ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu'

Go down

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' Empty Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu'

Post by RayMabus 30/5/2016, 10:33

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' Empty Re: Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu'

Post by RayMabus 30/5/2016, 10:36

'Dok je sve bilo šporko, nikome nije smetalo, a sad kad san očistija, počeli su me prijavljivat'

– Za sve što radim imam uredne dozvole, a sve prijave protiv mene dolaze od zavidnih pojedinaca koji me usto i reketare – komentar je Željka Keruma na optužbe vezane uz građevinske radove uz njegov hotel.

– Vama je problem u glavi! Vi nazivate problemom ono što je bilo prije smetlište, a ja sam to uredio. Nasuo sam more žalom da bi se mogli ti kreteni koji prijavljuju kupat, da ne bi rizali noge i skakali po govnima. Očistio sam to da bi se mogli kupat ko ljudi! Imam koncesiju i svake godine trošin 100.000 kuna da bi to bilo čisto, i naravno da sam to uredio, najbolje da ostavin prljavo kao što su oni navikli. Sad se kupaju ko ljudi pa im valjda to smeta, pa prijavljuju – bio je jako ljutit Željko Kerum.

Što se tiče privezišta za brodove, kaže kako nikakvih intervencija nije bilo pored objekata koji već postoje dugi niz godina:

– Nije žlica betona nikad nalivena otkad san ja ovdi. Guba se kupala u govnima, sad kad san ja sve to očistija, smeta im! Nema nikakvog novog privezišta, ima vojni mul koji je star 50 godina. Ovo je prije bilo smetlište, a ja sam napravio divnu i prekrasnu uvalu.

Neistina je, kaže dalje Kerum, i sve vezano uz vojnu baraku.

– Građani Rogoznice su u redu, nisu oni ti koji me prijavljuju. Postoje kreteni i ljudi koji žele zlo. Govore nešto što je neistina, šire laži i neistine. Ko može radit bez dozvola, šta je vama? Pogotovo ja da bi moga radit bez dozvole?! Pa ja nisam mogao radit ni sa dozvolom! U Splitu sam kupio zemlju za 12 milijuna kuna pa ste me vi novinari sjebali, klošari, da ne mogu radit objekat na Prvoj vodi, a po GUP-u sam moga radit. O čemu vi pričate?!

Trebalo bi usporedit fotografije prostora oko njegova hotela u Rogoznici otprije i danas, poručuje Kerum.

– Sada je lipo ko što je Zlatni rat, a pogledaj slike otprije tri godine, kako je bilo! Sada na slikama možeš vidit da ima žalo koje sam ja platio 100.000 kuna, nije platila Općina niti itko drugi. Plaćam koncesiju godišnje 130.000 kuna, a od toga nemam ništa, nikakvog prihoda. Plaža je otvorena za svakoga, nisam je ogradio ni zabranio pristup, niti to želim, dapače, leže na mojim ležaljkama i ispod mojih suncobrana.

Ljudi su u Rogoznici pošteni i dobri, ali ima par govana koji pišu pisma novinarima i prijavljuju. Oni su tu prije iskrcavali smeće, sram ih bilo, sve su bacali u more. Ja svake godine čistim, nikad nisam prijavija nikoga, a ne čisti nitko osim mene.

Ni grama betona nije ovdi uliveno, nasuto je samo sitno žalo, duja, da se može normalno ući u more, a oni i dalje bacaju smeće u more i pišu prijave. Nisu to građani Rogoznice, nego klošari koji imaju interese tko zna koje vrste – poručio je Kerum dodavši kako od njega nitko ne smije ništa tražiti, nikakav reket neće plaćati nikome, pa mu se osvećuju preko medija.

Projekt u Rogoznici gradi za dugi niz godina, kaže, u svaku sobu treba uložiti po 50.000 eura da bi to sve bilo na pristojnoj razini, a zaposlenje je pronašlo 50 ljudi.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/sibenik/clanak/id/314018/unatoc-prijavama-kerum-opet-bjesomucno-nasipa-more-guba-se-kupala-u-govnima-a-ja-sam-napravio-divnu-uvalu


RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' Empty Re: Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu'

Post by RayMabus 30/5/2016, 11:17

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' IMG_6317

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' IMG_6312

LIpo je ovo uredija. Šta jest jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' Empty Re: Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu'

Post by RayMabus 30/5/2016, 11:19

Boli njega kuraz.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182030
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu' Empty Re: Kerum opet nasipa more: 'Guba se kupala u govnima, a ja sam napravio divnu uvalu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum