ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata - Page 2 Empty Re: Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata

Post by Guest Fri 20 May - 19:59

RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:Šta se ima drmat, RS nije država.
Valjda si dovoljno inteligentan pa kužiš da Hrvatska nece trpit nikoga i ništa na rubu svojih granica tko ju ne priznaje.
BiH je priznaje, to je jedino bitno. Ono što Dodik priča nema težinu ni na vanjskom ni na unutarnjem planu, očito.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata - Page 2 Empty Re: Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata

Post by Guest Fri 20 May - 20:00

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:Šta se ima drmat, RS nije država.
Valjda si dovoljno inteligentan pa kužiš da Hrvatska nece trpit nikoga i ništa na rubu svojih granica tko ju ne priznaje.
 ko koga ne priznaje ??
RS ne priznaje RH.
ko ti to reko ?
gde si to cuo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata - Page 2 Empty Re: Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata

Post by RayMabus Fri 20 May - 20:15

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:Šta se ima drmat, RS nije država.
Valjda si dovoljno inteligentan pa kužiš da Hrvatska nece trpit nikoga i ništa na rubu svojih granica tko ju ne priznaje.
 ko koga ne priznaje ??
RS ne priznaje RH.
ko ti to reko ?
gde si to cuo
Pa piše ti u ovoj deklaraciji :

SKUPŠTINA RS USVOJILA DEKLARACIJU


Narodna skupština RS zahtijeva da Republika Hrvatska utvrdi i u razumnom roku isplati pravičnu odštetu žrtvama ovog genocida i njihovim potomcima. Od Hrvatske se traži i da odlukom svojih najviših organa, prihvati istorijsku i svaku drugu odgovornost za genocid NDH nad Srbima, Jevrejima i Romima tokom Drugog svjetskog rata, da na dostojan način obilježe i obezbijede sva mjesta zločina i čuva uspomene na žrtve.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/24505/skupstina_rs_usvojila_deklaraciju_ustase_su_pochinile_zlochin_genocida_hrvatska_mora_obestetiti_zrtve_ndh.html


RH je slijedbenica socijalistcke federativne republike Hrvatske i kao takva je međunarodno priznata.

Ako si ti donio deklaraciju u kojoj sam ti ja slijedbenica NDHa a šta nije tocno onda ti mene ne priznaješ kao državu i ne poštuješ moj suverentitet.


Pizdon dragi u životu sam imao situacije gdje nekog nisam mrzio , možda sam ga i volio al nebitno , nije se to jednom desilo ....al ta me osoba tj više njih svaka za sebe svojim postupanjem i dijelima dovela do toga da nisam imao drugog izbora osim .....

Prihvati Austrijsku ponudu. Oni te jedini mogu zaštiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181952
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata - Page 2 Empty Re: Hrvati u BiH stali uz Komaricu : Brutalno ga napadaju jer je rekao istinu o stradanju Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum