ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 18:00

Bila jutros u 7 probat vjenčanicu, zadovoljna sam.
Imali super zakusku na poslu.
Bila u shopping nakon posla, grad je prepun stranaca.
Sad ću gledat nešto i odmarat.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 18:13

Btw, nekako mi nije bliska ideja o kupnji nekretnine.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 10/7/2015, 18:24

Pa ja nekako razmisljam da mi je bolje dati za ratu kredita ako ću već kredit nego stanarinu..
Ali ono..polako,ne zurim :)

Kupila žutu bluzu i crne hlace.za krstenje.
Poludila sam sa isprobavanjem haljina i nisam vise imala vremena
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 18:30

Zasto med?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 19:08

Dio razloga zbog kojeg sam počela drugačije gledat na to je i apsolutno šizofrena atmosfera u pogledu zaduživanja u kreditima u RH. Ne znam kako je kod vas gore.

U Splitu je relativno slaba ponuda za vrlo velike pare.
Ne znam što budućnost nosi u pogledau želja, mogućnosti i ambicija.
Predugo mi je to razdoblje.
Osjećala bi se bar povremeno kao rob.
Strah me da stvari koje posjedujem na kraju ne počnu posjedovat mene.
Ne znam vjerujem li tom obliku ulaganja dovoljno da bi u njega većinu ili sve zarađene pare ulagala.

To je samo moj neki stav u glavi. Ne odnosi se na druge ljude i nije mi potrebno objašnjavat razloge za kupnju nekretnine, jer sve znam i kužim.
Pogotovo ljudi s djecom imaju argumenata za to.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 10/7/2015, 19:21

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 11728911_1044992328846418_1545067351371557458_o


o maj gaad, da stvarno??? gdje???
:^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/7/2015, 19:23

U kafiću do.

Radila sam 5 mjeseci u dućanu bez wc-a.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 19:51

Neću puno objašnjavati ne boj se,pitam samo....:D 

Mi smo 9 godina plaćali stanarinu,uvijek smo htjeli svoj stan...početni kapital nismo imali,nažalost...al da smo imali i odmah uzeli stan,10 godina bih otplatila.,,..

Stric u St je 30 godina podstanar,i prije 4 godine kupi stan od gazde jer je zbog hiće u pola cijene prodavao...uzeo je privatni kredit za to na 7 godina...

Kod nas je stanarska kamata 2,5%...u eurima smo uzeli...s tim da mi planiramo ranije otplatiti....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:13

Ne pada mi na pamet kupovati stan pa da cvilidrete znaju gdje cu zivjeti u buducnosti ili da pomisle da cu se skrasiti negdje , ne daj boze kletve :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:23

Decku su stan kupili gotovinom na ruke. Ne kreditom.

Takoder ne bih osobno kupovala nekretninu radi nekakve sigurnosti. U jednom trenutku bih ali do tada bi trebalo proci izvjesno razdoblje uz stalan posao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:28

Tj ne znam jesu li na ruke ali gotovinom da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:28

A sad je jasno zasto se trpas ...  pa to neki tajkuni :^0 :^0 :^0

Btw nekretnina te vrste je bunar bez dna ... cijena joj samo moze padati (osim ako ispod temelja ne nadjete izvor nafte) a da ne govorim popravci,  odrzavanje etc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:30

Lady_D wrote:Tj ne znam jesu li na ruke ali gotovinom da
pa kad dignes kredu dobijes pare na sunce i onda to otplacujes ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:32

Nije istina...cijene stanova uvijek rastu....pogotovo u gradu....


Ako ikad budemo u mogucnosti kupujemo i kuću negdje izvan Beča.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 10/7/2015, 20:33

mafija xaxaxa
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48053
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:33



Ne trpam se. On je mene pitao hocu li sa njime u podstanare kada se zaposli, ako necu sa njime on da onda nece ni ici. Htjela sam da u podstanare odemo. Za ovo nisam ni sama znala hocu li otici...a ni sada ne znam 100%.

Vidjeti cu sve. Malo tamo malo doma.
Necu se forsirat na nista.

Ni osnovne stvari jos nisam spakovala, a rekla sam si da hocu...
Mislim da cu na kraju ponijet jedne tange i cetkicu za zube :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 10/7/2015, 20:34

Stan ne bi..odnosno bi ovako kao zagy,da nisam u gradu.
Mene grad gusi,nemas privatnost,nisam navikla na to..a i nista mi ne moze zamijeniti "kavu" u dvoristu.

A nekome dozivotno plaćati stanarinu mi ne pada na pamet.
Da znam da ću se seljakati onda bi to bila druga stvar.
Ja ako se selim,selim jednom. Deset puta sigurno neću.

Novce za pola imam..za ovu drugu polovicu se premisljamo..zapravo malo vise od polovice jer nisam namjestaj ukljucila..ali spavaću i dnevni imam..i pola djecije sobe.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:36

svekru mjenjaju herzklappe,ne znam kak se to kaze na hrv.,jel to klijetka?

80 000€ placa zdravstveno za to....cijena boli glava....:|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:37

Bitan mi je on i bio mi je dok je biciklom dolazio po mene i dok smo se od kise u ulazu nekom skrivali. :)

Sto je vise toga doslo to je kompliciranije bilo.

On je jako htio osamostalit se. A dijeliti nije problem ni meni ni njemu. Opet kazem...da je mene rade bi da smo u podstanarima. I cak me malo strah :S
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:37

Zagy wrote:Nije istina...cijene stanova uvijek rastu....pogotovo u gradu....


Ako ikad budemo u mogucnosti kupujemo i kuću negdje izvan Beča.....

cijene nekretnina (kvadratura) rastu kao i svi životni troškovi , to je tako već godinama

s obzirom na građevinski sektor i novogradnju , cijene mogu okvirno padati iako se realno ne čini tako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/7/2015, 20:40

Lady_D wrote:

Ne trpam se. On je mene pitao hocu li sa njime u podstanare kada se zaposli, ako necu sa njime on da onda nece ni ici. Htjela sam da u podstanare odemo. Za ovo nisam ni sama znala hocu li otici...a ni sada ne znam 100%.


tcc baš sam pomislio da ipak možda nisi naivna i glupa , a ti :facepalm .... pff ...a dobila bi prvi i jedini kompliment od mene ikad :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum