ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBIJA DANAS GLASA

Page 20 of 28 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next

Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by L'âme 26/4/2016, 16:50

Winter is coming wrote:ne lupetam,vi hrvijanci da ste prestali da nas sprecavate da se integrišemo u eu
ti si svakako u NATO-u,ne brini..bilo k'o Amer ili k'o Hrvat..;P

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 17:16

Lider SNS Aleksandar Vučić potvrdio je da će SNS pregledati kompletan izborni materijal i ponovio ocenu da su se nakon zatvaranja birališta dešavale pomalo čudne stvari. Naprednjaci su ubrzo saopštili i da je novoformirani pravni tim te stranke uputio nadležnim institucijama zvaničan zahtev za novo prebrojavanje glasova.
"Zamislite da sam ja upao u neku komisiju i odjednom promenjeni rezultati, sve kako su oni hteli", kazao je Vučić. 

SNS je saopštila da je "i na dan izbora, i ranije" upozoravala da postoji osnovana sumnja da su pojedine političke partije i grupacije svesno kršile izborni proces, vršile pritisak na građane i nadležne institucije, služile se nezakonitim i nedozvoljenim radnjama. 

"...Kako bi onemogućili građane da izraze svoju slobodnu volju i osnovno demokratsko pravo da oni biraju vlast koja će ih predstavljati", navode naprednjaci. 

U saopštenju se dodaje da SNS neće dozvoliti da bilo kakvo kršenje izborne volje građana. 

"Ona mora biti nedvosmislena i oslobođena svih znakova zloupotrebe i sumnje, jer je to jedini način da Srbija postane moderna demokratska država u kojoj su glas i volja građana neprikosnoveni", navodi se. 

Vučić je u razgovoru sa novinarima naveo i da ga ne interesuju priče kako će sad parlament izgledati i da li će ličiti na cirkus, bioskop ili pozorište. 

"Ljudi glasaju za budućnost, baš me briga šta će biti u parlamentu. Nek bacaju i skidaju cipele, patike nek rade šta hoće, ja ću da nastavim da radim", istakao je premijer i dodao da je ključno pitanje kuda ide Srbija. 

Na pitanje da li je razočaran jer SNS nije pobedila u beogradskim opštinama Vračar i Stari grad, Vučić se nasmejao i zahvalio na tom pitanju, navodeći da su to retke opštine u kojima SNS nije pobedio. 

"Vračar voli SNS, tamo su išli svi zajedno protiv nas da bi imali tri odsto više. U Vojvodini od 44 opštine smo pobedili u 40. Pobedili smo u Subotici, ljudi, pa i Vračar nas voli i tu smo najjača stranka", kazao je Vučič. 

On je dodao i da je razočaran zbog te dve beogradske opštine i da će se boriti sledeći put za svaki glas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 17:16

hahahhaa, radi guza oca ti jebem siptarskog?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by kic 26/4/2016, 18:10

Srbija ce meni bit drag susjed kad ljudi ko Starhi budu na celu iste, svi ostali ste sirovine samo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Winter is coming 26/4/2016, 18:32

ajde pretrpice Srbija picoustog jos dve godine do sljedecih prijevremenih

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 18:33

kic wrote:Srbija ce meni bit drag susjed kad ljudi ko Starhi budu na celu iste, svi ostali ste sirovine samo..
Nema tu alternative, duša i obraz na prodaju. Što dalje od tog smrada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 18:40

kic wrote:Srbija ce meni bit drag susjed kad ljudi ko Starhi budu na celu iste, svi ostali ste sirovine samo..
  ti nisi ni sirovina, ni vi niste nama nivo pojima sused
ustaše arlauću po trgovima i sa tribina,
 i vi cete nama da glumite demokratiju
ameri  atmosferu u srbiji porede sa madjarskom i poljskom
a hrvatsku sa nacizmom. primera koliko voliš u zapdnim medijima.
srbije nema u tom kontekstu.
 ti, vaši voljeni  nimci prvi su u opisu te atmosfere
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Piglet 26/4/2016, 20:23

Pizzone, ovi tvoji nazadni sunarodnjaci su očito ljubomorni na tebe i uspjeh tvoje političke opcije, jebi im sve po spisku. Ili vi ili oni.
Piglet
Piglet

Posts : 1449
2016-02-24


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Winter is coming 26/4/2016, 22:42

Srbija je jedinstvena i svi ce postivati volju biraca,politicka struktura je na prvi pogled nepromjenjena ali ce se desiti neke promjene u parlamentu,nista neocekivano se nije desilo

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by kic 26/4/2016, 23:09

pizzon wrote:
kic wrote:Srbija ce meni bit drag susjed kad ljudi ko Starhi budu na celu iste, svi ostali ste sirovine samo..
  ti nisi ni sirovina, ni vi niste nama nivo pojima sused
ustaše arlauću po trgovima i sa tribina,
 i vi cete nama da glumite demokratiju
ameri  atmosferu u srbiji porede sa madjarskom i poljskom
a hrvatsku sa nacizmom. primera koliko voliš u zapdnim medijima.
srbije nema u tom kontekstu.
 ti, vaši voljeni  nimci prvi su u opisu te atmosfere
pa zapravo ako ćemo reciprocitet, volio bih i da ljudi kao Starhi, koji ne žive u prošlim desetljećima u glavi, budu na čelu Hrvatske države..

ali netko je dobro napisao neki dan, politika je eristika, isprazno lupanje argumentima samo da se napada, nema mjesta za neovisnog intelektualca koji nema straha da povuče oštre ali prijeko potrebne poteze, u međuvremenu, život teče dalje, vi s ljudima na čelu koji su izravno sudjelovali u koljačini 90ih, a mi s lopovima na vlasti, što ćeš..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 23:18

kic wrote:
pizzon wrote:
kic wrote:Srbija ce meni bit drag susjed kad ljudi ko Starhi budu na celu iste, svi ostali ste sirovine samo..
  ti nisi ni sirovina, ni vi niste nama nivo pojima sused
ustaše arlauću po trgovima i sa tribina,
 i vi cete nama da glumite demokratiju
ameri  atmosferu u srbiji porede sa madjarskom i poljskom
a hrvatsku sa nacizmom. primera koliko voliš u zapdnim medijima.
srbije nema u tom kontekstu.
 ti, vaši voljeni  nimci prvi su u opisu te atmosfere
pa zapravo ako ćemo reciprocitet, volio bih i da ljudi kao Starhi, koji ne žive u prošlim desetljećima u glavi, budu na čelu Hrvatske države..

ali netko je dobro napisao neki dan, politika je eristika, isprazno lupanje argumentima samo da se napada, nema mjesta za neovisnog intelektualca koji nema straha da povuče oštre ali prijeko potrebne poteze, u međuvremenu, život teče dalje, vi s ljudima na čelu koji su izravno sudjelovali u koljačini 90ih, a mi s lopovima na vlasti, što ćeš..

to, da su ucestvovali u koljacini,  to je previse, i hdz je ucestvovao u koljacini, pa nista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by kic 26/4/2016, 23:22

najbolje da strpamo cijelu državotvornu stranku u zatvor..

a vi ljude koji su držali govore i ubijali ljude u hrvatskim mjestima držite na čelnim pozicijama države, u predsjedničkom uredu, vladi, parlamentu..

ako imaš želuca to uopće usporediti, svaka čast, ne znam zašto uopće i pričam ovo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 23:25

kic wrote:najbolje da strpamo cijelu državotvornu stranku u zatvor..

a vi ljude koji su držali govore i ubijali ljude u hrvatskim mjestima držite na čelnim pozicijama države, u predsjedničkom uredu, vladi, parlamentu..

ako imaš želuca to uopće usporediti, svaka čast, ne znam zašto uopće i pričam ovo..

ne kmeci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by kic 26/4/2016, 23:28

izać će te iz 90ih, 2100te..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 23:30

vi ste poslednji koji bi nam to mogli prebacivati, vi nikada niste-niti cete ikada izaci iz 90-ih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by kic 26/4/2016, 23:31

mi smo u 40tim, druga ludnica..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 26/4/2016, 23:32

90-te su u srbiji i hrvatskoj reinkarnacija 40-ih. ista govna, isto ludilo, isti haos....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by kic 26/4/2016, 23:42

ne znam, glupo i pričati više o tome, i HR i SR su ispuhali sav svoj nacionalni potencijal jedni na druge, svi susjedi su jači ili bolje stoje geopolotički, a između nas imamo naseljene jedne od najvećih backstabbera zemaljske kugle, svejedno, dok ne pustite da okrvavljeni rukavi odu s vaše vlasti, ja ne vidim ništa simpa u Srbiji žao mi je...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 27/4/2016, 00:03

kic wrote:ne znam, glupo i pričati više o tome, i HR i SR su ispuhali sav svoj nacionalni potencijal jedni na druge, svi susjedi su jači ili bolje stoje geopolotički, a između nas imamo naseljene jedne od najvećih backstabbera zemaljske kugle, svejedno, dok ne pustite da okrvavljeni rukavi odu s vaše vlasti, ja ne vidim ništa simpa u Srbiji žao mi je...
Ljudima kojima su noge u blatu, a glava u oblacima, ne čuju razum...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by marcellus 27/4/2016, 06:47

pizzon wrote:
ustaše arlauću

:^0

_________________
SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Guest 27/4/2016, 09:03

тудеј, 6.47 ?


da li ovaj covek uopste spava  study
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SRBIJA DANAS GLASA - Page 20 Empty Re: SRBIJA DANAS GLASA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 28 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum