ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda pozdravila prvake Europe

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 11:51

ma jebe se njoj..dok pernati mamic...lako za nju..a sto cemo kad ana znogira karamarka

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 11:51

Pa zato i ide samo po muslimanskim vukojebinama. Oni vole salaste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 11:52

vuksadinare wrote:ma jebe se njoj..dok pernati mamic...lako za nju..a sto cemo kad ana znogira karamarka

Ana će se snaći, dobra joj je još ambalaža. Čak mislim da ima na forumu bar 5-6 frajera koji bi ju udomili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 11:54

Eva wrote:
vuksadinare wrote:ma jebe se njoj..dok pernati mamic...lako za nju..a sto cemo kad ana znogira karamarka

Ana će se snaći, dobra joj je još ambalaža. Čak mislim da ima na forumu bar 5-6 frajera koji bi ju udomili.
....ili bi ona njih udomila...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Stanojko Mon 6 Jun - 11:54

Eva wrote:Pa zato i ide samo po muslimanskim vukojebinama. Oni vole salaste.
+ plave... :)

_________________
Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 12:01

vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:ma jebe se njoj..dok pernati mamic...lako za nju..a sto cemo kad ana znogira karamarka

Ana će se snaći, dobra joj je još ambalaža. Čak mislim da ima na forumu bar 5-6 frajera koji bi ju udomili.
....ili bi ona njih udomila...

Teško. Nestane li "domoljublja" nestaje i Anin kapital.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 12:04

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:ma jebe se njoj..dok pernati mamic...lako za nju..a sto cemo kad ana znogira karamarka

Ana će se snaći, dobra joj je još ambalaža. Čak mislim da ima na forumu bar 5-6 frajera koji bi ju udomili.
....ili bi ona njih udomila...

Teško. Nestane li "domoljublja" nestaje i Anin kapital.
..ima ona kapital
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 12:06

Tata joj ostavio u nasljedstvo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 12:18

Eva wrote:Tata joj ostavio u nasljedstvo?
..pa nije da nema..imala je i prije karamarka koliko sam cuo...tako da nije bila ko crknuti mis...a ja osobno mislim da joj karamarko sluzi samo za politicke probitke..samo on to ne kuzi..onvaljda misli da je ona u njega zatelebana..bas cu to vidjet kad se sroza
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 12:21

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Tata joj ostavio u nasljedstvo?
..pa nije da nema..imala je i prije karamarka koliko sam cuo...tako da nije bila ko crknuti mis...a ja osobno mislim da joj karamarko sluzi samo za politicke probitke..samo on to ne kuzi..onvaljda misli da je ona u njega zatelebana..bas cu to vidjet kad se sroza

Sve što ona ima materijalno, povezano je sa "domljubljem". Lako ti je bit svetac ak ti je Bog otac.
Ne misliš valjda da je kurvanjem u BG zaradila kapital?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 12:30

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Tata joj ostavio u nasljedstvo?
..pa nije da nema..imala je i prije karamarka koliko sam cuo...tako da nije bila ko crknuti mis...a ja osobno mislim da joj karamarko sluzi samo za politicke probitke..samo on to ne kuzi..onvaljda misli da je ona u njega zatelebana..bas cu to vidjet kad se sroza

Sve što ona ima materijalno, povezano je sa "domljubljem". Lako ti je bit svetac ak ti je Bog otac.
Ne misliš valjda da je kurvanjem u BG zaradila kapital?
..pa zenska se snasla....problem je sto se karamarko zbog nje uvalio...i drzi drzavu za taoca...jer zna ako padne...past ce i kod ane....to ej problem..a takav covjek ionako ogranicen postaje opasan ne samo za sebe i bliznje vec i za okolinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 12:34

Snašla se tako da je imala agenciju prek koje su Mađari prali lovu. Neš ti snalaženja. Pa oboje su izdajnici, jer su prodavali državu za svoju sitnu korist. Drago mi je da se Karamarku ispunjava želja o lustraciji i registru izdajnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 12:40

Eva wrote:Snašla se tako da je imala agenciju prek koje su Mađari prali lovu. Neš ti snalaženja. Pa oboje su izdajnici, jer su prodavali državu za svoju sitnu korist. Drago  mi je da se Karamarku ispunjava želja o lustraciji i registru izdajnika.
....problem je sto sa mađarima neki gledaju kao vracanje dugova iz bliznje proslosti...nesto slicno kao i sa amerima i to je problem...kao mađari su nama pomogli kad ej bilo najteze i kad nama gotovo nitko nije htio prodat oruzje i oni su nam ga prodavali i to en na lihvarski nacin...komad kalasa smo im placali 300,400 dm..sto ej bila poprilicno jeftina cijena...drugo..primilu su hrpu izbjeglica...dakle neki ovdje misle da im moramo vjecno biti duzni kao i prema ameria zbog oluje ili gotovine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 12:41

..uostalom i to ej dobrim dijelom bio razlog zasto smo im prodali udio ine..ako nisi znala..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Guest Mon 6 Jun - 12:42

Pa onda su to mogle HDZ ovke odradit u naturi. Mogli su Sanader i Karamarko svoje hanume poslat u mađarske bordele, ak su već dužni vratit uslugu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by vuksadinare Mon 6 Jun - 12:45

Eva wrote:Pa onda su to mogle HDZ ovke odradit u naturi. Mogli su Sanader i Karamarko svoje hanume poslat u mađarske bordele, ak su već dužni vratit uslugu.
e moja evva..tu se radi i o politickim dugovima ne samo financijskim...druga stvar sto ej sada i u mađarskoj na vlasti desnica...pa je i to ejdan od razloga...sto mislis zasto se bivsa valst kacila sa mađarima i orbanom...zatso ej zoki u vise navrata govorio..'mi ne mozemo robovat nekim dugovima i vjecno ih placat'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda pozdravila prvake Europe - Page 4 Empty Re: Kolinda pozdravila prvake Europe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum