ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Guest 31/5/2016, 14:02

gargamel0101 wrote:
Pa da. Eno PEtrov dao ovjeriti kod javnog bilježnika da neće u koalicije, pa se predomislio.
U krivu si, nije to potpisao, ne piše da neće MOST u koaliciju, pročitaj što stoji u toj izjavi.

Guest
Guest


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Guest 31/5/2016, 14:11

deda getting old wrote:
gargamel0101 wrote:
Pa da. Eno PEtrov dao ovjeriti kod javnog bilježnika da neće u koalicije, pa se predomislio.
U krivu si, nije to potpisao, ne piše da neće MOST u koaliciju, pročitaj što stoji u toj izjavi.

u potpisu je on..i svojim imenom i potpisom dao je izjavu u ime mosta i svih mostovaca

evo ti je...

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 E912f3992fbc1d75cc348a01affaf05b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Guest 31/5/2016, 14:36

ups trebao sam ponovno pročitati, zaboravio sam na donju klauzulu, mislio sam da su potpisali samo kako neće pojedinačno koalirati zasebni članovi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Guest 31/5/2016, 14:38

deda getting old wrote:ups trebao sam ponovno pročitati, zaboravio sam na donju klauzulu, mislio sam da su potpisali samo kako neće pojedinačno koalirati zasebni članovi

e, a sad nije ništa ovjeravao...mogao bi zato biti i dosljedan drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Ero 31/5/2016, 15:03

Možda je Bože kod bilježnika naknadno podpisao i neki Aneks, gdje tvrdi da nije Petrov, tako da mu ona izjava nema nikakvo značenje.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Brain32 31/5/2016, 15:29

gargamel0101 wrote:
Starhemberg wrote:
gargamel0101 wrote:Kao što sam rekao na jednoj drugoj temi. Svakoga tko je glasao za MOST treba ppč.
Stvarno mi nije jasno koji kalibar daje glas Karamarku i kalasaru oko njega. Em mulac, em potpuno politički nepismen, njemu samo pendrek, pištolj i partijska knjižica u džepu leže, sve ostalo viša filozofija.
Nije niti meni, ali oni kao i SDP imaju bazu, imaju iskustva, dok ovaj panj i ekipa oko njega nemaju. On bi u visokoj politici izigravao poštenje.
Dajme najme.
Da bazu i iskustva za krađu, izdaju, nesposobnost, neadekvatnost ali i glupost.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by gargamel0101 31/5/2016, 16:52

Brain32 wrote:
Da bazu i iskustva za krađu, izdaju, nesposobnost, neadekvatnost ali i glupost.
Vidi ove francuske sobarice. :)

Što nesposobnost nije cijelo vrijeme vikati reforme, a reformi nigdje s glave? Nesosobnost i krađa nisu guranje u fotelje iako nitko od te ekipe nema kvalifikacije za poslove gdje se guraju? Izdaja nije zahtjevati ostavku, pa se onda predomišljati i staviti obavijest da ćeš i ti otići ako ode i Karamarko.

Dajme najme.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Guest 31/5/2016, 18:00

Starhemberg wrote:
gargamel0101 wrote:Kao što sam rekao na jednoj drugoj temi. Svakoga tko je glasao za MOST treba ppč.
Stvarno mi nije jasno koji kalibar daje glas Karamarku i kalasaru oko njega. Em mulac, em potpuno politički nepismen, njemu samo pendrek, pištolj i partijska knjižica u džepu leže, sve ostalo viša filozofija.

meni je glas za MOST bio zakon, i i dalje se mislim glasat za MOST ili ŽZ. da nema ŽZ glasao bih za Most opet.. ovako 60% ŽZ 40% MOST..

nije mi jasno što fali?

jer ste primjetili da nemamo vlast već više od pola godine, a RH ekonomija konačno raste?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Guest 31/5/2016, 19:06

preko_vode_do_slobode wrote:a RH ekonomija konačno raste?

to je još uvojek od 5%nog deficita od prošle godine, ako poraste dalje osobna potrošnja, rast će BDP, no ako zbog nestabilnosti koju stvara domoljubna koalicija ljudi izgube povjerenje i vrate se štednji onda ništa od rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Brain32 31/5/2016, 20:36

gargamel0101 wrote:
Brain32 wrote:
Da bazu i iskustva za krađu, izdaju, nesposobnost, neadekvatnost ali i glupost.
Vidi ove francuske sobarice. :)

Što nesposobnost nije cijelo vrijeme vikati reforme, a reformi nigdje s glave? Nesosobnost i krađa nisu guranje u fotelje iako nitko od te ekipe nema kvalifikacije za poslove gdje se guraju? Izdaja nije zahtjevati ostavku, pa se onda predomišljati i staviti obavijest da ćeš i ti otići ako ode i Karamarko.

Dajme najme.
Koje reforme sa ovim dinastijama? Misliš da će HDZ/SDP ukidat općinu rođi? Gdje će taj raditi ako ne kao načelnik općine?
O kvalifikacijama se nemojmo uopće zavaravati. Evo ti Bandića sa ONO i DSZ, Brkića koji nije u stanju ni policijski završit bez plagijata itd. itd. o pravom radnom iskustvu da i ne pričamo tu su obje strane u kari do asa jer nitko od njih nije nikada egzistirao bez tuđe grbače - ajde osim Oreškovića čija je uloga u ovom cirkusu još uvijek mistična.
Kako nekome može biti nedohvatljiva činjenica da sa postojećim režimima postoji samo jedan smjer - dolje u potpunu propast ove države.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode' - Page 3 Empty Re: MOST opet mjenja mišljenje:'Spremni smo žrtvovati i Petrova ako Karamarko ode'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum