ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 13:39

prckov wrote:inace zenska je protestankinja
Koga brige ? Natlitet je krahirao. GLupa pičhka samo laje bez pokirča.

RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 13:41

UGLEDNI njemački časopis Der Spiegel prošli je tjedan objavio vijest prema kojoj je Europska južna promatračnica (ESO) u orbiti nama najbliže zvijezde Proxima Centauri, udaljenoj svega 4,25 svjetlosnih godina, otkrila planet sličan Zemlji u tzv. zoni Zlatokose, što znači da bi na njemu mogli postojati uvjeti za život (slika gore je umjetnička vizija nastanjivog planeta).

Velika većina znanstvenika slaže se da bi otkriće vanzemaljskog života bilo jedno od najvećih znanstvenih ostvarenja u 21. stoljeću.

20-ak najvjerojatnijih kandidata Od lansiranja svemirskog teleskopa Kepler 2009. godine do danas, misija je otkrila preko 4000 egzoplaneta koji kruže oko drugih zvijezda, među kojima i nekoliko stotina građe slične Zemlji. Od tog broja njih 216 nalazi se u nastanjivoj zoni, u orbiti na kojoj su temperature takve da bi voda mogla postojati u tekućem stanju, što je jedan od preduvjeta za nastanak života kakav poznajemo. Novija istraživanja pokazala su da takvi planeti nisu toliko rijetki kao što se ranije mislilo iako je međunarodni tim znanstvenika nedavno suzio katalog onih koji su najvjerojatnije nastanjivi na 20-ak. Većina njih nalazi se na stotine ili tisuće svjetlosnih godina od nas. Stoga bi otkriće da jedan takav u svojem sustavu ima naša najbliža zvijezda Proxima Centauri, koja je naziv dobila upravo na temelju činjenice da nam je najbliža za koju znamo (proxima na latinskom znači blizu), bilo prava senzacija. Među ostalim to bi značilo da bismo možda već za trajanja jednog ljudskog života mogli stići do njega; naravno, ne baš astronauti, već bespilotne letjelice.

Proxima Centauri je crveni patuljak mase oko jedne osmine mase Sunca. Znanstvenici vjeruju da je sastavni dio trostrukog sustava zvijezda uz Alpha Centauri A i B. Od tri zvijezde ona je najbliža Zemlji.

----

Dobro. Napredujete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Of.Fender Tue 16 Aug - 13:46

Truth be said, velika većina liberalnih muškaraca koji javno brane ženska prava, privatno i dalje nepokolebljivo vjeruje da su superiorni ženama ;P
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 13:52

Of.Fender wrote:Truth be said, velika većina liberalnih muškaraca koji javno brane ženska prava, privatno i dalje nepokolebljivo vjeruje da su superiorni ženama ;P
Koga brige za žene ? Cuj il če nač nekog mužijaka koji je spreman učestowati u podizanju dječe il če morat sama il ono čorak.

Koga boli kuraz za nju i šta če i kako če ona ?

Drugariče snađi se. Sočijalna držawa je MRTWA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:01

znači longi, po tebi je emancipranija ova što pokorno služi i optrčava okolo ko manita, nego ova šta joj se ebe i gleda svoju guzu?
i nije ni u jednom slučaju ni bila riječ o neposlušnosti muškarcu, nego o ne-saslušnosti duhu zbog prizemnih opsesija.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:05

Owa Marija owdje i ona Marija Magdalena nisu iste osobe.

NIgdje ne piše da se owoj hebe i da gleda swoju guzu nego da je sjela i poslušala nekoga tko ima nešto pametno reč umjesto da trči ko muwa bez glawe udowoljawajuči tom kompleksu da bude dobra domačiča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:07

RayMabus wrote:Owa Marija owdje i ona Marija Magdalena nisu iste osobe.

NIgdje ne piše da se owoj hebe i da gleda swoju guzu nego da je sjela i poslušala nekoga tko ima nešto pametno reč umjesto da trči ko muwa bez glawe udowoljawajuči tom kompleksu da bude dobra domačiča.
ma pričam o marti i magdaleni..žena vrijedna i požrtvovna i žena razvratna..obje bačene u isti koš prizemnih pobuda nauštrb duhu.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:10

Marija Magdalena je preobračenica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:10

Of.Fender wrote:Truth be said, velika većina liberalnih muškaraca koji javno brane ženska prava, privatno i dalje nepokolebljivo vjeruje da su superiorni ženama ;P
kad nas vjera uči da smo stvorene zbog muške osamljenosti, s funkcijom da mu budemo družice..od nas se očekuje pokroviteljstvo.. kako onda iz tog konteksta u muškarcu gledat superiornost kad smo mu mi zakrpa..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:12

RayMabus wrote:Marija Magdalena je preobračenica.
i marta je.. i sv pavao..etc..preobračenici su svi isti..al opet se uzima simbolika njihovog karaktera, predpreobraćenje da bi se mogli grješnici poistovjetiti i tražiti put izlaska.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:13

Neposlušnost se isto tako pokazuje u onom što bismo nazvali dvama biblijskim sindromima neposlušne žene: »Martinu sindromu«, aktivističkoj ženi bez poslušnosti, bez smiraja, i »Magdaleninu sindromu«, lijenoj ženi ugode i užitaka, pretjerane brige za sebe.

http://www.glas-koncila.hr/index.php?option=com_php&Itemid=41&news_ID=28798

Pop nije priačao o Magdaleni nego tzw magdaleninom sindromu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:15

RayMabus wrote:Neposlušnost se isto tako pokazuje u onom što bismo nazvali dvama biblijskim sindromima neposlušne žene: »Martinu sindromu«, aktivističkoj ženi bez poslušnosti, bez smiraja, i »Magdaleninu sindromu«, lijenoj ženi ugode i užitaka, pretjerane brige za sebe.

http://www.glas-koncila.hr/index.php?option=com_php&Itemid=41&news_ID=28798

Pop nije priačao o Magdaleni nego tzw magdaleninom sindromu.
al obe su smjesta poslušale isusa i nisu bile prkosne-neposlušne muškarcu..nego ranije nisu saslušavale duh.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:17

MIslim da ti owdje nisu bitne te same žene nego prototipi ponašanja.

Jedna koja misli da je smisao žiwota da muškarču ugodi materijalno .....i druga isto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:25

RayMabus wrote:MIslim da ti owdje nisu bitne te same žene nego prototipi ponašanja.

Jedna koja misli da je smisao žiwota da muškarču ugodi materijalno .....i druga isto.
meni ipak ragužev pamflet baca na povrijeđeni ego trip..muškarac -prvotan, žena - poslušna..umjesto muškarac -samotan, žena-družica ..ali nije na njemu da ikada okusi družice žene i osuđen je na svoju frustrirajuću samotnost u kojoj kroz gnijev poziva na žensku poslušnost. zapravo razumijevanje i samilost koje su mu zabranjeno voće..uz to je on pastir i duhovno superioran..ne treba mu tobože utjeha..nego poslušnost.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:26

Žene su postale preagresiwne i odma upadaju u reaktiwni um ako im netko kaže da im je mjesto da duhowno odgajaju dječu tj buduče generačije. Odma to čitaju : ti mene očeš wratit u pečinu , učinit robom , owisnim o sebi.

Piši propalo.

Čekaj ww3.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:28

RayMabus wrote:Žene su postale preagresiwne i odma upadaju u reaktiwni um ako im netko kaže da im je mjesto da duhowno odgajaju dječu tj buduče generačije. Odma to čitaju : ti mene očeš wratit u pečinu , učinit robom , owisnim o sebi.

Piši propalo.

Čekaj ww3.
ti joj rečeš, oću bogami.. demonstriraš joj superiornost..od toga ona odma počne ovulirat. šta se više koprca to više jaja izleže.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:29

Neču ja ništa. Moje je ljudsko prawo da kad me sugowornik napadne u po objašnjawanja da se pokupim i odem ča.

Zato če kod mene samo Marije kao protipi žena proč.

Sjednu pa saslušaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by frakcija Tue 16 Aug - 14:31

RayMabus wrote:Neču ja ništa. Moje je ljudsko prawo da kad me sugowornik napadne u po objašnjawanja da se pokupim i odem ča.

Zato če kod mene samo Marije kao protipi žena proč.

Sjednu pa saslušaju.
misliš marije-sestre martine.. čedna, produhoovljena, aseksualna..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:36

MIslim : kad nešto objašnjawam da me nečeš prekinit u po rečeniče i počet trubit swoje jer ti se negdje upalila lampiča da te oču wratit u pečinu.

Mogu naprawit psiho tekst pa obuč majicu na kojoj piše : ženama treba zabranit radit.

Baš bi me zanimala reakcija.

A onda sutra obuč istu tu majicu al sad piše još : i omoguciti im da po zakonu imaju posebni račun gdje direktno sjeda pola mužewe plače.

Widiš na prwoj majiči mi kopaju oči a na drugoj sam im pametan.

Međutim nisi me pustila da zawršim pa sad odhebi ( ne ti nego opčenito ženske danas ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by prckov Tue 16 Aug - 14:37

frakcija wrote:
RayMabus wrote:MIslim da ti owdje nisu bitne te same žene nego prototipi ponašanja.

Jedna koja misli da je smisao žiwota da muškarču ugodi materijalno .....i druga isto.
meni ipak ragužev pamflet baca na povrijeđeni ego trip..muškarac -prvotan, žena - poslušna..umjesto muškarac -samotan, žena-družica ..ali nije na njemu da ikada okusi družice žene i osuđen je na svoju frustrirajuću samotnost u kojoj kroz gnijev  poziva na žensku poslušnost. zapravo razumijevanje i samilost koje su mu zabranjeno voće..uz to je on pastir i duhovno superioran..ne treba mu tobože utjeha..nego poslušnost.
:)
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by RayMabus Tue 16 Aug - 14:40

A uprawo owakwi test čemo sprowest uskoro u Europi pa koja nam skoči na oči na natpis : ženama treba zabranit radit samo sačmarica i razletit je po zidu uz poruku : UMUKNI SMEČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182038
2014-04-11


Back to top Go down

Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu - Page 3 Empty Re: Studentica teologije "opalila pljusku" svećeniku Ivici Ragužu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum