ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 Empty Re: 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Post by debotoijusto 3/7/2016, 13:17

RayMabus wrote:Tako i ovi debotojusto ......piše mu u uvodonom postu sve i onda on meni kaže pa ocu ja zvat call centar za HAK ?

Pa šta piše u uvodnom tekstu ?

MA NEMOJ ME JEBAT.

ae platis osiguranje i uslugu pomoci po svijetu pa u nevolji zoves TP call centar da te spoji s nevoljnikom studentom iz splita  :D

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 Empty Re: 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Post by RayMabus 3/7/2016, 21:41

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Tako i ovi debotojusto ......piše mu u uvodonom postu sve i onda on meni kaže pa ocu ja zvat call centar za HAK ?

Pa šta piše u uvodnom tekstu ?

MA NEMOJ ME JEBAT.

ae platis osiguranje i uslugu pomoci po svijetu pa u nevolji zoves TP call centar da te spoji s nevoljnikom studentom iz splita  :D
Glup si. Vidi se da si načitan i to al si šta se tice prakse , kako nešto funkcionira u biznisu totana tupina.

............

PRVOG vikenda u srpnju u splitskoj Zračnoj luci očekuje se promet od oko 40.000 putnika do nedjelje u ponoć te slijetanje i polijetanje 160 zrakoplova, što je rekordni vikend za splitsku zračnu luku u ovoj godini, doznaje se od voditelja službe prihvata i otpreme Mate Melvana.

"Prvog vikenda u srpnju promet u splitskoj zračnoj luci je za oko 10 posto veći od prvog lanjskog vikenda u srpnju, " rekao je Melvan za Hinu.

Dodao je kako je u lipnju po prvi puta u 50-godišnjoj povijesti kroz splitsku zračnu luku prošlo više od 300.000 putnika, pa je promet od 321.000 putnika bio za 18 posto viši nego u lipnju prošle godine.

Također, promet u prvom polugodištu za 12 posto je veći u odnosu na prvo polugodište 2015. godine.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovogodisnji-rekord--kroz-splitsku-zracnu-luku-u-prvom-srpanjskom-vikendu-proslo-40000-putnika/903926.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 Empty Re: 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Post by RayMabus 3/7/2016, 21:50

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Tako i ovi debotojusto ......piše mu u uvodonom postu sve i onda on meni kaže pa ocu ja zvat call centar za HAK ?

Pa šta piše u uvodnom tekstu ?

MA NEMOJ ME JEBAT.

ae platis osiguranje i uslugu pomoci po svijetu pa u nevolji zoves TP call centar da te spoji s nevoljnikom studentom iz splita  :D
...da te spoji s :


Teleperformance is specialized in customer services, technical support, call center, debt collection and social media.
The company operates about 147,000 computerized workstations, with more than 190,000 employees across 311 contact centers in 65 countries. The company conducts programs in more than 75 different languages and dialects for a wide variety of global companies in various industries. Some of the countries, Teleperformance operate in, are the United Kingdom, Albania, Brazil, Chile, India, Philippines, China, Canada, Mexico, Colombia, Norway, Italy, Greece, Portugal, the United states, Costa Rica, Dominican Republic, Australia, the Netherlands, Suriname, Egypt, Russia, Sweden, Germany and Poland.
The global headquarters are based in Paris, France.



[th]Type[/th][th]Traded as[/th][th]Industry[/th][th]Founded[/th][th]Headquarters[/th][th]Key people[/th][th]Services[/th][th]Revenue[/th][th]Number of employees[/th]
Public
Euronext: RCF
Business process outsourcing
1978[1]
Paris, France
Daniel Julien (Chairman of the Board) and Paulo César Salles Vasques (Chief Executive Officer and President of the Executive Committee)[2]
Technical support, customer care, sales, offshore, research, ARM.
 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 11px-Increase2.svg $3.7 Billion (2014)[3]
190,000


https://en.wikipedia.org/wiki/Teleperformance
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 Empty Re: 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Post by RayMabus 3/7/2016, 21:52

To sa : pukne guma strancu ovo ono to je bio primjer ako nisi shvatio ....a ocito nisi.

Nekome nešto treba a u stranoj je zemlji tj ne zna jezik i ovo je svijetski poznato i kad zna da to ima u Hr jel mu treba info , bilo šta ; nazove i riješeno.

Stvarno mi nije jasno da ne možeš u svojoj glavi stworit masu ( predožbu ) šta je owo , šta swe uključuje itd itd itd ukratko koliko je stwar široka kad se pogleda biznis i mogučnosti.

Zato ti moram reč da si naporan i glup ko kuraz jer jesi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 Empty Re: 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Post by RayMabus 3/7/2016, 21:56

Ekipa radi weć nekih 4 desetljeća imaju skoro 200 tisuća zaposlenih u 65 zemalja , ovo ono , biznis tj zarada im ide gore i onda dođe socijal isprdak zvan debotojusto i kaže : to ne funkcionira.

Dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana - Page 4 Empty Re: 'Teleperformance' će prvo zaposliti 400, a u godinu dana 2000 Splićana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum