? pa kako ne bi, kad ženo smaraš s njima, razumiješ...SMARAŠ. daj pročitaj pa reci svojim riječima, kao prava, a ne wanna be  intelektualka. osim toga, nikome nisu promakli i oni "tvoji" postovi, koje ti je pisao pod tvojim nickom jedan drugi forumaš, ali tada nije bilo citata, nego samo vrlo lijep tekst kojem ti nisi i nikada nećeš biti dorasla. oni još stoje tamo....lijepo ih vidjet, ali kad vidim uz njih tvoj nick, dođe mi  :blj  :blj  :blj
 ja nešto negativno pisala o KICU??? kako samo lažeš i izmišljaš.. ja sam na kultnikse došla sa nethaerovih kultnih i nikad protiv nikoga nisam pisala a što sam tamo ispričala moju životnu priču jedna je od pogrešaka koju ljudi čine tijekom života.. ni sada ipak ne žalim zbog toga..a tekstove koje sam tamo pisala pisala sam samo ja iz prostog razloga što ta druga osoba ne bi pisala na smeću od foruma na kojem sam ja mislila da sam našla utočište za svoje slobodno vrijeme..
no, kako smo sad ustanovoli i da si notorna lažljivoca svoju si lentu ponovo zaslužila... a ako tebe zaboli uvo za te moje navodne  upise protiv OVIH forumaša zašto ih spominješ?? samo zato jer si smutljivica i manipulatorica samo takva...

dosadna si ko proljev, aj odjebi više lolly
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:11

Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181995
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:12

kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..

zač? :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:12

RayMabus wrote:
kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Nemoj ...covjek je živ u onoj mjeri u kojoj može komunicirat a mrtav u kojoj nemože ....ako ne psuju i nema negativne energije pusti ih ...neka žive ....komuniciraju.


sva sreća pa nema ni prvog, niti ovog drugog ni u tragovima! :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:12

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:

bar oni koji su tada bili na kultnixu jako dobro znaju zašto si tamo uopće došla, kakve rane si došla zalizat i to među ljevičare, koji su bili otvorenog srca za tvoje privatne frustracije i probleme koji te muče i danas, a mučit će te čitav život....što si sve tračala o forumašicama i forumašima OVOG foruma itd itd...a nije to bilo samo na kultnixu, bilo je to i kod Ligeje, na Jagodi.
tu ti je i Esco, tu ti je Ligeja, sjećaju se oni svega. Metilda začepi žvalju.

malaniz i ja smo dobre i danas, čujemo se telefonski i tako :D

ajde ne laži i ne izmišljaj.. došla sam na Kulturu srca koju ste otvorili rugajući se kulturi srca na net forumu i bili ste u čudu što sam se usudila doći među vas .. rugali ste se mojim citatima i na vašem sam vas forumu izbombardirala citatima.. istina je da sam se prevarila u otvorenosti ljevičarske ideologije jer ono što mi sada stalno nabijaš na nos ljevičari izdižu do zakona... znači da ste svi lažnjaci a ja sam to osjetila na svojoj koži.. valjda sam jedan od onih pehista koji sve uče na svojoj koži.. i nađi makar jedan moj upis protiv bilo koga s OVOG foruma i ne laži dalje... ali kako to jedino znaš teško je od tebe očekivati prekid te navike...

o licemjerna lažljivko, dok si tamo bila, a istovremeno i ovdje, pratili smo tvoje upise...jer si ovdje svirala u jedan, a tamo prikriveno u drugi rog, kako je vjetar puhao. ne, nisu lažnjaci, nisam ni ja, samo se u konkretnom segmentu ne slažem s tom ideologijom. ali, pustimo to, vrijeme liječi rane, tako će i tvoju, nadam se. tvojih upisa protiv Kica ima koliko hoćeš, ima i o još nekim ljudima, ali taman posla da ću ih ja za tebe sada ići tražiti, zaboli me uvo.
ruganje citatima? pa kako ne bi, kad ženo smaraš s njima, razumiješ...SMARAŠ. daj pročitaj pa reci svojim riječima, kao prava, a ne wanna be  intelektualka. osim toga, nikome nisu promakli i oni "tvoji" postovi, koje ti je pisao pod tvojim nickom jedan drugi forumaš, ali tada nije bilo citata, nego samo vrlo lijep tekst kojem ti nisi i nikada nećeš biti dorasla. oni još stoje tamo....lijepo ih vidjet, ali kad vidim uz njih tvoj nick, dođe mi  :blj  :blj  :blj
 ja nešto negativno pisala o KICU??? kako samo lažeš i izmišljaš.. ja sam na kultnikse došla sa nethaerovih kultnih i nikad protiv nikoga nisam pisala a što sam tamo ispričala moju životnu priču jedna je od pogrešaka koju ljudi čine tijekom života.. ni sada ipak ne žalim zbog toga..a tekstove koje sam tamo pisala pisala sam samo ja iz prostog razloga što ta druga osoba ne bi pisala na smeću od foruma na kojem sam ja mislila da sam našla utočište za svoje slobodno vrijeme..
no, kako smo sad ustanovoli i da si notorna lažljivoca svoju si lentu ponovo zaslužila... a ako tebe zaboli uvo za te moje navodne  upise protiv OVIH forumaša zašto ih spominješ?? samo zato jer si smutljivica i manipulatorica samo takva...

dosadna si ko proljev, aj odjebi više lolly

pa da, kad si uhvaćena u laži onda se gospoja koja ne jede češnjak da bi ostala fina prepusti čarima beštimanja... o maiketi licemjerja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:13

RayMabus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
Eto , riješeno ....ono šta neznaš nemože ti nauditi.

Moc jednostavnosti.

AJ PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181995
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 20:14

kic wrote:
Regoč wrote:
kic wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, kako možeš citirati Marcela gdje govori kako je Pavelić jadan pa tvrditi da je po Marcelu NDH uistinu neovisna? Zbroji se!
Dajte trollovi skinite mi se...


regol je suvisao ko ovršni zakon..
Opet ti! Kao dokazani lažac sad zastupaš Dudatu. Ona nešto tvrdi pa ne mogu ja biti nesuvisal. Zbroji se i ti, kao i druga ti Dudata.


šta si ti dokazao? nemoj me potezati gdje ne treba.
Ja nisam ništa ni dokazivao. Ti si bez ikakve osnove i dokaza tvrdio da sam izdao Evu. Što je Eva, bankarska tajna pa da ju izdam? Potom je Dudata dala citat kojim je samu sebe pokopala. I sad ja nisam dokazao? I sad ja nisam suvisal? Zbrojite se, oboje.
Uzgred, ako trebaš nekog da ti poteže, sjeti se da si zadužio Evu i Dudatu, možda ti se oduže.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:14

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:

ajde ne laži i ne izmišljaj.. došla sam na Kulturu srca koju ste otvorili rugajući se kulturi srca na net forumu i bili ste u čudu što sam se usudila doći među vas .. rugali ste se mojim citatima i na vašem sam vas forumu izbombardirala citatima.. istina je da sam se prevarila u otvorenosti ljevičarske ideologije jer ono što mi sada stalno nabijaš na nos ljevičari izdižu do zakona... znači da ste svi lažnjaci a ja sam to osjetila na svojoj koži.. valjda sam jedan od onih pehista koji sve uče na svojoj koži.. i nađi makar jedan moj upis protiv bilo koga s OVOG foruma i ne laži dalje... ali kako to jedino znaš teško je od tebe očekivati prekid te navike...

o licemjerna lažljivko, dok si tamo bila, a istovremeno i ovdje, pratili smo tvoje upise...jer si ovdje svirala u jedan, a tamo prikriveno u drugi rog, kako je vjetar puhao. ne, nisu lažnjaci, nisam ni ja, samo se u konkretnom segmentu ne slažem s tom ideologijom. ali, pustimo to, vrijeme liječi rane, tako će i tvoju, nadam se. tvojih upisa protiv Kica ima koliko hoćeš, ima i o još nekim ljudima, ali taman posla da ću ih ja za tebe sada ići tražiti, zaboli me uvo.
ruganje citatima? pa kako ne bi, kad ženo smaraš s njima, razumiješ...SMARAŠ. daj pročitaj pa reci svojim riječima, kao prava, a ne wanna be  intelektualka. osim toga, nikome nisu promakli i oni "tvoji" postovi, koje ti je pisao pod tvojim nickom jedan drugi forumaš, ali tada nije bilo citata, nego samo vrlo lijep tekst kojem ti nisi i nikada nećeš biti dorasla. oni još stoje tamo....lijepo ih vidjet, ali kad vidim uz njih tvoj nick, dođe mi  :blj  :blj  :blj
 ja nešto negativno pisala o KICU??? kako samo lažeš i izmišljaš.. ja sam na kultnikse došla sa nethaerovih kultnih i nikad protiv nikoga nisam pisala a što sam tamo ispričala moju životnu priču jedna je od pogrešaka koju ljudi čine tijekom života.. ni sada ipak ne žalim zbog toga..a tekstove koje sam tamo pisala pisala sam samo ja iz prostog razloga što ta druga osoba ne bi pisala na smeću od foruma na kojem sam ja mislila da sam našla utočište za svoje slobodno vrijeme..
no, kako smo sad ustanovoli i da si notorna lažljivoca svoju si lentu ponovo zaslužila... a ako tebe zaboli uvo za te moje navodne  upise protiv OVIH forumaša zašto ih spominješ?? samo zato jer si smutljivica i manipulatorica samo takva...

dosadna si ko proljev, aj odjebi više lolly

pa da, kad si uhvaćena u laži onda se gospoja koja ne jede češnjak da bi ostala fina prepusti čarima beštimanja... o maiketi licemjerja...

dramaqueen kmeee, kmeee

:mid ...a ne, uzmi dildo iz ladice i riješi se stresa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 20:15

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
Eto , riješeno ....ono šta neznaš nemože ti nauditi.

Moc jednostavnosti.

AJ PA PA
ne brini, i meni je rekla da sam joj na ignore a itekako prati što pišem...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by jastreb Thu 29 Dec - 20:15

kic wrote:
pa ova tema od nove godine će bit zaključana, to mogu odmah reći..
Može li prije?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 20:15


a ja sam komentirao dudette uopće danas?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus Thu 29 Dec - 20:16

metilda wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
Regoč wrote:Dudata, onim citatom sjebala si samo sebe. Pomiri se s tim, nemoj to spominjati pa će pasti u zaborav. A i Kic će donieti forumski zakon o zaštiti tvoga lika i djela, kao što je već donio za Evu.
Trolle, ne zanima me tvoje trollkanje. To sa svojom ekipom i titrajte si jajce i jajnike.
Ideš na ignore.

Korištenjem vrijeđanja tipa trloe konstanto ti pokazuješ da nisi za raspravu.

AJ BOG.
Eto , riješeno ....ono šta neznaš nemože ti nauditi.

Moc jednostavnosti.

AJ PA PA
ne brini, i meni je rekla da sam joj na ignore a itekako prati što pišem...
Meni nije , ja sam je stavio na ignore ....nema smisla ...samo napada.

Odo se bavit pametnijim stvarima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181995
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 53 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 53 of 55 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54, 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum