ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/4/2015, 22:30

kao u onom češkom filmu "Strogo kontrolirani vlakovi" kad uleti klinac u ured, a ovaj se prodekne RAUUUUS! i onda ponovno uđe, ali sad sa Sieg Heil i onda ga pogladi po glavi :D

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 22:36

Bojim se da bih ja tu morala dokazati da on nije u pravu,on ne mora dokazivati nista,vec ja koja zahtjevam nešto....


Njega svi izbjegavaju i ne isplati se po balkanski jer tko zna gdje kakve kamere ima a i zvanje policije mu je ko dobar dan....on je svima prišt na guzici,da izvinete,al ga opet nitko ne dira...

Ovaj tjedan pišemo pismo i skupljano potpise i šaljemo...

Muz je pitao jednog odvjetnika mušteriju mu,ovaj mu rekao da ga provocira dok mu sam ne da zemlju...tipa grilla svinjetine na njegovom dijelu,prljanje,parkiranje na "njegovom" placu...na to parkiranje je alergičan turAk....:D 

On je i potkrovlje zauzeo i kad je moj muz stavio ormar s knjigama i zaključao on na njega vikao da ide weg ili će mu zvati policiju,a moj muz mu mrtav hladan rekao pa zovi,jel ti treba handy,evo moj!? 

:D


Lady zaboravih,buttersäure je kiselina/tekućina koja strašno smrdi i jad ju negdje poliješ zaboravi tu stvar...;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 22:38

Kućno vijeće preporučuje privatnu tužbu jer bi mu se tako stalo na kraj ali otkud mi lova...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 22:46

kic wrote:kao u onom češkom filmu "Strogo kontrolirani vlakovi" kad uleti klinac u ured, a ovaj se prodekne RAUUUUS! i onda ponovno uđe, ali sad sa Sieg Heil i onda ga pogladi po glavi :D

Los !!! 
Nemas obaj smajl..i know your feeling bro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/4/2015, 22:49

Zagy wrote:Bojim se da bih ja tu morala dokazati da on nije u pravu,on ne mora dokazivati nista,vec ja koja zahtjevam nešto....
tak to ide u sudovima svugdje, na tužitelju je teret dokaza, dobro, osim kod nas :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 08:01

Wooohooo danas radim prvi put  samostalno  obrade za zahvate
Poprilicno rano ,jer sam tek mjesec dana ovdje
Imaju velika ocekivanja od mene:W::^0
Vec vidim da ce mi biti veselo:^0::_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 10:28

Super mici....:tu


Zadnji dan godišnjeg...provodim ga s marcom popodne...sada vidjenje uz kavu.....:coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/4/2015, 10:34

mici.. pametna naša glavica love

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/4/2015, 10:44

ahahahahahahahahaaaaa betibetibeti
http://www.index.hr/black/clanak/maknite-se-zvijezde-voicea-i-x-factora-borna-rajic-je-zapjevala/812092.aspx

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 8/4/2015, 10:47

Isuse ta Borna  Suspect 
Nemam riječi.

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 12:56

Ne mogu vise podnijeti svoje starce. Sta oni meni naprave za 100kn. Koje rijeci. Uniste mi cijeli dan i onda me nekakva panika hvata svako toliko... nemam pojma zasto, zbog cega... No
Kladim se da je pola mojeg zdravlja psihicki unisteno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 15:27

modra wrote:mici.. pametna naša glavica love
Kakav je to smajli pale :sos

Btw al me usrecilo....bilo je duplo vise od predvidjenog:cacc:

Ali svi izracuni,mjerenja i ostalo su valjali, tako da sam very happy :freddie
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 15:31

Lady_D wrote:Ne mogu vise podnijeti svoje starce. Sta oni meni naprave za 100kn. Koje rijeci. Uniste mi cijeli dan i onda me nekakva panika hvata svako toliko... nemam pojma zasto, zbog cega... No
Kladim se da je pola mojeg zdravlja psihicki unisteno.

Djevojko ljudi rade za dnevnicu manju od 100kn 

Panika ? 

Druga polovica ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/4/2015, 15:35

isuse kak me živciraju ovi s posla kolege što ostaju do pet, a jbt... ak želite bit dežurni, a vi slobodno budite scratch   ima nas kojima se ne da sjedit tu do osam s duhovima :D

dobro je rekao naš zaštitar kiki prije kojih mjesec dana  :x :D bila je subota kad sam dolazila dežurat jer sam taj tjedan bila dežurna.. a veli on, dolazi pred firmu, a kolega i kolegica  koji po običaju ne propuštaju nijednu subotu već stoje i čekaju ga da otključa, hahahahahhaaaa
kaže da mu para iz ušiju počne izlazit i da su kao kobci.. a jesu totalno :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/4/2015, 15:38

M3tzTli wrote:
modra wrote:mici.. pametna naša glavica love
Kakav je to smajli pale :sos

ovaj ti je sigurno još draži:

:<heart:

:*******

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 15:43

modra wrote:
M3tzTli wrote:
modra wrote:mici.. pametna naša glavica love
Kakav je to smajli pale :sos

ovaj ti je sigurno još draži:

:<heart:

:*******
No :blj :cry :skriva se

Pocinit cu suicid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/4/2015, 15:53

što si mi sladak kad se ovako razljutiš!
micici naš

podsjećaš me na mog nećaka koji poludi i dobijem batina kad mu tepam, hahahhah
al ustvari obožava to :^0 :^0


ti fakat imaš 20 godina? Suspect

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 15:58

M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:Ne mogu vise podnijeti svoje starce. Sta oni meni naprave za 100kn. Koje rijeci. Uniste mi cijeli dan i onda me nekakva panika hvata svako toliko... nemam pojma zasto, zbog cega... No
Kladim se da je pola mojeg zdravlja psihicki unisteno.

Djevojko ljudi rade za dnevnicu manju od 100kn 

Panika ? 

Druga polovica ?
pa kakve to veze ima sada za koliko ljudi rade...


zamjenila sam slucajno 100kn jer nisam gledala dobro i dobijem paljbu... a kod mene su cijelo vrijeme..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 15:59

modra wrote:mici.. pametna naša glavica love
daj molim te :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 16:00

modra wrote:što si mi sladak kad se ovako razljutiš!
micici naš

podsjećaš me na mog nećaka koji poludi i dobijem batina kad mu tepam, hahahhah
al ustvari obožava to :^0 :^0


ti fakat imaš 20 godina? Suspect
nema...ali je dosao u krizu kada mu pase da ljudi misle da je mladi :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/4/2015, 16:02

Omg ne ..trebalo je izazvati apsolutno suprotnu reakciju:|:

Zelis reci da te trebam istuci:roll:?
Ti si nekakav mazohist :W?
On mozda obozava,ja ne...

Yes .child prodigy diplomirao sam sa 18...za mjesec dana 21 ...americko punoljetan:shy:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 35 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum