ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Regoč Mon 11 Jul - 10:54

Ja stavim ustašku kapu pa se u kabrioletu vozam po Biskupiji i okolnim selima, a s radija trešti "zapalit ću Krajinu do Knina".
Zabrana japankih loš je potez jer će se smanjenjem broja smrtnih slučajevah manje pisati o Hrvatskoj, a time ćemo gubiti na besplatnoj reklami.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by jastreb Mon 11 Jul - 10:56

Eva wrote:Bila sam ti ovaj vikend prek puta, dan i pol.
 Dan Haggerty i Pol Pot?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 11:02

Ne, Eva von Zagreb
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 11:04

Regoč wrote:Ja stavim ustašku kapu pa se u kabrioletu vozam po Biskupiji i okolnim selima, a s radija trešti "zapalit ću Krajinu do Knina".
Zabrana japankih loš je potez jer će se smanjenjem broja smrtnih slučajevah manje pisati o Hrvatskoj, a time ćemo gubiti na besplatnoj reklami.

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 1f600

a na radiju je bila ljubavna pjesma, moja ruka na tvom ramenu, tamo na cesti mi je ostalo srce, na vrućem asfaltu.



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare Mon 11 Jul - 11:34

...ma to ovaj skocio sa slapa pa se pravio vazan...pred kokama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Regoč Mon 11 Jul - 11:34

Pusa!

_________________
Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:02

Mozda nebi bilo lose uvesti i nekakve brutalne novcane kazne za veranje po stijenama uokolo i slicno. Ako pogine netko familiji naplatiti ciscenje krvi s kamena i to :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:06

vuksadinare wrote:...ma to ovaj skocio sa slapa pa se pravio vazan...pred kokama
A koliko tek može bit pod vodom! Eno ga od jučer roni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:07

MaximusDecimusMiridije wrote:Mozda nebi bilo lose uvesti i nekakve brutalne novcane kazne za veranje po stijenama uokolo i slicno. Ako pogine netko familiji naplatiti ciscenje krvi s kamena i to :)

Ti mora da si unuk Franje Tahija Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:08

A ne al ono :) jebote ako ima pano veliki...."opasno, ne izlazi iz staze, ne diraj, ne radi ovo-ono"...onda budala neka se krevelji sa litice i opizdi dole..... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:11

Ma u pravi su, ali to su bile metode Milanke Opačić. Baka i deda plaćat će alimentaciju ak sine ne dela. Mislim trebamo se ugledat na Ruse, evo ja sam morala izvadit police zdravstvenog osiguranja za nas 5 da bih uopće mogla aplicirat za vizu i to do svote od 50k ojra. Bez police ne zaprimaju dokumente.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:21

Pa to je normalno. I neko osiguranje isto za stetu ili tako neki qrac? Barem je to trazilo kad sam ja bio. Pa sta je problem vrate ti to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:28

Ma, ne, to se ionak izdaje na određeni period, znači samo za broj dana provedenih na njihovu tlu, i to ti je direktni trošak. Nije ni skupo pretjerano za 20 dana je 46 € po jednoj polici, e sad nas je pet, a ni viza im nije jeftina, 475 kuna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:30

Ahaaa pa to je fiksna uplata. Okej pa to je normalno. Ja se sjecam prvi put kad sam bio isao folklor onda je moralo se to isto grupno uplacivati. Isto je bilo i druga dva puta. Ali jednom je trazilo i nekakvu uplatu kao isto osiguranje i jos neke bile kao sheme plus ovoliko plus ovoliko....bilo na kraju nekakvih 100+ eura. To su mi vratili kasnije sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:33

Ozbiljno, tko ti je vratio? Sad si me zainteresirao, jer moj trošak je cca 550 € samo za te ulazne pizdarije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:35

Imam doma to. Kao slip dobijes to i na kraju po izlasku dodjes di ti ovi provjere taj kurac i dobijes to nazad. Neznam kako se zove to da ga jebes sad. Ima na tome slipu sve. Nesto slicno ko prije kad bi u Austriji kupovali pa dobivali povrat poreza kad bi donili racun :D takav je osjecaj bio. Bila je grupa i bio je trekking nekakav i sa crosserima motorima itd...pa nekakva dodatna osiguranja morali placati i jos nekakve ekoloske pizdarije itd. Onda na kraju balade kako nije bilo nikakvih sranja sve to vratili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest Mon 11 Jul - 12:40

Aha, kužim, mislim da su to bili neki extremalni sportovi, pa dodatni polozi, jer koliko znam trošak vize nikome ne vraćaju, a niti ti osiguranje vraća uplatu po isteku police. No, mogu ih pitat, niš ne košta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Regoč Mon 11 Jul - 12:52

Tako treba, naplati trošak od nasljednikah ili ne predajemo tielo.

_________________
Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by mutava baštarda Mon 11 Jul - 13:04

ako im ostane kamera upaljena dok padaju niz vodopad to bi mogli biti najbolji selfiji ikad napravljeni... samo, kada su retardirani da se veru u japankama na vodopad valjda zaborave snimiti remek dijelo dok padaju...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke - Page 2 Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum