ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Ero 6/5/2016, 18:58

sitting_bull wrote:
Ero wrote:Očigledno Milanović realizira obećani pakao.

za plavušu se milanović ne treba truditi: plavuša sama sebi smješta, čak bolje i temeljitije nego itko drugi.
Dobro ste se se uskladili s BG po tom pitanju.
Ode vam Regijomn u qratz, kako god okrenuli... pirat

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by IL Risorto 6/5/2016, 19:18

Ova  Kolinda ide mi na moja antifašistička jetra,kad se samo sjetim kako ćemo je morati trpiti najmanje još 4 god. dođe mi da se iselim iz države.
Tek sad znam kako je bilo fašistoidnim desničarima punih 15 god. kada su Mesić i Josipović išli njima na njihova fašistoidna jetra.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by sitting_bull 6/5/2016, 19:53

Ero wrote:Dobro ste se se uskladili s BG po tom pitanju.
Ode vam Regijomn u qratz, kako god okrenuli... pirat

tutlek, beograd je vaš saveznik!

uz orbana jedino su srbi čestitali domoljubima.

nije valjda mutavi udbaš izdao i beograd?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Ero 6/5/2016, 20:10

sitting_bull wrote:
Ero wrote:Dobro ste se se uskladili s BG po tom pitanju.
Ode vam Regijomn u qratz, kako god okrenuli... pirat

tutlek, beograd je vaš saveznik!

Pa dobro, zašto nas  onda toliko napadate? :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Ero 6/5/2016, 20:13

Iknar je gay wrote:Ova  Kolinda ide mi na moja antifašistička jetra
Manje pij... :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by abraham 6/5/2016, 20:21

Milanovi ce samo izgubiti, ne pokrene li sudski postupak. KGK ponavlja istu stvar nakon mjesec dana??? Slucajno i Milanovic je nece tuziti. Najednom postao altruista , sto jos je pomjerio granicu. Eto nece on da se mozda ne bi KGK nasekirala i izgubila na kilazi. E koja sve govna vi necete kupiti. Zgazio bi je kao govno na kisi da samo moze ali.... Dakle tuzba i na sud i da vidimo tko je lagao. Nikakovi pomirljivi tonovi i sale u stilu Marice Hrdalo. Udri je Zoka u glavu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by udba 6/5/2016, 22:59

Iknar je gay wrote:Ova  Kolinda ide mi na moja antifašistička jetra,kad se samo sjetim kako ćemo je morati trpiti najmanje još 4 god. dođe mi da se iselim iz države.
Tek sad znam kako je bilo fašistoidnim desničarima punih 15 god. kada su Mesić i Josipović išli njima na njihova fašistoidna jetra.
Ne znam, meni Kolinda odgovara. Izbacila je iz igre onog kamenjarskog krkana s juga Kujunđića, potiče iz jugopartizanske familije jer su joj nona i nono bili jugoboljševički partizani i ne odbija bilo kakvo hodočašćenje po Vlajvurgu i potrala je dijasporca s vrha špijunske službe, dolazi naš domaći čoek. Diš bolje.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by sitting_bull 6/5/2016, 23:11

abraham wrote: Eto nece on da se mozda ne bi KGK nasekirala i izgubila na kilazi.

ispravno.

nastavi li plavuša ovim tempom slagati kile, a bude, za pola godine će ju i marcellus zamrziti jer će nadmašiti elizabetu gojan, marcellusovu ljubimicu.

komentari kažu kako je plavuša lijepa (već sam naveo kako bi plavuša mogla u mauritaniji sjajno kotirati) premda se to od špeka i kozmetičke industrije baš i ne vidi, ali rijetko tko (osim ere i još nekolicine plavušoljubaca) govori o njoj kao pametnoj i duhovitoj ženi.

dakle, treba plavušu pustiti da sama sebe deformira i ond će se svi moći fino vidjeti kakva je peršona na sceni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Guest 6/5/2016, 23:16

abraham wrote:Istrazno povjerenstvomje u biti povjerenstvo za gubljenje vremena. U Slucaju Lozancica, KGK je sasvim u oravu. Moze traziti smjenu kada je picka zasvrbi(da se izrazim prostacki) jer izgleda samo to razumijete. Lozancic je HDZ-ov kadar iz bosne sa adresom i drzavljanstvo u USA  i pljuvali ste ovdje zuc na njega kada je doveden. Sada kada je promijenio ekipu(da li je) je dobar. Super. Zemaljska kugla ce se prestati okretati ako se tog covjeka smijeni. Dajte se vise dogovorite sami sa sobom. Prije par godina bosansko- americko-adz-njarski srot . Danas heroj. Mediji vam mijese mozdane vijuge kako im se da.Da, kila mozga.....
Bome respect
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by udba 6/5/2016, 23:25

tre911 wrote:
abraham wrote:Istrazno povjerenstvomje u biti povjerenstvo za gubljenje vremena. U Slucaju Lozancica, KGK je sasvim u oravu. Moze traziti smjenu kada je picka zasvrbi(da se izrazim prostacki) jer izgleda samo to razumijete. Lozancic je HDZ-ov kadar iz bosne sa adresom i drzavljanstvo u USA  i pljuvali ste ovdje zuc na njega kada je doveden. Sada kada je promijenio ekipu(da li je) je dobar. Super. Zemaljska kugla ce se prestati okretati ako se tog covjeka smijeni. Dajte se vise dogovorite sami sa sobom. Prije par godina bosansko- americko-adz-njarski srot . Danas heroj. Mediji vam mijese mozdane vijuge kako im se da.Da, kila mozga....
e kilo mozga, što nisi zapitao "prije je bio domoljub, dijasporac nezaražen komunizmom, a sad posto udbaš obnovitelj jugoslavije koji ne plaća porez u RH" aj se dogovorite sami sa sobom
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Guest 6/5/2016, 23:26

Ab reko bi jastreb svaka ti je ko u njegoša. Bome si fino rastočio ovu lijevu licemjernu lažljivu ekipu ko cigo veš mašinu, svaka čast :tu :tu :tu :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Ero 7/5/2016, 01:38

sitting_bull wrote:

komentari kažu kako je plavuša lijepa (već sam naveo kako bi plavuša mogla u mauritaniji sjajno kotirati) premda se to od špeka i kozmetičke industrije baš i ne vidi, ali rijetko tko (osim ere i još nekolicine plavušoljubaca) govori o njoj kao pametnoj i duhovitoj ženi.

dakle, treba plavušu pustiti da sama sebe deformira i ond će se svi moći fino vidjeti kakva je peršona na sceni...
Paaa čuj, možda je tebi zgodan Zoki..jbga, meni "plavuša" baš potaman.
Idete li vas dvojica na Pride ove sezone? :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Ero 7/5/2016, 01:43

sitting_bull wrote:
abraham wrote:Milanoviceva : Ocijenio je kako to nisu teške optužbe u sadržaju, nego su užasno neozbiljne i neodgovorne tvrdnje nekoga tko je predsjednik Republike, a mirišu na jeftine špijunske romane, baš one najjeftinije. Možemo to pokušati raščistiti na nekom istražnom povjerenstvu u Saboru, poručio je predsjednik SDP-a te istaknuo da on zakone nije kršio, a ne znam je li to radila predsjednica.

milanović se drži one da prvo pogleda tko govori, a onda procjenjuje koliko do toga treba držati.

Šta radi Paro u Americi? Piše li šta u zadnje vrijeme za Foreign Policy? :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by abraham 7/5/2016, 05:46

udba wrote:
tre911 wrote:
abraham wrote:Istrazno povjerenstvomje u biti povjerenstvo za gubljenje vremena. U Slucaju Lozancica, KGK je sasvim u oravu. Moze traziti smjenu kada je picka zasvrbi(da se izrazim prostacki) jer izgleda samo to razumijete. Lozancic je HDZ-ov kadar iz bosne sa adresom i drzavljanstvo u USA  i pljuvali ste ovdje zuc na njega kada je doveden. Sada kada je promijenio ekipu(da li je) je dobar. Super. Zemaljska kugla ce se prestati okretati ako se tog covjeka smijeni. Dajte se vise dogovorite sami sa sobom. Prije par godina bosansko- americko-adz-njarski srot . Danas heroj. Mediji vam mijese mozdane vijuge kako im se da.Da, kila mozga....
e kilo mozga, što nisi zapitao "prije je bio domoljub, dijasporac nezaražen komunizmom, a sad posto udbaš obnovitelj jugoslavije koji ne plaća porez u RH" aj se dogovorite sami sa sobom
Meni niti onda a nite danas on nije bio zanimljiv. Zanimljivo mi je prevrtanje onih koji ne mrze. Meni je drago ako netko iz dijaspore uradi nesto za domovinu. Trebalo bi i vise. Kao sta napisah sto se to bitno promijenilo da se odnos prema kamenjarcu iz bosne sa americkim papirima obrne za 180 stupnjeva???? O adz ( a trebalo biti prema svakome normalnom ) se ogrijesio sta je izvjescivao samo jednu stranu sto uzasno podsjeca na vrijeme prije 90-tih. Ponavljam na sud sa KGK. Garantiram,ustvari u DNRH je sve moguce, ali u normalnoj drzavi bi jedno takovo sudjenje bilo kraj politicke karijere jednog od aktera a stranka bi pretrpila veliku stetu. Osobno ne kupujem pomirljive tonove od strane Mialnovic jer je o jedan obicni samozivi gad koji bi (kao otac) zgazio najobicnijeg siromaha koji mu je nesto "uradio". Nikakovo povjerenstvo i zamucivanje vode. Sud. KGK nije blesava i da nema neki dokaz sigurno ne bi ponavljala isti stvar u par mjeseci. Dakle Lozancic je radio za Milanovica. Za dokazati protivno postoji samo jedan put. Sud. Nakon suda bi jedno od njih dvoje bilo definitivno politicki mrtvo. Da, Lozancic je "kupljen" na neki nacin i radio je stvari koje su u zemlji ciji je on drzavljanin, nezamislive. Otisao je on sa balkana ali balkan nije iz njega.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by sitting_bull 7/5/2016, 10:49

Ero wrote:Paaa čuj, možda je tebi zgodan Zoki..jbga, meni "plavuša" baš potaman.
Idete li vas dvojica na Pride ove sezone? :D

paaa, čuj, možda!!!

ero, kaj te muči?

bedanec metnuo video-nadzor nad milkama pa si zagorio?

zaljubljen u plavušu, ali bi ti i zoki bio dobar dok ne skuriš tehniku u štali, ha?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by kic 7/5/2016, 10:59

pod ili pred?

jer pod je prilično hm, zanimljiv prijedlog za ženu :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by abraham 7/5/2016, 11:00

kic wrote:pod ili pred?

jer pod je prilično hm, zanimljiv prijedlog za ženu :D
Da i ja sam zapazio ali nisam htio ispasti seksista jer mi se vec svasta podmece.Muhahahahahahahahaha

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by abraham 7/5/2016, 11:02

Kolegica koja je postavila temu je mislila pod prijeki sud. Tako se nekada govorilo. Pod prijeki sud i pred streljacki vod. Navike tesko promijeniti.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by darla 7/5/2016, 11:07

Kolindica i Tim se malo samaraju kao predstavnici dvije americke struje, a Zoki misli da je vazan faktor. Uto ljubitelji preve, drugog ili treceg vazno raspravljaju ko je tu kome u pravu, treba to staviti ne pod nego na na daske jer komedija apsurda je u punom jeku.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by abraham 7/5/2016, 11:13

Na prvu izgleda bez veze ali nije niti malo. Vjerujem da nitko od nas ne bi volio biti prisluskivan a ako je predsjednik drzave prisluskivan s time da se materijal dostavljao predsjedniku stranke kojoj je to DNK, onda je vrijeme za zabrinuti se. Ili pak udri brigu na veselje. Nista nam nije falilo ni kada nas je Tito prisluskivao. Muahahahahahahahaa Sve je isto samo njega nema press.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by abraham 7/5/2016, 11:19

Da, kako je stanje u vladi, Tim je vac sada bivsi. Ukoliko ne za sest mejseci maks. Novi su izbori neminovnost.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kolinda će pod istražno povjerenstvo? - Page 5 Empty Re: Kolinda će pod istražno povjerenstvo?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum