ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by udba 22/3/2016, 21:39

pizzon wrote:odjebace vas, veruj mi.
previse ste se uzneli visoko !
više će da vas jebu Slovenci, pazi šta ti kaem, ima da potpišete sukcesiju na bianko papir.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 21:39

omni wrote:
pizzon wrote:odjebace vas, veruj mi.
previse ste se uzneli visoko !
Jok vi ste previse nisko spali pa vam se cini.
Čuj, odjebat će nekoga tko je unutra. A budaletine koje su donijeli zakon koji je nadležan nad tuđim suverenim državama će slušati. Jebote pacijenata, ali dobro... Oni kažu da su to drugi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by RayMabus 22/3/2016, 21:40

Gunther Krichbaum
NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 220px-Merkel_%26_Oettinger_%26_Mappus_%26_Krichbaum
Gunther Krichbaum (links)
Gunther Krichbaum (* 4. Mai 1964 in Korntal) ist ein deutscher Politiker (CDU). Er ist seit 2007 Vorsitzender des Ausschusses für die Angelegenheiten der Europäischen Union des Deutschen Bundestages.

Inhaltsverzeichnis

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by udba 22/3/2016, 21:40

Fénix wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:odjebace vas, veruj mi.
previse ste se uzneli visoko !
Jok vi ste previse nisko spali pa vam se cini.
Čuj, odjebat će nekoga tko je unutra. A budaletine koje su donijeli zakon koji je nadležan nad tuđim suverenim državama će slušati. Jebote pacijenata, ali dobro... Oni kažu da su to drugi.
u pravu je, i Slovenci su tako blokiravali jebavali dok ih nije nazvalo iz Brisela i reklo, "ajde dosta sad, potpisuj to"
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 21:42

takav zakon moze da donese svaka republika
nastala na rusevinama yuge, za zlocine nastale
u godinama raspada yuge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 21:48

udba wrote:
Fénix wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:odjebace vas, veruj mi.
previse ste se uzneli visoko !
Jok vi ste previse nisko spali pa vam se cini.
Čuj, odjebat će nekoga tko je unutra. A budaletine koje su donijeli zakon koji je nadležan nad tuđim suverenim državama će slušati. Jebote pacijenata, ali dobro... Oni kažu da su to drugi.
u pravu je, i Slovenci su tako blokiravali jebavali dok ih nije nazvalo iz Brisela i reklo, "ajde dosta sad, potpisuj to"
Nikakav Brisel, samo Washington. Amerikanci su NAREDILI Slovencima da Birokratistan uđe u EUSSR. Da se pitalo EUSSR, možda bi ove ili iduće godine ušli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Ero 22/3/2016, 21:50

pizzon wrote:
Nemački poslanik razgovarao je i sa šefom diplomatije Ivicom Dačićem, a sastao se i sa predsednicom parlamenta Majom Gojković. On je naglasio da će Nemačka nastaviti da podržava evropske integracije Srbije.

Evo i ja podržavam Srbiju na putu u euro-atlanske  integracije.  Bog mi je svjedok.
Siguran sam da je to u interesu i HR i da ih HR u tome podržava.
No, međutim...Prokleto, ovo je srpski način, mislim  na ovo "međutim". :D
Međutim, na tom putu će trebati odraditi svak svoj zadatak, pa tako i Srbija.
Njemački poslanik je samo jedan od 28 poslanika.
Srbima bih savjetovao da to uzmu u obzir.
Na kraju će ući i u EU i NATO (nema sumnje) , ali do tada treba neke stvari odraditi.


_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 21:51

pizzon wrote:takav zakon moze da donese svaka republika
nastala na rusevinama yuge, za zlocine nastale
u godinama raspada yuge.
Nema raspada nikakve Juge. Hrvatska je referendumom ovjerila svoju neovisnost i od tada doviđenja bilo kakvoj priči iz Begeja, sve ostalo su lovačke priče. S takvim zakonom nikad se neće u EUSSR. Do tada blokada je jedino u ovom životu što vrijedi, sve ostalo nema nigdje nikakve osnove, čak ni na psihijatriji.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by udba 22/3/2016, 21:53

Fénix wrote:
udba wrote:
Fénix wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:odjebace vas, veruj mi.
previse ste se uzneli visoko !
Jok vi ste previse nisko spali pa vam se cini.
Čuj, odjebat će nekoga tko je unutra. A budaletine koje su donijeli zakon koji je nadležan nad tuđim suverenim državama će slušati. Jebote pacijenata, ali dobro... Oni kažu da su to drugi.
u pravu je, i Slovenci su tako blokiravali jebavali dok ih nije nazvalo iz Brisela i reklo, "ajde dosta sad, potpisuj to"
Nikakav Brisel, samo Washington. Amerikanci su NAREDILI Slovencima da Birokratistan uđe u EUSSR. Da se pitalo EUSSR, možda bi ove ili iduće godine ušli.
i to stoji, a bez Vašingtona bi mi još malo pričekali
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 21:53

Vodeći se tom logikom, Hrvatska može i mora u Krčmi hitno donijeti zakon kojim se spriječava čmarsrbiji ulazak u EUSSR dok god ne isplate ratne reparacije.

Da nisu strani kmetovi vodili politiku zadnjih 16 godina, to bi davnih godina bilo doneseno na razini međudržavnih odnosa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 21:55

udba wrote:
Fénix wrote:
udba wrote:
Fénix wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:odjebace vas, veruj mi.
previse ste se uzneli visoko !
Jok vi ste previse nisko spali pa vam se cini.
Čuj, odjebat će nekoga tko je unutra. A budaletine koje su donijeli zakon koji je nadležan nad tuđim suverenim državama će slušati. Jebote pacijenata, ali dobro... Oni kažu da su to drugi.
u pravu je, i Slovenci su tako blokiravali jebavali dok ih nije nazvalo iz Brisela i reklo, "ajde dosta sad, potpisuj to"
Nikakav Brisel, samo Washington. Amerikanci su NAREDILI Slovencima da Birokratistan uđe u EUSSR. Da se pitalo EUSSR, možda bi ove ili iduće godine ušli.
i to stoji, a bez Vašingtona bi mi još malo pričekali
Šteta što se to dogodilo, sad se sve negativne posljedice ulaska u EUSSR vide. Jebeni Sanader i Jaca uz Jandrokovića koji trči u ambasadu po instrukcije od tajnice kako obeshrabrivati vlastiti narod za temeljnim ljudskim pravima u Protektoratu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by RayMabus 22/3/2016, 21:58

Hebe me se za Srbiju. Na kraju ih Nijemći neće htjet a mi oćemo.

Hrwatska ima puno wiše razloga da Srbija uđe u EU od neke desne Njemačke koja če pobijedit na owim ili idučim izborima.

Jbga al Šwabama to ništa ne znači al nama ulazak Srbije u EU znači : nema wiše Rusa tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 22:02

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Putin_phone_301213

Vlado nazove Prištinu i kaže kako s osobnim iskaznicama mogu doći, a ne vizama i putovnicama.

Sve car Vlado prati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by RayMabus 22/3/2016, 22:04

U Hrwatskoj bez obzira koja politička općija bila na wlasti swaka ima wiše razloga da Srbija uđe nego ne uđe u EU. Ja sam neka kao desna i meni je sad nakon owog ugowora sa NATOM dowoljno i samo to da oni uđu u EU I nema wiše Rusa tamo i to je meni ok.

U Njemačkoj nije takwi slučaj ....desničari če im samo reči : NAJN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 22:06

Skot: Dobio sam instrukcije iz Amerike da snažno podržavam Srbiju u priključenju EU
Tanjugs | 21. 03. 2016 - 14:56h
Komentara: 50
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Sjedinjenih Američkih Država Kajla Skota, koji je srpskom premijeru preneo da je dobio instrukcije američke administracije da nastavi da snažno održava Srbiju u procesu evrointegracija.
NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 7cd6cc816b3b05086fec167e871d8897

Skot, koji se upravo vratio iz Vašingtona, premijeru Vučiću je preneo američko viđenje predstojećih izbora, kao i očekivanja da buduća Vlada Srbije nastavi sa sprovođenjem reformi neophodnih za dostizanje kriterijuma za članstvo u Evropskoj uniji.

Kako je saošteno iz Vlade Srbije, premijer Vučić i američki dilomata su tokom razgovora razmotrili regionalna i druga međunarodna pitanja, uključujući presudnu ulogu Srbije u promovisanju regionalne stabilnosti i boljih odnosa u regionu Zapadnog Balkana.
Sagovornici su, kako se navodi, razmotrili i pomake u dijalogu Beograda i Prištine i zaključili da je za uspeh tog procesa neophodna primena do sada postignutih sporazuma.
Ambasador Skot pohvalio je i konstruktivnu i odgovornu ulogu Srbije u odnosu na migrantsku krizu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by RayMabus 22/3/2016, 22:08

Komandosi iz Rusije stižu u Srbiju

R. DRAGOVIĆ | 22. mart 2016. 22:03 | Komentara: 0
Na jesen u našoj zemlji velika vežba VS sa armijama Rusije i Belorusije. U planu je desant u Nikincima, i simulacija borbe na kopnu



NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Dru-Vojna15-_620x0

Srodne vesti


  • NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Zakletva_144x86
    Vojnička zakletva u Somboru, Leskovcu i Valjevu
  • NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 SASA_144x86
    Povećan broj pritužbi zbog zlostavljanja u Vojsci i Ministarstvu odbrane


  • Ruže u plavom stroju
  • Nišandžija košta 2.000 €
  • Savet za nacionalnu bezbednost: Prvi poziv 4. brigadi da pazi na granicu

VELIKA vežba "Slovensko bratstvo 2016", središna tačka vojne saradnje Srbije i Rusije, biće održana u oktobru na nekom od vojnih poligona u našoj zemlji. Osim ruskih vojnodesantnih snaga i srpske Specijalne brigade, u manevrima će učestvovati i slična jedinica oružanih snaga Belorusije.

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Lg
Plan je da trilateralna vežba kojoj pečat daju ruske snage, bude izvedena po uzoru na prošlogodišnju, održanu u septembru na poligonu kod Krasnodara. Na njoj je učestvovalo oko 700 oficira i vojnika tri vojske. Tokom manevra oko 250 padobranaca iskočilo je iz aviona "iljušin 76", desantiran je teret, a simulirana je borba sa teroristima.
- Vežba sa Rusima i Belorusima biće najverovatnije održana na poligonu Nikinci, mada ni "Pasuljanske livade" nisu isključene - kažu u Generalštabu Vojske Srbije. - Oficiri i vojnici naše Specijalne brigade su se već dva puta srele sa kolegama iz ruskih vazdušnodesantnih snaga, od čega jednom u Srbiji - na vežbi "Srem 2014".
U Vojsci Srbije kažu da je ruska desantna pešadija, prepoznatljiva po plavim beretkama u samom svetskom vrhu i da su operacije sa njima višestruko korisne. Našim oružanim snagama najviše su potrebni manevri jedinica ranga čete, ali i većih formacija.
- Takvim vežbama povećava se operativna moć naših jedinica, ali i sposobnost za zajedničko delovanje sa stranim vojskama - navode u Generalštabu i podvlače da su finanasije jedini ograničavajući faktor u širenju kruga armija sa kojima postoji saradnja.
NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Dru-Vojna
U kalendaru za 2016. godinu nalazi se niz zajedničkih vežbi na različitim nivoima. Srpski vojnici učestvovaće u manevrima koje u Nemačkoj organizuje Evropska komanda Oružanih snaga SAD, ali i niz treninga u okviru saradnje sa NATO. Pravila ovog saveza ne omogućavaju učešće većih jedinica vojski država koje su van NATO, već samo štabnih oficira, i to na tačno propisanim pozicijama. U planu za ovu godinu su i tradicionalne regionalne vežbe sa vojskama Mađarske i Rumunije.

HEROJI RUSIJE
GLAVNA snaga ruske vojske koja će doći u Srbiju najverovatnije će biti Sedma vazdušno-desantna divizija sa severnog Kavkaza, koja još nosi prefikse "kozačka" i "planinska". Ova jedinica ima bogato ratno iskustvo iz sukoba u Čečeniji, ali i intervencije u Gruziji 2008. Osamnaest pripadnika ove divizije nosi najviši vojni orden "Heroj Rusije". Zadužena je za izviđačke, desantske, antidiverzantske i protivterorističke zadatke. Njeni pripadnici prepoznaju se po mornarskim majicama (koju nose ispod maskirne uniforme kopnene vojske) i svetloplavim beretkama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Guest 22/3/2016, 22:08

Fénix wrote:
pizzon wrote:takav zakon moze da donese svaka republika
nastala na rusevinama yuge, za zlocine nastale
u godinama raspada yuge.
Nema raspada nikakve Juge. Hrvatska je referendumom ovjerila svoju neovisnost i od tada doviđenja bilo kakvoj priči iz Begeja, sve ostalo su lovačke priče. S takvim zakonom nikad se neće u EUSSR. Do tada blokada je jedino u ovom životu što vrijedi, sve ostalo nema nigdje nikakve osnove, čak ni na psihijatriji.



od tebe sam ocekivao suvislije komentare,
ne znam zasto, zayebo sam se !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by omni 22/3/2016, 22:09

Nas i Svaba 30 miliona.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

NEMCI OPOMINJU HRVATE... - Page 2 Empty Re: NEMCI OPOMINJU HRVATE...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum