ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene su krive - longi je u pravu

Page 22 of 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:15

do qrca..donedavno u Lidlu bila ona kamera,kaxe zove,sto je na vrhu savitljivog hajmo reci crijeva,pa se moze turitu u rupaste objekte i snimati nutrina...kud ne kupih... :doh

Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:17

RayMabus wrote:
deda gulenist wrote:
RayMabus wrote:Sve neki hebači i hebačice ...pola ih nije culo za g točku pola njih da to ne postoji ....99% ih nikad nije culo za g tocku kod muških niti imaju pojma o tome išta .....a šta cu ja s vama ? Nečemo tako nikad u Evropu.

pa G-točka ne postoji, to što masirate je prostata
Ispravak 98% ih nema pojma

pa pusti neka on masira prostatu, ako to njegovom dečku paše
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:18

33 grada..vrucina vani ubija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:21

SELENAAA..VRATI SE SELENA..!!!..ČUJEŠ LI URLIKE TIGROVA...!!!... :baloni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:21

Imali G-tacke na Google Maps?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 19:22

Seks mi je nebitna tema. Odkako sam otkrio emanicpaciju seks s drugim osobama sam banirao. Hebem se samo sa sobom .....ha ha ha

Emanicpacija ubija želju za seksom sa ženama.

Imam ja hrpu tekstova na temu muško ženskih odnosa al za kuraz mi je to kad smo u emanicpaciji.

To je ko da učiš fiziku na temelju zemljine gravitacije a živiš u beztežinskom prostoru tj svemiru ....dakle osnove su ok standardne al u praksi ne živiš u normalnim okonostima nego emanicpaciji.

Svaka čast ženama al šta dalje od mene .....Bog je ipak sigurniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:22

moramo prvo neku forumasicu preokrenuti naglavacke da joj bela džigera ispadne,pa opet moramo cekati da proleti Guglov satelit i snimi G-tocku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by melkior Fri 26 Aug - 19:23

Problem je što ne postoje više cure kao što je Tiffany Alvord...ako su ikada i postojale.

avatar
melkior

Posts : 17384
2015-08-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:23

bogomdani wrote:moramo prvo neku forumasicu preokrenuti naglavacke da joj bela džigera ispadne,pa opet moramo cekati da proleti Guglov satelit i snimi G-tocku

Id u k.... ovo je vec snuff
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:24

ak ti tako kazes..nemam pojma sto je to.. confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 19:26

Bog je jaci od žena. Žene su zamorne , dosadne , kokoši ....emanicpirane , žali Bože.

Bog je ZAKON.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:27

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:27

bogomdani wrote:ak ti tako kazes..nemam pojma sto je to.. confused

Ma znas ono "snuff" filmovi..brutalni, ubistva, silovanja, izvratnja dzigerice sto ti kazes..aj ne jebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by melkior Fri 26 Aug - 19:28

RayMabus wrote:Bog je jaci od žena. Žene su zamorne , dosadne , kokoši ....emanicpirane , žali Bože.

Bog je ZAKON.
Vjeruješ li ti da Bog hoda ovom Zemljom, upravo sada? ;)
avatar
melkior

Posts : 17384
2015-08-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:29

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:30

dzmrdz wrote:
bogomdani wrote:ak ti tako kazes..nemam pojma sto je to.. confused

Ma znas ono "snuff" filmovi..brutalni, ubistva, silovanja, izvratnja dzigerice sto ti kazes..aj ne jebi
aha... ma termin "bele dzigere " sam negdje davno procitao,a odnosi se na curinu picu,onako izbrijanu i "belu"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:32

bogomdani wrote:
dzmrdz wrote:
bogomdani wrote:ak ti tako kazes..nemam pojma sto je to.. confused

Ma znas ono "snuff" filmovi..brutalni, ubistva, silovanja, izvratnja dzigerice sto ti kazes..aj ne jebi
aha... ma termin "bele dzigere " sam negdje davno procitao,a odnosi se na curinu picu,onako izbrijanu i "belu"...

Prvi put cujem u tom kontekstu hahah..inace moj pokojni stari je imao celu plejadu tih izraza..cudo d ami promaklo..znam za muda da kazu beli bubrezi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 19:32

melkior wrote:
RayMabus wrote:Bog je jaci od žena. Žene su zamorne , dosadne , kokoši ....emanicpirane , žali Bože.

Bog je ZAKON.
Vjeruješ li ti da Bog hoda ovom Zemljom, upravo sada? ;)
Nemam pojma ....samo sam otkrio jednu zanimljivu stvar kod Boga a šta nisam našao kod žena ....naime NE POSTAVLJA MI UVJETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:35

dzmrdz wrote:
bogomdani wrote:
dzmrdz wrote:
bogomdani wrote:ak ti tako kazes..nemam pojma sto je to.. confused

Ma znas ono "snuff" filmovi..brutalni, ubistva, silovanja, izvratnja dzigerice sto ti kazes..aj ne jebi
aha... ma termin "bele dzigere " sam negdje davno procitao,a odnosi se na curinu picu,onako izbrijanu i "belu"...

Prvi put cujem u tom kontekstu hahah..inace moj pokojni stari je imao celu plejadu tih izraza..cudo d ami promaklo..znam za muda da kazu beli bubrezi
davno sam to citao jos tamo 80tih,mislim trece,bio neki casopis za mlade..ono o rokerima,ovima i onima..Tony Idjot Cetinski je imao dugu vrckastu kosu,i rado je jeo pohane banane prelivene medom,sto mu je mama pravila... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest Fri 26 Aug - 19:35

Longi jel tu kod tebe jos suncano?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 19:36

dzmrdz wrote:Longi jel tu kod tebe jos suncano?
Pa sad trenutno je sumrak a ako misliš opčenito : je , sunčano je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 22 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum