ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 18:50

Kao da Austrijanci plaču i nariču za Hrvatima koji su boreći se u njihovim redovim poginuli u 1. svjetskom ratu. Boli ih kurac.

Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 18:56

Antijunak wrote:
Nažalost trolova im i na ovoj temi.
Gle tko se javlja.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:10

Ero wrote:
Samo nas istina može osloboditi...Prikrivanje i laž će samo stvarati uvjete
za neka eventualna buduća zla...
Bravo! Daj malo fotošopa.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:20

Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:No, kako smo odjednom puni morala i etike... A sprdati se sa zenam i djecom u traktorskim prikolicama nije problem jel? Tu nije bilo neduznih?
Jel smo ih pobili možda? I ko ih je na kraju krajeva protjerao jasno jer iz onoga što je savo štrbac rekao da su naredili egzodus. Da je po svetčevom trebali smo sve "protjerane" pobiti ili barem dobar dio istih. Uostalom gdje sam ja to ikada opravdao ubijanje civila ili nedaj Bože djece bilo čije i bilo koje nacije?
Kažem uopće kako se često znaju nanizati slike i onda sprdanje krene. Hitler je krajem 1944. isto naredio da se svi Nijemci pakiraju i krenu put Vaterlanda, posebno oni kojima su sinovi bili u Wehrmachtu ili SS-u. Nema sličnosti? Pa ne bih rekao.
Je naredio ali ljudi su ostali, njih su tito i jugoslovenske vlasti deportirali i trpali u logore tako da baš nema neke poveznice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:24

Noor wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:No, kako smo odjednom puni morala i etike... A sprdati se sa zenam i djecom u traktorskim prikolicama nije problem jel? Tu nije bilo neduznih?
Jel smo ih pobili možda? I ko ih je na kraju krajeva protjerao jasno jer iz onoga što je savo štrbac rekao da su naredili egzodus. Da je po svetčevom trebali smo sve "protjerane" pobiti ili barem dobar dio istih. Uostalom gdje sam ja to ikada opravdao ubijanje civila ili nedaj Bože djece bilo čije i bilo koje nacije?

ne samo protjerao, nego gazio tenkovima, pa to onda podmetao Hrvatskoj vojsci i Armiji BiH

To sam malo surfao i naletio na podatke da je bilo svjedoka koji su potvrdili da su ih srpski tenkovi pregazili ali oni kažu da tu nije bilo žrtava jer su se na vrijeme izvukli iz vozila. S druge pak strane promatrači UNa koji su se nalazili u tom sektoru su potvrdili da tenkova HV tada nije bilo uopće u blizini. To zna čak i savo štrbac koji je ober lažovčina ali nikada nije optužio HV za ovo gaženje po srpskoj koloni jer je dobio na uvid dokumente UNa. Da oni (UN) tamo nisu bili ne sumnjam ni najmanje da bi savo za to optužio HV.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:26

tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:No, kako smo odjednom puni morala i etike... A sprdati se sa zenam i djecom u traktorskim prikolicama nije problem jel? Tu nije bilo neduznih?
Jel smo ih pobili možda? I ko ih je na kraju krajeva protjerao jasno jer iz onoga što je savo štrbac rekao da su naredili egzodus. Da je po svetčevom trebali smo sve "protjerane" pobiti ili barem dobar dio istih. Uostalom gdje sam ja to ikada opravdao ubijanje civila ili nedaj Bože djece bilo čije i bilo koje nacije?
Kažem uopće kako se često znaju nanizati slike i onda sprdanje krene. Hitler je krajem 1944. isto naredio da se svi Nijemci pakiraju i krenu put Vaterlanda, posebno oni kojima su sinovi bili u Wehrmachtu ili SS-u. Nema sličnosti? Pa ne bih rekao.
Je naredio ali ljudi su ostali, njih su tito i jugoslovenske vlasti deportirali i trpali u logore tako da baš nema neke poveznice.
Vraga ostali, barem tu kod mene stari ljudi pričaju kako je u jesen 44. bila kolona natovarenih kola, ljudi, žene djeca, bojali su se iako nitko od njih nije nikome ništa skrivio. Oni koji nisu išli jer su smatrali da nema potrebe te je zadesila gorka sudbina deportacija i logora. Uostalkom, bit nije u tome nego ono isto što sma rekao Antijunaku, civil je uvijek na milost i nemilost pobjednika, na ovaj ili onaj način, ovisi samo od njega hoće li biti zvijer ili čovjek, to je ružna strana svakog rata čak i kad on završi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:36

bogomdani wrote:
tre911 wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
bogomdani wrote:Pa..bili su bed gajsi,pa se njihov pomor racuna kao pejbek...karma iz bičez.. :clown

Isto tako i u Auschwitzu, podsjetio, samo jedan komentar imam, tanko.
usporedjivati gospodare rata,one koji su dvaput pokrenuli WW,pobili na desetine milijuna ljudi ukupno,i Zidove kojima je jedini grijeh sto su sposobni u biznisu,moze samo terminalni retard..daljnji komentar nije potreban..
De ne seri jebo te led bezobrazni da te jebo!!! Kako pravdaš ubijanje i protjerivanje nedužnih ljudi izvan njemačke sa hitlerovom politikom to je strašno. Po tebi se sve na poraženoj strani(čak i kada nemaju veze sa  zbivanjima daleko od njih samih) treba pobiti i rastjerati jer su eto to zaslužili zato što su sasvim slučajno istog naroda pripadnici !! Strašno, kakav si ti to čovjek uopće No
???meni kaze lik,koji opet kaze kako nece zivjeti sa srbima u jednoj drzavi..Pa Irud te ebo,jel ti uopce percipiras koju antilogiku guras??da naslikam,posto ti zivis u RH,u istoj nema mjesta za srbe,sto implicira da ih treba izjuriti..po stavu,imamo potpuno iste,samo sto su u pitanju kod mene Svaqbi kod tebe Srbi..Kakav sam ja covjek?'A kakav si ti??..pas ti guzicu poharo.. Suspect Suspect Suspect
Da, ne želim živjeti sa srbijom u istoj državi. Srbi koji ne gaje četničku niti velikosrpsku ideologiju mi ne smetaju ni najmanje u RH. Srbija sa četničkim vojvodama i velikosrpskim manjacima na čelu države me ne privlače ni najmanje, čak što više daleko im kuća bila pa nek tamo četnikuju koliko hoće ali RH niti BiH neka ne diraju. Kad srbija doživi trenutak da se suoči sa svim sranjima što je napravila i to ispravi tek tada neću na srbiju gledati kao na neprijateljsku državu no opet ti kažem to nema veze sa narodom kojega ja ne želim potamaniti niti opravdavam ičije ubijanje ili protjerivanje civila kao što si ti to uradio za njemačku manjinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:41

Eto.ja na kraju protjero svapsku manjinu..,. lol!..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:42

I Tree,na kraju sa Srbima budes zivio u istoj drzavi,velikoj i lijepoij Uniji Naroda,bez granica uz slobodni tijek ljudi,dobara i obostrane ljubavi... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by red wolf 10/5/2016, 19:43

bogomdani wrote:I Tree,na kraju sa Srbima budes zivio u istoj drzavi,velikoj i lijepoij Uniji Naroda,bez granica uz slobodni tijek ljudi,dobara i obostrane ljubavi... jocolor
hehehehehehehehheheheehheehhehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:45

red wolf wrote:
bogomdani wrote:I Tree,na kraju sa Srbima budes zivio u istoj drzavi,velikoj i lijepoij Uniji Naroda,bez granica uz slobodni tijek ljudi,dobara i obostrane ljubavi... jocolor
hehehehehehehehheheheehheehhehe
sto se ti smijes..??'..i tebe budem poslao Treju,pa ce ga udariti Slag ,kad skuzi da mora i sa tobom zivjeti.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:53

Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:
tre911 wrote:
Starhemberg wrote:No, kako smo odjednom puni morala i etike... A sprdati se sa zenam i djecom u traktorskim prikolicama nije problem jel? Tu nije bilo neduznih?
Jel smo ih pobili možda? I ko ih je na kraju krajeva protjerao jasno jer iz onoga što je savo štrbac rekao da su naredili egzodus. Da je po svetčevom trebali smo sve "protjerane" pobiti ili barem dobar dio istih. Uostalom gdje sam ja to ikada opravdao ubijanje civila ili nedaj Bože djece bilo čije i bilo koje nacije?
Kažem uopće kako se često znaju nanizati slike i onda sprdanje krene. Hitler je krajem 1944. isto naredio da se svi Nijemci pakiraju i krenu put Vaterlanda, posebno oni kojima su sinovi bili u Wehrmachtu ili SS-u. Nema sličnosti? Pa ne bih rekao.
Je naredio ali ljudi su ostali, njih su tito i jugoslovenske vlasti deportirali i trpali u logore tako da baš nema neke poveznice.
Vraga ostali, barem tu kod mene stari ljudi pričaju kako je u jesen 44. bila kolona natovarenih kola, ljudi, žene djeca, bojali su se iako nitko od njih nije nikome ništa skrivio. Oni koji nisu išli jer su smatrali da nema potrebe te je zadesila gorka sudbina deportacija i logora. Uostalkom, bit nije u tome nego ono isto što sma rekao Antijunaku, civil je uvijek na milost i nemilost pobjednika, na ovaj ili onaj način, ovisi samo od njega hoće li biti zvijer ili čovjek, to je ružna strana svakog rata čak i kad on završi.
Ok dio je poslušao firera i otišao. Što je sa onima koji su ostali pa poslje deportirani i završili u logorima a imovina istih oteta?

Ovo zadnje oko civila se slažem i to jeste stvarnost i tu se izdvajaju ljudi od neljudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by kaya 10/5/2016, 19:55

Ja očekujem da nam se predsjednica obrati dramatičnim tonom poslanicom i objasni sto im se dogodilo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by kaya 10/5/2016, 19:57

Možda njena nona i nonic znaju detaljnije, mi ovako nagađamo i malo čitamo sto Geiger kaže..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 19:59

Cekamo da se Ero informira,pa nas upozna sa detaljima..o boze dragi kako je donedavno prposan bio gledee KGK i Haze..sad je razocaran i povukao se malo na Mars..molimo za razumijevanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by kaya 10/5/2016, 20:01

bogomdani wrote:Cekamo da se Ero informira,pa nas upozna sa detaljima..o boze dragi kako je donedavno prposan bio gledee KGK i Haze..sad je razocaran i povukao se malo na Mars..molimo za razumijevanje..
Jel tvoj nonic zna sto im desilo, ti si iz tih krajeva kaj ne
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 20:02

kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:Cekamo da se Ero informira,pa nas upozna sa detaljima..o boze dragi kako je donedavno prposan bio gledee KGK i Haze..sad je razocaran i povukao se malo na Mars..molimo za razumijevanje..
Jel tvoj nonic zna sto im desilo, ti si iz tih krajeva kaj ne
Kojih krajeva??Slavonija??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by kaya 10/5/2016, 20:03

Da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 20:07

kaja_333 wrote:Da.
u vezi Folkdojčera..pa u biti bilo ih je podosta u Iloku,manje u Vuikovaru,u Iloku jos i dan danas s+ima njihovih starih kuca,onih sa zidom od pola metra..uglavnom,pozitiva po pitanju njih,pitomi i radisni..Sto se tice,jos prije,puno ih je bilo u vojvodini,bili su bogati veleposjednici..pri krajaa rata,protjerani,objekti i zemlja oduzeti,kao i svakom drugom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Guest 10/5/2016, 20:08

a mojima u Madjarskoj komjunjare pooduzimali Apoteke,i ovi bedasti krenuli na Balkan... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by kaya 10/5/2016, 20:09

bogomdani wrote:a mojima u Madjarskoj komjunjare pooduzimali Apoteke,i ovi bedasti krenuli na Balkan... No No No
Aha, ko tu je socijalizam s ljudskim licem:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera - Page 5 Empty Re: A što se dogodili sa 500,000 folksdojčera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum