ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:40

Lady_D wrote:

Ne trpam se. On je mene pitao hocu li sa njime u podstanare kada se zaposli, ako necu sa njime on da onda nece ni ici. Htjela sam da u podstanare odemo. Za ovo nisam ni sama znala hocu li otici...a ni sada ne znam 100%.


tcc baš sam pomislio da ipak možda nisi naivna i glupa , a ti :facepalm .... pff ...a dobila bi prvi i jedini kompliment od mene ikad :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:40

Zagy wrote:svekru mjenjaju herzklappe,ne znam kak se to kaze na hrv.,jel to klijetka?

80 000€ placa zdravstveno za to....cijena boli glava....:|
nope
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:40

E da ovaj stan je van grada. Tj 10m prije "granice" sa drugim naseljem. To mi je predalelo od svega. Meni je dm par min pd stana u kojemu sada zivim. A ako se preselim biti ce kilometra udaljen.

Stan u gradu na mirnijim lokacijama je idealan. U samom centru nikako. Moj sadasnji je blizu centra. Pogled na more. Zrak, otvoreno sve. Divan polozaj, lolacija.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:41

M3tzTli wrote:
Zagy wrote:svekru mjenjaju herzklappe,ne znam kak se to kaze na hrv.,jel to klijetka?

80 000€ placa zdravstveno za to....cijena boli glava....:|
nope
Kaj nope? :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:42

Volim svoj stan. Do grada imam 20min pjeske a do mora 10 :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:43

Mislim volim ga jer je lijep i savrseno pozicionoran :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:43

Zagy wrote:
M3tzTli wrote:
Zagy wrote:svekru mjenjaju herzklappe,ne znam kak se to kaze na hrv.,jel to klijetka?

80 000€ placa zdravstveno za to....cijena boli glava....:|
nope
Kaj nope? :p

nije klijetka :^0

toliko njemačkog i ja znam :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 10/7/2015, 20:45

Uh ja bi vjerovatno poludila da zivim gdje ti lejdi..mislim da po novom moram..da od rođenja zivim to ne bi bilo tako.
Ja sam navikla na svoju veliku kuću,komfor,dvoriste,sumicu iza...
Ma ono..ne moze mi to nista zamijeniti.
Moze.
Moja takva kuća haha
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 20:47

Meni je ok sad. Stan je 15 min šetnje od centra, al je zgrada tako pozicionirana da sam kraj 2 skoro najprometnije ceste u Splitu i nikakav se promet ne čuje nikad.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 10/7/2015, 20:48

Bas danas razmisljam dok sam isls u portanovu..
Ne mogu zamisliti da nemam vozacku i da ne vozim.
Dok nisam vozila nisam to kuzila naravno..a sada.
Poludila bi da nekoga moram cekati da me voza..bas gustam sjest u autu,na obilaznicu i odvalit neki dobar cd :D
Steta sto sam 5 min od portanove haha
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:48

Živio sam usred centra splita i te priče o buci i tim glupostima su prenapuhane
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 20:49

Apsolutno, znam jedino par lokacija gdje ne bi voljela živjet, al to ionako nije strogi centar.

Strogi centar je problem radi parkinga.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:49



tražio sam jednu staru stvar

i našao, ali našao sa videom obećane zemlje :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:51

medication wrote:Apsolutno, znam jedino par lokacija gdje ne bi voljela živjet, al to ionako nije strogi centar.

Strogi centar je problem radi parkinga.

Da ,bio sam bez auta, ali ionako mi auto nije trebao, kad mi je sve bilo na pljunuti dohvat , a na žnjan i marjan (bez torbe naravno) se ionako išlo pjehe :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:57

Kak se onda kaze? Hajde reci Mr Hyde...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:00

Zagy wrote:Kak se onda kaze? Hajde reci Mr Hyde...:D

Nisam bipsić sozz


Valvula oliti zalistak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:00

Ja sam živjela na prometnoj ulici i sve se čuje...ljeti kad otvoriš prozor čuješ samo auta...ako zatvoriš prokuhas...ja se u grad ne vih vratila,al svakom njegovo...


Dok sam bila sama uživala sam u gradu jer mi je sve bilo odmah tu....preferencije se mjenjaju...

Lady jesu tvoji podstanari ili vlasnici?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:03

M3tzTli wrote:
Zagy wrote::tits :tits Kak se onda kaze? Hajde reci Mr Hyde...:D

Nisam bipsić sozz


Valvula oliti zalistak
Hvala Mr Hyde  :tits
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:04

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 205521UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 99477_story__heart%20Wikipedia
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Heart%20valves
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 10/7/2015, 21:06

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

kredit na stan, not good.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:09

Sad sam i ja gledala...kammer je klijetka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum