ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene su krive - longi je u pravu

Page 15 of 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:04

crvenkasti wrote:Otkud su se pojavile žute bubamare? Kad sam bio mali, bile su samo crvene.
To nisu bubmare nego Pokemoni.



Iako su se verski poslenici dugo protivili internetu i svim njegovim dostignućima, vremena se menjaju. Otac Rafailo Boljević iz manastira Podmaine u Crnoj Gori, aktivni Jutjuber, dokazuje da crkva i te kako da prati savremene trendove. Za razliku od Amfilohija i ostalih crkvenih velikodostojnika koji u svojim propovedima uglavnom upozoravaju na standardne opasnosti poput homoseksualnosti, žena koje neće da rađaju zbog karijere i ostalih, po njima, bezbožništava, otac Rafailo je skroz u toku sa modernim trendovima.
Ovog puta, skrenuo nam je pažnju na novu pošast – na „dragone Pokemone". Objašnjava nam ko su i šta su pokemoni i kako ljudi svojim „lovačkim priborom", odnosno mobilnim telefonom, idu u lov na te "demonske sile" koje ugrožavaju narod i veru.

RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by crvenkasti 25/8/2016, 21:06

Ja sam mislio za potkovicu, da je to cipela od konja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29622
2014-04-17


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Winter is coming 25/8/2016, 21:07

a od kobile?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:07

crvenkasti wrote:Otkud su se pojavile žute bubamare? Kad sam bio mali, bile su samo crvene.
To nisu bubmare nego Pokemoni.

Pokemoni su demoni, kaže otac Rafailo na Jutjubu

http://www.vice.com/rs/read/pop-kome-je-heroin-los-i-nikakav-upozorava-da-su-pokemoni-demoni

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 External_link_bumper
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Winter is coming 25/8/2016, 21:08

bogomdani wrote:a bijo je neki film o tome,cura Moothant tako su je zvali,imala je dvoje maternice,glumio onaj hebac Đeremi Ajrons,ili tako nes..
pa jebiga,ova druga je za rezervne dijelove  cat
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:09

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 65789_pokemon-pop_ff

Nije mu valjao kvalitet heroina, a sad mu smetaju popularne igrice. Pop Rafailo, koji je postao ultimativni hit zbog besede u kojoj je vernicima rekao da je heroin "loš i nikakav" ponovo sipa bisere!
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 21:09

crvenkasti wrote:Moj otac je jednom stavio strašilo iza kuće. Rekao je da je to protiv ptica, a ja sam tvrdio da je protiv konja.

Ja sam, kao i obično bio u pravu. Godinama se u dvorištu nije pojavio ni jedan konj. Čak i dugo nakon što smo maknuli strašilo.

Samo, koja kuca?

Ona iz koje pises ili ona o kojoj nam pricas da iz nje pises?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 21:10

RayMabus wrote:Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 65789_pokemon-pop_ff

Nije mu valjao kvalitet heroina, a sad mu smetaju popularne igrice. Pop Rafailo, koji je postao ultimativni hit zbog besede u kojoj je vernicima rekao da je heroin "loš i nikakav" ponovo sipa bisere!

A tog manijaka sam vidio na snimci... Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by crvenkasti 25/8/2016, 21:11

kolerik wrote:
crvenkasti wrote:Moj otac je jednom stavio strašilo iza kuće. Rekao je da je to protiv ptica, a ja sam tvrdio da je protiv konja.

Ja sam, kao i obično bio u pravu. Godinama se u dvorištu nije pojavio ni jedan konj. Čak i dugo nakon što smo maknuli strašilo.

Samo, koja kuca?

Ona iz koje pises ili ona o kojoj nam pricas da iz nje pises?

To je bar lako, tu ti pše:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewonline
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29622
2014-04-17


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:19

frakcija wrote:e longi ..i nema maternica dva grlića i ne valja to probijat.. ubit ćeš koga.
Valja valja ...žene vole debelo i ono 20 cm .....rasturaš joj G točku ...unutra van.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 21:30

Evo ga!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:31

Ono po cemu su večina žena i muškaraca slicni je po tome šta niti jedni ni drugi ne znaju za te centre i oba spola ce vikati da je samo onaj orgazam koji znaju najajci ....muškarci ne znaju za restimuliranje prostate a to ono znaci ona stvar nije ukrucena a sperma ti izađe , imaš tako jaki orgazam da te cijelog protrese ......isto je i sa ženama samo je njima negdje drugdje g tocka.

Kad mi žena pocme pricat kliotris je naj ja znam da ta nikad nije dobila pasivni orgazam.

Takneš a ova trese cijeli organizmom i svršava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:35

Zato cu ja ženi kupit jedan lijepi debeli vibrator koji ne mora biti previše dug ono 20 cm dovoljno al da je debeo pa neka si gura kad je živcana.

Zašto žene uvijek placu za debelim kurzem ?

Pa jednostavno volumen istoga kad uđe u vaginu pritska g tocku a kad je pritisneš i mrdaš onda ona dobiva potrese .....je klitoris je ko i glavic al ovo je ipak puno jace.

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 G-Spot1
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 21:38

RayMabus wrote:Zato cu ja ženi kupit

ipak ćeš se oženit dakle-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Of.Fender 25/8/2016, 21:40

maggie13 wrote:
Of.Fender wrote:
maggie13 wrote:Ha?
Ja znam da nisam bi.
A tko je rekao da ti to moraš znati?
A,tko bi drugi trebao znati ?!
Nije pitanje u tome tko bi trebao znati, nego u tome da većina ljudi nemamo pojma o sebi: kakvi smo zapravo, što zapravo mislimo, što nas privlači, što nas zapravo pokreće.... Više od 90% ljudske svijesti je u nesvjesnom i potsvjesnom. Imaš dokaza milijun. Psihologija je u zadnjih 100 godina prilično uznapredovala.

Dakle kad ti kažeš da ti znaš da nešto jesi ili da nešto nisi, to znači samo da ti (vjerojatno) vjeruješ da znaš da nešto jesi ili nisi. Egzaktna istraživanja su pak pokazala da se žene podsvjesno uzbuđuju i na heteroseksualni, i na homoseksualni, te i na sex među životinjama (and everything in between). Pogledaj si malo u dušu, ili, ako te to previše plaši, onda nemoj.


Last edited by Of.Fender on 25/8/2016, 21:43; edited 1 time in total
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 21:40

kic wrote:
RayMabus wrote:Zato cu ja ženi kupit

ipak ćeš se oženit dakle-
Njih dvoje treba stavit u BB kucu Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:41

KUpit cu joj debeli vibrator.


Znate šta vi ne idte za necim a to je usporedba glavica i klitorisa kao završetka nervnih živaca ....klitoris je puno manji ....onda kaže ogroman postotak žena ne doživi organizam .....naravno kad joj ne pritiskaš g tocku paralelno sa klitorisom.

Nama je glavic dovoljan , ovo s prostatom ok ono moš vidit kako to izgleda i da vidiš na svojoj koži šta i kako u praksi izgleda ženski orgazam i da to postoji .....nije to pametno ni raditi non stop aj koji put godišnje cisto reda radi da se procistiš više i tako no najvažnije iskustvo tu je da muškarac postane žena tj ima to iskustvo da skuži šta one oce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 21:43

kolerik wrote:
kic wrote:
RayMabus wrote:Zato cu ja ženi kupit

ipak ćeš se oženit dakle-
Njih dvoje treba stavit u BB kucu Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 1f602

BB Dark Web edition..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 21:44

Dakle morate shvatit šta one oce a ako ne znate ja cu vam rec : dolari , funte , euri , rublje , jeni , zlato , dijamanti , srebro .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 21:45

kolerik wrote:
kic wrote:
RayMabus wrote:Zato cu ja ženi kupit

ipak ćeš se oženit dakle-
Njih dvoje treba stavit u BB kucu Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 1f602
A i o tome ima komentar (doduse, moram potpisati 100%)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 21:47

kic wrote:
kolerik wrote:
kic wrote:
RayMabus wrote:Zato cu ja ženi kupit

ipak ćeš se oženit dakle-
Njih dvoje treba stavit u BB kucu Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 1f602

BB Dark Web edition..
Postali bi izvozna velesila, cijeli svemir bi to gledao affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 15 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum