ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karmen

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:45

IvyTeasdale wrote:
onda ces ostat sam i vikat do kraja zivota da su sve zene ku**e..;-)
Bolje i to nego ko ovaj .....mrtav ladan.

Ajde ajde.

SAMO TI PROŠETAJ ŠTA DALJE OD MENE.

BOG.

Sve najbolje u životu i tako to al DOVIĐEMA.

RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:48

On je mrtav a ja sam još uvijek tu.

Hubbard je proputovao gotovo cijeli svijet, upoznao različite filozofije, istražio antropološki različite običaje i kulture, kao i stilove života, te nastojao upoznati život u svoj njegovoj biti. Studirao je matematiku i tehničke znanosti na sveučilištu „George Washington“, te bio među prvim polaznicima studenata nuklearne fizike gdje je počeo i sa svojim prvim istraživanjima ljudskog uma.
Kasnije je ipak napustio fakultet i krenuo u ekspedicije i avanture istraživanja čovjeka u različitim stilovima življenja i različitim kulturama. Cilj koji si je bio postavio bio je naći ono za što je prije ustanovio da još nije postojalo – odgovor na pitanje o osnovnom principu egzistencije. Nakon mnogih putovanja, te bioloških pokusa 1937. ustanovio je dinamičko načelo postojanja, te zajednički nazivnik cijelog života – OPSTANAK.





Tko opstaje ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by prckov 8/5/2016, 16:49

dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
Naletija sam ja na tako šta samo šta ja imam psihologiju u malom prstu pa odma pročitam kad mi nešto nije sjelo najbolje.

Na kraju ti je mene ženska tužila policiji da je uznemiravam iako nisam uopće nju direktno a ona ti je meni pritila da će mi bacit bombu i još mi se slikala sa maskom na licu sa nekim plinskim pištoljem .....ono ženska ratoborna i to.

Aj moj čovik ......moraš bit brži od nje ako misliš preživit.

Uđeš li s takom u vezu i dođe li do sukoba ti nju moraš roknit prije nego ona tebe.

Nema ti tu izbora između ....il ti il ona ....netko mora dva metra ispod zemlje.

I baš zato šta je to tako MAKNI SE ĆA OD TOGA.

Takve ti pizdarije ne trbaju u životu.
Eto vidis, jasno je da si takvima pozeljna meta
Moj rodjo se isao zeniti tamo poslije rata
Njegovi mu kupuju stan,ova navalila na njega da stan upise odmah pola na nju u slucaju razvoda da se ne zajebavaju na sudu:)
Nisu se bili jos ozenili uopce ,a ona lobira nasrce, ko mahnita
On blento nista nije vidio,al mu vidla mater i upise stan na sebe .
Kuja ga sutnula za sest mjeseci, imaju klinca razveli se prije nego se rodio:)
:D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by Yehudi 8/5/2016, 16:53

RayMabus wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
Naletija sam ja na tako šta samo šta ja imam psihologiju u malom prstu pa odma pročitam kad mi nešto nije sjelo najbolje.

Na kraju ti je mene ženska tužila policiji da je uznemiravam iako nisam uopće nju direktno a ona ti je meni pritila da će mi bacit bombu i još mi se slikala sa maskom na licu sa nekim plinskim pištoljem .....ono ženska ratoborna i to.

Aj moj čovik ......moraš bit brži od nje ako misliš preživit.

Uđeš li s takom u vezu i dođe li do sukoba ti nju moraš roknit prije nego ona tebe.

Nema ti tu izbora između ....il ti il ona ....netko mora dva metra ispod zemlje.

I baš zato šta je to tako MAKNI SE ĆA OD TOGA.

Takve ti pizdarije ne trbaju u životu.
Eto vidis, jasno je da si takvima pozeljna meta
Moj rodjo se isao zeniti tamo poslije rata
Njegovi mu kupuju stan,ova navalila na njega da stan upise odmah pola na nju u slucaju razvoda da se ne zajebavaju na sudu:)
Nisu se bili jos ozenili uopce ,a ona lobira nasrce, ko mahnita
On blento nista nije vidio,al mu vidla mater i upise stan na sebe .
Kuja ga sutnula za sest mjeseci, imaju klinca razveli se prije nego se rodio:)
Mater sam posla na hitnu i odreka je se je.

Ta koja ulazi s menom u vezu to će znat ....pa sad ......

...pa ti vidi 


:^0   A kurbetine i čuda. 

 Lik kupio stan prošle godine a kurbetina samo ciljala izdaljega,  dala mu pičke jedan put i odmah zatrudnila 

.......mislim ono.........tko zna čije je dite. 

   Natentala ga da se vjenčaju -PROŠLE GODINE-  on jadnik odmah otišao na brod i došao nakon 6 mjeseci...........dite tu.....kmeči

 .......a tko zna čije. Ona za tih pola godine se jebavala po kafićima a kad je on došao -NIJE IZDRŽALA NITI TRI ( 3 ) DANA

 A DA NE IZADJE U KAFIĆE DO IZA PONOĆI ....8 A BEBA - 3 - TRI MISECA .........DOJENČE.

 Medjutim krmača ga ostavi njemu doma , našminka se, digne NJEGOVIH 1000 - 2000 EURA/ DOLARA $ ....I  ONO.....AJJJJMMMMOOOOOO


 a JADAN ČOVIK----------------i onda se vrati u njegov stan pijana izjebana kurbetina i zabije mu 

Karmen - Page 2 Maxresdefault

kuhinjski nož u srce...............................


 Šta mi je sumnjivo..............ODE KOD NJEGOVOG BRATA .....( BIĆE JE ON I TRPA SVO VRIME)

 I pohvali se kako mu je zaklala brata..............................A OVAJ ...............NIŠTA................... kaže ........OK 


 ČUDNO

  Ja bih je bacio sa 4 kata i rekao da je to sama napravila u rastrojstvu i pijanstvu

 PS- pijana kurbetina nadrogirana sponzoruša
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:54

Ma pajdo je sam sebi kriv. Nije skužija sa cime ima posla , fakultet ovo ono , odeš na fejs skužiš sve , on pomorac , ima se para , putovanja , ova navikla živit kako ona oce i da joj nitko ne popuje , došla beba ova vanka , tko meni šta može ovo ono , JA na kvadrat ....ovi joj prigovorija , sukob , ova odma nož i aj Bog.

A šta ću mu ja ?

Neka se educira.

Tko se ne educira ovo mu slijedi šta i ovom pajdi ako nije papucar nego patrijahalni mentalni sklop.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by prckov 8/5/2016, 16:56

bjezmo

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:56

Yehudi nemoj žene nazivati kurbetinama.

NIje kulturno a nti lijepo za cuti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by kic 8/5/2016, 16:56

RayMabus wrote:Yehudi nemoj žene nazivati kurbetinama.

NIje kulturno a nti lijepo za cuti.
:^0 :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by dijagram 8/5/2016, 16:58

RayMabus wrote:Yehudi nemoj žene nazivati kurbetinama.

NIje kulturno a nti lijepo za cuti.
cheers
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by prckov 8/5/2016, 17:04

RayMabus wrote:Yehudi nemoj žene nazivati kurbetinama.

NIje kulturno a nti lijepo za cuti.
da, uostalom vece kurbetine su muskarci
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by L'âme 8/5/2016, 17:06

Longi,svaka cast..ugodno si me iznenadio ;-)
Sad bjezim s teme jer znam da se ljutis na mene,makar je samo nesporazum u pitanju..
=_=

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 17:06

"Study women. Say they are beautiful and praise them. They carry influence with men and children and can be very useful to our purpose."

Ja uopće nemam problema sa ženama u real lifeu .....samo sam jako zahtjevan koga prima u svoj život na duge staze tj bracni partner , buduca majka moje djece .....neću da mi svakakvo smeće to odgaja i to je sve.


Last edited by RayMabus on 8/5/2016, 17:07; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by gargamel0101 8/5/2016, 17:07

prckov wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
Naletija sam ja na tako šta samo šta ja imam psihologiju u malom prstu pa odma pročitam kad mi nešto nije sjelo najbolje.

Na kraju ti je mene ženska tužila policiji da je uznemiravam iako nisam uopće nju direktno a ona ti je meni pritila da će mi bacit bombu i još mi se slikala sa maskom na licu sa nekim plinskim pištoljem .....ono ženska ratoborna i to.

Aj moj čovik ......moraš bit brži od nje ako misliš preživit.

Uđeš li s takom u vezu i dođe li do sukoba ti nju moraš roknit prije nego ona tebe.

Nema ti tu izbora između ....il ti il ona ....netko mora dva metra ispod zemlje.

I baš zato šta je to tako MAKNI SE ĆA OD TOGA.

Takve ti pizdarije ne trbaju u životu.
Eto vidis, jasno je da si takvima pozeljna meta
Moj rodjo se isao zeniti tamo poslije rata
Njegovi mu kupuju stan,ova navalila na njega da stan upise odmah pola na nju u slucaju razvoda da se ne zajebavaju na sudu:)
Nisu se bili jos ozenili uopce ,a ona lobira nasrce, ko mahnita
On blento nista nije vidio,al mu vidla mater i upise stan na sebe .
Kuja ga sutnula za sest mjeseci, imaju klinca razveli se prije nego se rodio:)
:D
To je mama. Svaka čast mami. :tu
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by prckov 8/5/2016, 17:07

RayMabus wrote:"Study women. Say they are beautiful and praise them. They carry influence with men and children and can be very useful to our purpose."

Ja uopće nemam problema sa ženama u real lifeu .....samo sam jako zahtjevan koga prima u svoj život na duge staze tj bracni partenr , buduca majka moje djece .....neću da mi svakakvo smeće to odgaja i to je sve.
Sleep

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 17:11

prckov wrote:
RayMabus wrote:"Study women. Say they are beautiful and praise them. They carry influence with men and children and can be very useful to our purpose."

Ja uopće nemam problema sa ženama u real lifeu .....samo sam jako zahtjevan koga prima u svoj život na duge staze tj bracni partenr , buduca majka moje djece .....neću da mi svakakvo smeće to odgaja i to je sve.
Sleep
Zijevaj zijevaj .....onda skužiš da sam ja mnogima njima reka u facu : NA SVIJETU IMA BAREM DVIJE TRI MILJARDE ŽENA , ETO NEKA IH JE I SAMO MILJARDU SLOBODNIH ZA ŽENIDBU ....A SAMO ĆE JEDNA BITI MOJA .....A TI NISI MEĐU NJIMA.

AJ ODJEBI.


Previše su one umislile da su netko i nešto .....znaš kako ih ja spustim dole brzinski i odhebem da je to čudo.

AJ VOZI HEBI MALTER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by Yehudi 8/5/2016, 17:18

kic wrote:
RayMabus wrote:Yehudi nemoj žene nazivati kurbetinama.

NIje kulturno a nti lijepo za cuti.
:^0 :^0

  :aw

 Ja sam samo ovu komentira  ( nostradamuse ) a ne sve druge. 

 Nisam generalizirao. 

 uostalom skužili su i drugi u šta je spika.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 17:31

Ma spika je da ona ima bebu od tri miseca , da ide vanka , da ocito tu popije i koju i onda se šta ?

Vrati dojit to dite.

Hebalo majku ako joj ne bi sve zube izbija iz glave da mu sise da nakon te pijanke idučih 10 dana.

Ma to je brajo .....za ubit odma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 17:57

Najbolje zaključat temu jer ono nema smisla.

Muž dođe s broda , mala beba tu ova odma za vikend u kafić ....ono dojenje jel važniji kafić i prije od obitelji ....šta on neki debil vamo tamo.

To se sine uzme pištolj , repetira , nju ucmeka , zoveš policiju , odguliš svoje i AJMO IDUĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by jastreb 8/5/2016, 19:40

Mabuse,osmislio sam jedan dobar naziv za tebe i tipove tebi slične.

AUTOSEKSUALAC.

Ne ,to nije onaj koji gura onu stvar u auspuh automobila,ili koji svršava kad vidi neki novi terenac,to je osoba koja osjeća seksualnu privlačnost prema samom sebi.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by Yehudi 9/5/2016, 10:27

Tko ne voli sebe, ne voli ni druge, pa neču se mrziti valda  :^0

 Podrška kolegi Mabusu.

--------------------------------------

To se sine uzme pištolj , repetira , nju ucmeka , zoveš policiju , odguliš svoje i AJMO IDUĆA.


------------------------------------------


 O p s t a n a k
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by Guest 9/5/2016, 10:37

dijagram wrote:Ovo je repriza one storije iz Zadra.
Ista prica,pomorac, zena u birtiji nocu, mala djeca, svadja i u svadji muz slucajno napadajuci zenu naleti na noz i premine.
Ne znam jel ta vani ili u zatvoru.
Mislim vani.

Je, na slobodi je Ana Magaš. Kak si samo to zapamtio? Inače, daleko je veći broj ubijenih žena nego muškaraca od strane bračnog partnera sadašnjeg ili bivšeg. U 10 godina u HR je ubijeno više od 300 žena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karmen - Page 2 Empty Re: Karmen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum