ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Eroo 23/12/2016, 17:08

govinda wrote:a
Eroo wrote:
govinda wrote:
Eroo wrote:
govinda wrote:A evo malo o tome kako nas Ero ljubusak nije bio zlocinac




http://starmo.ba/mostar2/item/42838-reakcije-u-ljubuskom-nije-bio-zatvor-nego-konc-logor.html

Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu – SIPA – jutros su, po naredbi Tužilaštva BiH, uhapsili osam lica, koji se sumnjiče za ratne zločine nad civilima i ratnim zarobljenicima, pretežno bošnjačke nacionalnosti, u Vojno-istražnom zatvoru Ljubuški.
Imena i prezimena, mjesto rođenja i tako...ako može?
Drugo, ne dam 5 vaših feninga na vašu SIP-u.
Treće, prestanite s progonima bh Hrvata dok vam je još vrijeme...
hahahahahhaha.......ero, ero...i ne odogvori mi ti na pitanje: sto me toliko mrzis da mi zelis nestanak?
Čovječe, kako tebi išta objasniti ako si napunpan muftijinim informacijama , koji nemaju blage veze s istinom.
Kako išta možeš reći na račun Hercegovaca dok god vam u Bosni nedostaje skoro 300,000 Hrvata...skoro polovica od ukupnog broja?
Govinda, nije mi jasno kako još  niste primijetili da sad ide druga priča...Istina se ne može skrivati na duže staze.
Dali smo vam oružje da se branite i ne da nas napadate njime, pobogu. Gdje vam je obraz?
O ovim stvarima ćete se morati izjasniti kad-tad.
kakav muftija, jebo ti muftija nadbiskupa u supak i obrnuto? odgovori na pitanje; zasto me toliko mrzis da mi zelis nestanak? Jebem te glupa, ja tebi kazem da nisam sljedbenik ni sda ni islamske zajednice ali tebi to ne ide u glavu, krvavim ocima samo jedno vidis: baliju koga treba likvidirati...a sad reci; zasto tolika mrznja prema meni?
Pa toga sam se naslušao od vaših muftija, uključujući i ex reisa ef Cerića.
Islamofobija, mržnja svega što je muslimansko...pa i danas nisu daleko otišli od te matrice.
Eno u Iraku i Siriji se ne ubijaju Iračani i Sirijci, već muslimani...Vasceli svet mrzi sve šta je sr...pardon...muslimnsko. jocolor

Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Eroo 23/12/2016, 17:10

govinda wrote:Jebem vam matere glupe redom, prvog dana ovdje ste me proglasili vehabijom i teroristom samo zato sam rekao da sam musliman iz Bosne..i onda mi sad ti ero solis pamet o necemu? Ma mars, djubre koljacko..
Manje pij, bogteubiJo..Eno te Gnječ nešto treba, javi mu se. . :D
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Ringo10 23/12/2016, 17:12

govinda wrote:Jebem vam matere glupe redom, prvog dana ovdje ste me proglasili vehabijom i teroristom samo zato sam rekao da sam musliman iz Bosne..i onda mi sad ti ero solis pamet o necemu? Ma mars, djubre koljacko..
Problem je u samim muslimanima. Sami sa sobom trebaju da riješe te svoje dileme i ideološka i religijska pitanja.

Nije ti tu Ero kriv.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by govinda 23/12/2016, 17:12

Eroo wrote:
govinda wrote:a
Eroo wrote:
govinda wrote:
Eroo wrote:
Pa toga sam se naslušao od vaših muftija, uključujući i ex reisa ef Cerića.
Islamofobija, mržnja svega što je muslimansko...pa i danas nisu daleko otišli od te matrice.
Eno u Iraku i Siriji se ne ubijaju Iračani i Sirijci, već muslimani...Vasceli svet mrzi sve šta je sr...pardon...muslimnsko. jocolor
ti mrzis..ne govorim o cijelom svijetu, govorim o tebi..ti licno mrzis i licno zelis da muslimani u BiH dozive sudbinu Jevreja u nacistickoj Njemackoj...sad te zadnji put pitam: zasto mene konkretno mrzis, kojeg nikad vidio u zivotu nisi?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by govinda 23/12/2016, 17:18

Ringo10 wrote:
govinda wrote:Jebem vam matere glupe redom, prvog dana ovdje ste me proglasili vehabijom i teroristom samo zato sam rekao da sam musliman iz Bosne..i onda mi sad ti ero solis pamet o necemu? Ma mars, djubre koljacko..
Problem je u samim muslimanima. Sami sa sobom trebaju da riješe te svoje dileme i ideološka i religijska pitanja.

Nije ti tu Ero kriv.
Problem je u muslimanima zato sto me kreten ero smatra teroristom samo zato sto sam musliman iz BiH? A nije problem u nejgovoj patoloskoj mrznji prema muslimanima? da li i tvoj mozak tako funckionira; kad vidis nekog muslimana iz Sarajeva on je za tebe automatski terorista i vehabija?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Eroo 23/12/2016, 17:23

govinda wrote:
Eroo wrote:
govinda wrote:a




Pa toga sam se naslušao od vaših muftija, uključujući i ex reisa ef Cerića.
Islamofobija, mržnja svega što je muslimansko...pa i danas nisu daleko otišli od te matrice.
Eno u Iraku i Siriji se ne ubijaju Iračani i Sirijci, već muslimani...Vasceli svet mrzi sve šta je sr...pardon...muslimnsko. jocolor
ti mrzis..ne govorim o cijelom svijetu, govorim o tebi..ti licno mrzis i licno zelis da muslimani u BiH dozive sudbinu Jevreja u nacistickoj Njemackoj...sad te zadnji put pitam: zasto mene konkretno mrzis, kojeg nikad vidio u zivotu nisi?

Danas ti je pravi sugovornik Gnječ.
Meni se javi kad se otrijezniš, nesrićo... :)
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Ringo10 23/12/2016, 17:46

govinda wrote:
Ringo10 wrote:
govinda wrote:Jebem vam matere glupe redom, prvog dana ovdje ste me proglasili vehabijom i teroristom samo zato sam rekao da sam musliman iz Bosne..i onda mi sad ti ero solis pamet o necemu? Ma mars, djubre koljacko..
Problem je u samim muslimanima. Sami sa sobom trebaju da riješe te svoje dileme i ideološka i religijska pitanja.

Nije ti tu Ero kriv.
Problem je u muslimanima zato sto me kreten ero smatra teroristom samo zato sto sam musliman iz BiH? A nije problem u nejgovoj patoloskoj mrznji prema muslimanima? da li i tvoj mozak tako funckionira; kad vidis nekog muslimana iz Sarajeva on je za tebe automatski terorista i vehabija?
Kako moj mozak po tome pitanju funkcionira

Pa lijepo, smatram sve ljude u BiH na neki način istim narodom koji i sam jesam ali sam istovremeno svjestan da smo i podijeljeni i onda sam BiH Hrvat.I ne prihvaćam 
hegemoniju nad nama, ničiju pa ni vašu.

Što se tiče muslimana .. pa rastao sam u pretežno muslimanskom okruženju. Na mene su imali veliki utjecaj moji susjedi, dede i nane, koji su bili toliko humani ljudi kako se samo zamisliti može. Pravi vjernici, pravi muslimani od kojih nikada nisam čuo ni riječi mržnje niti nečega lošega. Pored moje obitelji, oni su me učili da budem pošten, da slušam starije, da se ne tučem, da ne kkradem ... dakako nisam ih uvijek poslušao, ali sjećanja i dojmovi su još u meni kao da je jučer bilo.

E sad, šta je dovelo do toga da se slika jedne religije u svijetu ustoliči kao oličenje jedne ideologje zla, to je na samim muslimanima da razriješe. Jer grozne stvari se događaju. Zašto je Islam tu gdje jeste.

Ja ima svoje objašnjenje. I mislim da je tačno. ALi to nije bitno.

Bitno je da VI MUSLIMANI SAMI RIJEŠITE OVO O ČEMU GOVORIM. Pa tek onda optuživati nekoga koga se to u suštini i ne tiče.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by govinda 23/12/2016, 17:52

Ringo10 wrote:


Bitno je da VI MUSLIMANI SAMI RIJEŠITE OVO O ČEMU GOVORIM. Pa tek onda optuživati nekoga koga se to u suštini i ne tiče.
da da....trla baba lan...isti si ti kurac od ovce ko i ovaj ero...dzaba vremena pisuci sa tobom...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Ringo10 23/12/2016, 17:59

govinda wrote:
Ringo10 wrote:


Bitno je da VI MUSLIMANI SAMI RIJEŠITE OVO O ČEMU GOVORIM. Pa tek onda optuživati nekoga koga se to u suštini i ne tiče.
da da....trla baba lan...isti si ti kurac od ovce ko i ovaj ero...dzaba vremena pisuci sa tobom...
Imaš kratak fitilj zemljače. Ne valja ti to. Tako se ne raspravlja i stvari se ne rješavaju na taj način.

Jedini način da BiH opstane je TOLERANCIJA. Imati sluha i razumijevanja za tuđe strahove.

Toga u BiH nema niti je bilo. Dobro kaže Nele karajlić jednu stvar - u BiH općenito sve tri strane podrazumijevaju pojam VLASTI kao jahanje i zajebavanje drugih dviju strana.
Jedina je razlika koliko ko ima mogućnosti da to ostvari.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by govinda 23/12/2016, 18:02

Ringo10 wrote:
govinda wrote:
Ringo10 wrote:


Bitno je da VI MUSLIMANI SAMI RIJEŠITE OVO O ČEMU GOVORIM. Pa tek onda optuživati nekoga koga se to u suštini i ne tiče.
da da....trla baba lan...isti si ti kurac od ovce ko i ovaj ero...dzaba vremena pisuci sa tobom...
Imaš kratak fitilj zemljače. Ne valja ti to. Tako se ne raspravlja i stvari se ne rješavaju na taj način.

Jedini način da BiH opstane je TOLERANCIJA. Imati sluha i razumijevanja za tuđe strahove.

Toga u BiH nema niti je bilo. Dobro kaže Nele karajlić jednu stvar - u BiH općenito sve tri strane podrazumijevaju pojam VLASTI kao jahanje i zajebavanje drugih dviju strana.
Jedina je razlika koliko ko ima mogućnosti da to ostvari.
e jesi nasao koga da citiras..izvini, vodeci se tvojom logikom ja cu staviti znak jednakosti izmedju Hrvat i ustasa i nemoj da pizdis zbog toga. A ja ne rjesavam nista na ovom forumu niti je ovo mjesto za rjesavanje stvari....i nemam kratak fitilj nego sam svjestan cinjenice da 85 posto korisnika ovog foruma ima jako veliku zelju da izbrise jednu vjersku zajednicu ali nisu u mogucnosti pa im je ovaj forum kao neki ispusni ventil...a ja im svojim postojanjem kvarim taj ventil, malo malo pa zastopa...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by crvenkasti 23/12/2016, 18:04

Ne znam, jel da i ovdje nešto napišem?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by crvenkasti 23/12/2016, 18:06

govinda wrote: nego sam svjestan cinjenice da 85 posto korisnika ovog foruma ima jako veliku zelju da izbrise jednu vjersku zajednicu ali nisu u mogucnosti pa im je ovaj forum kao neki ispusni ventil...a ja im svojim postojanjem kvarim taj ventil, malo malo pa zastopa...

Jesi li ti nacionalnost ili vjerska zajednica?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by michaellcmacha 23/12/2016, 18:14

govinda wrote:Jebem vam matere glupe redom, prvog dana ovdje ste me proglasili vehabijom i teroristom samo zato sam rekao da sam musliman iz Bosne..i onda mi sad ti ero solis pamet o necemu? Ma mars, djubre koljacko..
ovo ti je bezevezan upis.... do sad si trebao skužiti da se ovdje ljudi svade, ali da vrlo rijetko, skoro pa nikada jedni drugima ne psuju majku.... ako te je tko ičim i proglasio to se sasvim sigurno radilo o provokaciji koja je i upućena da se ti uspjeniš.... s druge strane malo je za začuditi se tvom rezonu koji stalno preispituje zašto ovdje jedni druge "mrzimo", JEBOTE KAO DA SI PAO SA MARSA pa ti nije jasno o čemu se ovdje radilo oš u onom ratu oš u ovom zadnjem... jebo ga ti pa meni su srbi danima patili rod najrođeniji i ko kuju je ostavili da crkava u dvorištu i kad je u mukama izdahnula nisu dozvolili da ju se ukopa u grob nego su ju u đubar iza štale zakopali. i ti se sad čudom čudiš zaš se tu "mrzi"... stanojko je došao iz srbije i sudjelovao u ubijanju civila po Nijemcima, pizzon i serbinjo žale što nisu bili u prilici ubijati, ovaj prvi je bio i mlad i pička a ovaj drugi je valjda samo bio pička... džango se okušao u hercegovini ali mu se nije svidjelo pa je zdimio u srbiju i okačio šinjel o kuku, a uhvatio se maskirne tastature, jbg i on bi ubijao rado onih godina po hrvatskoj ali je čuo da srbi često odu u hrvatsku na nogama a vrate se ili ležeći ili u škatuljici.... i svi oni na ovaj a i na onaj forum ranije dolaze kako bi provocirali i podjebavali, i sad se ti čudom čudiš... jbg nitko tebe osobno ne mrzi, ali nakon svih onih zala koja su na svim stranama na svoj način doživljena, a i dan danas se podgrijavaju logično je da nepovjerenje, animoziteti pa i u određenoj mjeri mržnja, egzistira....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by michaellcmacha 23/12/2016, 18:20

evo npr ja crvenkastog zovem čejenom, iako on vrlo vjerojatno uopće nije čejen, moguće tek neki oblik početnika, bez ikakve prilike da se za svog života etablira u tom kontekstu... i njega u osnovi čak to ni ne vrijeđa... on u stvari pati što je moro otići u srbiju i sad tamo nit razumiju njega nit on razumije njih, a ni sam ne zna kog bi više mrzio... nas hrvate od kojih je mrao pobjeći zbog četnikovanja njegovog ćaće na koje ga je nagovorio do pol slobo a od pol vojo.... i sad ga jebi vamo se boji vratit a inema kuda stan je izgubio, a moguće ima kakvu bajticu u nekoj banijskoj vukojebini ali tamo je svjestan da nema smisla ići... em zaraslo em tamo nema žive duše... tek tu i tamo pokoji zombi baulja....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by govinda 23/12/2016, 18:27

michaellcmacha wrote:evo npr ja crvenkastog zovem čejenom, iako on vrlo vjerojatno uopće nije čejen, moguće tek neki oblik početnika, bez ikakve prilike da se za svog života etablira u tom kontekstu... i njega u osnovi čak to ni ne vrijeđa... on u stvari pati što je moro otići u srbiju i sad tamo nit razumiju njega nit on razumije njih, a ni sam ne zna kog bi više mrzio... nas hrvate od kojih je mrao pobjeći zbog četnikovanja njegovog ćaće na koje ga je nagovorio do pol slobo a od pol vojo.... i sad ga jebi vamo se boji vratit a inema kuda stan je izgubio, a moguće ima kakvu bajticu u nekoj banijskoj vukojebini ali tamo je svjestan da nema smisla ići... em zaraslo em tamo nema žive duše... tek tu i tamo pokoji zombi baulja....
ma iskeno zaboli me kiki za njihove zivotne price nego im volim nabijati na nos to sto jesu i gledati kako cvile i govore da to nisu...mene to zabavlja...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by govinda 23/12/2016, 18:30

crvenkasti wrote:
govinda wrote: nego sam svjestan cinjenice da 85 posto korisnika ovog foruma ima jako veliku zelju da izbrise jednu vjersku zajednicu ali nisu u mogucnosti pa im je ovaj forum kao neki ispusni ventil...a ja im svojim postojanjem kvarim taj ventil, malo malo pa zastopa...

Jesi li ti nacionalnost ili vjerska zajednica?
Niza raso, prvo dva prsta prije nego se obratis Arijevcu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Ringo10 23/12/2016, 18:39

michaellcmacha wrote:evo npr ja crvenkastog zovem čejenom, iako on vrlo vjerojatno uopće nije čejen, moguće tek neki oblik početnika, bez ikakve prilike da se za svog života etablira u tom kontekstu... i njega u osnovi čak to ni ne vrijeđa... on u stvari pati što je moro otići u srbiju i sad tamo nit razumiju njega nit on razumije njih, a ni sam ne zna kog bi više mrzio... nas hrvate od kojih je mrao pobjeći zbog četnikovanja njegovog ćaće na koje ga je nagovorio do pol slobo a od pol vojo.... i sad ga jebi vamo se boji vratit a inema kuda stan je izgubio, a moguće ima kakvu bajticu u nekoj banijskoj vukojebini ali tamo je svjestan da nema smisla ići... em zaraslo em tamo nema žive duše... tek tu i tamo pokoji zombi baulja....
Da, rat nas je sve izbacio iz prirodnog balansa i našeg prirodnog okruženja.

Kad se svinjoglavac pojavio 1987 i na 8. sjednici SK Srbje preuzeo kompletnu vlast, vidio sam da neće biti dobro. Moj radni kolega - otac mu Srbin, majka Hrvatica, se pokazao kao prorok, reče ode sve u materinu, klasični populistički fašist došao na vlast kroz partijski aparatus. Spremaj se na najgori scenarij.

Ma daj, rekoh nije baš tako ...

Tako i još gore  reče mi bivši kolega ... i kako je vrijeme teklo shvaćao sam koliko je bio u pravu.

Nisam ga vidio desetljećima. Kažu da je u Kanadi. 

Opet koristim ovu priliku da mu odam priznanje. Svaka mu čast.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by crvenkasti 23/12/2016, 18:42

michaellcmacha wrote:evo npr ja crvenkastog zovem čejenom, iako on vrlo vjerojatno uopće nije čejen, moguće tek neki oblik početnika, bez ikakve prilike da se za svog života etablira u tom kontekstu... i njega u osnovi čak to ni ne vrijeđa... on u stvari pati što je moro otići u srbiju i sad tamo nit razumiju njega nit on razumije njih, a ni sam ne zna kog bi više mrzio... nas hrvate od kojih je mrao pobjeći zbog četnikovanja njegovog ćaće na koje ga je nagovorio do pol slobo a od pol vojo.... i sad ga jebi vamo se boji vratit a inema kuda stan je izgubio, a moguće ima kakvu bajticu u nekoj banijskoj vukojebini ali tamo je svjestan da nema smisla ići... em zaraslo em tamo nema žive duše... tek tu i tamo pokoji zombi baulja....

Napisao bih i ja o tebi nešto, ali koliko god se trudio, ništa mi ne pada na pamet.
Jel o tebi uopće netko nešto misli?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Kermit 23/12/2016, 18:44

naravno kad Hrvate vode trećerazredni lakeji i poltroni, Vučko je barem 2 ešalona ispred ovih
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Ringo10 23/12/2016, 18:55

asilovski wrote:naravno kad Hrvate vode trećerazredni lakeji i poltroni, Vučko je barem 2 ešalona ispred ovih
JA gledam i slušam, Hrvati se stalno Srbima kao nešto rugaju.

Ne kontam samo ZAŠTO.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Kermit 23/12/2016, 18:58

Ringo10 wrote:
asilovski wrote:naravno kad Hrvate vode trećerazredni lakeji i poltroni, Vučko je barem 2 ešalona ispred ovih
JA gledam i slušam, Hrvati se stalno Srbima kao nešto rugaju.

Ne kontam samo ZAŠTO.
Umislili su se zbog adventskih kisoka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja" - Page 17 Empty Re: Vučić se vratio retorikom na 'staru slavu':"Više nikad se neće ponoviti Bljesak i Oluja"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum