ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 20:00

kic wrote:
M3tzTli wrote:Seronja jesam :^0 bubica nisam .koliko se sjecam u podne si vec disao na skrge jer si ..hm ne znam kako bi to nazvao...probao.piti sa mnom ...tesko je pratiti nekoga kome je alkohol prof. Deformacija . Takodjer si se upoznao sa mojim drugim porokom ..kockanjem te sa zivotnom filozofijom prozetom mizantropijom. Jedino mi je zao sto nismo isli vanka ... da te upoznam sa svojim zadnjim porokom...zenama... posto sam dusa od covjeka bio bi ti wingman dok ti ne sredimo neku malu iz zaledja sa kosim ocima
ma odsad samo s Verom pijem odjebi :^0
Quiter..leaver.....razocaran sam sine .nista od mene nisi naslijedio... tetkica si na mater  :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 20:01

kic wrote:
M3tzTli wrote:Da ne bi bilo zabune mislio sam na potomka incestuoznog odnosa iz drniskog kamenjara sa kromosomskim poremecajem
must marry.
Znao sam da su ti samo oci bitne sharingan fapperu . 
A ionako koji kromoson vise dobro dodje u gene pool
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 20:08

a tko mi je mater trequartisto  :pf 

za gene pool se slažem, a gle, moramo ponoviti onda to pivo da se smiriš više-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 20:19

kic wrote:a tko mi je mater trequartisto  :pf 

za gene pool se slažem, a gle, moramo ponoviti onda to pivo da se smiriš više-

neam pojma to je iz vremena dok se nisam detoksicirao uopće  :mog , znam samo da su mi te ostaili u kartonskoj kutiji ispod biliarskog stola  :omg

kakvo pivo, pravi muškarci piju hennessey ili neki drugi cognac  :cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/7/2014, 21:00

a sad si detoksiciran naravno, eh zvučiš kao Kundera sad, nietzche bi bio ponosan, gdje je ta pička uopće :D

da da, konjak za zagrijavanje, a onda idemo oskvrnuti neku najbližu "kulturnu" instituciju :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/7/2014, 21:53

kic wrote:a sad si detoksiciran naravno, eh zvučiš kao Kundera sad, nietzche bi bio ponosan, gdje je ta pička uopće :D

da da, konjak za zagrijavanje, a onda idemo oskvrnuti neku najbližu "kulturnu" instituciju :^0

zapravo sam govorio o Listeru

navodno, navodno...iako ne vjerujem u to..navodno sam oskvrnuo osječko gradsko poglavarstvo  :^0
jest da mrzim taj grad ...ali nikada ne bi dozvolio dobrom viskiju da završi van mene  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 9/7/2014, 00:12

ja sam jednu Crkvu, ali iskreno mi je žao zbog tog i nije bilo ništa namjerno.

navodno da :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48071
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 07:26

o jebemu, pa šta mi je, opet sam zaspala
 ...tata koji je ležao sat vremena u boravku je pobrkao sat i tako me nije probudio...
samo ne znam šta mi je s alarmom, ja se ne sjećam da on zvoni, možda da provjerim..... :))

no dobro, opet šminkanje na poslu, i tako to  :^0  :x 


inače, jučer smo onaj test svi zajedno riješavali skupa s tom što nam je predavala, pitanje po pitanje, svatko pročitao jedno...
kiša božanstvena nas je spasila od praktičnog dijela cheers 

super :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 07:52

trebam godišnji, kmeeeeeee kmeeeeeee kmeeeeeee 
što zbog spavanja, što zbog nespremanja za nigdje... :D ide mi na jetru više ovo šminkanje, traženje odjeće... pff

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 08:17

kaže nećak moj jučer ujutro mami svojoj.. probudio se i sjedi kraj nje, a pišo mu se nekak podigao, kak da objasnim :D :D spava samo u majici  bez gaća pa se vidi

kaže... aajde diži se, vidiš da se i moj pišo već digao  :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 10:38

došla mene zamijenit neka ženska jučer da odem na onaj test,  jer nisu mogli nać nikakvu zamjenu iz firme.. a ta je već radila u osiguranjima.. nazvala ju direktorica jučer, i eto nje.. i danas tu od kolege čujem da dolazi opet.. i nazovem svog kolegu da vidim zašto on ne radi... kaže da je on sad u firmi, a ona tu
imam novu kolegicu  :_|  No  affraid 

odvratno, mrzim promjene, šta se sve nešto sad moralo pošemerittttttt


sad se ljudi pitaju šta tugujem kad ne volim kolegu... eto, ništa protiv ženske, možda bude bolje s njom, ali teško se riješavam navika :P


stvarno mi treba neki psić za utjehu..  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 10:44

moram radit na smanjenju kuknjave..  :^0 
nitko mi nije ravan u tome  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/7/2014, 11:02

modra wrote:kaže nećak moj jučer ujutro mami svojoj.. probudio se i sjedi kraj nje, a pišo mu se nekak podigao, kak da objasnim :D :D spava samo u majici  bez gaća pa se vidi

kaže... aajde diži se, vidiš da se i moj pišo već digao  :^0
Hahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahhabahahah šta mu je mama rekla??  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 11:05

ma nemam pojma, al jedva je ispričala meni i mami... :)))))

pa da ga prebije čovjek, zar ne????  :]

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 9/7/2014, 11:05

LOL!!! kako su djeca nekad urnebesna  :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 11:20

aha, luda su, pogotovo ovo malo..  :D

neki dan.. sjedi i gleda crtić pred kompom na svom mjestu, u mojoj sobi naravno :D
..traži krumpire, doneseš mu krumpire s mesom (hoćeš mu uvalit), ali on ne želi meso, makneš meso... ali želi i meso... i aj donosim mu meso (kraj krumpira koji mu smetaju, usput).. kaže on, IPAK ŽELIM MESO, BILA SI U PRAVU  :^0 

 njegovo izražavanje, za poluuudit

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/7/2014, 11:28

Izgleda da cu ipak ekonomiju. Nekako navala na taj turizam ove godine pa nisam upala iako imam puno bodova. A prošle godine u jesenskom roku je još bilo praznih mjesta za upis. A svašta...

A hajde ovako mogu i profesor bit pa mi je ok!

Izražavanje kao u odrasla čovjeka, a ono mali piso Mišo. :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/7/2014, 18:02

Idem gledati RIO 2 na kompicu... Kino mi ne radi u 7 mjesecu ja cu poludit -.-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/7/2014, 18:19

Uzivam (dosadjujem se) na poslu  :rain
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/7/2014, 18:25

modra wrote:kaže nećak moj jučer ujutro mami svojoj.. probudio se i sjedi kraj nje, a pišo mu se nekak podigao, kak da objasnim :D :D spava samo u majici  bez gaća pa se vidi

kaže... aajde diži se, vidiš da se i moj pišo već digao  :^0
 :^0  :^0  :^0  :^0  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/7/2014, 22:28

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 547662_202003093245558_332958763_n

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum