ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:04

MI nemamo veze sa Njemačkom i njihovim problemima.

RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by epikur37 Sat 30 Apr - 23:07

Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Guest Sat 30 Apr - 23:10

RayMabus wrote:MI nemamo veze sa Njemačkom i njihovim problemima.
to bi vas trebalo zabrinuti..naime Svabe su ragmaticni i puno se bave radom i svim oko toga,a znaju se i raspojasati u slobodno vrijeme...
et uskoro u Štutgrtu mjuzikl Rocky...kad je bio zadnji mjuzikl film,bar u RH?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:16

epikur37 wrote:Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
13% glasaćkog tijela koje AfD ima je ipak .....ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Guest Sat 30 Apr - 23:17

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
13% glasaćkog tijela koje AfD ima je ipak .....ništa.
koaliraju sa zelenima...bizarno??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by epikur37 Sat 30 Apr - 23:18

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
13% glasaćkog tijela koje AfD ima je ipak .....ništa.

pomalo ali stabilno rastemo ;)

vaša ekipa odlazi ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by n_razbojnik Sat 30 Apr - 23:18

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
13% glasaćkog tijela koje AfD ima je ipak .....ništa.
koaliraju sa zelenima...bizarno??
uopće ne, radikalno desno i radikalno radikalno...zeleni su potomci NSDAPa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Guest Sat 30 Apr - 23:20

n_razbojnik wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
13% glasaćkog tijela koje AfD ima je ipak .....ništa.
koaliraju sa zelenima...bizarno??
uopće ne, radikalno desno i radikalno radikalno...zeleni su potomci NSDAPa
tako i ja mislim..napose,zelene zastupaju tradicionalni i konzervativni svabi,navikli na red rad i disciplinu...daleko od liberalnih bedastoca..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:25

Uoči stranačkog kongresa vodeći političari AfD-a su u medijski fokus stavili temu islama. Uz temu migranata, bavljenje islamom moglo bi dugoročno zaokupiti njemačku javnost, što populistima poput AfD-a odgovara. Jedno od najzanimljivijih pitanja uoči kongresa u Stuttgartu je koliko će na kraju biti snažan protu-islamski kod stranke.

U nacrtu programa među ostalim stoji da "islam ne spada u Njemačku". AfD odbacuje minarete kao "islamističke simbole vladavine te zahtijeva zabranu nošenja burki, a u školama i zabranu marama za učiteljice i učenice".


Oživljen migrantskom krizom tijekom koje je u Njemačku prošle godine došlo više od milijun migranata, AfD je uzdrmao njemačku stranačku politiku.

Stranka utemeljena 2013. u međuvremenu je zastupljena u više od polovice, preciznije u 16 parlamenata njemačkih saveznih država. Popularnost AfD-a raste već mjesecima, a prema istraživanjima javnoga mišljenja trenutno se kreće između 10 i 14 posto.

---

Desničarska antiimigracijskoanitislamska partija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by epikur37 Sat 30 Apr - 23:32

RayMabus wrote:Uoči stranačkog kongresa vodeći političari AfD-a su u medijski fokus stavili temu islama. Uz temu migranata, bavljenje islamom moglo bi dugoročno zaokupiti njemačku javnost, što populistima poput AfD-a odgovara. Jedno od najzanimljivijih pitanja uoči kongresa u Stuttgartu je koliko će na kraju biti snažan protu-islamski kod stranke.

U nacrtu programa među ostalim stoji da "islam ne spada u Njemačku". AfD odbacuje minarete kao "islamističke simbole vladavine te zahtijeva zabranu nošenja burki, a u školama i zabranu marama za učiteljice i učenice".


Oživljen migrantskom krizom tijekom koje je u Njemačku prošle godine došlo više od milijun migranata, AfD je uzdrmao njemačku stranačku politiku.

Stranka utemeljena 2013. u međuvremenu je zastupljena u više od polovice, preciznije u 16 parlamenata njemačkih saveznih država. Popularnost AfD-a raste već mjesecima, a prema istraživanjima javnoga mišljenja trenutno se kreće između 10 i 14 posto.

---

Desničarska antiimigracijskoanitislamska partija.

Aj sad ti vidi kako će na vas mujezine i islamofile iz hrvatske desnice gledati europa :D

I onda ćete se čuditi kad europa stane iza srbije a vama ostane erdogan i maoča gornja :D

epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:36

AfD i hr desnica nemaju sličnosti. Nemamo isti program. Oni su dosta nedefinirani a mi smo precizni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by epikur37 Sat 30 Apr - 23:38

RayMabus wrote:AfD i hr desnica nemaju sličnosti. Nemamo isti program. Oni su dosta nedefinirani a mi smo precizni.

vi ste islamofilni i američki vazali oni su slobodarska europa ;)

Da ste na američkom kontinentnu dobro, ali ovako u europi...mrka kapa
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:41

Mislim da imaju loš i nepotpun taj antimigracijsko antislamski program.

Ovako napisan je samo široko slovo na papiru koje je dosta nedefinirano i možebitno kontraproduktivno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by jastreb Sat 30 Apr - 23:50

epikur37 wrote:Neka nove europe, neka raste, urušava liberalni centar i izbija američki stisak nad našim kontinentom :)
Po meni bi europski nacinalizam(ili nacionalizmi) bio ,prije svega uperen protiv američkog intervencionizma na našem kontinentu.

Znači,izbaciti uljeza,a onda sami rješavati naše probleme,pa makar i krajnjim sredstvima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:51

Jedino ovo sa zabranom burke ima dodirnih točaka a sve ostalo nema.

Oni idu u širinu a to zna bit nedefinirano i kontraproduktivno.

ŠIrina i dubina.

Ja imam dubinske a ne široke programe koji se rasplinu jer su otišliu širinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Guest Sat 30 Apr - 23:55

Longi,daj makni te sise..ili dupe..preogavno cak i za mene.,. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sat 30 Apr - 23:55

Ta širina je u biti jedan populizam tako da .....tko sad tu garantira da oni to baš tako 100% misle tj kad dođu na vlast ono nismo baš tako mislili , ublaže stavove i onda opet neka više manje slićna politika ko prije samo malo zamaskriana na neku šemu.

Previše drobe , previše populzma , previše idu u širinu.

Mislim da ipak samo skupljaju glasaće i to će sve bit na nekoj političkoj šemi ....a to je kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sun 1 May - 0:02

bogomdani wrote:Longi,daj makni te sise..ili dupe..preogavno cak i za mene.,. No
Pa znam da je glupo. Zato sam i stavija. To ti je inaće kostim od ženske od komandant Amerika.
[th]Sharon Carter[/th][th]Publication information[/th][th]Publisher[/th][th]First appearance[/th][th]Created by[/th][th]In-story information[/th][th]Alter ego[/th][th]Team affiliations[/th][th]Partnerships[/th][th]Notable aliases[/th][th]Abilities[/th]
Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Agent13
Sharon Carter.
Art by Mike Perkins.
Marvel Comics
Tales of Suspense #75 (March 1966)

  • Stan Lee
  • Jack Kirby

Sharon Carter
S.H.I.E.L.D.
Secret Avengers
Captain America
Agent 13
Skilled athlete and martial artist
Highly trained in espionage, weaponry, and computers
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Guest Sun 1 May - 0:02

dobro,dobro...proceed...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by RayMabus Sun 1 May - 0:06

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 3-99

Normalno da je glupo. To i je poanta. To je parodija na capetan Amerika.

MI Amerikanci. lol!



Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 5310ce78616d5a60c09f03f0b2bd9ca6
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Guest Sun 1 May - 0:10

RayMabus wrote:Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 3-99

Normalno da je glupo. To i je poanta. To je parodija na capetan Amerika.

MI Amerikanci. lol!



Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 5310ce78616d5a60c09f03f0b2bd9ca6
Ta donja ti je bolja slika,ali kako hoces..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se! - Page 2 Empty Re: Desna internacionala: Nacionalisti svih zemalja, ujedinimo se!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum