ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Page 7 of 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:00

Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
pa i ako doprinosi nekoj drugoj, nek kaže...kojoj?
Forum gestapo naredil:) lol!

heh, zakaj bi to bilo gestapovski :D
gestapo bi ga uhapsil i mučil ga dok ne prizna...ja samo uljudno pitam, kad ni u jednom postu ne zaboravi napisati da nit je hrvat, nit je hrvatska njegova država :)
Moj klijent uljudno izbjegava odgovor, što mu jamči i hrvatski ustav na koncu.
kaj si mu ti dežurni advokat?
sve više klijenata imaš  Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 1f602
Da, meni je to micva.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by L'âme 4/11/2016, 12:01

Eva wrote:AU jer je Esco mix svih naroda ex monarhije.
Samo skriva za koju se odlučio, kao mlada koljena..iako svi znamo gdje ga srce vuče geek

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:02

maggie13 wrote:
Eva wrote:AU jer je Esco mix svih naroda ex monarhije.
Samo skriva za koju se odlučio, kao mlada koljena..iako svi znamo gdje ga srce vuče geek
Tko svi?
Tj. koji ak vas je više od tebe jedne farao


Last edited by Eva on 4/11/2016, 12:03; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by udba 4/11/2016, 12:03

jastreb wrote:
udba wrote:
drugim riječima nekim čudom sebe izostavlja, nekakvim se čudnim mentalnim metafizičkim alatima distancira od krda kome pripada.
Ne . Ne. Gnječ se ponaša upravo onako kako su se mnogi od vas ponašali 1990-te. Distanciranjem od Jugoslavije. Prvi su s time počeli Slovenci.

Isto to se događa i u Hrvatskoj danas. S time da su ulogu Slovenaca preuzeli Istrijani.
To se malo promijenilo, samo on je u svojoj brizi za Hrvatsku slijep na promijene. Sad se distanciramo od Brisela i Uošingtona i sramežljivo gledamo putem Rusije. Jedino nas region malo jebe, mi bi se približili, a oni nas 'apse.

_________________
Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:03

GDJE JE JEHUDI..?? Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:03

udba wrote:
Gnječ wrote:

Stvari se nisu promijenile niti malo. Svi ste vi u SFRJ bili veliki komunisti i preko noći postali lizači oltara i krenuli pljuvati po onima kakvi ste bili. I tako ima pregršt sličnih primjera ako idemo u dublju povijest to lako možemo dokazati.

Dakle što se to mijenja po tebi? Daj me prosvjetli. Ali naprije se ti i većina hrvata probudite iz narkoze iz koje se ne budite još od 1991. a neki su pod narkozom još od 1941.
Nije istina, neki smo i dalje ostali komunisti i nismo postali lizači oltara. Znamo da nas neki u Istri ne vole jer smo ih otrgli od Italije, da je bilo po Ustašama, Istra bi sad bila talijanska bogata regija, daleko do Balkana i balkanskih plemena. Tito zajebo stvar.

Pusti mene, nisam ja problem problem ste vi hrvati sami sebi. Istra? Tragično je to da vas hrvate preko Učke upravo istarski hrvati nemogu smislit. Jebu vam istarski hrvati sve po spisku ja sam još i poprilično kulturan i civiliziran što se slanja u hrvatsku mater tiče. Dođi u Istru pa sondiraj i osluškuj ako misliš da ja izmišljam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by jastreb 4/11/2016, 12:04

Po meni su najveći domoljubi oni koji ostaju na svojoj grudi bez obzira na sisteme i koje sa te rodne grude mogu maknuti samo silom.

U našem okruženju to su Slovenci. Za razliku od drugih naroda ex Yu jedino Slovenci nisu imali neku veću i brojniju emigraciju.

I 1941. Nijemci su ih,kada su vidjeli da ih ovi ne tangiraju ni 2 % počeli iseljavati u Hrvatsku i Srbiju.

1945. kad je rat finil,svi do jednog (osim par cura koje su se poudale za Šumadince) vratili su se u Sloveniju.

Od 1945. 95% ih usprkos "strašnom komunizmu" ostaje na rodnoj grudi gdje rade,privređuju i žive iznad prosjeka ostatka države.

Na njih me jako podsjećaju istrijani.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:05

bogomdani wrote:GDJE JE JEHUDI..?? Suspect
U rezervi, Rusi nadiru, migovi se poliraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by udba 4/11/2016, 12:05

Gnječ wrote:

Pusti mene, nisam ja problem problem ste vi hrvati sami sebi. Istra? Tragično je to da vas hrvate preko Učke upravo istarski hrvati nemogu smislit. Jebu vam istarski hrvati sve po spisku ja sam još i poprilično kulturan i civiliziran što se slanja u hrvatsku mater tiče. Dođi u Istru pa sondiraj i osluškuj ako misliš da ja izmišljam.
E, pa nisam onda ni ja Hrvat, ni istarski ni talijanski ni kurac ni palac. Ja sam isto iz Brankove zemlje kockice i tratatatira i jebem vama i jednim i drugim i trećima mater korumpiranu i iskvarenu, još vam dobro i ide kakva ste stoka.

_________________
Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:06

jastreb wrote:Po meni su najveći domoljubi oni koji ostaju na svojoj grudi bez obzira na sisteme i koje sa te rodne grude mogu maknuti samo silom.

U našem okruženju to su Slovenci. Za razliku od drugih naroda ex Yu jedino Slovenci nisu imali neku veću i brojniju emigraciju.

I 1941. Nijemci su ih,kada su vidjeli da ih ovi ne tangiraju ni 2 % počeli iseljavati u Hrvatsku i Srbiju.

1945. kad je rat finil,svi do jednog (osim par cura koje su se poudale za Šumadince) vratili su se u Sloveniju.

Od 1945. 95% ih usprkos "strašnom komunizmu" ostaje na rodnoj grudi gdje rade,privređuju i žive iznad prosjeka ostatka države.

Na njih me jako podsjećaju istrijani.
To ti je Esco sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:07

Eva wrote:
bogomdani wrote:GDJE JE JEHUDI..?? Suspect
U rezervi, Rusi nadiru, migovi se poliraju
ahhh... :clown ma htjedoh ga pitati za onaj satelitski web sustav.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:08

Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Forum gestapo naredil:) lol!

heh, zakaj bi to bilo gestapovski :D
gestapo bi ga uhapsil i mučil ga dok ne prizna...ja samo uljudno pitam, kad ni u jednom postu ne zaboravi napisati da nit je hrvat, nit je hrvatska njegova država :)
Moj klijent uljudno izbjegava odgovor, što mu jamči i hrvatski ustav na koncu.
kaj si mu ti dežurni advokat?
sve više klijenata imaš  Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 1f602
Da, meni je to micva.
to bi bila micva da je esco tulast klijent, al znamo da nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by L'âme 4/11/2016, 12:08

Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:AU jer je Esco mix svih naroda ex monarhije.
Samo skriva za koju se odlučio, kao mlada koljena..iako svi znamo gdje ga srce vuče geek
Tko svi?
Tj. koji ak vas je više od tebe jedne farao
svi koji čitamo...pa vidi se davoli Hrvatsku kao oči svoje.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:09

maggie13 wrote:
Eva wrote:AU jer je Esco mix svih naroda ex monarhije.
Samo skriva za koju se odlučio, kao mlada koljena..iako svi znamo gdje ga srce vuče geek

Hrvati izumiru iseljavaju masovno a tebe hrvaticu zanimam ja???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:09

Eva wrote:
udba wrote:
Eva wrote:
udba wrote:
Gnječ wrote:

Gle, drži se teme. koja je moja država??? Ha, ja bih volio imati svoju državu a tko ne bi? Ti ne bi voljela biti ponosni vlasnik države?
e pa jebi ga daj malo da mi uzmemo tu tvoju državu koja god bila malo na red, tamo nema korupcije sranja? Italija? IDS? Jebi ga, upravo radiš ono što drugima prigovaraš, dižeš se ko Isus Krist Bezgriješni iznad svega i s visine od 800 metara popuješ ko da ti nemaš nikakvog doprinosa u razaranju ekonomije, a sigurno imaš.
Ja nemam, dapače punim proračun a ne uživam niš osim zraka kad dođemo u HR.
To znamo, ti podrivaš austrijsku ekonomiju.
Nema veće domoljupke od mene na forumu.

pa ti se čak ni ne deklariraš ko hrvatica Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:10

jastreb wrote:Po meni su najveći domoljubi oni koji ostaju na svojoj grudi bez obzira na sisteme 
domovina je tamo gdje ti dopuste da radom normalno zivis..sve ostalo je pero kurac..
Domoljub,Rodoljub??..Koji Qrc?'

Pamfleti politicki,poput onih religioznih,kojoj vjeri pripadas..
Komadina zemlje,sa pripadajucim sranjima,gdje se ustolicila elita i prodaje stoci neukoj filozofiju,da tu guduru treba braniti i zivote polagati za to..dok oni gori uzivaju i najbolje Picije jebaju..dotle se ti konju pati i placaj poreze,nek ti misici i kosti pucaju a mozag gori...a pas im guzicu poharo.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by jastreb 4/11/2016, 12:12

maggie13 wrote:
Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:AU jer je Esco mix svih naroda ex monarhije.
Samo skriva za koju se odlučio, kao mlada koljena..iako svi znamo gdje ga srce vuče geek
Tko svi?
Tj. koji ak vas je više od tebe jedne farao
svi koji čitamo...pa vidi se davoli Hrvatsku kao oči svoje.. cheers
Gnječ voli Hrvatsku na sebi svojstven način. Ne mogu svi volje ti Hrvatsku konceptom "Lijepa naša Hrvatska i obala jadranska". Netko voli Hrvatsku isticanjem i kritiziranjem svih njenih negativnih pojava.

I otac svojeg sina propalicu iako ga voli više od sebe,neće uz njegov loš uspjeh u školi reći "Lijepi moj jedini sine dalibore! Sve za Dalibora,a našeg jedinog i vječnog Dalibora ni za šta na svijetu!"  Već će reći "Dalibore,propalico,svi tvoji vršnjaci su odlični đaci a jedino ti si na dnu!"

Tako to radi i Gnječ.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:12

dobro.,malo bolje nego normalni nivo... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:13

Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:

heh, zakaj bi to bilo gestapovski :D
gestapo bi ga uhapsil i mučil ga dok ne prizna...ja samo uljudno pitam, kad ni u jednom postu ne zaboravi napisati da nit je hrvat, nit je hrvatska njegova država :)
Moj klijent uljudno izbjegava odgovor, što mu jamči i hrvatski ustav na koncu.
kaj si mu ti dežurni advokat?
sve više klijenata imaš  Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 1f602
Da, meni je to micva.
to bi bila micva da je esco tulast klijent, al znamo da nije.
Kol Jisrael arevim ze la ze Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by udba 4/11/2016, 12:14

jastreb wrote:Gnječ voli Hrvatsku na sebi svojstven način. Ne mogu svi volje ti Hrvatsku konceptom "Lijepa naša Hrvatska i obala jadranska". Netko voli Hrvatsku isticanjem i kritiziranjem svih njenih negativnih pojava.

I otac svojeg sina propalicu iako ga voli više od sebe,neće uz njegov loš uspjeh u školi reći "Lijepi moj jedini sine dalibore! Sve za Dalibora,a našeg jedinog i vječnog Dalibora ni za šta na svijetu!"  Već će reći "Dalibore,propalico,svi tvoji vršnjaci su odlični đaci a jedino ti si na dnu!"

Tako to radi i Gnječ.
To sam i ja napisao, s tim da njega nepravilnosti više bole od većine nas što ga čini ustvari najvećim Hrvatom ovdje.

_________________
Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Guest 4/11/2016, 12:14

jastreb wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:AU jer je Esco mix svih naroda ex monarhije.
Samo skriva za koju se odlučio, kao mlada koljena..iako svi znamo gdje ga srce vuče geek
Tko svi?
Tj. koji ak vas je više od tebe jedne farao
svi koji čitamo...pa vidi se davoli Hrvatsku kao oči svoje.. cheers
Gnječ voli Hrvatsku na sebi svojstven način..

ajd, konačno priznao...al znala sam ja to :)
još samo da počneš pisati...mi u našoj hrvatskoj...naša hrvatska je ....i sve 5


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci - Page 7 Empty Re: Hrvati odlaze, moramo naseljavati druge narode - kažu stručnjaci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 15 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum