ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by RayMabus 21/5/2016, 00:05

pizzon wrote:ok, to isto vazi i za hrvatsku
Normalno. Mi nikad nismo ni tvrdili da imamo toliku bitnost u tim međunarodnim odvijanjima. Svijesni smo svojih kapaciteta i ogranicenja i nefantaziramo.

Francuzi i Turci ce se sukobit interesno oko dominacije na Mediteranu , Cipar i ostalo ....i onda ce Francuzi bit za izbacivanje turskog utjecaja iz BiH.

Sad jel to vama igra ili ne ......al nama igra jer cemo to koristi u pregovorima sa Sarajevom tj mi smo im saveznici i sve ok.

To ti je psihologija : jer ako im je Turska uzor pa se ovo ovako sukobi onda nema zime tu smo mi pa su nam privrženiji.

RATNIKA CINI UM A NE ORUŽJE.

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:08

kakvi turci, ako nesto potisne srbe od zapada, konacno i zauvek,
to ce biti njihvo odnos prema turcima
afirmacija turske automatski znaci gubitak srbije, grcke, bugarske, rumunije
i neprijateljstvo sa rusima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:10

zapad mora da odluci, rusija ili turska,
da i mi znamo u kom pravcu da se  usmerimo
trenutno se vodi " dijalog " izmedju evrope i usa
oko tog vrlo bitnog pitanja
nakon izbora u usa, bice jasnije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by RayMabus 21/5/2016, 00:10

pizzon wrote:kakvi turci, ako nesto potisne srbe od zapada, konacno i zauvek,
to ce biti njihvo odnos prema turcima
afirmacija turske automatski znaci gubitak srbije, grcke, bugarske, rumunije
i neprijateljstvo sa rusima
Jasno.

Ono šta vi dobivate u ovom slucaju je šta Francuska onda gleda Rusiju kao saveznika.

Ako vam to igra a mislim da da onda ok .....a sad koliko cete vi to iskoristi i kako ......a cuj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by epikur37 21/5/2016, 00:10

pizzon wrote:kakvi turci, ako nesto potisne srbe od zapada, konacno i zauvek,
to ce biti njihvo odnos prema turcima
afirmacija turske automatski znaci gubitak srbije, grcke, bugarske, rumunije
i neprijateljstvo sa rusima

sjajan cenarij :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by crvenkasti 21/5/2016, 00:11

Srbija je velikim silama bitna iz razloga što tamo mogu najlakše potpaliti rat, odnosno preko nje se nadmetati s drugom velikom silom. A mi smo blizu i nismo bez putra na glavi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by RayMabus 21/5/2016, 00:13

crvenkasti wrote:Srbija je velikim silama bitna iz razloga što tamo mogu najlakše potpaliti rat, odnosno preko nje se nadmetati s drugom velikom silom.
A ono ....cuj nekome se karte poslože odlicno al đabe mu kad je glup .....tako da sve se to može posložit tako al onda opet neki pametnjakovic na vrhu politickom Srbije tj i države kao takve ushere motku.

PS : Ne kažem da ce se to desit al nebi me čudilo ....nebi vam bilo prvi puta.


Last edited by RayMabus on 21/5/2016, 00:14; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:14

epikur37 wrote:
pizzon wrote:kakvi turci, ako nesto potisne srbe od zapada, konacno i zauvek,
to ce biti njihvo odnos prema turcima
afirmacija turske automatski znaci gubitak srbije, grcke, bugarske, rumunije
i neprijateljstvo sa rusima

sjajan cenarij :)
videcemo, ako čiča trapm bude preZident  od amerike :))
videcemo, sve je nakon toga otvoreno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:15

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Srbija je velikim silama bitna iz razloga što tamo mogu najlakše potpaliti rat, odnosno preko nje se nadmetati s drugom velikom silom.
A ono ....cuj nekome se karte poslože odlicno al đabe mu kad je glup .....tako da sve se to može posložit tako al onda opet neki pametnjakovic na vrhu politickom Srbije tj i države kao takve ushere motku.

PS : Ne kažem da ce se to desit al nebi me čudilo ....nebi vam bilo prvi puta.

pA i toga ima, yebiga,  to nije pozitivno :)):)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by RayMabus 21/5/2016, 00:16

Pizdon nemoj se previše radovat. Pogledaj svoj politicki vrh : il je korumpiran il je glup. Đabe ti prilika ako je sam usereš .....a to nije iskljuceno pored ....takvih kakve vi imate na vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:17

yebo ti pizdun ujnu, ja sam pizon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by RayMabus 21/5/2016, 00:18

pizzon wrote:yebo ti pizdun ujnu, ja sam pizon
lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:20

:wine
RayMabus wrote:
pizzon wrote:yebo ti pizdun ujnu, ja sam pizon
lol!
:wine  malo sam veceras sa drustvom, famiijom.,  neku drmnuo,  to se cita :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Guest 21/5/2016, 00:45

crvenkasti wrote:Putin plaća Le Pen. Prokleti Putin!
točno da plaća
Putin je ideološki isti Hollandeu. Zagovaraju imperijalizam ne nacionalizam - rusku/francusku imperiju uredno mogu služiti islamski imigranti i to obojica obilato koriste(samo im se ovi koji put raznesu). obojica mrze nacionalizam, hollande ide šemom euroarabije(francuska i bivše muslimanske kolonije), putin ide slično euroazijska unija(rusija i bivše muslimanske kolonije, kazahstan, ubzekistan itd ).. preziru nacionalizam, slave multikulturalizam i islam...


eh i onda uskoči Marine La Pen koja je valjda suprotno od Hollandea i Putina, ali i nije. Ona je kao ideološki bliža Ukrainskoj Nacionalističkoj Hunti, a opet podržala Putina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by RayMabus 21/5/2016, 00:49

Papa Franjo je ipak jedan jedini ....hidžab = križ

Religion in Marseille
Major religious communities in Marseille include:

  • Roman Catholic (405,000)
  • Muslim (200,000)
  • Armenian Apostolic (80,000)
  • Jewish (80,000, making Marseille the third largest urban Jewish community in Europe)
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Marine Le Pen najavila priznanje Krima  - Page 3 Empty Re: Marine Le Pen najavila priznanje Krima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum