ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by sitting_bull 4/21/2016, 12:46

Ero wrote:Crvenkasti se sekira, a Ero nikad, pa ni tada.

za sekirati se moraš imati dvije stvari: mozak i srce...

sitting_bull

Posts : 11154
2015-09-28


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by sitting_bull 4/21/2016, 12:49

Ero wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Ero wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
sitting_bull wrote:
Ero wrote:Šta ima u ovome čudno? A to, da se misli kako čistatica mora biti nepismena i glupa?

nema ništa čudno.

ti si zbog dozvole za vozit karijolu morao naučiti slovenski...

Nije Era nitko u SLO jebo pol posto dok nije naučio šprehat slovenski. Nema tamo ercegovanski dijalekt ni rvaški.
Mrčavi, ti nisi jebo hrvaščino pa su te, kad je došlo vrijeme za to, odjebali...
Tako je to kad ne poštuješ narod na čijoj si ločki.


Hrvate nisam doživljavao niti u SFRJ. I onda su hrvati meni izgledali kao kamuflirani šiptari prokleta zloćudna degenerična rasa.
Dogovori se sa Šitingom. Ali prije stavi lonac priko glave... :D

ero, ti si kao srpsko pravosuđe: htio bi jurisdikciju nad svima s prostora ex-yu.
imaš problem što si limitiranih mogućnosti pa te nitko ne doživljava ozbiljno...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by Ero 4/21/2016, 13:19

sitting_bull wrote:
Ero wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Ero wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
sitting_bull wrote:
Ero wrote:Šta ima u ovome čudno? A to, da se misli kako čistatica mora biti nepismena i glupa?

nema ništa čudno.

ti si zbog dozvole za vozit karijolu morao naučiti slovenski...

Nije Era nitko u SLO jebo pol posto dok nije naučio šprehat slovenski. Nema tamo ercegovanski dijalekt ni rvaški.
Mrčavi, ti nisi jebo hrvaščino pa su te, kad je došlo vrijeme za to, odjebali...
Tako je to kad ne poštuješ narod na čijoj si ločki.


Hrvate nisam doživljavao niti u SFRJ. I onda su hrvati meni izgledali kao kamuflirani šiptari prokleta zloćudna degenerična rasa.
Dogovori se sa Šitingom. Ali prije stavi lonac priko glave... :D

ero, ti si kao srpsko pravosuđe: htio bi jurisdikciju nad svima s prostora ex-yu.
imaš problem što si limitiranih mogućnosti pa te nitko ne doživljava ozbiljno...
Za razliku od tebe, mene taj prostor nikad nije zanimao...Kroz Sarajevo sam, na primjer, prošao svega dva puta vlakom. Po noći. :D
Samo Zapad...u što brojim i Sloveniju, naravno.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by sitting_bull 4/21/2016, 14:27

Ero wrote:
sitting_bull wrote:
ero, ti si kao srpsko pravosuđe: htio bi jurisdikciju nad svima s prostora ex-yu.
imaš problem što si limitiranih mogućnosti pa te nitko ne doživljava ozbiljno...
Za razliku od tebe, mene taj prostor nikad nije zanimao...Kroz Sarajevo sam, na primjer, prošao svega dva puta vlakom. Po noći. :D
Samo Zapad...u što brojim i Sloveniju, naravno.

dobro, znamo kako si ti spodoba bez domovine, ne moraš to stalno isticati.

a to da te ovaj prostor ne zanima je jednako istina kao kad mujo kaže da ga ne zanima fatina pička, a cijelo vrijem misli i govori o njoj...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by catabbath 4/21/2016, 14:35

Ero wrote:Toliko dobro da vam je prevodio i stručnu literaturu sa slovenskog na hrvatski, a bogami i srpski.'Nako, usput, jer mi to nije kruh. :D

To je baš zanimljivo s obzirom da ne znaš hrvatski jezik, za ovaj drugi ne znam lol!


Last edited by dawson on 4/21/2016, 14:35; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by veber 4/21/2016, 15:04

ne kužim u čemu je problem.

osnove informatike spadaju u neku opću kulturu i pismenost.

i kod mene NKV radnik mora poznavati osnove informatike.
iso i haacap zahtjevaju slijedivost i sve se vodi putem računala.

jedan malac je od micača otpada postao glavni mehaničar.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by Ero 4/21/2016, 15:11

dawson wrote:
Ero wrote:Toliko dobro da vam je prevodio i stručnu literaturu sa slovenskog na hrvatski, a bogami i srpski.'Nako, usput, jer mi to nije kruh. :D

To je baš zanimljivo s obzirom da ne znaš hrvatski jezik, za ovaj drugi ne znam lol!
Svi ste nam ustvari jezik maznuli i sad se još s time hvalite...Naučite najprije pravilno koristiti Ć.
Za početak ti dam lekciju za vježbanje slova Ć:
PoĆi Ću kuĆi, reĆi Ću ĆaĆi, da neĆu doĆi ove noĆi peĆi kolaČČČiĆe. (100x). :)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by Guest 4/21/2016, 15:18

veber wrote:ne kužim u čemu je problem.

osnove informatike spadaju u neku opću kulturu i pismenost.

i kod mene NKV radnik mora poznavati osnove informatike.
iso i haacap zahtjevaju slijedivost i sve se vodi putem računala.

jedan malac je od micača otpada postao glavni mehaničar.

Je, za držat mocio vileda metlu treba ti M$ Office, notebook i smartphone...jel bitno i koja verzija ili po ustaški inačica?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by catabbath 4/21/2016, 15:36

Ero wrote:
dawson wrote:
Ero wrote:Toliko dobro da vam je prevodio i stručnu literaturu sa slovenskog na hrvatski, a bogami i srpski.'Nako, usput, jer mi to nije kruh. :D

To je baš zanimljivo s obzirom da ne znaš hrvatski jezik, za ovaj drugi ne znam lol!
Svi ste nam ustvari jezik maznuli i sad se još s time hvalite...Naučite najprije pravilno koristiti Ć.
Za početak ti dam lekciju za vježbanje slova Ć:
PoĆi Ću kuĆi, reĆi Ću ĆaĆi, da neĆu doĆi ove noĆi peĆi kolaČČČiĆe. (100x). :)

Eto kad se bosančeros pravi pametan lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti - Page 2 Empty Re: OGLAS ZA POSAO: Čistačica mora da poznaje MS Office i da posjeduje izražene komunikacijske sposobnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum