ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz svake kuće

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Iz svake kuće - Page 2 Empty Re: Iz svake kuće

Post by RayMabus 4/7/2016, 10:00

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:I sad ti misliš da bi ja morao to podržavati a ovi mi doslovnom noževima bili poviše vrata precima i sve to uz blagosolov Pavelića , Budaka i ostale ustaške gamadi ?
pa bili su i nama četnici nožem ispod vrata 1945 u partizanskim unformama a dalmatinci im držali svijeću, u najboljem slučaju.
Nisu im samo držali svijeću nego su ih i ubijali.

Malo ste licemjeri ......dali ste talijasnkim fašistima sve to dole i ono ok .....onda ovi radili shranja i ubijali itd itd itd i sad kad se to preokrenilo onda vam ti isti stavili metak u potiljak na Blejburgu i sad kmećite.

A niste kmecali dok su te talijanske lokalne milicije dole klali nas pod blagoslovom Pavelića ?

AJ PUŠITE KURAZ LIPO.

RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Iz svake kuće - Page 2 Empty Re: Iz svake kuće

Post by RayMabus 4/7/2016, 10:04

Neka su vas na Bljeburgu izmasakrirali ako ništa drugo čisto da osjetite kako je nama dole bilo dok ste vi s tim Pavelićem talijanskim fašistima , četnicima i ostalim koalbrocionistima dali legitimitet da kolju po nama.

Pa sad kmečite i opet napravite isto pa da vidimo tko će koga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Iz svake kuće - Page 2 Empty Re: Iz svake kuće

Post by Guest 4/7/2016, 10:06

Longi opet imaš faze...?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz svake kuće - Page 2 Empty Re: Iz svake kuće

Post by RayMabus 4/7/2016, 10:07

Ne volim licemjre.

SPorazum Pavelić Rotta : slobodno klanje civila od domace talijanske milicije uglavnom četnici ali i drugi i to uz blagosolov Pavelića ......ovi gore ono hebe se njih a kad je njima na Blejburgu proradilo to isto onda kmece.

Licemjerje na kubik i miljontu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Iz svake kuće - Page 2 Empty Re: Iz svake kuće

Post by RayMabus 4/7/2016, 10:11

Ja da sam gore rodom iz tog kontinetalnog dijela Hr il te sjeverne okupacijske zone bar bi bio iskren a ne shrao kvake pa rekao : a hbga ovo dole smo dali Talijanima da kolju i nije nas bilo brige i onda kad su ovi provlali do Trsta i okružili nas ( Zg i okolica i to sve gore tamo ) stjerali u kut i pobili ko štakore onda kmecimo.

Pa nemoj bar kmečat.

Ja ne kmečim šta su talijanski fašisti i njihove milicije uglavno četnicke ali i druge radile shranja dole.

Jesu i ok .....osveta je stigla.

Njima a wama koji ste i dali legitiitet .........na kraj rata al je stigla

I ADIO.

I USUDITE SE OPET ISTO I OPET ISTO CETE DOBIT BEZ ITI MALO SAŽALJEANJA WAS I WAŠEG LICEMJERJA I DWOSTRUKIH STANDARDA
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Iz svake kuće - Page 2 Empty Re: Iz svake kuće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum