ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:09

Sad sam i ja gledala...kammer je klijetka...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:11

Zagy wrote:Sad sam i ja gledala...kammer je klijetka...

Na klar :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:12

Kad smo već kod srca , tko se može pohvaliti da je ljudsko srce doslovno držao u ruci :^0 B-) :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:17

Ja ne kužim kad žene šlepaju muške u kupovinu,one si daju vremena a oni jadni kolutaju očima,uzdišu,požuruju,stave stvari na kasu pa cekamo i ja i on jer je ona jos nešto vidjela...ne znam,ja to ne činim ni sebi ni njemu....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:18

I u drugu nedjelju idemo gledati Minions...kao Marca i prijatelje vodim za rodjendan mu a jedva ih cekam pogledati.....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 21:19

Nadam se da nitko osim tebe neće dignut ruku... :^0

Pijem narančadu s ledom, aww yiss

želim na godišnji
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:24

medication wrote:Nadam se da nitko osim tebe neće dignut ruku... :^0

Pijem narančadu s ledom, aww yiss

želim na godišnji

Well kic bi tija :^^


btw i živo i mrtvo sam držao :^0


summer time ...samo neka hepi nabrijana mjuza dolazi u obzir

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 10/7/2015, 21:30

M3tzTli wrote:
Well kic bi tija :^^
 
# krajina tragedies
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:38

Zagy. Moju su vlasnici stana. Ali kupili su ga jos devedesete. Tada su stvari bile donekle drukčije za njih. ;)


Ja opet ne mogu zamisliti da živim van grada. :/ jednostavno sam vezana za grad trenutno. Jest da sto si dalje imaš veći mir, ali isto tako si vezan za auto. 
Ja sam recimo na ovoj lokaciji u mogucnosti otići na vise mjesta pješke. 
U šumicu, kod doktorice, na more, u grad, kod bake, u Dm, u Konzum, kozmo, trim staza, stadion za vježbanje, u ljekarnu, i ginekolog je dvije minute hoda od mene :D bas sve imam oko sebe.... A da ne pričam o pogledu s terase! More. Prekrasno je zbilja. Samo sto eto kao familija se ne slažemo. 

Sam stan je vise manje gotovo savršeno raspoređen za 90 kvadrata.


Imam i jednu ruševnu kućicu udaljenu 9km od grada. Dobila je mama u nasljedstvo. Kuća od 100 kvadrata sa zemljištem velikim i maslinikom. Mogla bi se po poštenoj cijeni prodati, ali tata nece. A svakim danom ta kuća vise trune jer nemamo za renovaciju. Da je prodaju mogli bi i auto kupit i štedit za moj studij, čak i kupit neku malu vikendicu.

Svi mu za to kenjamo.
Para nemamo a on tako...
Čeka bolje Dane a ima 60 godina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/7/2015, 21:47

u sumicu :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 21:57

Da... Ima ih vise pa mogu birat :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 10/7/2015, 22:02

To zagy ni ja ne kuzim haha.
Ja najvise volim sama ići. Imam svoj mir.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 10/7/2015, 22:13

ide crvenkapica sumom i sretne vuka


pita vuk : sta to nosis baci ?


i crvenkapica baci
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 22:17

:^0


Beti beti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 22:28





Jeee, super su mi oni....
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 22:33

Radler s narančom...:beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 22:34

I da, u ovom trenutku svakako grad kao odabir.

Ali svak slobodan trenutak provodimo ili kod njega na otoku ili kod mene na planini. Savršeno je tamo, al za neki posve drukčiji popratni stil života...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 22:35

I ja bi sad radler s narančom...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 22:38

Moje osobno mišljenje je da je optimala život i stan u gradu,vikend kuća izvan...i onda vikendiras...a ne svaki dan putovati ko blesav po sat vremena na pisao jer živiš 50km izvan grada...

Med super vam je sto imate gdje izići...;) 

Meni svekiji imaju vikend kuću kod Neusidlersee i nekad odemo kod njih...lijepo je...ali pre daleko...oni svaki petak sat vremena tamo,nedjelju sat vremena Nazad...ali oni tamo vole i nije im zao....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 22:42

Je, to je stvarno okolnost na kojoj sam zahvalna.
Imamo i tamo dosta posla, ali je uvijek gušt otić.

Kod mene je samo sat vožnje, al do njega, skoro 2 sata trajekta i još pola sata hoda do kuće. Veći je i izdatak, a i kuća je u kojoj se manje boravi, pa ti uvijek sve treba.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 22:45

Kod njega odemo na bar 3 dana. Prvo sredimo kuću, uzmemo što treba.

I iduće dane je samo udaljena posve izolirana bijela glatka stijena par km od mjesta kroz šumu, sa savršenim mjestom za skočit i bez ljudi u blizini, To je baš odmor u punom smislu riječi.

I sad mi se plače, moram hitno uzet 2 dana godišnjeg.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum