ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karmen

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Karmen Empty Karmen

Post by Yehudi 8/5/2016, 11:33

ZARILA NOŽ U SRCE SVOM MUŽU 
Nakon ubojstva s bebom otišla njegovom bratu: 'Ubila sam Sašu'


U Pločama se dogodilo stravično ubojstvo. Dvadesettrogodišnja Karmen Matana Đorđević nasmrt je nožem ubola svog trinaest godina starijeg supruga Sašu Đorđevića u obiteljskom stanu u Pločama u Ulici kralja Petra Svačića, pišeSlobodna Dalmacija.


Karmen Ploce_ubojstvo2-070516

Ubojstvo se dogodilo u ranim jutarnjim satima subote, oko 1.30, a najvjerojatnije mu je prethodila svađa supružnika, neslužbeno se doznaje.
Karmen je oštrim kuhinjskim nožem u srce ubola svog supruga s kojim se vjenčala prošloga ljeta, dok je njihova tromjesečna beba spavala. Navodno je zadala samo jedan smrtonosni udarac u srce nesretnog supruga, kojemu više nije bilo spasa. Zatim je uzela dijete u naručje i otišla do Sašinog brata, koji živi u istoj zgradi, i priopćila mu što je nekoliko trenutaka prije učinila.
Pločani su zgroženi ovim stravičnim ubojstvom. Svi koji su poznavali bračni par Đorđević šokirani su, jer supružnici ni po čemu nisu odavali da imaju nesuglasica u braku. Novac im nije bio problem jer je nesretni Saša kao profesionalni pomorac jako dobro zarađivao i navodno je kući došao tek prije tri dana. Prije negoli se oženio kupio je stan u novogradnji u kojem su on i Karmen zajednički živjeli.




http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zarila-noz-u-srce-svom-muzu-nakon-ubojstva-s-bebom-otisla-njegovom-bratu-ubila-sam-sasu/3730203/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 Čudno malo.
Da meni neka kurbetina ubije brata i dodje mi se pohvaliti.............to bi joj bilo zadnje šta bi izgovorila ikada.


A brat mu ništa, ono kao.........OK, dobro si napravila. 


Biće je on i trpa.


Onaj glupan se jedva oženio, morao stan dati sponzoruši samo da ima šta staviti pod jaja kad dodje sa broda a ona tako.
Nakon pola god doša kući a ona mu ostavila novorodjenče i u život, po kafićin u cajka..............kakve fukare 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:06

U petak navečer je izišla u grad, u jedan pločanski kafić. Pretpostavlja se da je slavila rođendan jedne prijateljice te da je nesretni Saša kući čuvao bebu. Jesu li upravo taj izlazak i možda koja čašica više kumovali stravičnom ubojstvu, pokazat će detaljna istraga koja je u tijeku.
Očevici kažu da je Karmen bila tip-top sređena i iznimno vesela na tulumu. S prijateljima se razišla nešto iza ponoći i nitko ni u najcrnjim slutnjama nije mogao pretpostaviti što se događa u njezinoj glavi, niti da će samo koju minutu kasnije nasmrt ubosti vlastitog supruga Sašu.
Što je bio stvarni povod ovoj obiteljskoj tragediji za sada nitko sa sigurnošću ne može potvrditi. Pretpostavlja se da joj je nesretni muž prigovorio zbog partijanja.

----

Pa se ti ženi ....nesmiš joj ni prigovorit ....odma bodu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:10

Emanicpacija brajkane ....završila fakultet ....malo sam baija pogled na njenu fejsbuk stranicu ...on pomorac ...ima para ...putovalo se vamo tamo . život ko iz bajke....došla beba .....ona nastavlja po svome ....štaš ti njoj govorit , solit pamet ......i sad tu je sukob matrijah vs patrijah ....i tako to ....ko da ovna kad se susretnu na brvnu pa ko prvi koga.

Aj moj čovik , makni se od ovih ženskih danas pogotovo ako si patrijahalan tip a ona je fakultet i te šeme.

Nema ti tu kruva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:13

Do sukoba bračnog para došlo je nakon verbalnih napada zbog kojih je uslijedilo naguravanje, a 23-godišnjakinja zatim je nožem zadala ubodnu ranu muškarcu u predjelu prsa. 36-godišnjak preminuo je od ozljeda na mjestu događaja.

http://www.vecernji.hr/crna-kronika/zena-23-u-svadji-ozlijedila-supruga-nozem-muskarac-preminuo-od-posljedica-1082513

Pa joj ti prigovori išta , zabrani joj .....ahahaa
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by dijagram 8/5/2016, 16:14

Ovo je repriza one storije iz Zadra.
Ista prica,pomorac, zena u birtiji nocu, mala djeca, svadja i u svadji muz slucajno napadajuci zenu naleti na noz i premine.
Ne znam jel ta vani ili u zatvoru.
Mislim vani.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by dijagram 8/5/2016, 16:15

Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:18

dijagram wrote:Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
Naletija sam ja na tako šta samo šta ja imam psihologiju u malom prstu pa odma pročitam kad mi nešto nije sjelo najbolje.

Na kraju ti je mene ženska tužila policiji da je uznemiravam iako nisam uopće nju direktno a ona ti je meni pritila da će mi bacit bombu i još mi se slikala sa maskom na licu sa nekim plinskim pištoljem .....ono ženska ratoborna i to.

Aj moj čovik ......moraš bit brži od nje ako misliš preživit.

Uđeš li s takom u vezu i dođe li do sukoba ti nju moraš roknit prije nego ona tebe.

Nema ti tu izbora između ....il ti il ona ....netko mora dva metra ispod zemlje.

I baš zato šta je to tako MAKNI SE ĆA OD TOGA.

Takve ti pizdarije ne trbaju u životu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by L'âme 8/5/2016, 16:20

Skoro te barem istukla,longi..pa di si tu nasao :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:23

IvyTeasdale wrote:Skoro te barem istukla,longi..pa di si tu nasao :D
A muke ti je na to danas naletit.

2/3 ženskih je na tu šemu samo šta je pola muških papučari pa to ne dolazi od izražaja al zato dođe do izražaja kad naleti na patrihalni tip muškoga pa nitko ne pušta.

E onda ti je brajo ili rastava ili .......nema ti tu treće opcije ....netko mora dva metra pod zemlju a onaj koji je brži i to shvati prije taj opstaje.

Samo je baza da uopće niti ne dođeš u tu situaciju pa se samo makneš od svega i hebte se.



AJ PEDALA I MALTRETIRAJ TI NEKOG DRUGOG SA TIME ŠTA TI OĆEŠ , KAKO TI OĆEŠ I ŠTA SI TI ZAMISLILA.

DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by dijagram 8/5/2016, 16:31

RayMabus wrote:
dijagram wrote:Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
Naletija sam ja na tako šta samo šta ja imam psihologiju u malom prstu pa odma pročitam kad mi nešto nije sjelo najbolje.

Na kraju ti je mene ženska tužila policiji da je uznemiravam iako nisam uopće nju direktno a ona ti je meni pritila da će mi bacit bombu i još mi se slikala sa maskom na licu sa nekim plinskim pištoljem .....ono ženska ratoborna i to.

Aj moj čovik ......moraš bit brži od nje ako misliš preživit.

Uđeš li s takom u vezu i dođe li do sukoba ti nju moraš roknit prije nego ona tebe.

Nema ti tu izbora između ....il ti il ona ....netko mora dva metra ispod zemlje.

I baš zato šta je to tako MAKNI SE ĆA OD TOGA.

Takve ti pizdarije ne trbaju u životu.
Eto vidis, jasno je da si takvima pozeljna meta
Moj rodjo se isao zeniti tamo poslije rata
Njegovi mu kupuju stan,ova navalila na njega da stan upise odmah pola na nju u slucaju razvoda da se ne zajebavaju na sudu:)
Nisu se bili jos ozenili uopce ,a ona lobira nasrce, ko mahnita
On blento nista nije vidio,al mu vidla mater i upise stan na sebe .
Kuja ga sutnula za sest mjeseci, imaju klinca razveli se prije nego se rodio:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by kic 8/5/2016, 16:32

jebo je stan rofl-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:34

dijagram wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:Pametan je longi, on nece ove emancipirane,odavno bi ga sasjekle zbog nasljedstva
Naletija sam ja na tako šta samo šta ja imam psihologiju u malom prstu pa odma pročitam kad mi nešto nije sjelo najbolje.

Na kraju ti je mene ženska tužila policiji da je uznemiravam iako nisam uopće nju direktno a ona ti je meni pritila da će mi bacit bombu i još mi se slikala sa maskom na licu sa nekim plinskim pištoljem .....ono ženska ratoborna i to.

Aj moj čovik ......moraš bit brži od nje ako misliš preživit.

Uđeš li s takom u vezu i dođe li do sukoba ti nju moraš roknit prije nego ona tebe.

Nema ti tu izbora između ....il ti il ona ....netko mora dva metra ispod zemlje.

I baš zato šta je to tako MAKNI SE ĆA OD TOGA.

Takve ti pizdarije ne trbaju u životu.
Eto vidis, jasno je da si takvima pozeljna meta
Moj rodjo se isao zeniti tamo poslije rata
Njegovi mu kupuju stan,ova navalila na njega da stan upise odmah pola na nju u slucaju razvoda da se ne zajebavaju na sudu:)
Nisu se bili jos ozenili uopce ,a ona lobira nasrce, ko mahnita
On blento nista nije vidio,al mu vidla mater i upise stan na sebe .
Kuja ga sutnula za sest mjeseci, imaju klinca razveli se prije nego se rodio:)
Mater sam posla na hitnu i odreka je se je.

Ta koja ulazi s menom u vezu to će znat ....pa sad ......



....pa ti sad vidi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by dijagram 8/5/2016, 16:38

kic wrote:jebo je stan rofl-
koje su to mustre, vade iz ociju .
pazte decki s kim,...tulumarite:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:39

Ma nemaš šta tu pazit ....samo ju odhebeš ....ne ugađaš joj ....to ih odma odbije jer nisi papučar tj kako ona oće da je po njenome ......tako ih eliminraš ....te glupače.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by L'âme 8/5/2016, 16:40

RayMabus wrote:
IvyTeasdale wrote:Skoro te barem istukla,longi..pa di si tu nasao :D
A muke ti je na to danas naletit.

2/3 ženskih je na tu šemu samo šta je pola muških papučari pa to ne dolazi od izražaja al zato dođe do izražaja kad naleti na patrihalni tip muškoga pa nitko ne pušta.

E onda ti je brajo ili rastava ili .......nema ti tu treće opcije ....netko mora dva metra pod zemlju a onaj koji je brži i to shvati prije taj opstaje.

Samo je baza da uopće niti ne dođeš u tu situaciju pa se samo makneš od svega i hebte se.


Ni
AJ PEDALA I MALTRETIRAJ TI NEKOG DRUGOG SA TIME ŠTA TI OĆEŠ , KAKO TI OĆEŠ I ŠTA SI TI ZAMISLILA.

DOVIĐEMA.
Nisu..ti padas na takve zene..promijeni pristup ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:41

IvyTeasdale wrote:
Nisu..ti padas na takve zene..promijeni pristup ;-)
Da promijenim pristup ?

Nisam belsav. Ne pada mi na pamet.

AJ ODHEBI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:42

Promijeni ti sebe.

Ja svoj pristup ne mjenjam.

NE PADA MI NAPAMET.

ŠTA VIŠE JOŠ ĆU VIŠE BIT BEZOBRAZNIJI I GREZIJI KAD TO VIDIM.

AJ GONI U PM I TO JE TO.

,MRŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by kic 8/5/2016, 16:43

aj longi oladi.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by L'âme 8/5/2016, 16:43

RayMabus wrote:
IvyTeasdale wrote:
Nisu..ti padas na takve zene..promijeni pristup ;-)
Da promijenim pristup ?

Nisam belsav. Ne pada mi na pamet.

AJ ODHEBI.
onda ces ostat sam i vikat do kraja zivota da su sve zene ku**e..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by RayMabus 8/5/2016, 16:45

IvyTeasdale wrote:
onda ces ostat sam i vikat do kraja zivota da su sve zene ku**e..;-)
Bolje i to nego ko ovaj .....mrtav ladan.

Ajde ajde.

SAMO TI PROŠETAJ ŠTA DALJE OD MENE.

BOG.

Sve najbolje u životu i tako to al DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Karmen Empty Re: Karmen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum