ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 14:45

kažem prije dva dana su bili pokušaji zatvaranja koridora, propali su.. poslali su neiskusnu ekipu koja je dva puta na isto mjesto pogođena protu tenkovskom raketom, nakon toga su se dali u bjeg.. sa južne strane završilo isto..

SAA jednostavno nema više ljudi , niti da zatvori koridor kojeg čuva par stotina kozojeba, džabe rusima rokanje sa nosača aviona, krstarećim raketama, suhojevima, tupoljevima, artljerijom, treba netko doći pješke i pregledati ruševine, a onda iz ruševine izviri kozojeb sa protu-tenkovskom raketom, dva snipera i zaustave ofenzivu.. to je rat u siriji

Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 14:46

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:Sirija - Page 9 CqUy5jRWgAAq4Q9

inače ubijeni vojnici Nacionalne Obrambene Garde(Assadovi) ,ali ovi su zavezanih ruku - ubili ih kurdi.
Dakle kurdi ubijaju sirijske vojne zarobljenike.

Dovukli su Kurdi kod onoga grada i pro-američke umjerene(da ovi su umjereni bez navodnika haha) arape, i zajedno će osvojiti izgleda grad...

Kurdi su uspjeli svakoga zajebati
bogme ti svrsavas kad vidis ubijene sirijske vojnike, jebes mi sve ako nije tako

ne svršavam , nego stavljam slike gdje se vidi da su ovi zavezani, što govori da su kurdi bolesnici isto kao i kanibali i ostali.. da sam rekao da kurdi ubijaju zavezane assadove vojnike, nitko nebi vjerova
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 21/8/2016, 14:48

yoda je pokupio kurde, isilovce, umjerene kanibale, nusru.....s kolca i konopca samo da suzbije pobjednički marš putina i assada..a-heh
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 14:50

a da ja nisam napisao da je rat između Kurda i Assada, po vašim fantazijama taj se rat nebi dogodio.

ja sam prije navijao za kurde, ali sam upoznao grupu kršćana asiraca koji žive na zapadu europe, i oni su rekli da su ih posli WW1 pobili putinovi saveznici turci - koji su naredili kurdima da ih pobiju..

od tada me boli kurac za kurde.

još isto tako gledam kako jedan od ovih što se pri proboju koridora razinio kod vojne baze koju su kasnije osvojili kozojebi - je bio kurd iz nusre

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 14:51

ebi ga Yoda..to tamo je istinski i brutalni fajt..ne kao ovo kod vas..4-5 mjeseci sukob niskog inteziteta,potom koji zesci fat,koji tjedan dva,pa onda roštiljanje na "prvoj liniji" i tako prodje par godina,pa onda hop ajmo okupiti povecu grupu i osloboditi drzavu,s druge strane poplase lokalno zivlje i pozovu ih na svoj teritorij,a ekipa udje laganini na svoj teritorij...uhhh,al smo ratovali gadno 4-5 godina.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/8/2016, 14:53

to i nije neki fajt izmedju asada i kurda,malo se popickali oko jednog sela,nista znacajno

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 14:57

bogomdani wrote:ebi ga Yoda..to tamo je istinski i brutalni fajt..ne kao ovo kod vas..4-5 mjeseci sukob niskog inteziteta,potom koji zesci fat,koji tjedan dva,pa onda roštiljanje na "prvoj liniji" i tako prodje par godina,pa onda hop ajmo okupiti povecu grupu i osloboditi drzavu,s druge strane poplase lokalno zivlje i pozovu ih na svoj teritorij,a ekipa udje laganini na svoj teritorij...uhhh,al smo ratovali gadno 4-5 godina.. lol!

pa mi smo postigli svoj cilj.. Hrvatska je jedina država od 1990 ete , koja je skršila pobunu u svijetu.. gdje je god izbila drugdje pobuna nije dokrajčena.. u bosni u kosovu, u ukraini, u siriji, gdje god hoćeš.. jedino u RH je dovršena pobuna..

a isto je poginulo 16 000 ljudi u RH , i par destaka tisuća ranjeno i invalida , nisu to male brojke. to su veće brojke nego u Ukraini , zemlji koja ima 10x više stanovnika i 10x veći teritorij..

što se tiče broja mrtvih, bolje da je manje, evo Ameri su osvojili pola Europe uz svega 100-200 000 poginulih, a SSSR(Rusi, ukrainci) su platili sa 20 milijun mrtvih da poraze 4 milijuna švabskih vojnika rastegnutih na više frontova i bombardirani itd.. tko je bolje prošao? valjda ameri
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 14:59

Winter is coming wrote:to i nije neki fajt izmedju asada i kurda,malo se popickali oko jednog sela,nista znacajno
pa nije baš selo, nego grad..

drugo , kao što vidiš iz slika, ima hrpa mrtvih, jedna kurdska obitelj je izgubila 4djece koje je pogodila avio bomba Syrijske avijacije, mogu vam staviti link ja ga nisam htio gledati..

šta mislite kako će rodbina i susjedi od te djece gledati na to? to je već pravi rat.. ima svaka strana hrpu mrtvih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 21/8/2016, 15:00

dva brata wrote:
Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:Sirija - Page 9 CqUy5jRWgAAq4Q9

inače ubijeni vojnici Nacionalne Obrambene Garde(Assadovi) ,ali ovi su zavezanih ruku - ubili ih kurdi.
Dakle kurdi ubijaju sirijske vojne zarobljenike.

Dovukli su Kurdi kod onoga grada i pro-američke umjerene(da ovi su umjereni bez navodnika haha) arape, i zajedno će osvojiti izgleda grad...

Kurdi su uspjeli svakoga zajebati
bogme ti svrsavas kad vidis ubijene sirijske vojnike, jebes mi sve ako nije tako

ne svršavam , nego stavljam slike gdje se vidi da su ovi zavezani, što govori da su kurdi bolesnici isto kao i kanibali i ostali..  da sam rekao da kurdi ubijaju zavezane assadove vojnike, nitko nebi vjerova
30% domicilnih isilovaca su kurdi

_________________
Sirija - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/8/2016, 15:02

bilo je za ocekivati da ce ih ameri nahuskati na asada,kao sto su ih onomad nahuskali na huseina pa ih ovaj potrovao kao misheve a amere zabolio kiki za to

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 15:04

Winter is coming wrote:bilo je za ocekivati da ce ih ameri nahuskati na asada,kao sto su ih onomad nahuskali na huseina pa ih ovaj potrovao kao misheve a amere zabolio kiki za to
a i vi svi "ameri nakušakli".. "ameri nahuškali hrvate na srbe, ukraince na ruse, kurde na sirijce".. taman posla..

inače čisto da napoemen.. hrvati i srbi se nisu voljeli niti prije, ukrainci i rusi isto tako, kurdi i sirijci se isto tako nisu voljeli itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/8/2016, 15:12

pa i sami ameri su izjavili da su podrzavali kurde u borbi protiv tadasnjeg rezima,to nije nikakva tajna

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/8/2016, 15:29

dva brata wrote:kažem prije dva dana su bili pokušaji zatvaranja koridora, propali su.. poslali su neiskusnu ekipu koja je dva puta na isto mjesto pogođena protu tenkovskom raketom, nakon toga su se dali u bjeg.. sa južne strane završilo isto..

SAA jednostavno nema više ljudi , niti da zatvori koridor kojeg čuva par stotina kozojeba, džabe rusima rokanje sa nosača aviona, krstarećim raketama, suhojevima, tupoljevima, artljerijom,  treba netko doći pješke  i pregledati ruševine, a onda iz ruševine izviri kozojeb sa protu-tenkovskom raketom, dva snipera i zaustave ofenzivu.. to je rat u siriji

 Ne nego su to tvoje maštarije.

 Po meni se nisu " dali u bijeg " ( a ne - bjeg - ) već su se maknili u sigurnost zgrada vidljivih  nedaleko  u pozadini..............

ili su, po tebi, tribali ostati tu do prekosutra dok ih ovi pokrivaju minobacačima  Suspect 

  Krajnje smišno se izražavaš i to ne slučajno.

Niti kozojebi čuvaju, niti ih je par stotina.  Napade su izvodili sa  - 8 000 - naoružanih koljača i to desetak grupacija islamista

 " umjerenih " i neumjerenih, sinkronizirano. 

  I da, zagnojilo ih je najmanje  - 2 000 - ( samo u samoubilačkim napadima više od 70 ) ma koliko ti to negirao.

 Nadalje ću ti reći da ti gledaš samo - isis - towljenje  a ne vidiš kad se njih razvaljuje  na isti način.

    A to ne vidiš zato šta kod -saa- i saveznika vlada - silenzio stampa -, zabranjeno je objavljivati snimke akcija sa terena.

 Jedino šta mi nije jasno je kako to da -saa- ne može obarati one male 500 $ dronove koji nanose nemilu štetu
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 15:41

ako još ti i medoline napišete još 10000 puta, da je poginulo 2000 kozojeba, možda vam netko i poviruje.

na redditu su procurila imena , poginulo je 370 kozojeba pri proboju koridora, taman kako sam pisao ovdje između 300 i 400..

i poginuo je isti broj vladinih snaga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/8/2016, 15:42



Od 1:13 - 1:30  baketanje po konvojima i grupiranjima islamista koji su dovukli zadnje snage 

iskusnih i dobro naoružanih kozojeba. Nije se čuditi da su imali početne uspjehe jer ipak su

vrlo dobro naoružani modernim protuoklopom, oklopnim transporterima, tenkovima, minbacačima,

koriste dronove  a  strateške snimke i upute  dobijaju i od  Amera.

   Bilo kako bilo slomila im se ofanziva tzv - koridor - NITI NE POSTOJI REALNO

 Jer niti komarac ne može proći do J. Alepa a kamoli neki " umjereni " islamist  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/8/2016, 15:43

dva brata wrote:ako još ti i medoline napišete još 10000 puta, da je poginulo 2000 kozojeba, možda vam netko i poviruje.

na redditu su procurila imena , poginulo je 370 kozojeba pri proboju koridora,  taman kako sam pisao ovdje između 300 i 400..

i poginuo je isti broj vladinih snaga


 Samo ti prati - Al jaziru -  i  -put vjernika -
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 15:48

to vi pratite te stranice.. al jazira, put vjernika, advance.hr, altermediainfo, sputnik.news.. isto sranje drugo pakovanje..

ja čitam vojne forume , imaš čak i forum.hr , čak i tamo napišu solidne postove glede rata u siriji..

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Southern_Aleppo_campaign

evo čak na vikipediji piše 255 mrtvih kozojeba u proboju koridora, 300 mrtvih vojnika vladinih snaga..

realni gubici su jedni i drugih +100 mrtvih

a ne 2000 mrtvih kozojeba, i 20 mrtvih vladinih snaga.. taman posla, da je tako rat bi završio davno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by kic 21/8/2016, 15:49

al vas pere nihi, svaka čast stari..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/8/2016, 15:52

dva brata wrote:

https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Southern_Aleppo_campaign

evo čak na vikipediji piše 255 mrtvih kozojeba u proboju koridora

 Samo ti po  - wickipediji - al Jaziri i Put vjernika  drunken
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/8/2016, 15:53

kic wrote:al vas pere nihi, svaka čast stari..
a nije mi cilj nikoga prati, ja samo prenosim točne vijesti sa područja rata, tu i tamo napišem neko viđenje situacije(tipa da ruskom intervencijom rat u siriji neće završiti u 3 dana, nego će se otegnuti još više pa onda mrziš rusiju, navijaš za kozojebe itd)..

ekipa ovdje spama fantazije, tipa rusi u pola godine pobili 30 000 militanata, pri ofenzivi proboja koridora ubijeno 2000 , ranjeno 10 000 militanata, danas uništeno 3 komadna centra, 30 tenkova, i tako svaki dan..

takve gubitke nije imao wehrmact u ljeto 1944 na istočnoj fronti,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/8/2016, 15:57



  Eto, rekla bi  - Wickipedija - a prenio yoda,  da je tu stradalo jedno 2-3 kozojeba  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 9 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum