ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 12:40

A uprawo owakwi test čemo sprowest uskoro u Europi pa koja nam skoči na oči na natpis : ženama treba zabranit radit samo sačmarica i razletit je po zidu uz poruku : UMUKNI SMEČE.

RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija 16/8/2016, 12:46

emancipacija se najviše odrazila na seksualnost..otud pad nataliteta i tobože povećan broj silovanja..
kakoš se uopće da prostiš ebat bez invazivne muške strasti, koja je eto demonizirana i uvijek na koketnoj granici sa silovanjem..nekad su žene snosile dio intimne krivice i nerjetko su takvi srazovi okončavali brakom.
ovo pregovaranje oko seksa i natezanje golduna, planiranje seksa guranje spirala, gutanje tableta su učinili jeb prozaičnom dokonom sportskom igrom bez iskonske strasti..ranije je apstinencija bila jedina zaštita period balansiranja racionalnog i afektivnog.. u njoj se nakupljala žudnja i čežnja do kritične točke..koja je određivala čitav daljnji život sudionika.. to su bili monumentalni trenutci.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 12:58

Žene današnjice generalno gledano su mentalno poremecene osobe.

Ja da obucem tu majicu pola njih bi me napalo a pola od toga tužilo policiji za šowinizam.

Pa šta ja imam sa njima pričat ?

Čekaj ww3 i kad krene samo masowna streljačina takwih po kratkom postupku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija 16/8/2016, 13:04

RayMabus wrote:Žene današnjice generalno gledano su mentalno poremecene osobe.

Ja da obucem tu majicu pola njih bi me napalo a pola od toga tužilo policiji za šowinizam.

Pa šta ja imam sa njima pričat ?

Čekaj ww3 i kad krene samo masowna streljačina takwih po kratkom postupku.
zašto jednostavno ne promovirati vrednote nepatvorenog penisa? probuditi im zakopana znanja?
malokujci zdušno podržavaju emancipaciju..malecki su zbog visoke razine estrogena u temzi..tamo je dospio kanalizacijom iz ispišanih antibebi pilula.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:05

Zato šta me neče nitko napadat dok izlažem swoje mišljenje u po rečeniče i onda toliko izhebat da ne znam wiše ni šta sam tija reč.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Guest 16/8/2016, 13:07

frakcija wrote:emancipacija se najviše odrazila na  seksualnost..otud pad nataliteta i tobože povećan broj silovanja..
kakoš se uopće da prostiš ebat bez invazivne muške strasti, koja je eto demonizirana i uvijek na koketnoj granici sa silovanjem..nekad su žene snosile dio intimne krivice i nerjetko su takvi srazovi okončavali brakom.
ovo pregovaranje oko seksa i natezanje golduna, planiranje seksa guranje spirala, gutanje tableta  su učinili jeb prozaičnom dokonom sportskom igrom bez iskonske strasti..ranije je apstinencija bila jedina zaštita period balansiranja racionalnog i afektivnog.. u njoj se nakupljala  žudnja i čežnja do kritične točke..koja je određivala čitav daljnji život sudionika.. to su bili monumentalni trenutci.
tebe treba Ženit..!!! :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by prckov 16/8/2016, 13:16

frakcija wrote:emancipacija se najviše odrazila na  seksualnost..otud pad nataliteta i tobože povećan broj silovanja..
kakoš se uopće da prostiš ebat bez invazivne muške strasti, koja je eto demonizirana i uvijek na koketnoj granici sa silovanjem..nekad su žene snosile dio intimne krivice i nerjetko su takvi srazovi okončavali brakom.
ovo pregovaranje oko seksa i natezanje golduna, planiranje seksa guranje spirala, gutanje tableta  su učinili jeb prozaičnom dokonom sportskom igrom bez iskonske strasti..ranije je apstinencija bila jedina zaštita period balansiranja racionalnog i afektivnog.. u njoj se nakupljala  žudnja i čežnja do kritične točke..koja je određivala čitav daljnji život sudionika.. to su bili monumentalni trenutci.
hahaha istina, sad se o seksu pregovara, odreduje dan ili datum kace bit, a muski cekaju I mole boga da ih tad ne zaboli glava ili ne stigne neki iznenadni racun sto dekocentrira  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-18


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:19

Ja ne pregovaram. Seks je i njima jednako bitan samo šta eto tu one vole malo više predigru al nije problem uopce no jednako je za oba spola to .....tako da je ne pregovaram ...ako ova ne može danas ja ne mogu sutra i odhebi.

Jer šta je : nju ce sutra češkat pichka a danas nece ....e pa vidiš ti češ sutra proč kroz isto šta i ja danas pa ako nisi danas dala sutra neš ni dobit pa se ti misli oš dat ili neceš.

Vidimo se prekosutra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:25

A prekosutra opet počima isti ciklus tj njoj se ne da meni da i onda opet ide sutra samo obrnuto tak oda ja sa takvima nikad ne završim u krevetu nego je na kraju pošaljem u tri pm i to je to.

Jel neš dat danas ?

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:26

Gospođica bi se hebala samo kad njoj paše.

Ma zamisli.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Guest 16/8/2016, 13:27

Longi,kako to ,da Rujka i ja uvijek se heftačimo,nema da netko kaze da mu se ne da??
Moram naglasiti da je seks bogomdani i vrhunski,pa oboje zelimo uvijek nanova...
Mozda lose i kratko seksas??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by jastreb 16/8/2016, 13:27

Eroo wrote:;) Sotona iskoristi svaku priliku za napad na Crkvu.. :D
Sotona je već ušao u Crkvu. Odnosno u odmetnuti dio crkve koji se umjesto Kristovom,počeo nazivati crkvom jednog solunskog dobrovoljca.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Guest 16/8/2016, 13:28

jastreb wrote:
Eroo wrote:;) Sotona iskoristi svaku priliku za napad na Crkvu.. :D
Sotona je već ušao u Crkvu. Odnosno u odmetnuti dio crkve koji se umjesto Kristovom,počeo nazivati crkvom jednog solunskog dobrovoljca.
dodobih,da se stovise u svecenicke halje,sotona najradje preodijeva...pozivanje na sukobe,ratove,sovinizam,svakako ne spada u Bozja naukovanja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:30

bogomdani wrote:Longi,kako to ,da Rujka i ja uvijek se heftačimo,nema da netko kaze da mu se ne da??
Moram naglasiti da je seks bogomdani i vrhunski,pa oboje zelimo uvijek nanova...
Mozda lose i kratko seksas??
Normalno , to je ok odnos.

Ovo kako se one postavljaju ispada sad u biti ovo : njoj se prijebalo a meni ne i sad ja odem spavat.

E pa nisam baš toliki papak , uzet cu vibrator pa ti barem simulirat seks jer mogu shvatit da se nekome prihebalo.

E a ovima to nije tako nego samo kad je meni bitnoooooooooooooooooooooooo

ajdeeeeee pušiiiiiiii kurazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Eroo 16/8/2016, 13:31

Antihrvatska neformalna kolacija u punom zamahu...i s crnim bi vragom samo da se vrate na vlast. :]

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78079
2016-07-22


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Guest 16/8/2016, 13:32

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Longi,kako to ,da Rujka i ja uvijek se heftačimo,nema da netko kaze da mu se ne da??
Moram naglasiti da je seks bogomdani i vrhunski,pa oboje zelimo uvijek nanova...
Mozda lose i kratko seksas??
Normalno , to je ok odnos.

Ovo kako se one postavljaju ispada sad u biti ovo : njoj se prijebalo a meni ne i sad ja odem spavat.

E pa nisam baš toliki papak , uzet cu vibrator pa ti barem simulirat seks jer mogu shvatit da se nekome prihebalo.

E a ovima to nije tako nego samo kad je meni bitnoooooooooooooooooooooooo

ajdeeeeee pušiiiiiiii kurazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
tako je..no cim vidis malnipulaciju te vrste,teraj quju,trazi dalje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Guest 16/8/2016, 13:33

Eroo wrote:Antihrvatska neformalna kolacija u punom zamahu...i s crnim bi vragom samo da se vrate na vlast. :]
ero,dosad bas i ne primjetih ZaHrvatsku koaliciju ili pojedinacku stranku..sve samo stetu rade,kradu,rasprodaju,i lazu cijeli blesavi narod..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:35

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Longi,kako to ,da Rujka i ja uvijek se heftačimo,nema da netko kaze da mu se ne da??
Moram naglasiti da je seks bogomdani i vrhunski,pa oboje zelimo uvijek nanova...
Mozda lose i kratko seksas??
Normalno , to je ok odnos.

Ovo kako se one postavljaju ispada sad u biti ovo : njoj se prijebalo a meni ne i sad ja odem spavat.

E pa nisam baš toliki papak , uzet cu vibrator pa ti barem simulirat seks jer mogu shvatit da se nekome prihebalo.

E a ovima to nije tako nego samo kad je meni bitnoooooooooooooooooooooooo

ajdeeeeee pušiiiiiiii kurazzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
tako je..no cim vidis malnipulaciju te vrste,teraj quju,trazi dalje..
Pa to i radim. Nikad niti jedna ovakvog tipa nije s menom završila u krevetu. Ona meni danas ne ja njoj sutra i to tako idu ciklusi i ono aj Bog.

Ti cerce moja neka mudrica ono mudruj ti nekom drugom a taj ce se baš usrecit pored tebe takve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Guest 16/8/2016, 13:38

Longi,nadji si neku pristalu Rujku iz seoskog okruzja..smiruju dusu i napaljuju tijelo..
odoh zderat,ajd Zdrao..!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:40

Rujka , Ukrajinka , Bosanka , nešto takvo ....šta ne misli da ce se p potrošit ako se koristi.

A inace su mi stvarno fascinantni ti mentalni sklopivi : danas ti necu dat a to danas može biti i nekoliko dana al zato kad to prođe onda a znaš.

Šta ?

Ne draga moja sad češ ti prožiwljawat isto šta i ja.

Aj prawi se pametna nekom drugom jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus 16/8/2016, 13:53

To su vrhunske glupače. Ona misli njemu treba , sad ču ja njega rajcat , držat na ledu pa mu onda dat a ona se isto rajca u toj igri i onda kad ona odluici dat ja kažem : NEMAM VREMENA ( GLUPAČO ).

A da vidiš loma onda jbte .....narajcala se a neče ga dobit.


Baruni- Neka neka

https://www.youtube.com/watch?v=JlCP-aRaUqg
RayMabus
RayMabus

Posts : 182039
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 4 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum