ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A gdje je Karačmarko?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by kaya 18/8/2016, 18:26

marcellus wrote:uostalom uz milančeta nam bar neće bit dosadno, ako ništa drugo. I imat ću  o čemu pisati. O plenkoviću nemaš nit šta pametno napisat, ono biljka
Bas.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 18:27

marcellus wrote:
kolerik wrote:
Hocu ti reci, koliko tvoje ''procjene'' imaju kredibiliteta.

Nisu procjene, jer su lisene objektivnog ocjenjivanja, svode se na prizeljkivanja.

Eto, buduci da imam totalni odmak od svih njih, mogu samo reci da NK mozda osvoji dovoljno da sa IDS-om i manjinama oformi Vladu. Svaki drugi scenarij (osim velike koalicije) u igru vraca MOST, a to je  sigurna izlaznica za jos jedne izbore. MOST-u je samo stalo do nestabilnosti i neizvjesnosti. Iza njih netko svakako stoji, ali tko i sa kojim ciljem, ne znam.

most je kurac na biciklu, ali eto ti, slažem se s prognozom, NK će vjerojatno imati posve dovoljno da uz IDS i manjine oformi vladu. Zoki je imao 56 mandata prošli put, 59 s IDS-om, ovaj put može računati na više jer su glasovi HSS-a sad kod njega, a biračima HSS-a je svejedno u osnovi s kim su u koaliciji, oni glasaju radi poticaja i tih stvari. HDZ tri mandata manje na račun HSS-a i ta tri pripišeš NK, dalje pravaški glasovi su izgubljeni za HDZ, oni neće ni uć u parlament vjerojatno, a kako rekoh d'hondtova metoda ide u korist predizbornim koalicijama. HDZ ide sam. Dodaj i da NK ovaj put može računati da će dobiti dio mandata jer su bili u oporbi zadnjih godinu dana prije izbora.

realno, mislim da milanović i NK mogu dobacit do 65-70 ovaj put uz samo malo više glasova nego prošli put.

dodaj im IDS i srbe i imaju dosta.


Jebiga, opet ti u kombinacije...

NK treba 65 mandata, sa IDS-om i manjinama imaju onda 76, sto je minimalno. A 65 je puno. I to je najizglednija kombinacija za stabilnu Vladu.

To je sve sto sam htio napisati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 18:30

A HDZ ide sam jer nema ozbiljnog partnera nakon pretrcavanja HSS-a. Desnicarske burekdzinice nisu stranke niti imaju birace. Glasni jesu, ali ih ima malo, pa sto god obicno clanstvo HDZ-a mislilo, HDZ se pomice prema centru.

Sto mi je gadljivo, poznavajuci prosjecnog domobran-ne bu se stel zamerati-kmet biraca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Yehudi 18/8/2016, 18:59

E  i  

 di je  - karačmarko - 

 veliki vodja adezeja

 i di su mu sljedbenici..............?  Odrekli ga se  naravno, kao i uobičajeno  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 19:03

Karamarko je zasutio i maknuo se...manji od makova zrna. Steta...karakterno mogao je barem otici pucajuci. A svi koji su se do jucer kleli u istoga promjenise stranu....sad neki na vrijeme, a neki su predugo bili neodlucni pa su posljedicno tomu i najebli. Jedino eto....Jandrokovic ono 4-0 lol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by abraham 18/8/2016, 19:09

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:
abraham wrote:Karamarko je bio kukavicije jaje u adz-ju. To sam napisao prvi dan kada ga je Kosor primila natrag i to mislim i dan danas
Kukavičje jaje medu  tim velikim domoljubima iz partije  i udbe a?

plenković nije udba, njega je postavio šeks, jamstvo da nije

a karamarka su rušili mesić i manolić, i cijeli hanza press znači njihov je.
Gdje sam ja bilo sto napisao o Plenkovicu?? Da Mesic je bio protiv Karamarka???? Prvi glas. Pohvalio ga je ali je naznacio da je Tomica kao otisao udesno. Nemoj me jebat, sef izbornog stozera, napustio adz tj najuren sa Mesicem, Manolicem i Boljkovcem... Itd, itd. Mesic je bio i protiv Bandica. Je, aha, da, da. Kcerka direktor nepostojecih toplica a kao njih dva na ratnoj nozi. Ides.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by marcellus 18/8/2016, 19:23

kolerik wrote:A HDZ ide sam jer nema ozbiljnog partnera nakon pretrcavanja HSS-a. Desnicarske burekdzinice nisu stranke niti imaju birace. Glasni jesu, ali ih ima malo, pa sto god obicno clanstvo HDZ-a mislilo, HDZ se pomice prema centru.

Sto mi je gadljivo, poznavajuci prosjecnog domobran-ne bu se stel zamerati-kmet biraca.

:tu :tu :tu

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by marcellus 18/8/2016, 19:24

HDZ je postao neumjereno umjeren nakon svega, ono stranka umjerenog napretka u granicama zakona, čapekovska sprdačina
sdp je to ionako oduvijek

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by abraham 18/8/2016, 19:25

HDZ se vraca korijenima i ujedinjenju sa pravovjernim nasljednicima KPH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by marcellus 18/8/2016, 19:25

MaximusDecimusMiridije wrote:Jandrokovic ono

takvog krelca treba svijećom tražit čak i hdz-u

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by jastreb 18/8/2016, 19:45

Neka pobijedi i HDZ. Glavno im je da su se uspjeli otarasiti onog filoustaškog balasta predvođenog Karamarkom,koji je Hrvatskoj od kada su na vlasti nanio dosta sramote,da su nas inozemni mediji počeli optuživati za fašizaciju zemlje.

Kako su se samo uzdigli oni šatoraši (koje se danas većina branitelja odriče)pa Bujanci,Crnoje, Alići,Košići i njima slični.

HDZ može naprijed samo sa demokratskim i zdravim snagama okrenutim budućnosti, mada osobno mislim da još nisu sazreli za takvo što. Gospođa Kosor bila je na najboljem putu da stranku izvede iz mračnih močvara,ali očito im je to nije bilo u planu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 21:23

jastreb wrote:Neka pobijedi i HDZ. Glavno im je da su se uspjeli otarasiti onog filoustaškog balasta predvođenog Karamarkom,koji je Hrvatskoj od kada su na vlasti nanio dosta sramote,da su nas inozemni mediji počeli optuživati za fašizaciju zemlje.

Kako su se samo uzdigli oni šatoraši (koje se danas većina branitelja odriče)pa Bujanci,Crnoje, Alići,Košići i njima slični.

HDZ može naprijed samo sa demokratskim i zdravim snagama okrenutim budućnosti, mada osobno mislim da još nisu sazreli za takvo što. Gospođa Kosor bila je na najboljem putu da stranku izvede iz mračnih močvara,ali očito im je to nije bilo u planu.

Ti jastrebe to mozda i ne shvacas sada - ali ti si ciljni glasac HDZ-a. Oni sa tobom racunaju na dulji rok.

Velim, nekih nacionalno osvjesteno-ostrascenih Hrvata ima 10-15%, ali ''umjerenih'', ''gradjanskih'' i ''pristojnih'' biraca koje cak i Milanovic uznemirava ima cca 45-55%.

HDZ-u se zivo jebe, njima je bitno da su na vlasti. To je pokret koji je svoj program - ispunio, i to najkasnije 1.07.2013. i sada idu na to da postanu nekakva stranka desnog centra-centra, kopija degenerika a la Merkel i CDU kluba fanova kozojeba.

Sto se tice SDP-a, oni su kadrovski siromasni, tanji ne mogu biti. Naprosto nisu sposobni obnasati vlast u jednoj zupaniji (ni slucajno Zagrebu) a kamoli Hrvatskoj. Nadalje, objektivno, njihovi stavovi, u dobru i zlu su u raskoraku sa malogradjansko-krscansko-sovinistickim stajalistima vecine biraca, toliko klasicnima za Srednju Europu.

O MOST-u sam vec sve napisao, na ostale ne vrijedi trositi vrijeme, a kamoli glasove.

Dakle, odoh ja 11. rujna ponistiti listic, a ostali kako hoce...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 21:26

marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jandrokovic ono

takvog krelca treba svijećom tražit čak i hdz-u

Da, toliko je ljigav da bi ga trebalo staviti na stol i provjeriti pripada li ljudskoj rasi, i ako ne pripada, da li pripada kraljesnjacima.

Mili Boze, nekakva jadnica se udala za njega, normalna zena to ne bi ni stapom dodirnula.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by dijagram 18/8/2016, 21:30

kolerik wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jandrokovic ono

takvog krelca treba svijećom tražit čak i hdz-u

Da, toliko je ljigav da bi ga trebalo staviti na stol i provjeriti pripada li ljudskoj rasi, i ako ne pripada, da li pripada kraljesnjacima.

Mili Boze, nekakva jadnica se udala za njega, normalna zena to ne bi ni stapom dodirnula.
Neka jadnica, seka od jedne druge jos vece jadnice koja se udala za zokija:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 21:40

Uglavnom pravaska scena razlokana, Karamarko i HDZ su im dali infrastrukturu, Tomasicka polet, ali ni to nisu uspjeli iskoristiti za pozicioniranje. Bez desnog krila HDZ-a oni ne znaju hodati, iako ih vjerojatno clanstvo HDZ-a na terenu vidi kao pozeljne partnere, vrh ih svakako vise ne vidi. Manjine su ipak 8 mandata, a 8 mandata je 8 mandata.

Ni od vinovnika ''nove konzervativne revolucije'' nista, HRAST je dozivio potop na proslim izborima, cini mi se da sam cuo da se Markicka nece ni kandidirati, bas kao ni Obiteljska stranka.

Nacional-konzervativna opcija nula bodova, barem dok ih ne hrane Stazic, Jovanovic, Bauk, Ostojic, Grbin i Milanovic. Ne znam tko je kome bakterija, a tko antibiotik, ali Plenkovic je ovima sedativ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Guest 18/8/2016, 21:43

dijagram wrote:
kolerik wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jandrokovic ono

takvog krelca treba svijećom tražit čak i hdz-u

Da, toliko je ljigav da bi ga trebalo staviti na stol i provjeriti pripada li ljudskoj rasi, i ako ne pripada, da li pripada kraljesnjacima.

Mili Boze, nekakva jadnica se udala za njega, normalna zena to ne bi ni stapom dodirnula.
Neka jadnica, seka od jedne druge jos vece jadnice koja se udala za zokija:)

Da da, cuo sam, zato se i razjare kad se vide u javnosti. Meni je Sanja lijepa zenskica, sigurno ljepsa i pametnija od one enice.

Dobro, Mia Kovacic je ipak klasa za sebe, ali uz nju ide i cjenik, pa nije klasicna ljubavnica.

Govoreci o tome, dijagram, sta ti mislis, tko od ovih starletica je najbolja u krevetu? Nevjerojatno, ali postoji konsenzus od klijentele, kako cujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by provocator 18/8/2016, 21:46

marcellus wrote:

da danas je jedna cura u redakciji pitala kako se zove plenković, pa smo nakon kraćeg razmišljanja viknuli "andrej..." 

Kakve novine, tj. portal, takve i novinarke. Glupe ko curac.

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by dijagram 18/8/2016, 21:49

kolerik wrote:
dijagram wrote:
kolerik wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jandrokovic ono

takvog krelca treba svijećom tražit čak i hdz-u

Da, toliko je ljigav da bi ga trebalo staviti na stol i provjeriti pripada li ljudskoj rasi, i ako ne pripada, da li pripada kraljesnjacima.

Mili Boze, nekakva jadnica se udala za njega, normalna zena to ne bi ni stapom dodirnula.
Neka jadnica, seka od jedne druge jos vece jadnice koja se udala za zokija:)

Da da, cuo sam, zato se i razjare kad se vide u javnosti. Meni je Sanja lijepa zenskica, sigurno ljepsa i pametnija od one enice.

Dobro, Mia Kovacic je ipak klasa za sebe, ali uz nju ide i cjenik, pa nije klasicna ljubavnica.

Govoreci o tome, dijagram, sta ti mislis, tko od ovih starletica je najbolja u krevetu? Nevjerojatno, ali postoji konsenzus od klijentele, kako cujem.
haha, nemam pojma, jesam zenskaros ali ja to najcesce ni ne pogledam makar bile jako blizu
sto se prica, koja je najvjestija:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by provocator 18/8/2016, 21:50

A gdje je ero da nam pojasni kako je sve pod kontrolom. :^0

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by provocator 18/8/2016, 21:59

A gdje je ovo dvoje "prečasnih" i genijalnih HDZ-ovaca? Nama ni njih nigdje.

A gdje je Karačmarko? - Page 3 PXL_250116_12544656-656x439

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by marcellus 18/8/2016, 22:04

kolerik wrote:
jastreb wrote:Neka pobijedi i HDZ. Glavno im je da su se uspjeli otarasiti onog filoustaškog balasta predvođenog Karamarkom,koji je Hrvatskoj od kada su na vlasti nanio dosta sramote,da su nas inozemni mediji počeli optuživati za fašizaciju zemlje.

Kako su se samo uzdigli oni šatoraši (koje se danas većina branitelja odriče)pa Bujanci,Crnoje, Alići,Košići i njima slični.

HDZ može naprijed samo sa demokratskim i zdravim snagama okrenutim budućnosti, mada osobno mislim da još nisu sazreli za takvo što. Gospođa Kosor bila je na najboljem putu da stranku izvede iz mračnih močvara,ali očito im je to nije bilo u planu.

Ti jastrebe to mozda i ne shvacas sada - ali ti si ciljni glasac HDZ-a. Oni sa tobom racunaju na dulji rok.

Velim, nekih nacionalno osvjesteno-ostrascenih Hrvata ima 10-15%, ali ''umjerenih'', ''gradjanskih'' i ''pristojnih'' biraca koje cak i Milanovic uznemirava ima cca 45-55%.

HDZ-u se zivo jebe, njima je bitno da su na vlasti. To je pokret koji je svoj program - ispunio, i to najkasnije 1.07.2013. i sada idu na to da postanu nekakva stranka desnog centra-centra, kopija degenerika a la Merkel i CDU kluba fanova kozojeba.

Sto se tice SDP-a, oni su kadrovski siromasni, tanji ne mogu biti. Naprosto nisu sposobni obnasati vlast u jednoj zupaniji (ni slucajno Zagrebu) a kamoli Hrvatskoj. Nadalje, objektivno, njihovi stavovi, u dobru i zlu su u raskoraku sa malogradjansko-krscansko-sovinistickim stajalistima vecine biraca, toliko klasicnima za Srednju Europu.

O MOST-u sam vec sve napisao, na ostale ne vrijedi trositi vrijeme, a kamoli glasove.

Dakle, odoh ja 11. rujna ponistiti listic, a ostali kako hoce...

postaješ sve bolji. Ozbiljno. Ovo je dosta precizna i koncizna dijagnoza. Iako ja spadam u "šovinističko malograđanske kršćane" tipične za srednju europu. Samo, kod mene je to namjerno, jer u srednju europu spadam i ne mislim da mi možemo biti dobri šveđani ili nijemci - kozmopoliti. A nema ni potrebe.

_________________
A gdje je Karačmarko? - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

A gdje je Karačmarko? - Page 3 Empty Re: A gdje je Karačmarko?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum