ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 0:54

Spavat cu ko bebica ......matrijahalna imperija se bliži kraju .......demografija im je krahirala a ovi iz Azije i Afrike ce ih pobit.

RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 0:59

RayMabus wrote:Spavat cu ko bebica ......matrijahalna imperija se bliži kraju .......demografija im je krahirala a ovi iz Azije i Afrike ce ih pobit.
još izdrkaš i adio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 1:04

Trump širi mržnju prema muslimanima povodom napada u Berlinu

Our hearts and prayers are with the loved ones of the victims of today’s horrifying terror attack in Berlin. Innocent civilians were murdered in the streets as they prepared to celebrate the Christmas holiday. ISIS and other Islamic terrorists continuously slaughter Christians in their communities and places of worship as part of their global jihad. These terrorists and their regional and worldwide networks must be eradicated from the face of the earth, a mission we will carry out with all freedom-loving partners.

Today there were terror attacks in Turkey, Switzerland and Germany - and it is only getting worse. The civilized world must change thinking!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 1:06

Obama Hits The Golf Course After Learning About Turkey, Berlin Attacks

During his vacation in Hawaii, President Barack Obama has been briefed by his national security team on the assassination of the Russian ambassador to Turkey.

The president on Monday directed his team to give him updates as warranted.

After a morning workout, Obama headed to Lanikai, where he will play golf at Mid Pacific Country Club.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by epikur37 Tue 20 Dec - 1:06

deda wrote:Trump širi mržnju prema muslimanima povodom napada u Berlinu

Our hearts and prayers are with the loved ones of the victims of today’s horrifying terror attack in Berlin. Innocent civilians were murdered in the streets as they prepared to celebrate the Christmas holiday. ISIS and other Islamic terrorists continuously slaughter Christians in their communities and places of worship as part of their global jihad. These terrorists and their regional and worldwide networks must be eradicated from the face of the earth, a mission we will carry out with all freedom-loving partners.

Today there were terror attacks in Turkey, Switzerland and Germany - and it is only getting worse. The civilized world must change thinking!


Odlično :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 1:06

trump se oglasio, dakle obavještajna USA služba mu je potvrdila da je musliman bio vozač, dakle sigurno je 100% da je islamski teroristički napad
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by epikur37 Tue 20 Dec - 1:09

Nitko sretniji od mene da se SAD vrati u red...Trumpa sam podržavao otpočetka i kladio se na nj.

Samo pomalo ali Zapad bi se mogao rekuperati...još je rano tvrditi ali ...

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:10

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Spavat cu ko bebica ......matrijahalna imperija se bliži kraju .......demografija im je krahirala a ovi iz Azije i Afrike ce ih pobit.
još izdrkaš i adio
Dobro si me sjetio , skroz sam zaboravio ...ne razmišljam ti ja o seksu uopce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by epikur37 Tue 20 Dec - 1:11

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Spavat cu ko bebica ......matrijahalna imperija se bliži kraju .......demografija im je krahirala a ovi iz Azije i Afrike ce ih pobit.
još izdrkaš i adio
Dobro si me sjetio , skroz sam zaboravio ...ne razmišljam ti ja o seksu uopce.

eto vidiš da ne bi yode ništa od drkice :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by epikur37 Tue 20 Dec - 1:11

e momci momci :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:12

Merkel - konačni pad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:15

I sad idemo : istina o muško ženskim odnosima.

Žene žele da :

- vas izguraju s tržišta rada

- da vam snize cijenu rada

- da vas stave pod kontrolu a sve u svrhu da bude po njenome.

Mogao sam ja u životu birati da mi bude puno bolje al da slušam njih .....i nemam svoj ja.

A sad ide osveta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 1:15

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 161216letter
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:18

Gospodo draga : arapi su out kao i svi ostali muslimani , južna Amerika je isto out jer su čokoladni pa bacaju na arape pa je prpa ljude od čokolade , crnci su out jer kad mrziš ove onda su ti crnci još crniji a ima i muslimana.

E a tko ce vam radit ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 1:18

slavimo sv.Nikolu !
druzenja smo prekidali i pratili vesti
iz berlina i ankare.
komentare ostavljam  za sutrasnji dan,
odnsno, jutro je pamtnije od veceri !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:19

RayMabus wrote:Gospodo draga : arapi su out kao i svi ostali muslimani , južna Amerika je isto out jer su čokoladni pa bacaju na arape pa je prpa ljude od čokolade , crnci su out jer kad mrziš ove onda su ti crnci još crniji a ima i muslimana.

E a tko ce vam radit ?
To ti je kad imaš dobre karte u rukama , ....samo čekaš da ona druga strana napravi korak.

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Sht_61202320_1280x700_3859530034fc8a43ea74ad
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Guest Tue 20 Dec - 1:21

izbjeglica došao u Njemačku 16. veljače 2016.

Nach Informationen der „Welt“ soll der mutmaßliche Lkw-Fahrer aus Pakistan kommen und als Flüchtling am 16. Februar 2016 nach Deutschland eingereist sein.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:25

Pobijeđen matrijah u Europi ....moraju izbacit sve . muslimane , crnce , čokoladne jer lice na Arape dakle Meksikanci su isto sumnjivi , u strahu su velike oci.

A beba NEMA.

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Germany-population-pyramid-2014


U slucaju da zagrabe slavnesku populaciju na sjeveru jer su bijeli i kršcani pitanje je šta ce zagrabit npr Talijani i Francuzi.

SLomilo se u Italiji ili Francuskoj il Njemačkoj ja uvijek dobivam željeni rezultat : KRAH MATRIJAHALNE IMPERIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:27

"NAŠA srca i naše molitve su s obiteljima žrtava strašnog napada u Berlinu. Nevini civili su brutalno ubijeni na ulici dok su se pripremali na proslavu Božića.

ISIS i ostale islamse terorističke skupine kontinuriano ubijaju kršćane te napadaju mjesta gdje se okupljaju.Ti teroristi te njihovi sljedbenici morjau biti izbrisani s lica zemlje! Tu misiju ćemo mi provesti, zajedno s našim partnerima", stoji u izjavi Donalda Trumpa.

Nakon izjave Trump se oglasio i na Twiteru. "Danas su se dogodili teroristički napadi u Turskoj, Švicarskoj i Njemačkoj. Bit će samo još gore. Civilizirani svijet mora promijeniti način razmišljanja"
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by RayMabus Tue 20 Dec - 1:33

RayMabus wrote:Pobijeđen matrijah u Europi ....moraju izbacit sve . muslimane , crnce , čokoladne jer lice na Arape dakle Meksikanci su isto sumnjivi , u strahu su velike oci.

A beba NEMA.

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Germany-population-pyramid-2014


U slucaju da zagrabe slavnesku populaciju na sjeveru jer su bijeli i kršcani pitanje je šta ce zagrabit npr Talijani i Francuzi.

SLomilo se u Italiji ili Francuskoj il Njemačkoj ja uvijek dobivam željeni rezultat : KRAH MATRIJAHALNE IMPERIJE.
Bit ce to lijepi pokolj .......

Kod mene je DA = DA a NE = NE

Ja ne pricam kineski a te izlike da žene imaju drukciji mozak od muškog pa one kao nerazumiju ...cuj JA SE TEBI NECU PRILAGOĐAVAT NEGO TI MENI TUKO USRANA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by IL Risorto Tue 20 Dec - 1:35

RayMabus wrote:Gospodo draga : arapi su out kao i svi ostali muslimani , južna Amerika je isto out jer su čokoladni pa bacaju na arape pa je prpa ljude od čokolade , crnci su out jer kad mrziš ove onda su ti crnci još crniji a ima i muslimana.

E a tko ce vam radit ?
Kinezi.
Onako skučeni na malo prostora.Šta ih košta koji milijun poslati na zapad.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje - Page 2 Empty Re: Merkel žali za žrtvama ali ne odustaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum